رفتن به مطلب

همفکری برای ارتقاء این سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود بر همه دوستان گرامی

یکی از دوستان بنده سیستم پسرش رو آورده تا براش ارتقاء بدم جهت بازی های GTA V  و  PES 2019 !

از جایی که بنده خیلی ساله که اهل بازی نیستم و زیاد از جریان این بازی ها خبر ندارم گفتم با شما دوستان یه مشورتی بکنم چون شما عزیزان معمولا اهل بازی هستید و بهتر در جریان چم و خم بازی ها هستید.

کانفیگ سیستم اینه:

Cpu : Intel E5700

MB : MSI - P41-C31

VGA : MSI - HD5450 1 Gb D3

Ram : 2Gb 1333

HDD : 500Gb

PSU :250W

سیستم های مورد نیاز برای اجرای بازی ها رو چک کردم و این کانفیگ رو میدونم که خیلی داغونه مخصوصا برای بازی هایی که گفته میخوام بازی کنم و واقعا واجبه که کل سیستم تغییر کنه ولی خب بودجه اون تغییری که مد نظره موجود نیست و حالا میخوام دوستان کمک کنند و همفکری کنند که ببینیم میشه با تغییراتی تو این سیستم اون رو برای اجرای بازی های نامبرده شده آماده و قابل استفاده کرد؟

مثلا اگه رم رو به 6 یا 8 ارتقاء داد و یه کارت GT 740 4Gb بذاریم رو این سیستم با این سی پی یو کفایت میکنه یانه ؟ ( پاور هم خب  از این الکی هاست و باید تعویض بشه؟!)

ممنون میشم دوستان همفکری کنند و راهکارهاشون رو ارائه بدن.

پیشاپیش از راهنمایی شما دوستان کمال تشکر و سپاسگذاری رو دارم.:x

لینک به دیدگاه

اصلا توصیه نمیکنم برای اجرای بازی gta v  تقریبا تمام قطعات بدون استثنا نیاز به تعویض دارن

این سیستم رو با هیچ ارتقایی نمیشه تبدیلش کرد به سیستم مناسب gta v و به کلی سیستم باید فروخته بشه و و تمام قطعات از ابتدا خریده بشن

لینک به دیدگاه

بهترین کار تعویض کامل سیستم هستش .

پاور های فیک که خطرناک هستند و به سیستم آسیب می زنن . مخصوصا وقتی قطعات ارتقاء پیدا کنن و مصرفشون بالاتر بره . پس تعویضش از هر اقدام دیگه ای مهمتر هستش .

برای پردازنده میتونید روی 4 هسته ای های این سوکت مثل Q9550 تا حدودی حساب کنید اما بازهم برای گیم هایی که معرفی کردید چندان جالب نیستند و دیگه این که سوکت 775 خیلی وقته از رده خارج شده . پس مین و CPU باید عوض بشن .

رم 8 الان برای بازی کردن حداقل محسوب میشه پس در عمل رم 2 گیگ خودتون ( اون هم با توجه به فرکانس پایینش ) به هیچ دردی نمیخوره و باید با 2 تا 4 گیگ عوض بشه !

گرافیکتون هم که باید عوض بشه .

میمونه هارد که میتونید ازش در سیستم بعدی استفاده کنید به شرطی که سالم باشه ( پاور فعلی بهش آسیب نزده باشه و عمر طبیعیش هم تموم نشده باشه ! )

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

اصلا توصیه نمیکنم برای اجرای بازی gta v  تقریبا تمام قطعات بدون استثنا نیاز به تعویض دارن

این سیستم رو با هیچ ارتقایی نمیشه تبدیلش کرد به سیستم مناسب gta v و به کلی سیستم باید فروخته بشه و و تمام قطعات از ابتدا خریده بشن

در 9 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

بهترین کار تعویض کامل سیستم هستش .

