رفتن به مطلب

کمک و مشاوره بابت کار شغل تجارت ...

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در در 7 تیر 1398 در 03:05، mojtaba7 گفته است :

داداش اگه ماین اینقدر سودداشت که الان همه ماینرشده بودن

منظورشون ۷۰۰-۸۰۰ تمنه فکر کنم 🤔

لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در ۱ ساعت قبل، maysamsina گفته است :

سیستم تهویه هوا : 75 دسی بل

جارو برقی – سشوار – ساعت زنگدار – خیابان شلوغ : 80  دسی بل

یه سوال چرا دستگاش تولید شده ؟ بعدش وقتی ماین انجام میشه هزینه برقشم محسابه میشه و آدم باید پرداخت کنه بقول دوستمون پول برق زیاد میاد آیا این دزدیه ؟ پس کارخونها یا صنعتگران چی میکنن ؟

سوال دیگرتولید  این دستگاه بنظرتون شغل ایجاد نکرده ؟ یعنی خرید فروش دستگاه و...

داداش بلاتشبیه بمب اتم هم ساختن. هر چی که ساختن خوب نیست که. البته قصدم اینه بگم به صرف ساختن چیزی نمیشه گفت استفاده ازش در هر شرایط مناسبه.

شما ماین انجام میدی پول برقت زیاد میاد اما کلی یارانه برق دریافت می کنی. پول برقت ۲۵۰ هزار تومن میاد در اصل باید ۱ میلیون بیاد و شما ۷۵۰ هزارتومن یارانه دریافت کردی اونم برای سود خودت.

یارانه فقط باید برای صنعت یا شغلی تعلق بگیره که طبق قانون بر اساس توجیهات اقتصادی کشور بهشون تعلق میگیره. ماین صرفا استفاده برق برای سود شخصیه. نه تولید شغل واقعی و با ثبات کرده نه حتی ارزش افزوده داره. همین برق رو دولت بفروشه به بقیه کشورا ارز اوری بیشتری از ماین شما داره. تازه اون ارز اوری برای کل مردم میشه. این ارز اوری میره تو جیب یه عده ماینر.

جدا از این الان حتی دولت داره ساعت شروع کار کارمندا رو تغییر میده تا در مصرف برق صرفه جویی بشه تو این شرایط چهارتا ماینر دارن تمام این زحمات زو هدر میدن.

بالاتر عرض کردم تمام افراد برای توجیه کارشون دلیل میتراشن. بحثم این نیست شما رو قانع کنم ورود به این شغل در حال حاصر نه برای شما و نه برای کشور سودمنه. بلکه بر اساس احساس مسئولتی که کردم اومدن نکات رو به شما گفتم. 

دیگه اینکه بخوای وارد بشی یا نه تصمیم با خودته. فقط خوب تحقیق کن بعد وارد شو.

به هیچ وجه رویا پردازی نکن. وارد بشی کلی مشکل می خوری که در نظر نگرفته بودی.

بهم پی وی پیام بده گروه تلگرام ماینرا رو برات بفرستم خوب باشون مشورت کنی با چشم باز وارد این کار بشی.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

دقیقا

همه میدونن که صنایع فولاد و آهن خیلی آب مصرف داره بعد چندین کارخانه بزرگ تو یکی از خشک ترین استان های کشورمون یعنی اصفهان هست!

مقایسه صنعت فولاد که یه صنعت استراتژیک برای کشوره با ماین اشتباهه. ماین نباشه کوچکترین مشکلی برای ما نداره بلکه در این شرایط سخت بی برقی الان سودم داره سر همین هست دارن جمع می کنن فارم ها رو. اما تو شرایط تحریم فولاد نداشته باشیم شما خونه و ماشین نخواهی داشت. البته قطعا بی مسئولیتی مسئولین زیاد داشتن اما نیام برای توجیه اشتباه خودمون اشتباه این و اون رو وسط بکشیم.

می خوای ماین کنی ماین کن. اما الکی توجیهات این مدلی نیارید. همیشه میگم برای تمام کارها میشه توجیه تراشید.

لینک به دیدگاه

از کسی که تو  تپسی  و اسنپ بوده به تو نصیحت : پولتو دور بریز ولی نزدیک اسنپ و تپسی هم نشو !!!

مهمترین دلیل :: طبق قوانین کشور ایران اگر با یک خودروی لوکس تصادف کنید ، بیمه شما وظیفه پرداخت خسارت تعمیر یا تعویض قطعات ماشین لوکس رو داره و خود شخص راننده در صورت شکایت طرف مقابل موظف به تامین خسارت از قیمت افتادن ماشین هستش ! خودت حساب کن اگه دور از جون ، فقط یک خط روی یک در پورش بندازی چی میشه !!!  

