رفتن به مطلب

لطفا راهنمایی کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

لطفن یکی قیمت 4770 بروز بده.

اینم بگم که 4770 برا این انتخاب کردم که تو این لینک http://www.techspot.com/review/245-ati-radeon-hd-5570/page4.html ...

دستتون مستدام.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ورودتون به فروم رو خوش آمد میگم . لطفا جملات رو درست بنویسید . عنوان تاپیک شما ویرایش شد . موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ورودتون به فروم رو خوش آمد میگم . لطفا جملات رو درست بنویسید . عنوان تاپیک شما ویرایش شد . موفق باشید.

مرسی دادا

پس راهنمایی چی شد؟! :(

ویرایش: sry پست اسپم شد مثل اینکه. 8-}

ویرایش شده توسط nursology
لینک به دیدگاه

پیدا کردن این کارت خیلی سخته . چون دیگه تولید نمیشه . ولی اگر گیر بیاد باید حدود 120 تا 130 قیمت داشته باشه . البته نو . دست دومش باید حدود 70 تا 80 باشه . البته من صد در صد مطمئن نیستم .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

تو یه سایت ati powercolor 4770 1GB دیدم قیمت حدود 130 تومان. این در حالیه که 4770 همه جا 512 MB هستش و خود سایت powercolor هم اسمی از 4770 توش نیست. من یه کم گیج شدم. کسی توضیحی داره؟! :wacko:

لینک به دیدگاه

اینکه 1 گیگ زده و همه جا 512 معرفی کرده مشکلی نیست . چون ممکنه یک شرکت بیاد به جای 512 مگ 1 گیگ بذاره روش . البته اگر پردازنده کارت در استفاده از اون مقدار رم مشکل داشته باشه ، 512 اضافه شده کاربرد زیادی نخواهد داشت .

در مورد اینکه تو سایت نزده ، دلیل اصلیش اینه که دیگه تولید نمیشه . برای همین از تو لیست محصولات حذف شده . الان خرید این کارت منطقی نیست . وقتی 5770 رو با حدود 10-20 تومان بیشتر میشه تهیه کرد ، چرا باید این کارت رو خرید ؟ اون لینک که گذاشتید و 4770 رو قویتر از 5770 زده به احتمال زیاد اشتباه کرده . چون من هیچ جای دیگه این رو ندیدم . لینک های زیر رو ببین :

http://www.hwcompare.com/1170/radeon-hd-4770-vs-radeon-hd-5770/

تو این لینک 5770 حتی از 4850 هم قویتر نشون داده :

http://www.anandtech.com/bench/Product/177?vs=172

به نظر من اگر پاور بالاتر از 450 وات داری ، 5770 رو بگیر .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفن یکی قیمت 4770 بروز بده.

اینم بگم که 4770 برا این انتخاب کردم که تو این لینک http://www.techspot....5570/page4.html ...

دستتون مستدام.

این تستها یه خورده مشکوکه با این اوضاع الان اصلا خرید 4770 منطقی نیست حتی خرید 5770 الان کار درستی نیست چونکه تا ورود کارتهای سری 7000 چیزی نمونده برای میان قیمت کارت 6790 یا 550TI میتونن انتخاب خوبی باشن که 6790 سه چهار درصدی از 550TI قویتره

لینک به دیدگاه

شرمنده کردی داش

یه سوال بپرسم بهم نخندیا

از کجا بفهمم پاورم چنده؟

راستی مطمئنی این 5770 10-20 تومان گرونتره؟ قیمت این حدود 190 هستش که :huh:

لینک به دیدگاه

کیس رو باز کن و نوشته روی پاور رو بخون . اگر منوجه نمیشی دقیقا چیه ، اسم و مدل پاور رو بگو تا بهت بگم .

5770 ارزون شده . البته بعضی از مدلهاش هنوز هست که فیمت بالاتری دارن . چون یکسری امکانات خاص روشونه . مثل خنک کننده ویژه . اما مثلا Powercolor HD 5770 رو میتونی با 140-150 و از برند سافایر همین مدل رو با 130-140 گیر بیاری . تئاین محدوده قیمت بهترین انتخاب هستش . کارتهای یهتری هم میتونی بگیری ، ولی گرونترن . مثلا 6790 که دوستمون گفت حدود 180-190 قیمت داره . پاور قویتری هم نیاز داره .