پاور های فیک که خطرناک هستند و به سیستم آسیب می زنن . مخصوصا وقتی قطعات ارتقاء پیدا کنن و مصرفشون بالاتر بره . پس تعویضش از هر اقدام دیگه ای مهمتر هستش .

برای پردازنده میتونید روی 4 هسته ای های این سوکت مثل Q9550 تا حدودی حساب کنید اما بازهم برای گیم هایی که معرفی کردید چندان جالب نیستند و دیگه این که سوکت 775 خیلی وقته از رده خارج شده . پس مین و CPU باید عوض بشن .

رم 8 الان برای بازی کردن حداقل محسوب میشه پس در عمل رم 2 گیگ خودتون ( اون هم با توجه به فرکانس پایینش ) به هیچ دردی نمیخوره و باید با 2 تا 4 گیگ عوض بشه !

گرافیکتون هم که باید عوض بشه .

میمونه هارد که میتونید ازش در سیستم بعدی استفاده کنید به شرطی که سالم باشه ( پاور فعلی بهش آسیب نزده باشه و عمر طبیعیش هم تموم نشده باشه ! )

درود بر شما دوستان و تشکر بابت راهنمایی

با نظراتتون موافقم چون خودم هم تقریبا به این نتیجه رسیده بودم ولی گفتم شاید راهی باشه که ظاهرا نیست؟!

به نظر شما این سیستم با این کانفیگ چقدر میارزه برای فروش؟

و یه سیستم سبک قیمت که بتونه بازیهای نامبرده شده رو روان اجرا کنه معرفی بفرمایید؟

بازهم تشکر از دوستان:x

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

با سلام و درود

همونطور که دوستان اشاره کردن بهتره بکوبی از نو بیای بالا ارتقا معنی نداره واسه این سیستم ولی

چندی پیش دقیقا همین دو بازی رو روی سیستمی بسیار فسیل اما مشابه (775)نصب کردم گفتم اطلاعاتش رو بدم شاید بدردتون بخوره :

پردازنده دقیق یادم نیست مدلش اما دو هسته ای با فرکانس 2.6 بود! از  شما ضعیف تر بود !

برد p41 giga

رم 4 گیگ 1333

گرافیک giga 450gts 1g ddr5

هارد 1 ترا وسترن بلو

پاور 450 گرین

بازی gta v با تنظیمات پایین و یه کمی متوسط در رزولوشن 1364* 768 روون اجرا شد (البته یسری جاهاش یه نمه لگ داشت ولی کلا روون بود !)منتها pes 19 یکم سخت افزارش از سری 17 و 18 باس قوی تر باشه با رم 4 مشکلی زیادی نداشت ولی با گرافیک 1 گیگ فکر کنم خیلی مشکل داشت بازی با کمی لگ اجرا میشد اما بازم قابل انجام بود ! (والا ما با 15  20 فریم بازی میزدیم یه دورانی واسه همین به نظرمون این خیلیم خوبه ! 😅 )

(لازم به ذکره بازیه NFS mostwanted 2012  و shadow of war هم با همین سیستم روون اجرا شد! 🤗)

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما دوستان و تشکر بابت راهنمایی

با نظراتتون موافقم چون خودم هم تقریبا به این نتیجه رسیده بودم ولی گفتم شاید راهی باشه که ظاهرا نیست؟!

به نظر شما این سیستم با این کانفیگ چقدر میارزه برای فروش؟

و یه سیستم سبک قیمت که بتونه بازیهای نامبرده شده رو روان اجرا کنه معرفی بفرمایید؟

بازهم تشکر از دوستان:x

اگر حداقل  سطح  توقع ( تنظیمات بازی + میزان فریم مورد نیاز + رزولوشن) یا حداکثر  بودجه رو بگید بهتر میشه راهنمایی کرد

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، abidi گفته است :

با سلام و درود

همونطور که دوستان اشاره کردن بهتره بکوبی از نو بیای بالا ارتقا معنی نداره واسه این سیستم ولی

چندی پیش دقیقا همین دو بازی رو روی سیستمی بسیار فسیل اما مشابه (775)نصب کردم گفتم اطلاعاتش رو بدم شاید بدردتون بخوره :

پردازنده دقیق یادم نیست مدلش اما دو هسته ای با فرکانس 2.6 بود! از  شما ضعیف تر بود !

