رفتن به مطلب

مشکل کند شدن بازی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، saitama گفته است :

با سلام خدمت دوستان با چند مرحله که عرض میکنم خدمتتون میتونید این مشکلو به راحتی حل کنید فقط به دقت و مرحله به مرحله جلو برید منم همین مشکل رو داشتم اول اینکه شما باید برید توی پوشه csgo و فایل های مورد نظر رو پاک کنید( cfg و لانچر بازی) و بعد از اینکار کل بازی رو ی جای دیگه کپی کنید و کل استیم رو delete کنید فکر کنم حجمش زیر 1 گیگ بشه تمام این فایل خب الان کل استیم رو از اول دانلود کنید پوشه steamapps رو بسازید بازی رو کپی کنید توش و بعد استیم رو باز کنید وارد اکانتتون بشید روی بازی کلیک راست کنید گزینه set up luncher اگر درست گفته باشم این گزینه رو بزنید و این متن رو تایپ کنید autoconfig- دقت کنید قبل از متن حتما منفی  (( - )) رو بزارید و بعد از اینکه اینکارو کردید توی یکی از همین تب ها گزینه ای به اسم  verify game files هست اون رو هم بزنید تا اون فایل هایی که قبلا دلیت کردیم فایل لانچر بازی و cfg رو دوباره شناسایی و دانلود کنه بعد که دانلود تمام شد بازی رو باز کنید و بعد که منوی بازی بالا اومد بازی رو ببندید و دوباره اون قسمت که گزینه -autoconfig رو وارد کردید این نوشته رو پاک کنید و اوکی بزنید و دوباره بازی رو باز کنید و تنظیمات video setting رو از اول ست کنید البته تنظیمات بهینه بازی توی اینترنت هست البته اگر خواستید بعدا تنظیمات خودم رو عرض میکنم خدمتتون

با این مراحل بازیتون مشکلی نباید داشته باشه اگر بازم اوکی نشد میتونید کل بازی و کل استیم رو از اول دانلود کنید و تمام اون مراحلی که عرض کردم رو از اول برید اگر باز هم فایده نداشت ویندوز رو عوض کنید و فقط آخرین دایور گرافیک رو نصب کنید چون ممکنه نرم افزار هایی مثل riva tunner static یا xbox live یا bandicam و و هر چیزی میتونه توی fps drop یا کندی بازی شما تاثیر داشته باشه

اگر بازم مشکلتون حل نشد توی تلگرام در خدمتم اینم id : yas2232

پیشنهاد میکنم حتما دمای کارت گرافیک و دمای پردازنده رو بعد از یکساعت بازی چک کنید ممکنه مشکل سخت افزاری هم باشه

ویرایش شده توسط saitama
ویرایش
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...