رفتن به مطلب

بهترین. ISP از نظرتون تو تهران

MEHR_1993
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان لطفا راهنمایی کنید من رو .بهترین سرویس رو کدوم شرکت میده.

به نصبت حجم و پینگ  مخصوصا تو  dota 2 و اینکه قطعی  کمتر و پشتیبانی بهتر.

ممنون.

ویرایش شده توسط MEHR_1993
لینک به دیدگاه

فن اوا داشتم پینگش بی نظیر بود و قطعی نیز نداشت

لینک به دیدگاه

مسئله پینگ خیلی به فاصله با مرکز مخابراتی و سیم کشی از جعبه تلفن کوچه تا خونه بستگی داره.

اگر شرایط خوب باشه من مخابرات رو پیشنهاد میکنم.

20190609124800_1.jpg.895f08673cdc6cbf7686034330b6b82a.jpg

سرویس 16 مگ 700 گیگ 87 تومن.

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

مسئله پینگ خیلی به فاصله با مرکز مخابراتی و سیم کشی از جعبه تلفن کوچه تا خونه بستگی داره.

اگر شرایط خوب باشه من مخابرات رو پیشنهاد میکنم.

20190609124800_1.jpg.895f08673cdc6cbf7686034330b6b82a.jpg

سرویس 16 مگ 700 گیگ 87 تومن.

جناب من خودم مخابرات دارم . منتها حجمی که برای دانلود داده خیلی کمتر از جاهای دیگه هست.

سرویس الان من  4mb  هست که فقط 60 گیگ بین الملل داره در صورتی که همین سرویس از شرکت های خصوصی تقریبا 80 تا 100 به بالا هست.

تو خونه کسی اینترنت داخلی مصرف نداره و همه خارجی استفاده میکنند.

والا این پینگ رو من از مخابرات ندیدم برای من تو بهترین شرایط 110/20 به بالا و 5 تا 10 loose  هست.

حالا نمیدونم شاید فاصله من ازشون باعث میشه یا نه. البته سال گذشته من پیگم 90 بود بدون  loose  که  بعد شلوغیا و... این بلا سرش اومد.

زنگ هم زدم میگن اینترنت مخابرات برای بازی نیست و برای تحقیقات هست و پیگ تا 300 هم برسه از نظر ما اوکی هست.

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، MEHR_1993 گفته است :

من جاهای دیگه رو اطلاع ندارم. الان چند سال هست که مشترک مخابرات هستم. چون با شرکت های دیگه مشکل داشتم.

الان این سرویسی که دارم به گفته خودشون 175 گیگ بین الملل هست که من 700 گیگ هم بین الملل دانلود کردم. یکی دیگه از دوستان هم همینجا تایید کردن این مسئله رو.

اما مسئله پینگ 80% مربوط به خود کاربر هست. که مهم ترینش همون سیم کشی داخلی تلفن حساب میشه.

این مسئله برای من وقتی روشن شد که پینگ داخل مغازه ام ( که چند تا خیابون بالاتر از خونه بود ) هیچ مشکلی نداشت و خیلی پایین بود. اما داخل منزل پینگ همیشه نوسان داشت.

هم منزل هم مغازه هم دقیقا یک سرویس داشتم.

تا وقتی که سیم تلفن رو به صورت رو کار از درب خونه تا مودم کشیدم و پینگم درست شد.

البته مشکل دیگری هم بود که مربوط به جعبه تلفن داخل کوچه میشد. اونم قبلا توضیح دادم که چطوری رفع کردم.

ضمنا خط فیبر نوری هم تاثیر زیادی داره.

در مجموع برای پینگ خوب اول باید شرایط رو خودتون مهیا کنید بعد دنبال ISP خوب باشید.

لینک به دیدگاه

بیشتر از اونی که به isp ربط داشته باشه به مرکز مخابراتی و سیم کشی خونه ربط داره

یه بنده خدایی به مرکز مخابراتی نزدیک بود ولی مشکل قطعی و تایم داشت

هر ماه isp عوض میکرد درست نشد ، سیم کشی خونش رو درست کرد مشکل تایم و قطعیش درست شد ، چند ماه بعد مرکز مخابراتیش خودش رو به روز کرد و پینگش هم امد پایین.

شاتل دارم راضیم ، قبل آسیاتک داشتم بخاطر حجم کم عوض کردم ، پینگ بین 75 تا 120

ولی به طور کلی بین ساعت 10 تا 2 شب تو دوتا2 loss بین 5 تا 20  میگیرم ، فرقی هم نداره .