برد p41 giga

رم 4 گیگ 1333

گرافیک giga 450gts 1g ddr5

هارد 1 ترا وسترن بلو

پاور 450 گرین

بازی gta v با تنظیمات پایین و یه کمی متوسط در رزولوشن 1364* 768 روون اجرا شد (البته یسری جاهاش یه نمه لگ داشت ولی کلا روون بود !)منتها pes 19 یکم سخت افزارش از سری 17 و 18 باس قوی تر باشه با رم 4 مشکلی زیادی نداشت ولی با گرافیک 1 گیگ فکر کنم خیلی مشکل داشت بازی با کمی لگ اجرا میشد اما بازم قابل انجام بود ! (والا ما با 15  20 فریم بازی میزدیم یه دورانی واسه همین به نظرمون این خیلیم خوبه ! 1f605.png )

(لازم به ذکره بازیه NFS mostwanted 2012  و shadow of war هم با همین سیستم روون اجرا شد! 1f917.png)

موفق باشید.

درود بر شما دوست گرامی و مرسی بابت در اختیار گذاشتن تجربیاتتون...

یه زمانی که رم 256mb برای خودش سدر نشین بود بنده با سیستمم یه کارهایی میکردم که الان بهشون فکر میکنم خودم هم در تعجب میمونم و الان با 16 تا 32 gb رم هم باز کم میارم؟!!رم هم رم های قدیم...:D

در 1 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

اگر حداقل  سطح  توقع ( تنظیمات بازی + میزان فریم مورد نیاز + رزولوشن) یا حداکثر  بودجه رو بگید بهتر میشه راهنمایی کرد

تا جایی که خبر دارم چون سن پسرش زیاد نیست و اطلاعات زیادی در این زمینه نداره فکر نمیکنم سطح توقع بالایی داشته باشهفقط میخواد بازی رون باشه و راحت بازی کنه؟!!

از لحاظ بودجه حقیقتا طرف مشکل مالی نداره و مثلا 10 20 میلیون هم براش رقم حساب نمیشه ولی خب برای اینجور هزینه ها قطره قطره خرج میکنه متاسفانه و حالا میخوام یجوری باشه اگه گفتم این مبلغ رو باید بذاری رو سیستم خودت ، یه وقت طرف استاپ نکنه!!

شما دوستان گرامی لطفا سبک ترین پیشنهاداتتون رو اعلام بفرمایید به علاوه ارزش گذاری سیستم خودش؟ بعد یه ذره بالا و پایینش رو میشه درست کرد.

با تشکر

لینک به دیدگاه

در 39 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

image.thumb.png.65cb5a6cbe69fe4a325cd6db7b127fef.png

این سیستم یه سیستم کاملا ایده آل و قوی هست برای اجرای بازی های روز در تنظیمات متوسط و بدون هیچ لگی

اگر فکر میکنید گرونه بگید ارزونش کنیم

نکته 1  : بدیهی لزوما قیمت های لیون ارزون ترین نیستن و میشه به راحتی قیمت سیستم رو به میزان خوبی کاهش داد

نکته 2 : هارد سیستم با فرض سالم بودن هارد سیستم قبلی انتخاب شده در غیر اینصورت تقریبا 600 تومن هم برای خرید هارد باید هزینه بشه

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

این سیستم یه سیستم کاملا ایده آل و قوی هست برای اجرای بازی های روز در تنظیمات متوسط و بدون هیچ لگی

اگر فکر میکنید گرونه بگید ارزونش کنیم

نکته 1  : بدیهی لزوما قیمت های لیون ارزون ترین نیستن و میشه به راحتی قیمت سیستم رو به میزان خوبی کاهش داد

نکته 2 : هارد سیستم با فرض سالم بودن هارد سیستم قبلی انتخاب شده در غیر اینصورت تقریبا 600 تومن هم برای خرید هارد باید هزینه بشه

ممنون از شما دوست گرامی بابت همفکری و همراهی

در مورد قیمت همونطور که گفتم بعید میدونم از این پول ها بده چون که در واقع دو تا کیس هست و  دوتا باید مثل هم دربیان و البته ببخشید من عنوان نکردم دو تاکیسه!

