رفتن به مطلب

جواب دادن به پیغام خصوصی وظیفه منه ولی .... و یه مقدار درد دل !!!!

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان بسیار گلم

میدونم که باید به پیغامهای شما دوستان گلم پاسخ بدم و به مشکلات شما جواب بدم و پستهایی که میزنید اگر من ایجاد کردم باید پاسخ بدم . و واقعا این مسئله رو وظیفه خودم میدونم . و اگر غیز از این انجام بدم در اصل وظیفهمو انجام ندادم دوستان گلم .

ولی یه درد دل بردارانه من گوش بدید و منو درک کنید ممنون میشم

اینجا توی دفترمون اونهایی که اومدن میدونن چی میگم واقعا سرم شلوغه و درگیری من تا اون حده که اگر خدا بهم چند تا دست اضافه تر و گوش بیشتر میداد باز هم کم بود . بعضی وقتها شده مطلب و جواب یکی از دوستان رو نوشتم و فقط یک اینترنت مونده ولی باور کنید برای زدن اون اینتر هم انگشت و دست و وقت کم میارم . میدونم که شاید براتون باور کردنش سخت باشه . ولی خیلی از دوستانیکه اومدن و دیدن منو تو وضعیتهای مختلف کاملا این مسئله رو تایید میکنن .

خیلی وقتها شده که دوستان پیغامشون رو دیر جواب دادم , اولا کاملا منو ببخشید و عذر منو بپذیرید و بعد اینکه باور کنید که فقط به خاطر سخیتها و سرشلوغی هستش که دیر جواب میدم و نه هیچ چیز دیگه .

خیلی وقتها این عزیزان بهم بعد از پیغامشون مینویسن که اقای حسینی از ما دلخوری ؟؟؟؟ اخه دوست گلم چرا باید دلخور باشم چرا باید از شمایی که منت گذاشتید و وارد فروم خودتون شدید دلخور باشم . اگر هم دلخوری هستش باید از خودم دلخور باشم که نتونستم جواب شما رو بدم و نه چیز دیگه .

باور کنید بعضی وقتها هنگ میکنم کاملا هنگ میکنم و همونجا میمونم که الان چه کاری رو انجام بدم . خیلی وقتها شده که به دلیل همین کمبود وقت و عدم زمان کافی برای بنده خیلی از من ناراحت شدن و حتی کسانیکه تلفنی میخوان جنس بخرن . باز از این دوستان گلم عذرخواهی میکنم . میدونم که مشکل از منه ولی حلالم کنید و فکر دیگه ای نکنید راجب من . مثلا یکی گفتش که مایه داری دیگه جواب ما رو نمیدی ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!! من هم گفتم واقعا شرمندم عزیز چون عرق شرم داره از پیشونیم میریزه چون من همیشه از اینجور افراد بدم میومد ( منظور کسانیه که شکم سیرن و به همین حالت جواب مردم رو میدن ) و حالا کسی فکر کرده من جزأ این گروهم واقعا متاسف شدم برای کارهای خودم چون واقعا اینطور نیستم و فقط سرم شلوغه و نمیدونم که جواب این همه تلفن و محبت و کاربر و چطور بدم .

باور کنید اگر 24 ساعت یک شبانه روز بشه 34 ساعت و من هم مداوم کار کنم باز هم وقت کم میارم و هر جور که برنامه ریزی میکنم باز هم همین اش و همین کاسه .

در همینجا از کاربران و مدیران عزیز که واقعا به سایر کاربران بدون چشم داشتی کمک میکنن تشکر میکنم و واقعا نمیدونم با چه زبونی تشکرم رو ابراز کنم .

این دنیا بسیار بی ارزشه و این دید ما هستش که بهش ارزش میده ولی چه خوب میشه که طوری به دنیا ارزش بدیم که برامون زیبا بشه .

فقط میخوام ازتون برای پاسخگویی بهم فرصت بدید و اگر سوالی در فروم پرسیدید که از من میخواید جواب بدم فقط لینکش رو بهم بدید و فقط خواهش میکنم برای جوابش صبر کنید .

