رفتن به مطلب

فروش تعدادی سوییچ کیبورد مکانیکی

epsi1on
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

791373514_all(2).thumb.jpg.60986e095b379a74ed09b69f71ca014c.jpg

تعدادی سوییچ کیبورد مکانیکی موجوده، مناسب برای دوستانی کیبوردشون مکانیکیه و یکی یا چند تا از سوییچ های کیبوردشون خراب هست  و میخوان تعویضش کنن.

اینها بعنوان سمپل دریافت شدن و نو هستند (به هیچ عنوان از روی کیبورد باز نشدند).

از دو سه نوع برند متفاوت هست، Kailh و Greetech که توی بعضی مدل های کیبورد Razer استفاده میشن و چند برند دیگه که من خودم ندیده بودمشون مثل NewGiant و Content و JWH و ...

رنگهای استاندارد قرمز، آبی، قهوه ای، سیاه + سبز موجوده

یه رنگ غیر استاندار زرد هم موجوده که رفتارش مشابه قهوه ای هست زیر انگشت

از نظر کیفیت هیچ کدوم به پای Cherry MX نمیرسند ولی Kailh و Greetech توی یک محدوده هستن و نسبتا خوب هستن، بعدش برندهای NewGiant و Content و JWH

هزینه ارسال به عهده خریدار، حداقل خرید 1 عدد

در صورتی که قصد خرید دارید لطفا به این نکات دقت نمایید:

- شفاف یا سیاه بودن بدنه (معمولا شفاف ها برای حالتی که LED روی برد بصورت SMD هست و سیاه یا سفید ها برای حالتی که LED دو پایه داره)

- رنگ شفت  (سیاه، آبی، قرمز، قهوه ای یا سبز) صرفا احساس فشرده شدن تفاوت داره، مدل سیاه و قرمز بی صدا و مدل آبی، سبز و قهوه ای کمی صدا دار هستن.

- داشتن جای پایه های LED در زیر شفت اگر LED روی سوییچ قرار میگیرد و SMD نیست، روی بعضی سوییچ ها امکان نصب LED پایه بلند نیست و باید دستی سوراخ شوند تا پایه ها از آن رد شوند.

- پایه پلاستیکی زیر سوییچ: (به این عکس دقت نمایید)  مدل PCB با قطع کردن پایه ها قابل تبدیل به Plate هست، ولی عکسش رو بعید میدونم...

- Tutorial تعویض سوییچ ها : لینک

-------------------

برند: Kailh

موجودی: 13 عدد - قیمت هر کدام 20 هزار تومان

مدل همه نصب بروی Plate

همگی دارای سوراخ پایه LED

Kailh.thumb.JPG.64a2a6b00d31a0c8e2f7cbac0263a24e.JPG

-------------------

برند: Greetech

موجودی: 16 عدد - برخی برندشون مخدوش شده - رنگ سبز هر عدد 30 هزار تومان، باقی هر عدد 20 هزار تومان