حقیقتا تو بستن سیستم با بودجه های بالا خودم مشکلی ندارم ولی چون اینجا بحث سیستم گیمینگ و با بودجه کم هست گفتم دوستان که تجربه بازی دارند همفکری کنند تا با کمترین هزینه انجام بشه و طرف خیلی توقع بالایی هم نداره.( البته من باهاش صحبت میکنم برای یه همچین سیستمی ولی احتمال قبول کردنش 1 در 1000 هست؟!!)

مثلا گرافیک تو رده ی GTX 7XX و مادربرد و سی پی یو هم نسل های قبلی باشه مشکلی نیست کیس هم که خودش داره.( رزولوشن هم فکر کنم همون HD باشه!)

لینک به دیدگاه

سلام داداش گلم 

کاملا درک میکنم که با چه آدمی روبه رو هستی 

پس بهترین سیستم رو با کمترین هزینه و بهترین پاسخگویی بهت معرفی میکنم(خودم با این سیستم چند سال کار می‌کردم) 

Cpu i3 2120 حدود 400 هزار تومان قیمت آک هست که داخل لیون موجوده

Motherboard p8h61 usb3 

قیمت دست دومش حدود 300 فکر کنم باشه 

8گیگ رم 1333 دقیق قیمتش ندارم ولی اینم حدود 300 تومن 

هارد که داره

گرافیک همون gt740 که خودتون گفتید خوبه (البته من روی این سیستم 7790 1گیگ داشتم که شخصا ضمانت میکنم اگه پیداش کنی هیچ بازی نیست که روی مدیوم ویا خفنترین بازی ها روی low اجراشون نکنه) 

پاور هم سری آ بخر براش که ارزون بیفته green535a  که حدود 150 تا 200 قیمتش 

با این مشخصات تمام بازی های روز رو هم میتونه با کیفیت پایین اجرا کنه

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

ممنون از شما دوست گرامی بابت همفکری و همراهی

در مورد قیمت همونطور که گفتم بعید میدونم از این پول ها بده چون که در واقع دو تا کیس هست و  دوتا باید مثل هم دربیان و البته ببخشید من عنوان نکردم دو تاکیسه!

حقیقتا تو بستن سیستم با بودجه های بالا خودم مشکلی ندارم ولی چون اینجا بحث سیستم گیمینگ و با بودجه کم هست گفتم دوستان که تجربه بازی دارند همفکری کنند تا با کمترین هزینه انجام بشه و طرف خیلی توقع بالایی هم نداره.( البته من باهاش صحبت میکنم برای یه همچین سیستمی ولی احتمال قبول کردنش 1 در 1000 هست؟!!)

مثلا گرافیک تو رده ی GTX 7XX و مادربرد و سی پی یو هم نسل های قبلی باشه مشکلی نیست کیس هم که خودش داره.( رزولوشن هم فکر کنم همون HD باشه!)

