رفتن به مطلب

کمک برای ارتقا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. این سیستم منه:

1300x / rx 580 / 12gb

پاور 550uk گرین

تو این سیستم کدوم قطعه رو ارتقا بدم ارزششو داره؟

1- خرید کارت گرافیک 1070

2- خرید پردازنده ی 1600

کدوم نسبت به هزینه ای که براش انجام میشه پیشرفت چشمگیری خواهد داشت برای سیستم.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، behnamalizade69 گفته است :

سلام

پردازنده 1600 + ssd240 1f603.png

😄 سلام بهنام جان. فک نکنم بودجم برای هردوش برسه ولی 1600 مدنظرمه. یه 1070 تی ای کارکده هم تو همین فروم دیدم بین این دوتا موندم کدومو بخرم.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز 

گرافیکت خوبه اگه هوس انویدیا کردی  باز یه چیزی

ولی من باشم می رم سراغ وگا 56 بدون شک

اونم پاور 650 می خواد

ssd 240 'd هم به روز کالا نگاه کن حدود450 تا 500 هست

کینگستون و کروشال

به نظرم اول  ssd بگیر

خیلی بهتره

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

1f604.png سلام بهنام جان. فک نکنم بودجم برای هردوش برسه ولی 1600 مدنظرمه. یه 1070 تی ای کارکده هم تو همین فروم دیدم بین این دوتا موندم کدومو بخرم.

داداش rx580   اگه 8 گیگ هستش نیازی نیست ولی بهتره یه 1600 بخری 

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، behnamalizade69 گفته است :

سلام عزیز 

گرافیکت خوبه اگه هوس انویدیا کردی  باز یه چیزی

ولی من باشم می رم سراغ وگا 56 بدون شک

اونم پاور 650 می خواد

ssd 240 'd هم به روز کالا نگاه کن حدود450 تا 500 هست

کینگستون و کروشال

به نظرم اول  ssd بگیر

خیلی بهتره

والا دقیقا از اس اس دی شروع شد قضیه، میخاستم یدونه ساسونگ 500 گیگ بخرم بعد یادم افتاد پردازندم ضعیف تره بجاش پردازنده ارتقا بدم بعدا هم گفتم شاید پردازنده زیاد تفاوتی ایجاد نکنه کارت گرافیک بهتر باشه. الان توش موندم. وگا نمیتونم بخرم چون پاورم کم میاره بودجه برای هم کارت هم پاور ندارم.

در هم اکنون، amirjj گفته است :

داداش rx580   اگه 8 گیگ هستش نیازی نیست ولی بهتره یه 1600 بخری 

اره هشت گیگه. دارم جمع بندی میکنم. 🌺

• لایک 1
لینک به دیدگاه

درود خدمت شما عزیز.

درمورد گرافیک با تعویض به 1070 انچنان تفاوت احساس نخواهید کرد و انویدیا هم که داره با این کاراش باعث میشه 580 به 1070 برسه.

اگر بخواین تغییر احساس کنید حداقل به 1070TI و 1080 ارتقا بدید که نوش مقرون به صرفه نیست دسته دو باید بگیرید ولی خب با سیپیوتون باتلنک میکنه.

ولی ارتقا به 1600 با این گرافیکتون خیلی دردی رو دوا نمیکنه اگر بتونین همون 1080 و 1070ti دست دو بگیرین عالی تر میشه اگرم هردو که خیلی هم عالی.

به قول دوستمون ssd هم فراموش نشه فقطم سامسونگ بگیر که وگرنه پشیمون میشی!

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

والا دقیقا از اس اس دی شروع شد قضیه، میخاستم یدونه ساسونگ 500 گیگ بخرم بعد یادم افتاد پردازندم ضعیف تره بجاش پردازنده ارتقا بدم بعدا هم گفتم شاید پردازنده زیاد تفاوتی ایجاد نکنه کارت گرافیک بهتر باشه. الان توش موندم. وگا نمیتونم بخرم چون پاورم کم میاره بودجه برای هم کارت هم پاور ندارم.

اره هشت گیگه. دارم جمع بندی میکنم. 1f33a.png

اس اس دی هم می خوای بخری به نظر من سامسونگ نخر الکی گرونه به خاطره 2 ثانیه زود تر یا کینگ استون مدل A400  بخر یا گیگابایت هم قوی هستند هم قیمت خوب

لینک به دیدگاه

سی پی یو خوب هست

از مال من قویتر هست و جدیدتر

مال من 480 رو می بره لود کامل 

خودش به زور پنجاه بشه

https://cpu.userbenchmark.com/Compare/Intel-Core-i5-3570-vs-AMD-Ryzen-3-1300X/m793vs3930

ssd  480 ' گیگابایت هست همین حدود یک تومن

به نظرم خرج نکن

فقط  ssd 

سرعت  عالی

لذت می بری

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود خدمت شما عزیز.

