رفتن به مطلب

قطع و وصل شدن ماوس بی سیم A4tech G3-230

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان یک عدد ماوس بی سیم دارم  ای فورتک مدل G3-230 دایما ارتباطش با دانگل قطع و وصل میشه ..فاصله دانگل 20 سانت هم باشه باز قطع و وصل میشه ..گفتم شاید امواجش با مودم وایفا تداخل پیدا میکنه ..مودم وایفا رو خاموش کردم بازم تاثیری نداشت ..روی دو تا سیستم تست کردم همین مشکل رو داره ..حین کار یک دفعه ی ایست میکنه 2 یا 3 ثانیه کار نمیکنه دوباره وصل میشه و این اتفاق  هر 20 ثانیه میفته ..البته هیچ پیغامی روی ویندوز نمیاد از قطع و وصل شدن ماوس ..چیکار میتونم انجام بدم ..مشکل از دانگل ماوس هست؟  میتونم یه دانگل بلوتوث بگیرم جایگزین دانگل ماوس کنم؟ یا کلا باید بیخیال این ماوس بشم

https://www.digikala.com/product/dkp-355847/ماوس-ای-فورتک-مدل-g3-230n

33e4_img_20190603_144529.jpg

9b4e_img_20190603_144347.jpg

21p_img_20190603_144415.jpg

fpjo_img_20190603_144440.jpg

لینک به دیدگاه

تعویض باتری برای من اثر داشته

شما هم تست کن

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Wall Breaker گفته است :

تعویض باتری برای من اثر داشته

شما هم تست کن

شما همین مدل ماوس رو دارید ؟

لینک به دیدگاه

در 10 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

99درصد موس و کیبورد های بی سیم همینطورین،این مشکل هم بیشتر بخاطر باتری هست ربطی به مدل خاصی نداره به هیچ وجه موس و کیبورد بلوتوثی نخرین،یه خورده دور بشه داستان داره،دکمه ها بگیر نگیر داره باتری می خواد.........

لینک به دیدگاه

درود

گیرنده‌ی موش را به جلوی کیس بزنی فرقی نمی‌کند؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

خیر A4tech  G7-600NX

دارم

لینک به دیدگاه

درود گاهی اوقات به جز باتری مشکل پورت هم میتونه باشه

به  usb 3.0 وصلش کنین شاید مشکلتون رفع شد🙏

لینک به دیدگاه

در در 13 خرداد 1398 در 17:21، سعید بهمنیان گفته است :

درود

گیرنده‌ی موش را به جلوی کیس بزنی فرقی نمی‌کند؟

با درود اقای بهمنیان ، هیچ تاثیری نداره..به پورت usb3 هم زدم فایده نداشت ، باطری هم عوض کردم ، این مشکل قطع و وصل شدن وجود داره ...مادربرد من خودش بلوتوث داره ، میخوام از بلوتوث خود مادربرد به جای دانگل این ماوس استفاده کنم  ، شما توی تاپیک دیگه ی گفتید ..برای بلوتوث رمز 0000 رو بزن ببین می پذیره..کجا باید این رمز رو بزنم ، آیکون بلوتوث تو تسکبار بعضی موقع ها میاد و بعضی موقع ها نمیاد

smgi_99459549.jpg

لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

با درود اقای بهمنیان ، هیچ تاثیری نداره..به پورت usb3 هم زدم فایده نداشت ، باطری هم عوض کردم ، این مشکل قطع و وصل شدن وجود داره ...مادربرد من خودش بلوتوث داره ، میخوام از بلوتوث خود مادربرد به جای دانگل این ماوس استفاده کنم  ، شما توی تاپیک دیگه ی گفتید ..برای بلوتوث رمز 0000 رو بزن ببین می پذیره..کجا باید این رمز رو بزنم ، آیکون بلوتوث تو تسکبار بعضی موقع ها میاد و بعضی موقع ها نمیاد

درود

usb3 نسبت به usb2 برای موش و صفحه کلید برتری ندارد.

اگر موش این است، با بلوتوث کار نمی کند. این موش فقط با گیرنده‌ی خودش کار می‌کند، اگر روی رایانه‌های دیگر و در مکانهای دیگر هم این مشکل را دارد، بعید می‌دانم قابل درست شدن باشد. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود توی ویندوز بیلد 19h1 با موس سیم دار هم بنده این مشکل دارم یک دفعه قطع میشود ودوباره برمی گردد

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

با سلام

یه موس a4tech G11-200N گرفتم 250 هم پول دادم براش.

از این موس های شارژی که باتری نمیخواد بی سیم هم هست

به صورت رندوم و تصادفی قطع میشه یعنی رفتار ثابتی ندارد بعضی مواقع کار میده بعضی مواقع نه.

من هم هر چی روش آموزشی تو وب فارسی و انگلیسی بود همه رو تست کردم مشکل حل نشد  هر چی آموزش از سایت مایکروسافت تا سایت های دیگه بود هم رو پیاده کردم نتیجه نداد.

بردم رو یه سیستم دیگه هم تست کردم باز هم مشکل حل نشد

جابجاش که کنی یه چند ساعت حتی یه روز که مهمان هست خوب کارمیکنه بعدش شروع میکنه به قهر و لج کردن.

البته دوتاش ویندوز 10 هستند

فرستادم برای نمایندگی

دیدم همون خودشو برام پس فرستادن

فقط برچسب استانداردشو عوض کرد

لینک به دیدگاه

موس 2.4 گیگاهرتزی همینه. 

مدل های 5 گیگاهرتزی بهتر عمل میکنن و مدل های لاجیتک که به گمانم 500 هرتز باشه دانگلشون تداخل رو به حداقل میرسونن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...