رفتن به مطلب

مانیتور MS246H Asus

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

میخواستم نظرتون رو در مورد مانیتور MS246H Asus بدونم .

به نظر خودم که عالیه : دی

p01.jpg

http://www.asus.com/...S246H/#overview

و اینه تفاوت مدل های :

MS246H و MS246H/D و MS246H/HE

در چیه ؟

قیمت بدون گارانتیش رو هم لطف کنید ممنون میشم ...

شخصا به گارانتی توی ایران اعتقادی ندارم !

مرسی.

لینک به دیدگاه

تو LCD ها خوبه . ولی فکر میکنم تو بازار به سختی گیر بیاد . اگر هم باشه باید حدود 330-340 قیمت داشته باشه .

فکر میکنم که اون مدل ها بر اساس بازارهای مناطق مختلف نامگذاری شده باشن . چون تو سایت ایسوس نیستن . فکر نمکنم تفاوتی بینشون باشه .

به نظر من دیگه سراغ این مدل نری بهتره . چون مدلهای جدید با کیفیت بهتر اومدن . اگر میخوای مانیتور عالی بگیری Asus ML229H انتخاب بهتریه . قیمتش البته بالاتره . حدود 370 در میاد .

لینک به دیدگاه

ممنون

ولی از ظاهر

ML229H

خوشم نمیاد : (

نظرتون در مورد مدل led ش چیه ؟

MS238H

http://www.asus.com/...S238H/#overview

و آیا نوشته های سایت زیر رو تایید میکنید ؟!

http://www.zoomit.ir...%B1-asus-ms236h

ویرایش شده توسط sara64
لینک به دیدگاه

من شنیدم نور led چشم رو اذیت میکنه،

نظر شما چیه ؟

و اینکه زیبایی مانیتور خیلی برام مهمه و از مدل های پایه ای خوشم نمیاد !

اگر ممکنه با همین ظاهر و قیمت چند مدل معرفی کنید

لینک به دیدگاه

سایت Zoomit درست نوشته .

مدل LED که همون 238H باشه که شما گفتی ، بهتره . قیمتش هم حدود 340-330 هست . البته کم شده تو بازار .

نور تصویر قابل تنظیمه . با توجه به محیط و چشمتون میتونید تنظیم کنید .

اگر از این مدل میخواهید ، هیچ مانیتور دیگه ای نمی تونید پیدا کنید . فقط سری MS ایسوس به این شکل هستن . البته شرکتهای دیگه هم مانیتور های با طراحی خاص تولید کردن که تو بازار ما خیلی کمه . باید برید بازار و ببینید چی هست . بعد بیایید و مشخصاتشون رو کنترل کنید.

لینک به دیدگاه

سری‌های ML از نظر کیفیت با سری‌های MS یکیه ، فقط تفاوتش اینه که سری ML از نظز پایه نسبت به سری‌های MS بهینه شده و همچنین اونهایی که آخرش شماره‌ی 6 هست LCD بدون بکلایت LED هست و اونهایی که آخرش شماره‌ی 8 هست با بکلایت LED هستش.

ریویو هم بگردید زیاد می‌تونید ازش پیدا کنید، ولی سایت Cnet یک ریویو به همراه یک ویدیو از مدل MS238H انجام داده که می‌تونیی برین و اونو ببینین:

http://reviews.cnet.com/lcd-monitors/asus-ms238h/4505-3174_7-33920330.html

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی

پس با این حساب به نظر شما آیا مدل MS238H میتونه انتخاب مناسبی باشه ؟ و اگر نه چه مدل هایی رو برای وب گردی و تماشای فیلم تا محدوده 350 تومن پیشنهاد میکنید ؟ ( ترجیحا 24 اینچ )

و اینکه میگن full hd بالای 22 اینچ معنا پیدا میکنه را توضیح دهید .

لینک به دیدگاه

MS238H مانیتور خوبیه . نقاط ضعفی داره که خودتون خوندید ، اما برای کسی که یک چیز متفاوت میخواد یکی از بهترینهاست . تا 350 تومان این میتونه بهترین انتخاب باشه . البته 24 اینچ تو این محدوده داریم ، ولی کیفیتشون در حد این مانیتور نیست . البته اگرخودم قصد خرید داشتم ML229H رو بر میداشتم که شما گفتید از ظاهرش خوشتون نمیاد . فرقش با 238 اینه که پنل IPS داره که کنتراست ، زاویه دید و نمایش رنگ خیلی بهتری داره .

وضوح فول اچ دی از مانیتور های 22 به بالا شروع میشه . مانبتورهای 20 اینچ وضوح 166*900 دارن که فول اچ دی نیست . البته مانیتور های 22 اینچ و بالاتر هم هستن که فول اچ دی نیستن . البته قدیمی هستن .

لینک به دیدگاه

منم با حامد جان موافقم

خود منم قصد خرید مانیتور ML239H رو دارم چون زاویه‌ی دید و رنگ‌های طبیعی‌تری نسبت به سایر مانیتورها داره که برای کارهای طراحی و گرافیکی بسیار مناسبه

ولی خوب چون این مدل به بودجتون نمی‌خوره و احتمالن برای کارهای گرافیکی هم نمی‌خواین همین MS238H براتون مناسبه.

البته یه نکته‌ای رو هم در مورد پایه بگم که توی سری ML شما غیر از این که می‌تونین مانیتور رو به راحتی به چپ و راست بچرخونید، شما می‌تونین شیب اونو از مثبت 20 درجه تا منهای 5 درجه قرار بدین ولی توی سری MS نمی‌تونین این کارو بکنین و اینی هم که گفتین از مدل‌های پایه‌ای خوشتون نمیاد ، مدل پایه‌ی سری ML با مانیتورهای دیگه مثل سامسونگ و ال‌جی فرق می کنه ولی اگه باز هم از این مدل پایه خوشتون نمیاد و با این قضیه‌ی زاویه‌ی مانیتور مشکلی ندارین همون مدل MS238H خوبه.

ویرایش شده توسط Auction
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه اهل وبگردی و فیلم هستید یه ملاک رو میشه حذف کرد که انتخاب های بیشتری رو بوجود میاره اونم میزان زمان تاخیر هست!

این چطوره؟

2432klgfb5j85bgeuvkw.jpg

حدود 350 تا 360 هم فکر کنم قیمتشه

حدود 14 میلی ثانیه زمان تاخیرش هست ولی فکر نکنم مزاحمت ایجاد کنه

لینک شرکتی

http://www.asus.com/...#specifications

ولی اگر قیافه ی MS238h رو بیشتر میپسندید و چشمتون هم به نور زیاد حساسیت نشون میده همون رو توصیه میکنم

ویرایش شده توسط Danitondar
لینک به دیدگاه

درود

دوستان خیلی چیزها رو راهنمایی کردن و فقط میتونم بگم که ips LED انتخاب منه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...