رفتن به مطلب

نرم افزار تقسیم کننده ی سرعت اینترنت

Salted mr. goxx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

من برادرم تازگی ها سریال می بینه و به جای آنلاین دیدن اپیزود ها رو دانلود می کنه

,و به جای دانلود یک اپیزود میاد 5 اپیزود رو همزمان دانلود می کنه که این کار باعث بالا رفن وحشتناک پینگ می شه

من پینگم همیشه 60 تا 80 است وقتی یک اپیزود دانلود میشه پینگم میشه 120 و وقتی 5 تا همزمان میشه 240 تا 360

منم هر چی بهش می گم که یک قسمت دانلود کن می گه فرقی نداره که 1 قسمت باشه یا 5 تا

حالا نرم افزاری سراغ ندارین که سرعت نت رو تقسیم کنه

یعنی مثلا اگر بگیم سرعت 16 مگابیت است مثلا 12 مگابیت من 2 مگابیت برادرم و 4 مگابیت برای بقیه

که اگه این اتفاق بیوفته دیگه اثر زیادی روی پینگ نزاره

از همه ی کسانی که کمک می کنند ممنونم

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Erryhami گفته است :

Internet download manager

ببخشید می شه بگید که با دانلود منیجر چطوری این کارو انجام بدم

خیلی ممنون

لینک به دیدگاه

فقط می خوام که نفهمه سرعت نتشو دستکاری کردم و فکر کنه که از ایراد از یک جای دیگه است

لینک به دیدگاه

3 تا نکته

1- 16 که میخرید مگه اینکه همسایه isp باشید تا بهتون 16 بتونن بدن
2-    12+2+4 = 18 نه 16

نکته آخر هیچ نرافزاری نمیتونه همچین کاریو بکنه مگه اینکه روی سیستمی که میخواید محدودش کنید نصب بشه که در این صورت دادشتون میفهمه
چیزی که شما میخوایید QoS یا همون Quality of service هستش که تنظیماتش رو مودمتون اعمال میشه میتونید mac آدرس سیستمی که با هاش گیم بازی میکنید رو ببرای مودم تو حداکثر اولویت بزارید تا پینگتون کاهش پیدا نکنه

لینک به دیدگاه

سلام . بعضی از مودم ها این قابلیت رو دارا هستن تا جایی که اطلاع دارم ولی بنده هم هیچ نرم افزاری سراغ ندارم این کارو بکنه . مودمتون چی هست عزیز . شاید این قابلیت رو داشته باشه برای محدود سازی نت مهمان 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

ببخشید می شه بگید که با دانلود منیجر چطوری این کارو انجام بدم

خیلی ممنون

توی Idm به Tab دانلود برید و روی speed limiter کلیک کنید. اونجا Maximum سرعتی که میخواید دانلود بشه رو بنویسید و Turn on اش هم بکنید.

لینک به دیدگاه

در 20 ساعت قبل، babak_11 گفته است :

سلام . بعضی از مودم ها این قابلیت رو دارا هستن تا جایی که اطلاع دارم ولی بنده هم هیچ نرم افزاری سراغ ندارم این کارو بکنه . مودمتون چی هست عزیز . شاید این قابلیت رو داشته باشه برای محدود سازی نت مهمان 

سلام مودم ایسوس مدل DSL-N12E_C1  است

در 20 ساعت قبل، o0shahin گفته است :

3 تا نکته

1- 16 که میخرید مگه اینکه همسایه isp باشید تا بهتون 16 بتونن بدن
2-    12+2+4 = 18 نه 16

نکته آخر هیچ نرافزاری نمیتونه همچین کاریو بکنه مگه اینکه روی سیستمی که میخواید محدودش کنید نصب بشه که در این صورت دادشتون میفهمه
چیزی که شما میخوایید QoS یا همون Quality of service هستش که تنظیماتش رو مودمتون اعمال میشه میتونید mac آدرس سیستمی که با هاش گیم بازی میکنید رو ببرای مودم تو حداکثر اولویت بزارید تا پینگتون کاهش پیدا نکنه

سلام

بله تو ی ایران 16 معنی نداره

2- بله کاملا حق با شماس

3-اگر  توی سیستم نصب کنم بعد نرم افزار رو توی سیستمش گم گور کنم چی؟؟ 

ویرایش شده توسط Wall Breaker
لینک به دیدگاه

توی بعضی  مودم ها (مخصوصا مدل های گرون قیمت و جدید) یه قابلیتی وجود داره به اسم quality of service که با انجام تنظیم های اون می شه  مشخص کرد که بعضی استفاده کننده (مثلا استفاده کننده از wifi) تا یه حدی از سرعت استفاده کنن و نتونن تمام پهنای باند اینترنت و برای خودشون بردارن.