با تشکر از شمایی که مطلبم رو خوندید و به درددل این بردار کوچیکتون توجه کردید

@};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و عرض خسته نباشید

باید بگم که بنده موقعی که برای خرید حضوری خدمت جناب حسینی رفتم چیزی دیدم که هیچ جایه دیگه ندیده بودم با اینکه ایشون مشغله ی خیلی زیادی داشتند بروی خودشون نیوردند و از بنده پذیرایی کردند و برای پیدا کردن قطعه مورد نظرم تا جایی که من دیدم به حدود 20 شایدم بیشتر تلفن کردند

ولی باز هم در چهره ی ایشون خستگی رو ندیدم و این نشون دهنده ی این هست که ایشون علاقه ی زیادی به کارشون دارن و واقعا براش وقت میزارن همچنین ضرب المثل کوزه گز از کوزه شکسته آب میخوره اینجا لازم به ذکر هست :D

فقط میشه گفت ایشون برای خدمت به من و شما حضور دارند و حتی طوری صحبت میکردند که دیگه بنده از دیدگاه فروشنده به ایشون نگاه نمیکردم چون واقعا صداقت توی کارشون واقف هست!

با تشکر...

لینک به دیدگاه

جناب حسینی اکثر بچه های قدیمی سایت ( من که تازه کارم ) میدونن که شما با این مشغله و کمبود زمان هرجوری شده سعی میکنید بهشون پاسخ بدید و مشکلشون رو حل کنید و از این بابت خیلی ازتون تشکر میکنم .

همیشه و همه جا گفتم که کسایی مثل شما خیلی کم پیدا میشن که هم صداقت تو کارشون داشته باشن و هم هوای بچه های فروم رو

بهتون تبریک میگم و امیدوارم همیشه تو زندگیتون پیشرفت کنید و به چیزایی که میخواید برسید.

لینک به دیدگاه

جناب حسینی من که سعادتش رو نداشتم حضوری خدمتون برسم ولی اگه کسی شما رو در حد خیلی کم هم بشناسه میدونه اگه از شما سوالی بپرسه یا درخواستی داشته باشه شما در اسرع وقت بهش جواب میدین حالا جدای حرف های جدی جناب حسینی شما اگه می خواید وقت زیاد بیارید برید یه مسئولیت دولتی قبول کنید (هر چی هم بالاتر باشه وقت آزادش بیشتره).

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی منکه به شخصه خیلی قبولتون دارم / چاکریم (*) @};- @};- (*)

لینک به دیدگاه

کاملا حرفای آقای حسینی درسته من خودم یه بار برای خرید خدمتشون رسیدم و دیدم که چقدر زحمت می کشن ایشون. حتی قطعاتی که تو بازار رضا نبود رو ایشون تهیه کردن واسم. اونم با قیمت واقعا مناسب :wub:

لینک به دیدگاه

خسته نباشید جناب حسینی

انشاالله ما تازه میخواهیم با شما کار کنیم :)

لینک به دیدگاه

جناب حسینی دعا کنید بقیه بچه ها هم مثل شما سرشون شلوغ بشه :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب حسینی دعا کنید بقیه بچه ها هم مثل شما سرشون شلوغ بشه :)

با سلام

منم حرف دوست گرامی رو تائید میکنم

آقای حسینی دعا کنید سر بقیه بچه ها مثل شما شلوغ بشه تا بفهمن شما چی میکشید

:)

لینک به دیدگاه

با سلام

منم حرف دوست گرامی رو تائید میکنم

آقای حسینی دعا کنید سر بقیه بچه ها مثل شما شلوغ بشه تا بفهمن شما چی میکشید

خدا دست همرو یه جایی بند کنه!

نون حلال یه چیز دیگست

اقای حسینی شما هم همیشه پایدار باشید

من به اقای حسینی قبلان هم گفتم

من تو چند تا فروم نسبتا مشهور قبلا مدیر بودم

و نسبتا میدونم مدیریت فروم به تنهایی چقدر سخته

ولی خودم به شخصه فک نکنم تونسته باشم به اندازه نصف اقای حسینی پاسخگو باشم و به عصابم مسلت!