درمورد گرافیک با تعویض به 1070 انچنان تفاوت احساس نخواهید کرد و انویدیا هم که داره با این کاراش باعث میشه 580 به 1070 برسه.

اگر بخواین تغییر احساس کنید حداقل به 1070TI و 1080 ارتقا بدید که نوش مقرون به صرفه نیست دسته دو باید بگیرید ولی خب با سیپیوتون باتلنک میکنه.

ولی ارتقا به 1600 با این گرافیکتون خیلی دردی رو دوا نمیکنه اگر بتونین همون 1080 و 1070ti دست دو بگیرین عالی تر میشه اگرم هردو که خیلی هم عالی.

یدونه 1070 تی ای هست تو همین فروم که گارانتی نداره وگرنه قیمتش مناسبه سر همون دو دل هستم. ممنون. اره سامسونگ میخرم اگه بخرم.

در 1 دقیقه قبل، amirjj گفته است :

اس اس دی هم می خوای بخری به نظر من سامسونگ نخر الکی گرونه به خاطره 2 ثانیه زود تر یا کینگ استون مدل A400  بخر یا گیگابایت هم قوی هستند هم قیمت خوب

قیمتش زیاد فرقی نداره 1100 زده با تخفیف

لینک به دیدگاه

a400  به جاش uv 500 dh 400 بهتره

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، GRANDAM گفته است :

درود خدمت شما عزیز.

یه مدت خیلی قلابی سامسونگ زیاد شده

اعتباری نیست

یکبار هم خود لی.ن خبر و تست گذاشت

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

فقط  ssd

evo 860 500gb میخام بخرم.

مانیتورت کیفیتش HD یا fullHD  ؟؟؟؟؟؟

فول اچ دیه.

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

سلام. این سیستم منه:

1300x / rx 580 / 12gb

پاور 550uk گرین

تو این سیستم کدوم قطعه رو ارتقا بدم ارزششو داره؟

1- خرید کارت گرافیک 1070

2- خرید پردازنده ی 1600

کدوم نسبت به هزینه ای که براش انجام میشه پیشرفت چشمگیری خواهد داشت برای سیستم.

بببین اگه مقصودت ارتقا به لحاظ گیمینگ هستش، تاثیر تعویض کارت گرافیک خیلی مهتر از تعویض سی پی یوست.

تعویض اون مدل سی پی یو تنها چند فریم به اجرای بازی ها کمک می کنه ولی تعویض گرافیکت با مدل 1070 می تونه 10 20 و حتی 30 فریم در افزایش اجرای بازی ها کمک کنه

لینک به دیدگاه

😂😂ssd قوی؟

مگه زور ازماییه؟

سیپیو شما اگه 4هسته هست نیاز به تعویض نیست

ssd هم ربطی به بازی نداره برای برنامه ها و ویندوز خوبه هیچ ربطی به فریم نداره

برای فریم بازی باید دنبال پهنای باند رم باشی

اگه رزولوشن fhd هستید شک نکنید گرافیک مهم تره به نظرم 1070ti

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، memex گفته است :

1f602.png1f602.pngssd قوی؟

مگه زور ازماییه؟

سیپیو شما اگه 4هسته هست نیاز به تعویض نیست

برای فریم بازی باید دنبال پهنای باند رم باشی

اگه رزولوشن fhd هستید شک نکنید گرافیک مهم تره به نظرم 1070ti

داداچ من کجا اسمی از اس اس دی بردم. تو تاپیک اول دوتا گزینه بیشتر نیس. شما هم هرچیزیو به فان نگیرین. ۱۰۷۰ تی ایه گارانتی نداره برا همون دو دل هستم

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

بله دیدم قیمتشم مناسبه و به گفته خودشون برای ماینم استفاده نشده باشه خیلی خوبه عالیه.

در 38 دقیقه قبل، behnamalizade69 گفته است :

بله متاسفانه هرچی کیفیت بالا میاد اگر بتونن فیکشو میزنن مثل همون کینگستون اینم سامسونگ اون کینگستون هنوزم که نقدر اطلاع رسانی شده خریدار داره .

بهتره از خود لیون یا همین فروشگاه های با انصاف باقی مونده خرید که سر ادم کلاه نره. خودم یه adata گرفتم بنچای خود سایتش خیلی عالی بود منم گرفتمش همه بهینه سازیام انجام دادم ولی واقعا سرعتش افتظاح هست در حد یه هارد ساتا 3 نو.