درهرحال پیشنهاد من اینه که به جای سعی در مخفی کاری و محدود کردن داداشتون، درست بشینید وباهاش صحبت کنید و یه قراری بزارید که موقعی که شما بازی می کنی چندتا فایل باهم دانلود نکنه یا قبلش بهتون بگه. البته خب گفتش آسونه ولی به نظر من بهترین راه اینه. 

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

درود 

من برادرم تازگی ها سریال می بینه و به جای آنلاین دیدن اپیزود ها رو دانلود می کنه

,و به جای دانلود یک اپیزود میاد 5 اپیزود رو همزمان دانلود می کنه که این کار باعث بالا رفن وحشتناک پینگ می شه

من پینگم همیشه 60 تا 80 است وقتی یک اپیزود دانلود میشه پینگم میشه 120 و وقتی 5 تا همزمان میشه 240 تا 360

منم هر چی بهش می گم که یک قسمت دانلود کن می گه فرقی نداره که 1 قسمت باشه یا 5 تا

یعنی مثلا اگر بگیم سرعت 16 مگابیت است مثلا 12 مگابیت من 2 مگابیت برادرم و 4 مگابیت برای بقیه

که اگه این اتفاق بیوفته دیگه اثر زیادی روی پینگ نزاره

از همه ی کسانی که کمک می کنند ممنونم

درود 
بهش بگو با برنامه IDM دانلود بزاره دونه دونه پشت هم بگیره پینگ شما هم اونقد بالا نره 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، amir44 گفته است :

توی بعضی  مودم ها (مخصوصا مدل های گرون قیمت و جدید) یه قابلیتی وجود داره به اسم quality of service که با انجام تنظیم های اون می شه  مشخص کرد که بعضی استفاده کننده (مثلا استفاده کننده از wifi) تا یه حدی از سرعت استفاده کنن و نتونن تمام پهنای باند اینترنت و برای خودشون بردارن.

درهرحال پیشنهاد من اینه که به جای سعی در مخفی کاری و محدود کردن داداشتون، درست بشینید وباهاش صحبت کنید و یه قراری بزارید که موقعی که شما بازی می کنی چندتا فایل باهم دانلود نکنه یا قبلش بهتون بگه. البته خب گفتش آسونه ولی به نظر من بهترین راه اینه. 

سلام ایشون اصلا این قضیه رو درک نمی کنن کار به کتک هم رسیده ولی ایشون درک نمی کنن

در 2 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود 
بهش بگو با برنامه IDM دانلود بزاره دونه دونه پشت هم بگیره پینگ شما هم اونقد بالا نره 

درود یک چیزی مثل idm داره با اون دانلود می کنه که عکس عقاب داره

idm قبلا ریخته نتونسته کرک رو فعال کنه

لینک به دیدگاه

بهش بگو بسته ی شبانه ایرانسل بگیره کل سسریالو یه جا تو ۳ ساعت دانلود کنه خلاص. خودشم‌حال نداشن خودت بیدار بمون دانلود کن بهش‌بده‌خلاص کن خودتو

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Wall Breaker گفته است :

مودم های ایسوس یک برنامه کنترل از راه دور برای اندروید دارن که با این برنامه میتونید بفهمید کی به مودم وصله، درسترسی رو قطع کنید، سرعت رو محدود کنید و ...

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.asus.aihome&hl=en

https://www.asus.com/asus-router-app

برنامه هایی مثل idm هم نمیتونن سرعت رو محدود کنن، وقتی speed limit رو فعال میکنید توی idm سرعت محدود شده نمایش داده میشه ولی اگر با برنامه های مانیتورینگ شبکه مثل network سرعت رو چک کنین میبینین در واقع سرعت محدود نشده، اینو بار ها امتحان کردم.

لینک به دیدگاه

در در 30 خرداد 1398 در 19:18، Wall Breaker گفته است :

درود 

درود این برنامه رو تست کنید  من خودم تست نکردم

https://click.ir/1395/09/08/how-to-control-guest-users-bandwidth-in-modem/

لینک به دیدگاه

در در 31 خرداد 1398 در 17:26، Wall Breaker گفته است :

سلام

بله تو ی ایران 16 معنی نداره

2- بله کاملا حق با شماس

3-اگر  توی سیستم نصب کنم بعد نرم افزار رو توی سیستمش گم گور کنم چی؟؟ 

https://www.netlimiter.com/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...