رفتن به مطلب

اجرای apex بدون دردسر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

1-برای اجرای بازی  اول یه ف-*یلتر شکن داغون داشته باشید

2-بعد اوریجین رو بالابیارید بعد از بالا اومدن اوریجین یبار فقط بازی رو از داخل خود اوریجین اجرا کنید

3-از تسک منیجر اقدام به kill کردن بازی کنید  و اوریجین هم از نوار ابزار  کلیلک راست کنید روش و  quit کنید

4-ف-*یلترشکن  خاموش کنید و ببندیدش  یه dns خوب(نه ازین پابلیکا) ست کنید

5-   اوریجین رو باز کنید 100درصد ارور access denied میگیرید حالا از dektop بازیو اجرا کنید

بعد از اینکه 1بار این مراحل رو طی کردید برای بار بعدی که خواستید بازی کنید فقط مرحله 5 رو انجام بدید 

فقط اینکه اگه بعضی وقتا بازی اجرا نشد و شمارو برد تو اوریجین : 1- اپدیت اومده باید با ف-*لتر شکن اقدام به اپدیت بازی کنید 2- اگه اپدیتی در کار نبود مراحل بالا رو از اول پیش برید درست میشه

نکته:تست شده هست و روی نت مخابرات - ایرانسل جواب داده مابقی isp ها رو اطلاع ندارم ولی چون سرور خود بازی (نه اوریجین) تحریم نکرده مارو به نظر نباید مشکلی باشه

حداقل سرعت اینترنت پیشنهادی:  سرعت اپلود: 512کیلوبیت

سرعت دانلود: 1مگابیت

میزان نت مصرفی درصورتی که روزی 3ساعت بازی کنید(مجموع ارسالی و دریافتی)  :حول 300 مگابایت

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

چقدر بدبختیم که باید با هفتاد روش سامورایی بازی رو اجرا کنیم منکه یکبارم سمتش نرفتم بخاطر دنگ و فنگ هاش

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Coffee Addicted گفته است :

چقدر بدبختیم که باید با هفتاد روش سامورایی بازی رو اجرا کنیم منکه یکبارم سمتش نرفتم بخاطر دنگ و فنگ هاش

والا من 1ماهه دارم همینجوری بازی میکنمش شاید2 هفته ای 1بار نیاز باشه مراحل رو از اول برم ولی خوب پینگ خیلی بهتر از با فیلترشکنه فقط یه سرویس کاهش پینگ میخواد و اینکه اگه ویندوز 10 هستید بایدسرویس اپدیت های ویندوز رو غیرفعال کنید تا  نت به بازی برسه

لینک به دیدگاه

لازم به این کارا نیست

dns شکن رو فقط باید ست کنید! همین!

178.22.122.100 و 185.51.200.2

موقعی هم که بازی اجرا شد یک دقیقه صبر کنید از data center سرور رو روی فرانکفورت بزارید!

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، amirmasoud گفته است :

لازم به این کارا نیست

dns شکن رو فقط باید ست کنید! همین!

178.22.122.100 و 185.51.200.2

موقعی هم که بازی اجرا شد یک دقیقه صبر کنید از data center سرور رو روی فرانکفورت بزارید!

دقت نکردید گویا 

اصن سرور بازی تحریم نکرده مارو که شکن بزنیم و نیازی هم به اوریجین نیست که شکن بزنیم 

شکن سرویس خوبیه ولی پینگش بدرد بازی نمیخوره 

تازه شما بعد اینکه این مراحل رو طی کردید فقط کافیه قسمت 5 رو اجرا کنی و 4مرحله اول نیاز نیست 

واقعا کار تکراری و طاقت‌فرسایی نیست😬

تازه اوریجین تو access denied بمونه بهتره چون دیتایی ارسال نمیکنه و پهنای باند بازی رو مصرف نمیکنه

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

قسمت Friends و چت اوریجین چی میشه؟

من تست کردم dns شکن هیچ تاثیری رو پینگ نداشت!

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، amirmasoud گفته است :

قسمت Friends و چت اوریجین چی میشه؟

من تست کردم dns شکن هیچ تاثیری رو پینگ نداشت!

