رفتن به مطلب

مشاوره خرید دانگل بلوتوث 4 اتصال دسته ps4 و xbox one s

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز

برای اتصال دسته ps4 و xbox one  به pc قدرت خرید دانگل شرکتی ندارم

بلوتوث 4 میتونه تا چند دسته کنسول ساپورت کنه ؟؟؟ دانگل های شرکتی تا 8 دسته پشتیبانی میکنند ایا با دانگل بلوتوث  دو دسته ps4 و دو xbox one s پایدار میمونه تو pes 19

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، mojtabak2 گفته است :

مرسی دوستان  یکی سفارش دادم  امیدوارم بتونه تا 4 دسته کنسول ساپورت کنه

عزیز هیچ دانگلی جز دانگل اورجینال خود سونی نمیتونه بیش از یه دسته رو ساپورت کنه.

این مدل اوریکو رو من تست کردم 2تا رو قطع وصل میکنه و استیبل نیست.

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

عزیز هیچ دانگلی جز دانگل اورجینال خود سونی نمیتونه بیش از یه دسته رو ساپورت کنه.

این مدل اوریکو رو من تست کردم 2تا رو قطع وصل میکنه و استیبل نیست.

ممنون دوست عزیز🙏 متاسفانه از دیجی سفارش دادم  پس کنسل میزنم سفارش دانگل اوریکو 

مجبورم دانگل شرکت تهیه کنم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mojtabak2 گفته است :

ممنون دوست عزیز1f64f.png متاسفانه از دیجی سفارش دادم  پس کنسل میزنم سفارش دانگل اوریکو 

مجبورم دانگل شرکت تهیه کنم

خوشبختانه از دیجیکالا خرید کردید و حتی بعد از تحویل گرفتن و تست جنس هم میتونید پس بدید دانگل رو.

شرکتی ک میگید میشه بفرمایید دقیقا چ مدلی مد نظرتونه؟

چون من با 2 3 مدل برند های متفرقه هم تست کردم هیچ کدوم بیشتر از یه دسته رو ساپورت نمیکنن.

بعد ی چیزی شما نوشتید ک تا 8 دسته! بعد از ps3 ک میشه حدود 12 سال پیش دیگه بازی بیشتر از 4 نفر ارائه نشده برای کنسول ها.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یکی از اون آداپتور های خود مایکروسافت رو دارم ،همینجا از یکی از دوستان خریده بودم که چندتا همراه با بسته واقعیت مجازی oculus و دسته هاش آورده بود و به کارش نمیومدن ، اگه برسم یه آمار ازش میگیرم.(متاسفانه چون امتیازی در بازارچه بینمون رد و بدل نشد الان نمیتونم پروفایلش رو پیدا کنم، یه سرچ کنید توی فروم شاید پیداش کنید، خیلی گشتم پیدا نکردم هنوز)

خودم هنوزقصد دارم ازش استفاده کنم(دسته خودم آنالوگ سمت چپش یک جهتش مدتهاست که خوب کار نمیکنه به همراه یکی از تریگر هاش که میخوام بدمش تعمیر، مگه اینکه هزینه تعمیرش زیاد بشه) مگرنه خوشحال میشدم تقدیم کنم ، البته با توجه به قیمت های اخیر(اگه قیمت نوش واقعیت همین 490 باشه که لینک دادید دور از جونتون دیوانگیه... 30 درصد از قیمت نوش رو کم کنید به عنوان دست دوم بازم میشه 350 که بازم دور از جونتون دیوانگیه) اصلا توصیه نمیکنم خریدش رو چه نو چه کارکرده، من خیلی ارزونتر از این حرفا خریده بودمش ، هر چی بود زیر 250 یا حتی زیر 200 بود اگه درست خاطرم باشه قبل از گرونی ها(یا آخر 96 بود یا اولی سال 97) ، و فکر نمیکنم چیزی بیش از اون قیمت براش ارزش داشته باشه چون همون موقع هم نسبت به دلار روز گرون بود چون نایاب بود...

