رفتن به مطلب

راهنمایی برای برگرداندن اطلاعات پاک شده بر اثر فرمت کردن درایو

anahita
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان

نمی دونم این سوال من به این بخش مربوط هست یا نه.من تاپیک دیگه ای واسه بیان این سوال پیدا نکردم.

من یکی از درایو های logical سیستمم رو اشتباهی فرمت کردم. می خوام ببینم امکان برگشت اطلاعات اون هست یا نه.اگه هست با چه نرم افزاری و از کجا دانلودش کنم.

من با نرم افزار Undelete امتحان کردم.تنها اعلاعاتی که cut شده باشه رو بر می گردونه. برای درایوی که فرمت شده باشه هیچ کارایی نداره.:)

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شما باید از نرم افزارهای ریکاوری هارد برای بازگردونون اطاعات روی هاردتون استفاده کنید که انواع مختلفیشون هم در بازار قابل تهیه هست. چند وقت پیش بنده برای موردی مشابه شما که در حدود 18 گیگ از اطلاعات روی یک درایو بر اثر فرمت اشتباه پاک شده بود و ویدوز هم عوض شده بود از نرم افزار EASY RECOVERY استفاده کردم و توانستم اطلاعات رو بر گردونم.

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز شما باید از نرم افزارهای ریکاوری هارد برای بازگردونون اطاعات روی هاردتون استفاده کنید که انواع مختلفیشون هم در بازار قابل تهیه هست. چند وقت پیش بنده برای موردی مشابه شما که در حدود 18 گیگ از اطلاعات روی یک درایو بر اثر فرمت اشتباه پاک شده بود و ویدوز هم عوض شده بود از نرم افزار EASY RECOVERY استفاده کردم و توانستم اطلاعات رو بر گردونم.

با سلام قبلا در بخش معرفی نرم افزار لینک یکی از نرم افزارهای ریکاوری هارد رو گذاشته بودم

لینک به دیدگاه

اين هم نرم افزار خوبيه : Recovery my file

اين هم لينك دانلودش :

http://www.downloadbazar.com/archives/001794.php

حجم 6m

لینک به دیدگاه

اين هم نرم افزار خوبيه : Recovery my file

اين هم لينك دانلودش :

http://www.downloadbazar.com/archives/001794.php

حجم 6m

مرسی دوستان عزیز

من از power data recovery استفاده کردم.اطلاعات رو کامل بر می گردونه.ولی مشکل اینجاست که فایلهای Word رو بهم می ریزه و نرم افزارهایی که ریکاور کرده دیگه غیر قابل استفاده است. فقط عکس هایی رو که ریکاور کرده قابل دیدن هست. اون هم نه همه عکس ها و فقط یه سری از اونها رو.

واسه این مشکلی که هست چه باید کرد؟آیا همه برنامه های ریکاور همین مشکل رو دارن و یا این نرم افزار خاص این مشکل رو ایجاد می کنه.

من هنوز از recover my file که دوستم hamid2006gh معرفی کرده استفاده نکردم.امروز استفاده میکنم ببینم این نرم افزار هم این ایراد رو داره یا نه.

لینک به دیدگاه

درود

اکثر نرم افزارها مشکلاتی از این قبیل رو دارند .اما بنده با EASY RECOVERY این مشکلو نداشتم .حتی فایل هایی که خیلی قبل از پاک شدن اطلاعات هم پاک کرده بودم برگشت.یعنی از زمانی که پارتیشن ساخته شده بود تا اون زمان.

لینک به دیدگاه

درود

اکثر نرم افزارها مشکلاتی از این قبیل رو دارند .اما بنده با EASY RECOVERY این مشکلو نداشتم .حتی فایل هایی که خیلی قبل از پاک شدن اطلاعات هم پاک کرده بودم برگشت.یعنی از زمانی که پارتیشن ساخته شده بود تا اون زمان.

از راهنمایی همه دوستان ممنونم.

مشکل من با Recovery my file برطرف نشد.نتونستم نرم افزار EASY RECOVERY رو از سایتی دانلود کنم.نسخه هایی که هست بصورت Trial هست.آدرس و یا لینکی دارید که نسخه EASY RECOVERY Full رو داشته باشه و یا نه.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

بله دوست عزیز من این نرم افزار رو پیشنهاد میکنم و خودمم با همین نسخه اطلاعاتو بازیابی میکنم

Power Data Recovery 4.1.1

لینک دانلود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...