رفتن به مطلب

سوال در مورد معافیت سربازی و دوره اموزشی

Vikings
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان یکی از اشنایان ما میخواد معافیت کفالت بگیره..میخواستم بدونم کسایی که میخوان معافیت کفالت بگیرن دوره اموزشی هم باید برن؟ چون واسش یه فرم تعهد برای  دوره اموزشی رزم مقدماتي دادن نوشتن هر زمان خواستیم باید بیای دوره اموزشی.

شنیدم از سال 92 به بعد کارت معافیت به جز معافیت پزشکی  فقط برای کسایی صادر میشه که دوره اموزشی رو گذرونده باشن! درسته؟

ایا کسی جدیدا یا تو دو سه سال اخیر معافیت گرفته؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود ممنون..این مطلبو دیده بودم چون این مطلب مال 8سال پیش بود  میخواستم بدونم بصورت عملی اجرایی شده؟ کسی خودش یا از فامیلاش تو این سالهای اخیرشده معافیت بگیره و اموزشی هم بره؟

ویرایش شده توسط Vikings
لینک به دیدگاه

در 23 دقیقه قبل، Vikings گفته است :

درود ممنون..این مطلبو دیده بودمچون این مطلب مال 8سال پیش بود  میخواستم بدونم بصورت عملی اجرایی شده؟ کسی خودش یا از فامیلاش تو این سالهای اخیرشده معافیت بگیره و اموزشی هم بره؟

والا نمیدنم حالا فوق چند ماهی بره آموزشی اصلش اون وقت تلف کنی زیادیه بعدشه بهش روحیه بده بگو کلا سه ماه میری تفریح میایی دیگه اعدامش که نمی خوان بکنن بعد وقتی رفت پشت سرش بخند😂

لینک به دیدگاه

یه معاف از رزمی اعصاب و روان بگیره ( چون تو ازمایش معلوم نمیشه )  تو اموزشی راحت تره البته بعضی از پادگانا زیاد فرقی نمیزارن اما اکثرا کارای سخت و رژه و صبحگاه ندارن . خیلی به درد میخوره . اهرم فشاره . من خودم معاف از رزم بودم از همه چیز معاف بودیم فقط تئوری . البته بستگی به پادگان و فرمانده هم داره .

رو کارت هم که میزنه معافیت کفالت

لینک به دیدگاه

سلام

سال گذشته دوستان کفالت پدر گرفت معاف شد آموزشی هم نرفت 

لینک به دیدگاه

سلام

معافیت کفالت دوره اموزشی نداره

حالا اگه معافیت کفالت مادر به علت طلاق و یا فوت پد ر باشه خیلی خیلی راحته اما برای پدر یه کم اذیت میکنن

در کل معافیت  دوره اموزشی نداره و بعد از اینکه کاراشو بکنی حدود بین 2 تا 6 ماه طول میکشه کارت بیاد  که اگه معافیت کفالت به وسیله طلاق موقت صادر میشه تا 30 ماه بعد تبدیل به دائم میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از بچه های محل به خاطر معلولیت پدرش گرفت که 2 ماه آموزش هم داشت اما رفت پادگان آموزشی همون روز برگشت اومد گفت فرماندشون فرستاده که بعد 2 ماه بیا نامتو بگیر برو این 2 ماهو نمیخواد بیای 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...