اون بلوتوث هم متاسفانه با برخی دسته های قدیمیتر Xbox one کار نمیکنه چون سری های اولش اصلا بلوتوث نداشتن (مثل اونی که من دارم) و فقط با این آداپتور های خود مایکروسافت میشه بصورت وایرلس ازشون استفاده کرد

مثلا طبق این تصویر:

screen416.thumb.jpg.ef3760bfb6ed3c8ecc346bfa7a53dbd1.jpg

سمت چپی بلوتوث نداره و سمت راستی داره، به اون X هر دو نگاه کن ، اون سطح صافی که اون آرم روش قرار گرفته در مدل های نسل اول ، جدا از جنس بقیه دسته هست اما در مدل سمت راستی اون سطح صاف جزئی از جنس خود دسته هست ... اگه سمت راستی کاملا واضه نیست این رو ببین https://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_One_controller#/media/File:Xbox_One_controller_model_1708_(39160219920)_(cropped).jpg

من اینو بعد از اینکه یک دانگل بلوتوث خریدم متوجه شدم xD

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Farjam گفته است :

من یکی از اون آداپتور های خود مایکروسافت رو دارم ،همینجا از یکی از دوستان خریده بودم که چندتا همراه با بسته واقعیت مجازی oculus و دسته هاش آورده بود و به کارش نمیومدن ، اگه برسم یه آمار ازش میگیرم.(متاسفانه چون امتیازی در بازارچه بینمون رد و بدل نشد الان نمیتونم پروفایلش رو پیدا کنم، یه سرچ کنید توی فروم شاید پیداش کنید، خیلی گشتم پیدا نکردم هنوز)

خودم هنوزقصد دارم ازش استفاده کنم(دسته خودم آنالوگ سمت چپش یک جهتش مدتهاست که خوب کار نمیکنه به همراه یکی از تریگر هاش که میخوام بدمش تعمیر، مگه اینکه هزینه تعمیرش زیاد بشه) مگرنه خوشحال میشدم تقدیم کنم ، البته با توجه به قیمت های اخیر(اگه قیمت نوش واقعیت همین 490 باشه که لینک دادید دور از جونتون دیوانگیه... 30 درصد از قیمت نوش رو کم کنید به عنوان دست دوم بازم میشه 350 که بازم دور از جونتون دیوانگیه) اصلا توصیه نمیکنم خریدش رو چه نو چه کارکرده، من خیلی ارزونتر از این حرفا خریده بودمش ، هر چی بود زیر 250 یا حتی زیر 200 بود اگه درست خاطرم باشه قبل از گرونی ها(یا آخر 96 بود یا اولی سال 97) ، و فکر نمیکنم چیزی بیش از اون قیمت براش ارزش داشته باشه چون همون موقع هم نسبت به دلار روز گرون بود چون نایاب بود...

اون بلوتوث هم متاسفانه با برخی دسته های قدیمیتر Xbox one کار نمیکنه چون سری های اولش اصلا بلوتوث نداشتن (مثل اونی که من دارم) و فقط با این آداپتور های خود مایکروسافت میشه بصورت وایرلس ازشون استفاده کرد

مثلا طبق این تصویر:

سمت چپی بلوتوث نداره و سمت راستی داره، به اون X هر دو نگاه کن ، اون سطح صافی که اون آرم روش قرار گرفته در مدل های نسل اول ، جدا از جنس بقیه دسته هست اما در مدل سمت راستی اون سطح صاف جزئی از جنس خود دسته هست ... اگه سمت راستی کاملا واضه نیست این رو ببین https://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_One_controller#/media/File:Xbox_One_controller_model_1708_(39160219920)_(cropped).jpg

دسته های xboxone نمی تونستند با بلوتوث های متفرقه کار کنند. بعدا مایکروسافت تغییر سیاست داد و دسته هایی که همراه XBOXONE S  عرضه شدند توانایی اتصال از طریق هر بلوتوثی را داشتند.

ولی مایکروسافت کلا تغییر سیاست نداد. با دانگل اصلی میشه به 8 تا دسته وصل بشی و صدا هم از طریق بلوتوث انتقال داده میشه ولی با دانگل متفرقه فقط یک دسته وصل میشه و صدا هم منتقل نمیشه.

قیمت دانگل الان حدود 20 دلار هست و قیمتش توی ایران واقعا نامردیه 490 هزار تومان.

قیمتش قبلا هم زیاد بود ولی خب چاره ای نیست.

الان دیدم اگر با ایگرد محصول را از آمازون سفارش بدیم دم در خونه 368 تحویل میده که فکر کنم فکر خوبی باشه

ویرایش شده توسط amir_amd
لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Farjam گفته است :

مثلا طبق این تصویر:

screen416.thumb.jpg.ef3760bfb6ed3c8ecc346bfa7a53dbd1.jpg

درود رفیق

من یادمه از یکی از دوستان مشهدی خریدی 200تومن می فروخت دونه ای  البته آکبند هم بود. 3عدد داشت من هم خواستم یکی ازش بخرم ولی تموم کرده بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 22 خرداد 1398 در 13:40، amir_amd گفته است :

دسته های xboxone نمی تونستند با بلوتوث های متفرقه کار کنند. بعدا مایکروسافت تغییر سیاست داد و دسته هایی که همراه XBOXONE S  عرضه شدند توانایی اتصال از طریق هر بلوتوثی را داشتند.

