رفتن به مطلب

دو مشکل کوچیک در IDM , لطفا راهنمایی کنید

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من به تازگی ورژن جدید دانلود منیجر رو نصب کردم :

post-6175-0-20688800-1324178760_thumb.jpg

وقتی کلیکراست می کنم روی لینک دانلود در ورژن قبلی یه گزینه داشت به اسم " کپی دیس لینک تو دانلود منیجر" اما الان با توجه به کس بالا این گزینه حذف شده!

چطوری می تونم فعالش کنم!

مشکل دوم که با ورژن قبلی 6.05 داشتم این بود که وقتی مثلا از مدیا فایر یه فایلی رو برای DL می زاشتم مثلا با حجم 200 مگ ! وقتی تا وسط هاش می رفت من پاز می زدم, بعد روز بعدش که می خواستم ادامه ی دانلود رو انجام بدم یه اروری می داد به این شکل که نمی تونید ادامه بدید اگر مایل هستید تا مجددا لینک رو در بروزرتون باز و دانلود رو دوباره انجام بدم.!

اما من شنیدم لینک های مدیا فایر حتی تا 1 هفته هم می تونی ادامش بدی!!

این مشکل به چی برمی گرده؟

لینک به دیدگاه

من الان ورژن 6.05 رو دارم و نه اون گزینه ای که گفتی رو دارم و نه اون مشکل رو . در مورد اون گزینه نمیتونم نظری بدم چون ندارمش . ولی در مورد ارور ، برای من هم پیش اومده . منتها وقتی این اتفاق افتاده که من یک فایل رو با وی پی گذاشتم دانلود بشه . روز بعد که دانلودش رو شروع کردم وی پی خاموش بود و این موقع ارور میداد . اگر فایلی رو با وی پی روشن شروع کردی دانلود کنی باید تا تهش با وی پی بری . برای اینکه لازم نباشه وی پی روشن بمونه ، لینک دانلود رو از توی خود IDM بردار . روی فایل راست کلیک کن تو properties قسمت Address لینک رو کپی کن و وقتی وی پی خاموشه اون رو اجرا کن تا دانلود بشه .

لینک به دیدگاه

در مورد قابلیت rsume در صفحه راهنمایی نوشته تا 24 ساعت می تونید لینک رو نگه دارید.

Can I resume a disconnected download?

Posted by Tom on 12 June 2007 07:58 PM

Yes, unlike most file hosting sites, MediaFire supports resuming of disconnected downloads as long as your web browser or download manager/accelerator supports resuming. You can resume a download for up to 24 hours from when you first clicked the download link.

همونطور که حامد گفت ، به دلیلی تغییر ای پی شما ، وقتی دوباره کانکت بشی نمتونی دانلود کنی. دلیل تغیی ای پی هم یکی استفاده از چیز هست و دیگری اینکه شما از یک isp که اینترنت داری که اون هم رنج ای پی داری .ممکنه در ساعت های مختاف شبانه روز این ای پی isp فرق کنه. البته این قضیه قطعی نسیت.

لینک به دیدگاه

من الان ورژن 6.05 رو دارم و نه اون گزینه ای که گفتی رو دارم و نه اون مشکل رو . در مورد اون گزینه نمیتونم نظری بدم چون ندارمش . ولی در مورد ارور ، برای من هم پیش اومده . منتها وقتی این اتفاق افتاده که من یک فایل رو با وی پی گذاشتم دانلود بشه . روز بعد که دانلودش رو شروع کردم وی پی خاموش بود و این موقع ارور میداد . اگر فایلی رو با وی پی روشن شروع کردی دانلود کنی باید تا تهش با وی پی بری . برای اینکه لازم نباشه وی پی روشن بمونه ، لینک دانلود رو از توی خود IDM بردار . روی فایل راست کلیک کن تو properties قسمت Address لینک رو کپی کن و وقتی وی پی خاموشه اون رو اجرا کن تا دانلود بشه .

تشکر.