اگه از قبل دوستاتونو تو اوریجین دعوت کرده باشید تو بازی، اگه انلاین باشن  میتونید بهشون invite درخواست کنید ازون نظر مشکلی نیست چت هم من تو اوریجین چت نمیکنم ولی تو بازی هم میشه چت کرد

کلا دسترسی به اوریجین ندارید ولی هرچی تو بازی هست بازه

داخل خود بازی نه محیط منو  اگه مشکل پکت لاست و پینگ باشه یه سری علامت های قرمز رنگی بالای صفحه سمت راست ظاهر میشن که نشون میده نت وضعیت متعادلی نداره اگه ظاهر نشن یعنی نت اوکیه

اگه باشکن مشکلی ندارید میتونید با همون شکن کار کنید

لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
در در 1 تیر 1398 در 16:25، mَd گفته است :

سلام

1-برای اجرای بازی  اول یه ف-*یلتر شکن داغون داشته باشید

2-بعد اوریجین رو بالابیارید بعد از بالا اومدن اوریجین یبار فقط بازی رو از داخل خود اوریجین اجرا کنید

3-از تسک منیجر اقدام به kill کردن بازی کنید  و اوریجین هم از نوار ابزار  کلیلک راست کنید روش و  quit کنید

4-ف-*یلترشکن  خاموش کنید و ببندیدش  یه dns خوب(نه ازین پابلیکا) ست کنید

5-   اوریجین رو باز کنید 100درصد ارور access denied میگیرید حالا از dektop بازیو اجرا کنید

بعد از اینکه 1بار این مراحل رو طی کردید برای بار بعدی که خواستید بازی کنید فقط مرحله 5 رو انجام بدید 

فقط اینکه اگه بعضی وقتا بازی اجرا نشد و شمارو برد تو اوریجین : 1- اپدیت اومده باید با ف-*لتر شکن اقدام به اپدیت بازی کنید 2- اگه اپدیتی در کار نبود مراحل بالا رو از اول پیش برید درست میشه

نکته:تست شده هست و روی نت مخابرات - ایرانسل جواب داده مابقی isp ها رو اطلاع ندارم ولی چون سرور خود بازی (نه اوریجین) تحریم نکرده مارو به نظر نباید مشکلی باشه

حداقل سرعت اینترنت پیشنهادی:  سرعت اپلود: 512کیلوبیت

سرعت دانلود: 1مگابیت

میزان نت مصرفی درصورتی که روزی 3ساعت بازی کنید(مجموع ارسالی و دریافتی)  :حول 300 مگابایت

این روش بازم جواب میده ؟ dns چی ست کنیم؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اوریجینو با شبکه شخصی انتقال داده باز کن. بعد فیلتر شکنو ببند بازیو اجرا کن بدون مشکل. دی ان اس یا تسک کیل یا هیچی نمیخاد! من با این روشی که گفتم بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

نمیدونم جواب بده یا نه تست کنش

همون شکن هستش بدون دردسر

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

اوریجینو با شبکه شخصی انتقال داده باز کن. بعد فیلتر شکنو ببند بازیو اجرا کن بدون مشکل. دی ان اس یا تسک کیل یا هیچی نمیخاد! من با این روشی که گفتم بازی میکنم.

داستان این روشی که شما میگین چطوریه؟

من حتما باید کاهش پینگ باز کنم براش , کاهشم خوبه ولی یه وقتایی نوسان پینگ میگیریم میره رو اعصاب !

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، Sbamin گفته است :

داستان این روشی که شما میگین چطوریه؟

من حتما باید کاهش پینگ باز کنم براش , کاهشم خوبه ولی یه وقتایی نوسان پینگ میگیریم میره رو اعصاب !

داستان نداره. خیلی ساده. به شبکه انتقال داده وصل میشی بعد اوریجینو باز میکنی. بعد شبکه انتقال داده رو میبندی بدون اینکه اوریجینو ببندی. اول میگه اوریجین افلاینه بعد رفرش میشه انلاین میشه دوباره. من ای اس پیم شاتله و سرویس گیم فعاله پینگم بد نیس. درکل اگه‌ میخای پکت لاست نداشته باشی باید از شبکه انتقال داده مثل ن.و.ر.د استفاده کنی. بهترین سرور همیشه سرورهای المانه برا من. در کل بدون شبکه هم به راحتی میشه بازی کرد.