لینک به دیدگاه

از فروشنده پرسیدم 4770 داری؟ گفت asus باشه مشکلی نداره؟!!!

یعنی چی؟ :unsure:

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم همانطور که دوستان بهتون توضیح دادن خرید این کارت که چند نسل عقبه نسبت به کارتهای به روز باید بگم که اصلا به صرفه نیستش .

بنده بجای این کارت قدیمی کارتهای 550 ti یا 6770 یا 450GTS DDR5 یا HD6790 رو پیشنهاد میدم .

و یادتون باشه اگر فروشنده ای سر فروش یک کالا زیادی اصرار کرد بدونید که اون کالا دستش باد کرده ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایسوز برند کارت هست یعنی شرکتی که کارت رو لیبیل شرکت خودشو چسبونده و به اسم شرکتش میده بازار

اسمای دیگه هم هست

sapphire

XFX

club

GIGABYTE

و....... اسم زیاد هست

لینک به دیدگاه

ایسوز برند کارت هست یعنی شرکتی که کارت رو لیبیل شرکت خودشو چسبونده و به اسم شرکتش میده بازار

اسمای دیگه هم هست

sapphire

XFX

club

GIGABYTE

و....... اسم زیاد هست

فدات شم دادا

اینارو میدونم

گفتم شاید asus مدل تقلبیش یا نمیدونم چینیش تو بازار ریخته میخاد بهم غالب کنه. (غالب با غین نوشته میشه یا قاف؟ :-? )

لینک به دیدگاه

درود

دوست گلم همانطور که دوستان بهتون توضیح دادن خرید این کارت که چند نسل عقبه نسبت به کارتهای به روز باید بگم که اصلا به صرفه نیستش .

بنده بجای این کارت قدیمی کارتهای 550 ti یا 6770 یا 450GTS DDR5 یا HD6790 رو پیشنهاد میدم .

و یادتون باشه اگر فروشنده ای سر فروش یک کالا زیادی اصرار کرد بدونید که اون کالا دستش باد کرده ;)

ممنون داش میدونم قدیمیه فلوس لاموجوده آخه البته فروشنده گفت 5770 بهت میدم144 تومان. بگیرم؟ ویرایش شده توسط nursology
لینک به دیدگاه

اگر ایسوس اکبند با گارانتی این قیمت میده بگیر . راستی نگفتی پاورت چیه . شابد نکشه . اول پاور رو مشخص کن .

لینک به دیدگاه

1000 وات ؟ مدل دقیقش چیه ؟ مارک و مدلش رو بگو .

لینک به دیدگاه

دادا اگه بدونی با چه زحمتی کیسو از اون گوشه کشیدم بیرون درشو باز کردم. مدلشو یادم نیست ولی 1000 واتو روش نوشته بود. آخه من یه بار پاورم مشکل داشت عوضش کردم شاد طرف برام 1000 گذاشته. اگه قرار باشه یه بار دیگه در کیسو باز کنم اصلن بی خیاله گرافیک میشم :p

لینک به دیدگاه

جسارت نباشه ولی اگه خواستید اقدام به خرید کنید ، حتما از یه آدم فنی و آشنا با سخت افزار کمک بگیرید و با خودتون ببرید تا مشکلی واستون پیش نیاد !!! اینطور که از حرفات مشخصه زیاد با سخت افزار آشنایی ندارید ! فروشنده های بازار هم که منتظرن جنسهای ته انبارشونو آب کنن !!!

لینک به دیدگاه

دادا اگه بدونی با چه زحمتی کیسو از اون گوشه کشیدم بیرون درشو باز کردم. مدلشو یادم نیست ولی 1000 واتو روش نوشته بود. آخه من یه بار پاورم مشکل داشت عوضش کردم شاد طرف برام 1000 گذاشته. اگه قرار باشه یه بار دیگه در کیسو باز کنم اصلن بی خیاله گرافیک میشم :p

من برای خودت میگم . چون اگر گرافیک بگیری و بعد پاورت نکشه ، سیستم خودت داغون میشه . خود دانی عزیز .

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

با سلام به اساتيد عزيز:

آيا كارت 4870 امكان پخش فيلم سه بعدي را از طريق اتصال به يك تلويزيون 3D دارد؟

ببخشيد اينجا مطرح كردم جاي بهتري پيدا نكردم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...