رفتن به مطلب

مشکل در رایت سی دی و دی وی دی در لب تاب سونی

ooh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

من یه لب تاب سونی دارم رایترش خوب بود اما الان چند وقته مشکل پیدا کرده و بدون دلیل در همون ابتدای رایت سی دی یا دی وی دی رو میسوزه

فرق نمیکنه که فایل چی باشه همون اول رایت میسوزه هر برنامه رایتی رو هم که امتحان کردم همین شد فکر کردم رایتر خرابه

چند تا اهنگ mp3 زدم رایت شد تعجب کردم متوجه شدم اگر حجم فایلی که میخوام رایت کنم پایین باشه مثلا 50 مگ رایتش میکنه اما اگه حجم فایل زیاد باشه میسوزه

سیستم عاملم 7 بود xp نصب کردم خوب شد و دیگه نمیسوزوند و براحتی یه دی وی دی کامل رو رایت میکرد اما بعد از چند روز بازم مثل قبل شده

من که دیگه نمیدونم این چش شده

لطفا دوستانی که راه حلی دارن ارائه کنن

لینک به دیدگاه

مشکل از ویندوز بوده . دوباره 7 ریختی ؟ دوباره 7 نصب کن ببین باز هم مشکل داره یا نه . درایورش رو هم حتما نصب کن .

لینک به دیدگاه

معمولا دایور نوری لپ تاپ ها خیلی ضعیفند و زود خراب می شوند. خیلی وقت ها وسط کار cd را بییرون میده و به قولی سی دی را میسوزنه. خیلی وقتها هم cd یا dvdv را نمی خونه.

این هم میتونه یکی از دلایل علاوه بر نظر حامد جان، دلیل خراب شدن و سوختن cd dvd باشه.

لینک به دیدگاه

احتمال میدم هد این دی وی تی راینتر مشکل پیدا کرده.. میدونید که ساختار دودی رایتر لپ تاپ و پی سی یکسانه و این برای پی سی هم پیش میاد . چند وقته با این لپ تاپ دارید کار میکنید ؟؟؟ رایتر لپ تاپ برای رایت مداوم اصلا مناسب نیست و خیلی سریع فاتحش خوانده میشه !

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

صحبتهای سالار جان کاملا تاییید میشه

اکثر dvdwriter های لپتاپها بسیار ضعیفن ... حتی چندین بار دیدم که با رایت کردن 10 عدد cd فاتحش خونده شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...