رفتن به مطلب

کدام موس مناسب تر است؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من بین این سه تا موس گیر کردم و نمی دونم کدومش بهتره برای خریدن. دوستان لطف کنن نظر بدن و اگه دلیل یا دلایل خریدن رو هم ذکر کنن ممنون میشم و احیانا مشکلات موس های دیگه که پیشنهاد نمی کنن

A4Tech Bloody V3M

A4Tech Bloody A91

MSI Interceptor DS100

لینک به دیدگاه

قطعا موس g402 بگیرید با کمی افزایش بودجه تمام موس های مورد اشارتون کیفیت نسبتا پایینی دارن و ارزش خریدش ن چندان بالا نیست مخصوصا که رقیب با کیفیت و قدری به نام g402 دارن

لینک به دیدگاه

اگه استفادتون گیمینگ هست بنده به شخصه موس های a4tech رو پیشنهاد نمیکنم 

اگه میتونی یکم بیشتر هزینه کنی برو سمت لاجیتک 

لینک به دیدگاه

سلام.

بنده هم مثل دوستان لاجیتک رو پیشنهاد میکنم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، SN99 گفته است :

سلام ...

سلام دوست من.

عزیز بین پیشنهادهای شما بنده v3m رو تست کردم و میتونم دربارش نظربدم. همین الان هم r30 دارم ک دقیقا همین مدل فقط بی سیم هست.

بدون شک بلادی های a4 جزو بهترین موس های بازار تو قیمت پایین هستن.

سری 3 این مدل ها ارگونومی بسیار شبیه به دث ادر ریزر دارن و توی دست بسیار راحت میشینن. اگر دست هاتون بزرگه ک اصلا این موس خوراکتونه. کلید های کناری دقیقا تو جای درستشون قرار گرفتن. و همه چیز این موس در بهترین شرایط ممکنه مخصوصا وقتی قیمتش رو میبینید ک خیلی پایینتر از بقیه رقبا هست.

بنده r30 رو حدود 2 ساله دارم استفاده میکنم و مشکلی باهاش نداشتم 3 نفر از دوستانم هم خریدن هیچ کس مشکلی نداشته. v3m هم به همین ترتیب 3 سالی هست ک دست دوستم داره کار میکنه و عین روز اولش مونده.

جالبه دوستان میان لاجیتک پیشنهاد میدن! ارزونترین مدل لاجیتک ک چیزی برای ارائه داشته باشه همین مدل 402 هست ک چیزی حدود 2 برابر v3m قیمتشه!!

از msi با موس ds300 کار کردم بنده ک میتونم بگم موس با کیفیتی هست. خوش دسته ولی نه مثل v3.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

من شخصا چند ساله که a4tech x7 74h دارم و ازش خیلی راضی هستم. قبول دارم بعضی مدل های a4tech کیفیت خوبی ندارن و به طور کلی لاجیتک بهتره ولی این مدل رو چون داشتم و راضی بودم پیشنهاد می کنم. کیفیت ساخت و امکانات یه موس حرفه ای گیمینگ رو داره ولی قیمتش از محصول های لاجیتک ارزون تره. 

A4Tech-Oscar-Editor-XL-747H.jpg_640x640.

لینک به دیدگاه

سلام من A4tech V5m پیشنهاد میدم 

موس خیلی خوبیه و رنج قیمتشم عالیه 

خودم الان 2 ماه دارمش واقعا ازش راضیم

8.png

لینک به دیدگاه

سلام. اگه نخواستین لاجیتکg402 بخرین Msi GM40 هم گزینه خوبیه که قیمتش آخرین بار 270 تومن بود و تمام کارتونو راه میندازه. 

product_4_20180328134405_5abb2ba53649d.png

msi-clutch-gm40-gaming-mouse-2-800x800.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...