ولی بقیرو تست نکردم ولی میدونم سامسونگ صدرصد قطعا یه چیز خوب هست تا چند سالی هم برات کار میده عین روز اول.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، memex گفته است :

استفاده از ssd ممکنه فریم بازی رو زیاد نکنه ولی توی زمان لودیگ بازی خیلی اثر داره.  توی بازی های "دنیا باز" هم خیلی فایده داره چون تکسچرها و چیزهای دیگه محیط رو سریع لود می کنه که باعث می شه بازی خیلی روون اجرا بشه و پرش های فریم توی این طور بازی های کم بشه.

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

داداچ من کجا اسمی از اس اس دی بردم. تو تاپیک اول دوتا گزینه بیشتر نیس. شما هم هرچیزیو به فان نگیرین. ۱۰۷۰ تی ایه گارانتی نداره برا همون دو دل هستم

مگه من شما رو ریپلای کردم کل مباحث رو خوندم دیدم نوشتن دوستان قویتر

1070ti انتخاب معقولییه گارانتی هم نداشته باشه شما مهلت تست دارید

ویرایش شده توسط memex
  • لایک 1
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

استفاده از ssd ممکنه فریم بازی رو زیاد نکنه ولی توی لودیگ بازی خیلی اثر داره.  توی بازی های "دنیا باز" هم خیلی فایده داره چون تکسچرها و چیزهای دیگه محیط رو سریع لود می کنه که باعث می شه بازی خیلی روون اجرا بشه و پرش های فریم توی این طور بازی های کم بشه.

تاحدی درست میگید ولی  ssd خالی بیفایدست

باید رم هارو quadchannel کرد تا پهنای باندش نزدیک 80گیگابایت برسه بعد یه ssd با ظرفیت و کنترلر  مناسب تهیه کرد که خودش 1ملیون حداقل قیمتشه پورت   m.2 استاندارد pci express باشه

به نظرم با تهیه  1070ti بهتر راضی میشه  ...اینارو بعدا میشه جمع کردش البته بازم دیدگاه خودشون ملاکه

سیپیو هم نمیدونم رایزن ها عملکردشون در بازی چجوریه ولی 4هسته ای باشه بعید بدونم گلوگاه بکنه در fhd مگه اینکه بازی خیلی خاصی باشه مثل یوبی باگ که اونم همیشگی نیست

• لایک 2
لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، memex گفته است :

در ۱ ساعت قبل، amir44 گفته است :

در ۱ ساعت قبل، GRANDAM گفته است :

من مشکلم میدونین چیه با قطعات حال حاضرم؟ بتل 5 رو که بازی میکنم اولش فریم خوبه (بالای 60 - رو فول اچ دی الترا) بعد رفته رفته میاد میرسه به 45 اینا ثابت میمونه. تو یوتیوب نگاه کردم اکثرا با 580 همون 60-70 فریم میگیرن ولی دیگه بعدا نمیاد رو 45 اینا. من مشکلم فک کنم ضعف پردازنده باشه؟؟

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

من مشکلم میدونین چیه با قطعات حال حاضرم؟ بتل 5 رو که بازی میکنم اولش فریم خوبه (بالای 60 - رو فول اچ دی الترا) بعد رفته رفته میاد میرسه به 45 اینا ثابت میمونه. تو یوتیوب نگاه کردم اکثرا با 580 همون 60-70 فریم میگیرن ولی دیگه بعدا نمیاد رو 45 اینا. من مشکلم فک کنم ضعف پردازنده باشه؟؟

رمتون 12 هست درسته؟

چجوری 12گیگ کردید؟ یعنی3تا 4گیگ بوده یا مدل دیگه ؟

احیانن super sampling فعال نکردید؟

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

اگه منظورتون انلاین هست بیشتر به خاطر پینگ هست ولی کلا بعضی بازی ها وقتی زیاد بازی میکنی به مرور استفاده از رم و ssd ِیا هاردو میبرن بالا که در رم موجب کم شدن و پایین اومدن فریم میشه بهتره یه چک هم بکنید اینرو اگر مشکل از هارد بود با تعویضش به Ssd حل میشه و اگر از رم بود میتونین یه 4 اضافه کنید. البته نگفتین رمتون چند هست.

اگه ضعف پردازنه باشه اصلا به اون فریم نمیرسید و یا یکدفعه کاهش میخوره نه طی مدت میتونین از سایت pc build هم گلوگاه بودن قطعاتتون رو مشاهده کنید همچنین رم پیشنهادی برای سیستمتون!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...