رفتن به مطلب

پست نامربوط / نرفتن قرمزی مویرگ چشمم بعد از گذشت 5ماه!

RED
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، RED گفته است :

به این دکتر نوشته ترمیمی چشم و اکولوپلاستی. منظورش از ترمیمی همون این ضربه هاست یا چی؟ اکولوپلاستی چیه اونم نمیدونم.

https://nobat.ir/118/line/zwXN/

خیر دوست عزیز همو نهایی که گفتم برای شما بهتر هست

اون دوستان برای زیبایی چشم هست

اکولوپلاستی هم عملی هست برای افرادی که پلک افتاده دارند که با بالا رفتن سن معمولا افراد دارای پلک افتاده میشوند و این عمل برای پلک افتاده هست حالا چه در اثر طول عمر و چه ضربات و استرس ها

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Ehsan.K گفته است :

خیر دوست عزیز همو نهایی که گفتم برای شما بهتر هست

اون دوستان برای زیبایی چشم هست

اکولوپلاستی هم عملی هست برای افرادی که پلک افتاده دارند که با بالا رفتن سن معمولا افراد دارای پلک افتاده میشوند و این عمل برای پلک افتاده هست حالا چه در اثر طول عمر و چه ضربات و استرس ها

ممنون از شما بخاطر پیشنهادات و نظراتتون. و ممنون از همه دوستان بخاطر راهنمایی. برم یه سرچی بکنم دوباره ببینم یه دکتر خوبی پیدا میکنم یا نه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بزرگ ترین اشتباهی که ملت در مراجعه به دکتر میکنن اینه که از یه دکتر به یه دکتر دیگه میپرن

وقتی شما بهتر نشدی، باید دوباره بری پیش همون اولی با شرح ماجرا. اون وقت مشکل شما رو بهتر میفهمه و راه بهتری هم در پیش میگیره.

دکتره دیگه کامپیوتر که نیست یه دفعه محاسبه کنه تموم. دفعه اول نشد دفعه دوم یا سوم دقیق میفهمه مشکل چیه و چه راهی جواب میده.

برید پیش همون اولی. و هیییی دکتر جدید نرید. این کار فقط وقت خودتون رو هدر می دین و عذاب بیشتر.

دکتر زیاد به سواد نیست تو ایران. اونی که اخلاق داره و توجه میکنه بهتره تا دانشیار  یا فوق تخصص باشه و.... دکتری که اهمیت نمیده وقت نمیزاره و عجله داره که مشتری بعدی رو راه بندازه=به درد نمیخوره.

ویرایش شده توسط AORUS
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، AORUS گفته است :

بزرگ ترین اشتباهی که ملت در مراجعه به دکتر میکنن اینه که از یه دکتر به یه دکتر دیگه میپرن

وقتی شما بهتر نشدی، باید دوباره بری پیش همون اولی با شرح ماجرا. اون وقت مشکل شما رو بهتر میفهمه و راه بهتری هم در پیش میگیره.

دکتره دیگه کامپیوتر که نیست یه دفعه محاسبه کنه تموم. دفعه اول نشد دفعه دوم یا سوم دقیق میفهمه مشکل چیه و چه راهی جواب میده.

برید پیش همون اولی. و هیییی دکتر جدید نرید. این کار فقط وقت خودتون رو هدر می دین و عذاب بیشتر.

دکتر زیاد به سواد نیست تو ایران. اونی که اخلاق داره و توجه میکنه بهتره تا دانشیار  یا فوق تخصص باشه و.... دکتری که اهمیت نمیده وقت نمیزاره و عجله داره که مشتری بعدی رو راه بندازه=به درد نمیخوره.

:33_unamused: مشتری؟

ویرایش شده توسط Golds
لینک به دیدگاه

دوست من توی تصادف این بلا سرش اومد حدود 1.5 سال طول کشید قرمزی چشمش از بین بره! 

جای نگرانی نیست درست میشه

لینک به دیدگاه

سلام . بنده بچه کرج هستم . متاسفانه باید بگم ما یه دکتر درست و درمون نداریم همه تهران هستن و بابت حتی سرماخوردگی هم تا تهران میریم و اینجا دکتر نمیریم 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hosin گفته است :

دوست من توی تصادف این بلا سرش اومد حدود 1.5 سال طول کشید قرمزی چشمش از بین بره! 

جای نگرانی نیست درست میشه

رفت آخرش؟

در 25 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

تهران تشریف دارید؟

نه تبریز

در 7 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

سلام . بنده بچه کرج هستم . متاسفانه باید بگم ما یه دکتر درست و درمون نداریم همه تهران هستن و بابت حتی سرماخوردگی هم تا تهران میریم و اینجا دکتر نمیریم 

😑

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...