رفتن به مطلب

خواااهشا کمک کنید!! خیییلی خییییلی مهم

Hasan.malati
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت اساتید محترم فروم لیون کامپیوتر
راستش چون خیلی تعریف این فروم رو شنیدم خواستم ی پست بزارم و ازتون کمک بگیرم
دوستان ی درخواست خییییلی خیییلی مهم داشتم و میخواستم بهم لطف کنید کمک و راهنماییم کنید چونکه خیلی برام ارزشمند و مهم هستش!
حتما همتون دیدین که روی بعضی از شاتها یا عکسها رو میپوشنند تا اون قسمت دیده نشه و مثلا با پوینت یا هر چیز دیگه ای اون قسمتو مشکی یا پر رنگ میکنن.
میخواستم راهنماییم کنید که چطوری یا با چه نرم افزاری میشه اون قسمت رو نمایان کرد که دیده بشه!
یا حتی مثلا ی قسمتی هم مشاهده بشه باز خوبه!
ازتون خواهش میکنم بهم کمک کنید!!
ممنونتون میشم

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Hasan.malati گفته است :

با سلام خدمت اساتید محترم فروم لیون کامپیوتر
راستش چون خیلی تعریف این فروم رو شنیدم خواستم ی پست بزارم و ازتون کمک بگیرم
دوستان ی درخواست خییییلی خیییلی مهم داشتم و میخواستم بهم لطف کنید کمک و راهنماییم کنید چونکه خیلی برام ارزشمند و مهم هستش!
حتما همتون دیدین که روی بعضی از شاتها یا عکسها رو میپوشنند تا اون قسمت دیده نشه و مثلا با پوینت یا هر چیز دیگه ای اون قسمتو مشکی یا پر رنگ میکنن.
میخواستم راهنماییم کنید که چطوری یا با چه نرم افزاری میشه اون قسمت رو نمایان کرد که دیده بشه!
یا حتی مثلا ی قسمتی هم مشاهده بشه باز خوبه!
ازتون خواهش میکنم بهم کمک کنید!!
ممنونتون میشم

همچین چیزی ممکن نیست به هیچ عنوان !

مگر اینکه فایل لایه باز فوتوشاپ باشه که 100% نیست چون طرف قصدش پوشوندن این بوده  و عکس تکمیل رو سیو میکنه ! 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، The.13east گفته است :

همچین چیزی ممکن نیست به هیچ عنوان !

مگر اینکه فایل لایه باز فوتوشاپ باشه که 100% نیست چون طرف قصدش پوشوندن این بوده  و عکس تکمیل رو سیو میکنه ! 

ممنون از شما دوست عزیز

دوستان هیچ نظر دیگه ای ندارین؟

یعنی واقعا چنین چیزی شدنی نیست؟؟؟!!

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

بنده چون در زمینه طراحی هم فعالیت دارم در مورد سوال پرسیده شده باید بگم که تا کنون چنین نرم افزاری رو ندیدم که بتونه اینکار رو روی فایلهای تک لایه یا همون عکس معمولی انجام بده و به قول دوستان مگر اینکه چند لایه باشه ولی یه سری تکنیک ها تو طراحی هست که میشه یه سری تغییرات که روی تصاویر خروجی اعمال شده رو باهاشون به حالت قبل برگردوند البته در این مورد طبق تجربه فکر نکنم هیچ کدومشون جواب بدن؟!

لینک به دیدگاه

فایل سیو شده ،هیچ کاری نمیشه باش کرد،مگه اینکه منبعشو گیر بیاری

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hasan.malati گفته است :

ممنون از شما دوست عزیز

دوستان هیچ نظر دیگه ای ندارین؟

یعنی واقعا چنین چیزی شدنی نیست؟؟؟!!

فایل تک لایه نه.

اگه فایل ،فایل اینترنتی باشه یعنی تو اینترنت دیدیش.

یه سری سایت جستجو عکس داریم.میگرده عکسهای مشابه رو گیر میاره،ممکنه تو  اینترنت عکس بدون  محوی و تاریش باشه.

یکی دو تاشون تصویر مناسب رو پیدا میکنن.

فقط این سایت بدردم میخوره

https://www.prepostseo.com/reverse-image-search

اونم فقط نتایجی که yandex میده مناسبه ،بقیشون ول معطلن

لینک به دیدگاه

سَلام دوســت عزیز ...

همچین برنامه ای وجود نداره .

گشـتم نبـود نگرد نیســت .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

فایل تک لایه نه.

اگه فایل ،فایل اینترنتی باشه یعنی تو اینترنت دیدیش.

یه سری سایت جستجو عکس داریم.میگرده عکسهای مشابه رو گیر میاره،ممکنه تو  اینترنت عکس بدون  محوی و تاریش باشه.

یکی دو تاشون تصویر مناسب رو پیدا میکنن.

فقط این سایت بدردم میخوره

https://www.prepostseo.com/reverse-image-search

اونم فقط نتایجی که yandex میده مناسبه ،بقیشون ول معطلن

دستت درد نکنه،بسیار سایت خوبیه،همین الان سرچ زدم برای عکس یک بانوی جبهه ی مبارزه ،سریع پیداش کردم :D

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، rahyarpaul گفته است :

حذف شود ،سایت چش شده لودش ده برابر قبله

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

دوستان و اساتید،نظر دیگه ای ندارین؟؟!