- مدل 2 تا سیاه، 2 تا قرمز، 2 تا سبز، 2 تا آبی (جمعا 8 عدد) : نصب بروی Plate

- مدل 2 تا سیاه، 2 تا قرمز، 2 تا قهوه ای، 2 تا آبی (جمعا 8 عدد) : نصب بروی PCB

Greetech.thumb.jpg.91a2c390fbee343f8494b5cbee2dc6a9.jpg

--------------------

برند: NewGiant

موجودی: 7 عدد - هر کدام 10 هزار تومان

مدل همه نصب بروی Plate

NewGiant.thumb.JPG.7589840eb7686d19702c3335d25b50d6.JPG

--------------------

برند: Content

موجودی: 12 عدد - هر کدام 10 هزار تومان

مدل همه نصب بروی Plate

هیچ کدام سوراخ پایه LED ندارند

Content.thumb.JPG.92de54e1e96a2f92a81615ce08267f44.JPG

-------------------

برند: JWH

موجودی: 12 عدد - هر کدام 10 هزار تومان

مدل همه نصب بروی Plate

غیر از سیاه و قرمز باقی دارای سوراخ پایه LED

JWH.thumb.JPG.c4d83dffc826394e346feb891b89ba01.JPG

-------------------

همه با هم  60 عدد 450 هزار تومان

All.thumb.JPG.ceee232f8175bc7a66459f01ef6a80e9.JPG

ویرایش شده توسط epsi1on
افزودن توضیحات
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام خسته نباشید بنده ی کیبورد G910 دارم یکی از سوییچ هاش خراب شده سوالم اینه که آیا پایه های سوییچ های mx با romer g یکی هستن ؟ و اصلا آیا سوییچ های romer g موجود دارید ؟

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، saitama گفته است :

سلام خسته نباشید بنده ی کیبورد G910 دارم یکی از سوییچ هاش خراب شده سوالم اینه که آیا پایه های سوییچ های mx با romer g یکی هستن ؟ و اصلا آیا سوییچ های romer g موجود دارید ؟

سلام،

متاسفانه Romer g موجود نیست، فقط همین ها رو که عکس تک تک گذاشتم موجود هست.

پین های این مدل ها و romerg خیلی متفاوته. طبق چیزی که من با سرچ گوگل پیدا کردم، ظاهرا فوت پرینت پین های دو مدل سوییچ mx و romer g کاملا با هم فرق داره و جای همدیگه قابل استفاده نیست. LED رومر وسطش هست ولی mx وسطش یک پایه پلاستیکی هست. پین های romer در دو ضلع مخالف هستن ولی mx در دو ضلع کنار هم هستن. اطلاعات دقیق فاصله پین های ام ایکس رو از اینجا ببینید.

خیلی بعید میدونم به هم بخورن.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، epsi1on گفته است :

سلام،

متاسفانه Romer g موجود نیست، فقط همین ها رو که عکس تک تک گذاشتم موجود هست.

پین های این مدل ها و romerg خیلی متفاوته. طبق چیزی که من با سرچ گوگل پیدا کردم، ظاهرا فوت پرینت پین های دو مدل سوییچ mx و romer g کاملا با هم فرق داره و جای همدیگه قابل استفاده نیست. LED رومر وسطش هست ولی mx وسطش یک پایه پلاستیکی هست. پین های romer در دو ضلع مخالف هستن ولی mx در دو ضلع کنار هم هستن. اطلاعات دقیق فاصله پین های ام ایکس رو از اینجا ببینید.

خیلی بعید میدونم به هم بخورن.

درسته بنده هم خیلی تحقیق کردم باهم خیلی فرق دارن خوشبختانه وقتی با گارانتی پانا تماس گرفتم گفتند که این سوییچ ها و حتی keycaps ها رو موجود دارن شنبه باید تماس بگیرم  اگر بشه سوییچ مورد نیاز رو تهیه میکنم ممنون از پاسخگوییتون

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، saitama گفته است :

درسته بنده هم خیلی تحقیق کردم باهم خیلی فرق دارن خوشبختانه وقتی با گارانتی پانا تماس گرفتم گفتند که این سوییچ ها و حتی keycaps ها رو موجود دارن شنبه باید تماس بگیرم  اگر بشه سوییچ مورد نیاز رو تهیه میکنم ممنون از پاسخگوییتون

سلام ، نگفتن قیمت کپ و یا سویچ ها چقدره؟؟

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
در در 14 مرداد 1398 در 00:12، Arash Naimiyan گفته است :

سلام خسته نباشید دکمه d کیبورد من خراب شده مدل کیبورد لاجیتک g410

سلام

از کلید هایی که به کیبورد شما بخوره متاسفانه موجود ندارم تقدیم کنم

شما هم مثل دوستمون کلیدهای RomerG باید تهییه کنید.

یکی از دوستان گفتند مثل اینکه اگه گارانتی نداشته باشه نمایندگی پانا با حدود 50 تومن هر کلید رو تعویض میکنه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...