رفتن به مطلب

مشکل در بالا آمدن ویندوز . راهنماییم کنید دوستان ؟

DOMINATOR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

دوستان عزيز من مشکلي رو از خيلي وقت پيش دارم که ويندوز وقتي بالا مياد تو قسمت لودينگ گير ميکنه و امروز وارد بايوس شدم و بايوس رو روي ديفالت قرار دادم و ويندوزم به راحتي بالا اومد و حتي چند بار ريستارت کردم و درست شده بود و بعد از اينکه سيستم رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم دوباره توي لودينگ ويندوز گير کرد و با ديفالت کردن بايوس دوباره حل شد و من به اين نتيجه رسيدم که بايوس بعد از خاموش شدن سيستم از حالت ديفالت خارج ميشه چيکار کنم که روي ديفالت باقي بمونه:):(:)

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان عزيز من مشکلي رو از خيلي وقت پيش دارم که ويندوز وقتي بالا مياد تو قسمت لودينگ گير ميکنه و امروز وارد بايوس شدم و بايوس رو روي ديفالت قرار دادم و ويندوزم به راحتي بالا اومد و حتي چند بار ريستارت کردم و درست شده بود و بعد از اينکه سيستم رو خاموش کردم و دوباره روشن کردم دوباره توي لودينگ ويندوز گير کرد و با ديفالت کردن بايوس دوباره حل شد و من به اين نتيجه رسيدم که بايوس بعد از خاموش شدن سيستم از حالت ديفالت خارج ميشه چيکار کنم که روي ديفالت باقي بمونه:):(:)

درود

دوست عزیز اگر به این صورت که شما میفرمایید باشه به این معنی هست که تغییرات دیفالت سیو نمیشود.یه عقیده بنده شما دو کار انجام دهید و خیال خودتون رو از بایت سیموس و ذخیره تغییراتتون راحت بفرمایید.باطری سیموستون رو تعویض بفرمایید و بایوستون رو هم آپدیت بفرمایید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان زماني كه بايوس را ديفالت مي كني آن را save مي كني يا نه ؟

با سلام

ممنونم آرمان جان من save هم کردم فقط با خاموش شدن سیستم از حالت دیفالت خارج میشه .

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز اگر به این صورت که شما میفرمایید باشه به این معنی هست که تغییرات دیفالت سیو نمیشود.یه عقیده بنده شما دو کار انجام دهید و خیال خودتون رو از بایت سیموس و ذخیره تغییراتتون راحت بفرمایید.باطری سیموستون رو تعویض بفرمایید و بایوستون رو هم آپدیت بفرمایید.

موفق باشید

با سلام

دوست عزیز mr pc جان ممنونم خوب من این مشکل رو از روز اول که مادر برد رو خریدم داشتم اما اون موقع خیلی کم این اتفاق میفتاد ولی العا خیلی اذیت میکنه کم مونده که بندازمش تو خیابون :):(:) به هر حال آپدیتش میکنم و اینکه باطری رو از کجا میتونم پیدا کنم ؟؟؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان هر وقت خواستید بندازیدش توی خیابون بنده رو خبر کنید :):)

از شوخی که بگذریم باطری رو باز کنید و به یک ساعت فروشی مراجعه کنید و بفرمایید که از همین نوع باطری میخواهید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

رضا جان باطریشو عوض کن اگر نشد عزیز جان اگر مادربوردت گارانتی داره بفرست گارانتی شک نکن

لینک به دیدگاه

رضا جان باطریشو عوض کن اگر نشد عزیز جان اگر مادربوردت گارانتی داره بفرست گارانتی شک نکن

با سلام

آقای حسینی من باطری رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرد خوب من برم مادربرد رو پرت کنم بیرون :)

اصلا من همیشه توی خرید مادربرد بدشانسی میارم تا العا باورتون نمیشه 4 تا مادربرد عوض کردم:(:eek:به هر حال ازتون ممنونم میفرستمش گارانتی:)

لینک به دیدگاه

با سلام

آقای حسینی من باطری رو هم عوض کردم ولی فرقی نکرد خوب من برم مادربرد رو پرت کنم بیرون :)

اصلا من همیشه توی خرید مادربرد بدشانسی میارم تا العا باورتون نمیشه 4 تا مادربرد عوض کردم:(:eek:به هر حال ازتون ممنونم میفرستمش گارانتی:)

درود

رضا جان واقعا ناراحتمون کردی . فقط یک سوال همه این مادربوردها رو روی یک سری قطعات تست کردید ؟ یعنی برای بستن یک سیستم 4 تا مادربورد استفاده کردید ؟

لینک به دیدگاه

درود

رضا جان واقعا ناراحتمون کردی . فقط یک سوال همه این مادربوردها رو روی یک سری قطعات تست کردید ؟ یعنی برای بستن یک سیستم 4 تا مادربورد استفاده کردید ؟

با سلام

نه آقای حسینی هر کدوم از مادر بردها به یه دلیل خراب شدن واین مادربرد رو روی یه سیستم تست کردم قبل از این مادربرد یه گیگا بود به خاطر تکون خوردن کیس سوخت و دیگه درست نشد و این هم که ایسوس p5kc هستش پدر من و در آورده میدمش فردا بره گارانتی ردیف که شد اگه مشتری براش پیدا کنم میفروشمش ای کاش اون زمانی که این مین رو خریدم شما و فروشگاهتون رو میشناختم تا بیشتر من رو راهنمایی کنید و انتخاب بهتری کنم . هیف شد:) انشا الله اینو فروختم قصد دارم یه مادربرد درستو حسابی بردارم البته با راهنمایی شما.

با تشکر.

لینک به دیدگاه

با سلام

نه آقای حسینی هر کدوم از مادر بردها به یه دلیل خراب شدن واین مادربرد رو روی یه سیستم تست کردم قبل از این مادربرد یه گیگا بود به خاطر تکون خوردن کیس سوخت و دیگه درست نشد و این هم که ایسوس p5kc هستش پدر من و در آورده میدمش فردا بره گارانتی ردیف که شد اگه مشتری براش پیدا کنم میفروشمش ای کاش اون زمانی که این مین رو خریدم شما و فروشگاهتون رو میشناختم تا بیشتر من رو راهنمایی کنید و انتخاب بهتری کنم . هیف شد:) انشا الله اینو فروختم قصد دارم یه مادربرد درستو حسابی بردارم البته با راهنمایی شما.

با تشکر.

درود

رضا جان در کل مادربورد بدی نیستش ولی شانس شما بود دیگه . سریع بفرست گارانتی و همیشه پیگیر باش چون خودتون میدونید که این گارانتیه الماس وضعیتش چه طوریه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...