اما بیشتر مواقع که شبکه شخصی انتقال داده هم on نیست همسن بساط هست.

در مورد کوپی لینک من منظورم همین بود که دیگه نخوای هی لینک رو کپی کنی بعد بزاری تو IDM بعد .../ خودش اوتو این کارو بکنه.

لینک به دیدگاه

شما باید اول فرمت فایلهای که قصد دانلودشون داری تو بخش extension تو اپشن اضافه کنی. بعضی فرمتها مثل فرمتهای فیلم جدید و ... باید دستی اضافه بشه. بعدش گزینه automatically start downloading....... رو در قسمت جنرال تیک بزن. از الان شما با کلیک بر روی هر لینکی اتوماتیک توسط دانلود منجر دانلود میشه و نیاز به کلیک راست نداری !

در مطمئن شو بروسر شما اینتگرت شده و تیک خورده در بخش جنرال. !

کار دیگر هم که میتوی بکنی اضافه کردن یک hotkey برای مجبور کردن دانلود منجر برای گرفتن لینک هست. تو همون صفحه جنرال تو بخش key گزینه force downloading و دکمه ctrl رو تیک بزن . این باعث میشه اگر دیدی دانلود منجر لینک رو نمیگیره شما کنترل رو نگه دار بعد رو لینک کلیک کن که اتوماتیک دانلو منجر مجبور میشه لینک رو بگیره.

در کل در حین استفاده از دانلود منجر اصلا نیاز با کلیک راست و.... نیست. قتی تنظیمات درست انجام شه اتوماتیک تمام لینکها رو میگگیره !

لینک به دیدگاه

تشکر .

سالار جان در اصل مشکل من اجرا نشدن IDM با کلیک روی لینک دانلود , نیست.

لینک به دیدگاه

سعید جان.

من خودم یک مشکل دیگه برخورد کردم و دارم دنبال راه حل میگردم. اینجا مطرح میکنم شاید برای شما هم این قضیه وجود داشته باشه.

دیشب 4 تا لینک mediafire به idm اضافه کردم. و دیدم شروع به دانلود کرد. اما چون می خواستم بگذارم در ساعت مجانی دانلود کنم، pause کردم و تنظیمات رو جوری انجام دادم که ساعت مورد نظر راه بیفت.

اما امروز صبح که سیستم رو چک کردم دیدم هیچی دانلود نکرده و پیغام داده که لینکه در اصل یک صفحه است و فایل نیست.

لینک به دیدگاه

قبل از اینکه فایل رو بشناسه کار رو تموم کردی . باید بذاری تا حجم فایل رو زیر اسم و آیکونش بزنه و بعد Download later رو بزنی . وگرنه فرمت html یا مشابه اون میگیره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سعید جان.

من خودم یک مشکل دیگه برخورد کردم و دارم دنبال راه حل میگردم. اینجا مطرح میکنم شاید برای شما هم این قضیه وجود داشته باشه.

دیشب 4 تا لینک mediafire به idm اضافه کردم. و دیدم شروع به دانلود کرد. اما چون می خواستم بگذارم در ساعت مجانی دانلود کنم، pause کردم و تنظیمات رو جوری انجام دادم که ساعت مورد نظر راه بیفت.

اما امروز صبح که سیستم رو چک کردم دیدم هیچی دانلود نکرده و پیغام داده که لینکه در اصل یک صفحه است و فایل نیست.

درود :

هومن جان با تغییر ip امکان ادامه دادن لینک های مدیافایر نیستش احتمالا موقع درخواست دانلود از VP اِن استفاده میکردید که بعدش قطع شده و با ip خودتون خواسته ادامه بده . و یا ip شما از طرف پارس آنلاین تغییر کرده بوده .

لینک به دیدگاه

ای پی ثابت بود . چون از چیز استفاده نکرده بودم و مودم هم که ریست نشده بود. فکر کنم اشکالم از همون قضیه ای هست که حامد جان گفت . به نظرم زود روی pause کلیلک کردم.

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...