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، ATER گفته است :

در 26 دقیقه قبل، ATER گفته است :

سیم کشی خونه از سال پیش هیچ تغییری نکرده. من تا برج 6 سال گذشته پیگم زیر 90 بود و بدون هیچ مشکلی . بعد شلوغیا که نمیدونم نویز مینداختن یا چی  پینگم یهو رفت رو 200/250 بطوری که نمیشد اصلا دیگه گیم زد

1 ماهی تقریبا اینطوری بود که پینگ برگشت رسید به 180 ولی مشکل  loose  سر و کلش پیدا شد اون موقع فقط 1 % بود . تا اینکه این ماه سرویسم رو مخابرات که 1 mb  نامحدود بود قطع کرد و گفت که دیگه اون سرویس رو نداریم الان برام  4mb  گذاشتن که 4 روز پیش حجمش تموم شد. تو سامانه که رفتم دیدم تازه 20  gb  اینترنت هدیه هم داده بوده!

الان من پینگم  90 تا  120  بعضی مواقع هم تا 150  متغیره ولی این  loose  خیلی بد تر شده 

این تازه الان شرایط خوبش هست . بعضی مواقع 20/30  loose  هم میده تو گیم و lag  های در حد 1/2 ثانیه.

IMG_۲۰۱۹۰۶۱۷_۱۴۳۸۳۶.jpg

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

سیم کشی خونه از سال پیش هیچ تغییری نکرده. من تا برج 6 سال گذشته پیگم زیر 90 بود و بدون هیچ مشکلی . بعد شلوغیا که نمیدونم نویز مینداختن یا چی  پینگم یهو رفت رو 200/250 بطوری که نمیشد اصلا دیگه گیم زد

1 ماهی تقریبا اینطوری بود که پینگ برگشت رسید به 180 ولی مشکل  loose  سر و کلش پیدا شد اون موقع فقط 1 % بود . تا اینکه این ماه سرویسم رو مخابرات که 1 mb  نامحدود بود قطع کرد و گفت که دیگه اون سرویس رو نداریم الان برام  4mb  گذاشتن که 4 روز پیش حجمش تموم شد. تو سامانه که رفتم دیدم تازه 20  gb  اینترنت هدیه هم داده بوده!

الان من پینگم  90 تا  120  بعضی مواقع هم تا 150  متغیره ولی این  loose  خیلی بد تر شده 

این تازه الان شرایط خوبش هست . بعضی مواقع 20/30  loose  هم میده تو گیم و lag  های در حد 1/2 ثانیه.

IMG_۲۰۱۹۰۶۱۷_۱۴۳۸۳۶.jpg

دقیقا شرایط شما رو منم دارم سرویس 2 مگ نامحدودمون رو کردن 16 مگ خط خونه نمیکشه کلا پکت لاست دارم 

حاظرم پیمگ 200 باشه بدون پکت لاست تا 80 باشه و با پکت لاست

ویرایش شده توسط hesam_z
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

IMG_۲۰۱۹۰۶۱۷_۱۴۳۸۳۶.jpg

loss  برای زمانی هست  که اوج استفاده عموم از نت میشه و مخابرات کشش نداره 

من بین ساعت 10 تا 1 شب بین 5 تا 20  lose  هست 

انیمیشن اتک و  اسپل ها دیگه دیده نمیشه :|

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، ATER گفته است :

loss  برای زمانی هست  که اوج استفاده عموم از نت میشه و مخابرات کشش نداره 

من بین ساعت 10 تا 1 شب بین 5 تا 20  lose  هست 

انیمیشن اتک و  اسپل ها دیگه دیده نمیشه :|

اگه اینطوری باشه که سرورای مخابرات 24 ساعته ازدحام داره پس.کلا صبح و شب نداره.

برای یک ماه سرویس رو میکنم 8 mb اگه دیدم بازم همین منوال هست . میرم پارس انلاین.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MEHR_1993 گفته است :

اگه اینطوری باشه که سرورای مخابرات 24 ساعته ازدحام داره پس.کلا صبح و شب نداره.

برای یک ماه سرویس رو میکنم 8 mb اگه دیدم بازم همین منوال هست . میرم پارس انلاین.

منطقه ای که ما زندگی میکنم مسکونی هست

من طرف های مرکز شهر کار میکردم  نت صب تا بعد از ظهر ضعیف بود (چون همه سرکار بودن استفاده میکردن)

شب هم میشه همه از سرکار برگشتن ساعت 10 تا وقتی که برن بخوابن تو تلگرام و اینستا هستن منطقیه اون ساعت مشکل پیدا کنه

تنها چیزی که منطقی نیست تجهیزات مراکز مخابراتی هست

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...