دوستان گفتند و واقعا هم اون سیستم ارزش ارتقا نداره پول دور ریختنه

میشه به جای ارتقا این سیستم یه ps3 یا اکس باکس ۳۶۰ کپی خور خرید هم gtav داره هم تا pes2018 و fifa۲۰۱۹ هم براشون اومده به علاوه یه کتابخونه عظیم از بازیها که قشنگ بچه رو یکی دوسال شبانه روز سرگرم می کنه

حالا اینم بالاخره یه فکریه میشه دربارش تفکر کرد

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، ultragame888 گفته است :

سلام داداش گلم 

کاملا درک میکنم که با چه آدمی روبه رو هستی 

پس بهترین سیستم رو با کمترین هزینه و بهترین پاسخگویی بهت معرفی میکنم(خودم با این سیستم چند سال کار می‌کردم) 

Cpu i3 2120 حدود 400 هزار تومان قیمت آک هست که داخل لیون موجوده

Motherboard p8h61 usb3 

قیمت دست دومش حدود 300 فکر کنم باشه 

8گیگ رم 1333 دقیق قیمتش ندارم ولی اینم حدود 300 تومن 

هارد که داره

گرافیک همون gt740 که خودتون گفتید خوبه (البته من روی این سیستم 7790 1گیگ داشتم که شخصا ضمانت میکنم اگه پیداش کنی هیچ بازی نیست که روی مدیوم ویا خفنترین بازی ها روی low اجراشون نکنه) 

پاور هم سری آ بخر براش که ارزون بیفته green535a  که حدود 150 تا 200 قیمتش 

با این مشخصات تمام بازی های روز رو هم میتونه با کیفیت پایین اجرا کنه

درود بر شما دوست گرامی

ممنون بابت همفکری و راهنمایی

میشه گفت تقریبا دنبال یه چنین کانفیگی  هستم که هم پدر راضی باشه و هم پسر!

در 3 دقیقه قبل، WAR گفته است :

دوستان گفتند و واقعا هم اون سیستم ارزش ارتقا نداره پول دور ریختنه

میشه به جای ارتقا این سیستم یه ps3 یا اکس باکس ۳۶۰ کپی خور خرید هم gtav داره هم تا pes2018 و fifa۲۰۱۹ هم براشون اومده به علاوه یه کتابخونه عظیم از بازیها که قشنگ بچه رو یکی دوسال شبانه روز سرگرم می کنه

حالا اینم بالاخره یه فکریه میشه دربارش تفکر کرد

با این که اهل بازی و این صحبت ها نیستم ولی خودم هم همون اول کار این پیشنهاد شما رو بهشون دادم ولی خب فعلا که نظرشون روی همین سیستمه.

تشکر از شما

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود بر شما دوست گرامی

ممنون بابت همفکری و راهنمایی

میشه گفت تقریبا دنبال یه چنین کانفیگی  هستم که هم پدر راضی باشه و هم پسر!

خواهش میکنم عزیز وظیفمه 

شما حتی همین که گفتم رو هم میتونید بسیار هزینش بیارید پایین‌تر و حتی نصف 

مثلا رم 4 کاملا کافیه واسه gta v و مثلش 

پاور میشه 350 وات بگیرید 

Cpu دقیق یادم نیست ولی فکر کنم میشه سری G گرفت که خیلی ارزونتر از اون که گفتم 

انشالله که به خیر و خوشی سیستم جمع بشه که هم مقداری شما سود کنی و هم اون بچه بنده خدا کیف کنه 

از دست بابای خسیس😂

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، ultragame888 گفته است :

خواهش میکنم عزیز وظیفمه 

شما حتی همین که گفتم رو هم میتونید بسیار هزینش بیارید پایین‌تر و حتی نصف 

مثلا رم 4 کاملا کافیه واسه gta v و مثلش 

پاور میشه 350 وات بگیرید 

Cpu دقیق یادم نیست ولی فکر کنم میشه سری G گرفت که خیلی ارزونتر از اون که گفتم 

انشالله که به خیر و خوشی سیستم جمع بشه که هم مقداری شما سود کنی و هم اون بچه بنده خدا کیف کنه 

از دست بابای خسیس1f602.png

درود

خواهش میکنم شما لطف دارید دوست گرامی

دیگه مونده با طرف صحبت کنم ببینم چقدر سر کیسه رو شل میکنه و با توجه به اون بودجه یه نسخه ای براش بپیچیم ، مشکل اینجاست دو تا کیسه و اگه یه کیس بود بهتر می شد ولی دو تاست و هزینه اش هرچی باشه خب دو برابر میشه دیگه!