لطفا مشارکت کنید

اساتید فروم و حرفه ای ها ممنون میشم مشارکت کنید!

فقط خواهشا جوابهای تکراری ندید

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

حذف شود ،سایت چش شده لودش ده برابر قبله

مشکلاتی داره کم بیش

عادیه

لینک به دیدگاه

دلیل اینکه دوستان جواب یکسان می دن خیلی ساده است، چون عملا نمی شه. برنامه ای اگه بخواد چیزی که پوشانده شده رو بازیابی کنه باید بر یه اساسی این کارو بکنه و جادو نمی تونه بکنه!

یکی از تکنیک های متداول اینه که بخواد قسمتی که موجود نیست رو بر اساس قسمت های اطراف و شبیه اونا بازسازی کنه. برای همین اگه قسمت پوشانده شده مثلا وسط یه جا با رنگ ثابت باشه، امکان پذیر هست. اما معمولا جاهایی که توی عکس مخفی می کنن یه چیز خاصی داره، مثلا صورت یه شخصه یا کد یا عدد خاصیه. این چیزها  شباهتی به چیزهای اطرافش توی عکس نداره و برای همین برنامه یا الگوریتم چیزی (اطلاعاتی) نداره که بخواد بر اساس اون بازسازی کنه. پس عملا ممکن نیست. 

لینک به دیدگاه

در واقع قسمت پوشیده شده این عکس عدد هستش!

بقیه دوستان نظری ندارند؟!!

اکثر همه نظرشون اینه که چنین چیزی ممکن نیست،ولی من باز شک دارم که نشدنی باشه!

چون یادمه چند سال پیش تو یک فروم تخصصی در مورد یک موضوعی سوال کردم و همشون تقریبا یک نظر منفی دادن اونهم با اطمینان ۱۰۰٪ ی که نشدنی هست!! اما در آخر خودم شدنیش کردم که زمانیکه راه حلشو پست کردم مدیر اون قسمت از انجمن از خجالت تمام پست ها رو پاک کرد!!

از نطر بنده فقط مرگه که نمیشه براش راه حل پیدا کرد وگرنه مابقی همه شدنی هستن البته باید تحقیقات و تلاش زیاد کرد

لینک به دیدگاه

سلام

با توجه به پیشرفت در حوزه یادگیری عمیق و بینایی ماشین ، می توان به بازآفرینی اعداد امیدوار بود اما اگر تصویر را شطرنجی یا محو کرده باشند.

این مورد را هم بیشتر در تحقیقات دانشگاهی می توان یافت و تقریبا نرم افزار عمومی ندارد.

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، Hasan.malati گفته است :

در واقع قسمت پوشیده شده این عکس عدد هستش!

بقیه دوستان نظری ندارند؟!!

اکثر همه نظرشون اینه که چنین چیزی ممکن نیست،ولی من باز شک دارم که نشدنی باشه!

چون یادمه چند سال پیش تو یک فروم تخصصی در مورد یک موضوعی سوال کردم و همشون تقریبا یک نظر منفی دادن اونهم با اطمینان ۱۰۰٪ ی که نشدنی هست!! اما در آخر خودم شدنیش کردم که زمانیکه راه حلشو پست کردم مدیر اون قسمت از انجمن از خجالت تمام پست ها رو پاک کرد!!

از نطر بنده فقط مرگه که نمیشه براش راه حل پیدا کرد وگرنه مابقی همه شدنی هستن البته باید تحقیقات و تلاش زیاد کرد

دوست عزیز اگه دوست داری می تونی عکس رو اینجا آپلود کنی که دقیق بشه دید که شاید مثلا چشمی بشه حدسی زد و بهت جواب قطعی داد ولی اگه کل عدد پوشونده شده باشه امکانش نیست.

ضمنا این که دوستان می گن نمی شه رو ساده نگیر. این طور نیست که مثلا یه راه حل سختی داره یا مثلا راهش رو نمی دوننن. مسئله اینه که اگه کاملا پوشیده شده باشه، "غیر ممکنه" که بشه عکس و اطلاعات اونو بازیابی کرد. برای اینکه دقیق تر موضوع رو بدونی باید یکم راجب اینکه عکس در کامپیوتر چیه  و چطور ذخیره می شه مطالعه کنی. 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amir44 گفته است :

دوست عزیز اگه دوست داری می تونی عکس رو اینجا آپلود کنی که دقیق بشه دید که شاید مثلا چشمی بشه حدسی زد و بهت جواب قطعی داد ولی اگه کل عدد پوشونده شده باشه امکانش نیست.

ضمنا این که دوستان می گن نمی شه رو ساده نگیر. این طور نیست که مثلا یه راه حل سختی داره یا مثلا راهش رو نمی دوننن. مسئله اینه که اگه کاملا پوشیده شده باشه، "غیر ممکنه" که بشه عکس و اطلاعات اونو بازیابی کرد. برای اینکه دقیق تر موضوع رو بدونی باید یکم راجب اینکه عکس در کامپیوتر چیه  و چطور ذخیره می شه مطالعه کنی. 

ممنون  از شما بابت مشارکت

راستش نمیشه عکس رو اینجا آپلود کرد،اما براتون pm میکنم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...