ولی مایکروسافت کلا تغییر سیاست نداد. با دانگل اصلی میشه به 8 تا دسته وصل بشی و صدا هم از طریق بلوتوث انتقال داده میشه ولی با دانگل متفرقه فقط یک دسته وصل میشه و صدا هم منتقل نمیشه.

قیمت دانگل الان حدود 20 دلار هست و قیمتش توی ایران واقعا نامردیه 490 هزار تومان.

قیمتش قبلا هم زیاد بود ولی خب چاره ای نیست.

الان دیدم اگر با ایگرد محصول را از آمازون سفارش بدیم دم در خونه 368 تحویل میده که فکر کنم فکر خوبی باشه

سلام

آره واقعا" خیلی قیمت بدیه...

ایگرد رو هم قبلا ازشون یکی دوتا چیز کوچیک سفارش داده بودم خوب بود کارشون.

در در 22 خرداد 1398 در 15:16، DAVID SUN گفته است :

درود رفیق

من یادمه از یکی از دوستان مشهدی خریدی 200تومن می فروخت دونه ای  البته آکبند هم بود. 3عدد داشت من هم خواستم یکی ازش بخرم ولی تموم کرده بود.

سلام

ممنون داداش ، آره خودشون هستن مشهدی بودن و چقدر هم آقای محترم و مودبی بودن، کارشون ظاهرا سیستم های شبیه ساز رانندگی بود که این دسته ها و دانگل ها هم جزئی از کیت های واقعیت مجازیشون بود. من هنوز که هنوزه نتونستم درست حسابی لذتش رو ببرم چون دسته ایکس باکسم مشکل پیدا کرده و قیمت نوی دسته هم که خیلی بالا رفته:D

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Farjam گفته است :

سلام

آره واقعا" خیلی قیمت بدیه...

ایگرد رو هم قبلا ازشون یکی دوتا چیز کوچیک سفارش داده بودم خوب بود کارشون.

سلام

ممنون داداش ، آره خودشون هستن مشهدی بودن و چقدر هم آقای محترم و مودبی بودن، کارشون ظاهرا سیستم های شبیه ساز رانندگی بود که این دسته ها و دانگل ها هم جزئی از کیت های واقعیت مجازیشون بود. من هنوز که هنوزه نتونستم درست حسابی لذتش رو ببرم چون دسته ایکس باکسم مشکل پیدا کرده و قیمت نوی دسته هم که خیلی بالا رفته:D

سلام

چاکریم؛ اگه نمیتونی  بخوبی  لذتش رو ببری بفروش به من تا لذتشو ببرم:D:D:D من 2تا دسته وان اس دارم مجبورا با سیم وصل می کنیم تا بازی کنیم:D:D:D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان یک دانگل ماکروساف واسه دسته ایکس باکس و یک بلوتوث اوریکو از اقا فرجام عزیز خریدم

تا دو دسته ps4 راحت بدون مشکل  قطعی رو بلوتوث اوریکو ساپورت میکنه اما دسته ایکس باکس  با  بلوتوث متاسفانه زیاد قطع وصل میشه پیشنهاد میکنم واسه دسته ایکس باکس از دانگل خود ماکروسافت  استفاده کنید

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام دوستان میشه یه دانگل بلوتوث بدون تاخیر برای اتصال هندزفری بلوتوثی به ps4 معرفی کنید

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام 

با توجه به گران بودن دانگل ایکس باکس و نا موجود بودن در بازار ایا در حال حاضر دانگل بلوتوثی هست که تا دو تا دسته سری s رو بتونه ساپورت کنه و بدون مشکل بشه با پی سی هم زمان کار کنه 

لینک به دیدگاه

سلام

بهترین گزینه دانگل بلوتوث اوریکو هستش

۲۰۲۲۰۳۰۶_۰۵۴۷۰۶.jpg

لینک به دیدگاه

دوستانی که از این مدل استفاده کردند قبلا اعلام کردند با دو دسته قطع و وصلی پیدا میکند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...