به نظر شما دوستان سیستم خودش به جز هارد چقدر میارزه؟

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، DPSYS گفته است :

درود

خواهش میکنم شما لطف دارید دوست گرامی

دیگه مونده با طرف صحبت کنم ببینم چقدر سر کیسه رو شل میکنه و با توجه به اون بودجه یه نسخه ای براش بپیچیم ، مشکل اینجاست دو تا کیسه و اگه یه کیس بود بهتر می شد ولی دو تاست و هزینه اش هرچی باشه خب دو برابر میشه دیگه!

به نظر شما دوستان سیستم خودش به جز هارد چقدر میارزه؟

والا به نظرم چیزی دستش نمیگیره

Cpu حدود 50 تومن شاید اونم قیمت بخوره

مادربرد اصلا اطلاعی ازش ندارم

رم حدود 100تا 120 قیمت بخوره 

پاور 100 درصد از این مارک داغون ها هست که اونم شاید 50 تومن بیرزه شاید

گرافیک حدود 200 قیمت میخوره 

(اینها نظر شخصی و حدودی بنده) 

لینک به دیدگاه

من نظرات رو نخوندم ، فقط میتونم بگم برای بودجه خیلی محدود میتونید پردازنده e5450 بگیرید اگر مادربرد فرکانس 1333 رو ساپورت میکنه ، رم هم 8 گیگ بکنید بد نیست ، گرافیک هم بنده با 750ti بالای 60 فریم گرفتم تو تنظیمات متوسط ( البته به همراه پردازنده قوی )  ، gta v بازی به شدت محتاج به پردازنده پس نیازی به خرید گرافیکی قوی تر از 750ti ندارین چون پردازنده گلوگاه میشه در هر صورت )

تضمین میکنم اگر بتونید پردازنده ای مثل e5450 جور کنید ( قیمت نزدیک 250 تومان )

رم هم به 8 گیگ ارتقا بدید  ( فکر کنم ddr2 خیلی قیمت پایینی داشته باشن )

گرافیک هم چیزی در حد gtx750 گیر بیارید ( نزدیک 800 تومان )

gta v  رو میتونید با فریم مطلوب اجرا کنید 

یه چیزی هم که مهمه اورکلاک پردازنده است ، خیلی راحت میتونید فرکانس پردازنده رو نزدیک به 4 گیگاهرتز بزارید

پاور هم میتونید از فروشنده های معتبر یه پاور 400 وات گرین با قیمت مناسب گیر بیارید

به شدت توصیه میکنم سمت i3 نرید !!! مگر i3 نسل جدید که 4 هسته دارن که اون هم خیلی گرون هست

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 21 خرداد 1398 در 11:38، DPSYS گفته است :

P41-C31

در 11 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

e5450

احتمالا ساپورت نکند اگه روی این سوکت فکر می کنید 9550 یا 9450 تهیه کنید 

هر چند اتلاف سرمایه هست آینده نمی توانید ارتقا بدهید روی سوکت بالا فکر کنید

GTA V

image.thumb.png.4441b45630ea0b6bbb398259cac64ec8.png 

ویرایش شده توسط 780ti
لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، 780ti گفته است :

احتمالا ساپورت نکند اگه روی این سوکت فکر می کنید 9550 یا 9450 تهیه کنید 

هر چند اتلاف سرمایه هست آینده نمی توانید ارتقا بدهید روی سوکت بالا فکر کنید

GTA V

image.thumb.png.4441b45630ea0b6bbb398259cac64ec8.png 

خداییش 250 تومان برا یه پردازنده اتلاف سرمایه نیست در مقایسه به کسایی که چند میلیون میدن برا جمع کردن یه سیستم i3 !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 21 خرداد 1398 در 11:38، DPSYS گفته است :