لینک به دیدگاه

ما که کاری از دستمون بر نمیاد و فقط می گیم خدا قوت

من خودم هم از اون فکرهای بد هر از گاهی به ذهنم خطور می کرد ولی بعد که جواب می دادین متوجه شلوغ بودن سرتون می شدم

لینک به دیدگاه

واقعا آقای حسینی گله

ای کاش یه نمایندگی لیون تو بندرعباس هم بود البته با یه آقای حسینی دیگه :D

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

من از درک بالاتون واقعا متشکرم و از محبتی که نسبت به من و تیم لیون دارید .

من تمام سعیم رو میکنم که بتونم گوشه ای محبتهای شما رو جبران کنم و این مسئله تا به حال با کمک مدیران و کاربرانی چون شما موثر نشده دوستان عزیز

در کل واقعا متشکرم و امیدوارم که اگر دیر جواب شما رو دادم منو ببخشید

با تشکر

لینک به دیدگاه

من شخصا تا به حال هیچ فروشنده ای به مهربونی و خوش برخوردی آقای حسینی ندیده ام . اون افرادی هم که تو پیامشون اینجوری نوشتن حتما منظوری نداشتن و می خواستن شوخی کنن . یاعلی

ویرایش شده توسط mousey
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

من از درک بالاتون واقعا متشکرم و از محبتی که نسبت به من و تیم لیون دارید .

من تمام سعیم رو میکنم که بتونم گوشه ای محبتهای شما رو جبران کنم و این مسئله تا به حال با کمک مدیران و کاربرانی چون شما موثر نشده دوستان عزیز

در کل واقعا متشکرم و امیدوارم که اگر دیر جواب شما رو دادم منو ببخشید

با تشکر

با سلام

ديگه مشغله شما و پاسخگويي خوبتون ضمن اين همه مشغله بر كسي پوشيده نيست.

بنده هم تمامي صحبت‌هاي شما رو به نوبه خودم تصديق مي كنم، چون به چشم ديدم.

مع الوصف اگه دوستي هم هست كه فكر مي كنه چند ثانيه اي وقت اضافه تو هر دقيقه دارين، پيشنهاد مي كنم يه سر بيان دفترتون و خودشون قضاوت كنن.

باور كنين الان دو روزه مي خوام براتون ايميل بزنم كه واسه

ASPIRE 5250 AMD E350 3 500 15.6 ATI 6310

قيمتتون چنده، روم نمي شه.

لینک به دیدگاه

با سلام

ديگه مشغله شما و پاسخگويي خوبتون ضمن اين همه مشغله بر كسي پوشيده نيست.

بنده هم تمامي صحبت‌هاي شما رو به نوبه خودم تصديق مي كنم، چون به چشم ديدم.

مع الوصف اگه دوستي هم هست كه فكر مي كنه چند ثانيه اي وقت اضافه تو هر دقيقه دارين، پيشنهاد مي كنم يه سر بيان دفترتون و خودشون قضاوت كنن.

باور كنين الان دو روزه مي خوام براتون ايميل بزنم كه واسه

ASPIRE 5250 AMD E350 3 500 15.6 ATI 6310

قيمتتون چنده، روم نمي شه.

درود

ممنونم از محبتتون و قیمت نوت بوک رو پیغام کردم عزیز

لینک به دیدگاه

به نظرمن کشور ما به مدیران بزرگی مانند آقای حسینی عزیز نیاز داره و این احساس مسئولیت و برخورد دوستانه ایشان در مدیران دیگر به هیچ وجه دیده نمی شود.

آقای حسینی جا دارد یک خسته نباشید جانانه خدمت شما عرض کنم

امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشید

ویرایش شده توسط Castiel
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم خسته نباشید به اقای حسینی عرض میکنم............

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی عزیز خسته نباشید واقعا زحمت میکشید.

واقعا مدیریت انجمن و فروشگاه جواب دادن به تلفن ها و پیام ها و... کار آسونی نیست .

من از طرف خودم اگر در پ خ خسته نباشید نگفتم عذر خواهی میکنم .

امیدوارم هرروزتون بهتر و بهتر باشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...