لینک به دیدگاه

ایرانسلو هم امتحان کن برا من ایرانسل بهتر از شاتل پینگ میده اکثرا. البته صبح تا عصر. شبا پینگ افتضاح میشه. نوسان پینگ مرتبط به ای اس پیته و همینطور پکت لاست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

اینجوری بدون مشکل وصل شد ولی فول لگ بودم با شکن ست میکنم پینگ خیلی بهتره و تقریبا لگی ندارم فقط نت همراه اول تایم اوت زیاد داره

بازی هم چندان نچسبید دو ساعت تو نقشه میگردی سلاح و غیره پیدا کنی بعدش معلوم نمیشه چجوری مردی و باید از سرور خارج بشی دوباره جوین بدی که اون قسمت کانکشن ارور میده !

البته تازه شروع کردم و نوب به حساب میام  (کمتر از یک ساعت بازی کردم بیشتر تو لابی بودم لننگ نت که رفرش بشه) و خوب سن و سالی گذشته (دیگه پیر شدیم رفت)

دیوژن 2 دانلود کنم اونم تست میزنم ولی در کل باید با دوستات بازی کنی که هماهنگ باشی

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اینجوری بدون مشکل وصل شد ولی فول لگ بودم با شکن ست میکنم پینگ خیلی بهتره و تقریبا لگی ندارم فقط نت همراه اول تایم اوت زیاد داره

بازی هم چندان نچسبید دو ساعت تو نقشه میگردی سلاح و غیره پیدا کنی بعدش معلوم نمیشه چجوری مردی و باید از سرور خارج بشی دوباره جوین بدی که اون قسمت کانکشن ارور میده !

البته تازه شروع کردم و نوب به حساب میام  (کمتر از یک ساعت بازی کردم بیشتر تو لابی بودم لننگ نت که رفرش بشه) و خوب سن و سالی گذشته (دیگه پیر شدیم رفت)

دیوژن 2 دانلود کنم اونم تست میزنم ولی در کل باید با دوستات بازی کنی که هماهنگ باشی

برای رفع لگ بهتره از ن.و.ر.د استفاده کنی. برای من ایرانسل بهتر جوابه. اگه دوس داشتی با اونم تست کن. یه مدت بازی‌کنی قلقش دستت بیا احتمالا خوشت میاد.

ای دیتو بگو ادت میکنم باهم میریم. (اپکس)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

برای رفع لگ بهتره از ن.و.ر.د استفاده کنی. برای من ایرانسل بهتر جوابه. اگه دوس داشتی با اونم تست کن. یه مدت بازی‌کنی قلقش دستت بیا احتمالا خوشت میاد.

ای دیتو بگو ادت میکنم باهم میریم. (اپکس)

نورد ، کرکیه یا هکی یا اورجینال خریدی ؟

یوزر پس هاشو از کجا میگیری؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

نورد ، کرکیه یا هکی یا اورجینال خریدی ؟

یوزر پس هاشو از کجا میگیری؟

پول کجا بود. هکی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

پول کجا بود. هکی

یوزر پسشو از کجا میگیری ؟ خود کلاینتش همون اورجیناله درسته ؟

آیدیم هم StarKilleRWIld

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Hassan.SK گفته است :

آیدیم هم StarKilleRWIld

خصوصی چک کن

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آیدیم هم StarKilleRWIld

خصوصی چک کن

لینک به دیدگاه

...

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

آخی بابا بزرگ نبینم تنها میری بازی

دیویژن رو اوکی کن اونو بریم  شاهکاره

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

خصوصی چک کن

منم ببرین گیم :دی 

user:Aminsbb

لینک به دیدگاه

در 53 دقیقه قبل، Sbamin گفته است :

منم ببرین گیم :دی 

user:Aminsbb

ادت میکنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اورجین لاگین نمیشه برای همه اینجوریه ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...