درود بر همه دوستان گرامی

پیشاپیش از راهنمایی شما دوستان کمال تشکر و سپاسگذاری رو دارم.:x

سلام پردازنده به یکی از مدلهای چهار هسته ای ارتقا بدید رم 6 یا 8

گرافیک هم 730 یا 740 2 گیگ یا r7 240 250 

پاور هم یه گرین 330 کافیه

رفیقم با پردازنده e8400 همون سوکت 775 دو هسته ای با گرافیک 240 جی تی ای بازی کرد ، البته پردازنده 100% بود و گه گاهی لگ داشت pse نمیدونم

ولی اگه بخواین با حداقل بودجه یه کیسی میبندیم 

هارد خودش اگه سالمه بزاره باشه کیس هم یه چیز معمولی بگیر فقط حداقل یه فن براش بزار واسه خروجی هوای گرم اگه شد دوتاش کن یکی هم واسه ورودی هوای سرد 

پاور هم گرین 330 بگیر حدود 380 تومنه 

سیستم اول توی قدرت پردازنده 8100 شکلی نیست از i5 سری 7000 قویتره  با گرافیک مجتمعش میشه بازیهای مورد نظر بازی کرد  و خودم با گرافیک مجتمع 4600 (i5 4460) که همپای جیفورس 630 هستش  کال اف بلک اوپس 3 توی  720 بازی با فریم حدود 35 الی 40 بازی کردم وتوی ارتقا آینده دستشون بازتره 

2.jpg

سیستم دوم : پردازنده ضعیف تر از 8100 هستش اما واسه بازیهای روز کافیه و گرافیک مجتمع قویتری داره 

3.JPG

image001image002

https://www.tomshardware.com/reviews/amd-ryzen-3-2200g-raven-ridge-cpu,5472-5.html

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست تکراری حذف شود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست تکراری حذف شود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پست تکراری

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

من نظرات رو نخوندم ، فقط میتونم بگم برای بودجه خیلی محدود میتونید پردازنده e5450 بگیرید اگر مادربرد فرکانس 1333 رو ساپورت میکنه ، رم هم 8 گیگ بکنید بد نیست ، گرافیک هم بنده با 750ti بالای 60 فریم گرفتم تو تنظیمات متوسط ( البته به همراه پردازنده قوی )  ، gta v بازی به شدت محتاج به پردازنده پس نیازی به خرید گرافیکی قوی تر از 750ti ندارین چون پردازنده گلوگاه میشه در هر صورت )

تضمین میکنم اگر بتونید پردازنده ای مثل e5450 جور کنید ( قیمت نزدیک 250 تومان )

رم هم به 8 گیگ ارتقا بدید  ( فکر کنم ddr2 خیلی قیمت پایینی داشته باشن )

گرافیک هم چیزی در حد gtx750 گیر بیارید ( نزدیک 800 تومان )

gta v  رو میتونید با فریم مطلوب اجرا کنید 

یه چیزی هم که مهمه اورکلاک پردازنده است ، خیلی راحت میتونید فرکانس پردازنده رو نزدیک به 4 گیگاهرتز بزارید

پاور هم میتونید از فروشنده های معتبر یه پاور 400 وات گرین با قیمت مناسب گیر بیارید

به شدت توصیه میکنم سمت i3 نرید !!! مگر i3 نسل جدید که 4 هسته دارن که اون هم خیلی گرون هست

والا من چند مدته دنبال دوتاe5450 میگردم ولی پیدا نکردم اگه کسی سراغ داره یه ندا بده.

09383281359

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

بابت تاخیر پوزش میطلبم دسترسیم به نت محدوده!

از همه دوستان که نظرات با ارزش و محترمشون رو ارائه دادند بسیار ممنون و سپاسگذارم و هرچند ناچیز، با یه مثبت ازتون تشکر میکنم...

فعلا پیگیر هستم و روال کار رو در  اینجا به اطلاع دوستان میرسونم تا اگه نظری داشتند بفرمایند.

با تشکر فراوان از همه دوستان:x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...