رفتن به مطلب

1500x vs 1600

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان. بین این دوتا کدوم برای بازی مناسب تره؟ 1500 ایکس حدود 250 تومن ارزونتره و تفاوت قیمتی انچنانی نداره ولی فرکانس هر هسته ش بیشتر از 1600 هست. این فرکانس بالاتر انتخاب رو سخت میکنه. کاربری من بازیه.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

سلام دوستان. بین این دوتا کدوم برای بازی مناسب تره؟ 1500 ایکس حدود 250 تومن ارزونتره و تفاوت قیمتی انچنانی نداره ولی فرکانس هر هسته ش بیشتر از 1600 هست. این فرکانس بالاتر انتخاب رو سخت میکنه. کاربری من بازیه.

1500x

4هسته با 8ترده

1600 6هسته با 12 ترد

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، memex گفته است :

1500x

4هسته با 8ترده

1600 6هسته با 12 ترد

میدونم تعداد هست ها و کش فرق داره ولی سوالم اینه این فرکانس بالا تو بازی بهتره یا تعداد هسته ها. به صورت دیفالت چشمم روی 1600 هستش.

در ضمن مادربورد من msi a320m pro-vd plus هست. این برای 1600 فک کنم یکم ضعیف باشه. نمیدونم در کل.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

میدونم تعداد هست ها و کش فرق داره ولی سوالم اینه این فرکانس بالا تو بازی بهتره یا تعداد هسته ها. به صورت دیفالت چشمم روی 1600 هستش.

در ضمن مادربورد من msi a320m pro-vd plus هست. این برای 1600 فک کنم یکم ضعیف باشه. نمیدونم در کل.

مادربرد شما قابلیت اورکلاک ندارد پس سری x بدرد شما نمیخوره همون 1600 باید تهیه کنید

از هر جهت بهتر هست

لینک به دیدگاه

سلام داداش حسین گلم

بدون شک 1600 بهت پیشنهاد میکنم 

من خودم مادربرد msi b350m mortar دارم با 1600x (خودت بهتر میدونی تفاوت 1600با1600x فقط مقداری بوست هسته است و قابلیت اوور) و بی نهایت راضی هستم ازش لامصب این cpu واسه خودش غول بی شاخ دمی هست

زیاد درگیر تبلیغات روی کاغذی نشو 

برد 320 هم بورد بسیار خوبی هست 

با خیال راحت همون 1600 بگیر و کنار rx580 زندگی کن 

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام داداش حسین گلم

بدون شک 1600 بهت پیشنهاد میکنم 

من خودم مادربرد msi b350m mortar دارم با 1600x (خودت بهتر میدونی تفاوت 1600با1600x فقط مقداری بوست هسته است و قابلیت اوور) و بی نهایت راضی هستم ازش لامصب این cpu واسه خودش غول بی شاخ دمی هست

زیاد درگیر تبلیغات روی کاغذی نشو 

برد 320 هم بورد بسیار خوبی هست 

با خیال راحت همون 1600 بگیر و کنار rx580 زندگی کن 

سلام داش سعید. قوربونت. اره همین تصمیم رو دارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...