اگر مسافر تو ماشین شما کشف حجاب کنه ، باید برید تعهد بدید 

اگر مسافر تو ماشین داشته باشید و تصادف کنید و مسافر اسیب ببینه و بیمه ماشینتون مسافربر شخصی نباشه باید خسارت رو از جیبتون بدید

در اخر اگر فرضا از همه این مراحل بگذرید تازه به بردگی برای این شرکت ها میرسید ، تو بهترین حالت با این قیمت ها و این ماشین های ایرانی و توانایی خودتون بتونید روزانه هشت ساعت کار کنید ، هر ساعت 20 هزار هم که کار کنید ( که من دم عید هم به این مبلغ نرسیدم ) میشه روزی 160 هزار تومن ، در ضمن تعطیلی های مثل امروز و دیروز هم که کار تعطیله چون ادارات تعطیله ! با این اوصاف روزی حداقل 20 هزار بنزین میسوزونید ، 20 هزار هم استهلاک ماشین ، 15 دردصد از کل مبلغ هم کمیسیون اسنپ ، خودتون حساب کنید چقدر میمونه ! 

به نظر من فقط دنبال یاد گرفتن تخصص باشید ، هر تخصصی ، حتی نصب و تعمیر و راه اندازی موتور خانه ساختمان و سیستم های سرمایشی داکت اسپلیت و ... 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

قطعا به غیر قابل پیش بینی بودن بیت کوین و پر نوسان بودن بیت کوین نیست. اگه وارد شغلی شدی که زندگیت بر پایه اون هست و ریسکش برای تو مثل مثل ریسک بتزار ارزهای دیجیتال بود یا اون شغل رو نمیشناسی یا اینکه کار مناسبی انتخاب نکردی.

بیت کوین در عرض چند ساعت قیمتش بیست درصد میره بالا یا میاد پایین و بهترین تحلیل گرا رو عاجز کرده تو پیش بینی اون. فکر کن یه تازه کار چی پیش میاد براش تو این بازار پر آشوب.

مقایسه یه کار با ثبات نسبتا خوب با بیت کوین اشتباهه. کلا قیاس مع الفارقه.

باید طرف با چشم باز و دونستن ریسکای زیاد اون وارد بشه. ریسکشم حتی اگه وارد باشی خیلی بیشتر از کارای روتین هست.

کلا در اقتصاد شما متناسب با ریسکی که می کنی سود کسب می کنی. سود بالای بازار کریپتو بخاطر ریسک بالای اونه.

ریسک بالا فقط برای پولی که کنار گذاشتی و زندگیت بهش بند نیست مناسبه. نه اینکه طرف می خواد یه شغل پیدا کنه و زندگیش رو بذاره بر پای درآمد اون شغل.

خدمتت عرض کنم که برای ماینینگ اگر شما مثه بنده زمین کشاورزی و برق کشاورزی داشته باشی کاملا به صرفه هست.

شرایط متفاوته و اینکه شما بیای بگی فلان کار و نکن غیرممکنه اشتباس.

لینک به دیدگاه

نمیخوام نصیحت کنم   گوش تم از این حرفا احتمالا پره ولی بنظرم با این پول بفکر ساخت آینده ی شغلی باش تا درآمد و سود موقت و لحظه ای. حالا فعلا ماین کنی چندسال بعدش چی؟ اینکه نمیشه شغل و درآمد ثابت. ماین برای کسی هست که یه پول اضافی ای داره حالا یه درآمد فرعیم میزنه که اگه هم پکید به فنا نره کل سرمایه  ش.

یه سیستم بخر و درکنارش وسایل فیلمبرداری عکاسی و اینا. بزن تو کار موشن گرافیک و کلیپ و عکاسی.حتی کارای فوتوشاپ و رندر سه بعدی. همه شم تو چندماه یاد میگیری. هم یه فن و شغلی داری که وابسته به بالا پایین شدن بیتکوین نیس هم خودت حال میکنی باش.بازارشم حسابی خوبه.

امیدوارم جوابت بلد نیستم و حالشو ندارم و سود کلان میخوام و اینا نباشه

ویرایش شده توسط alireza fattahi
لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، alireza fattahi گفته است :

یه سیستم بخر و درکنارش وسایل فیلمبرداری عکاسی و اینا. بزن تو کار موشن گرافیک و کلیپ و عکاسی.حتی کارای فوتوشاپ و رندر سه بعدی. همه شم تو چندماه یاد میگیری. هم یه فن و شغلی داری که وابسته به بالا پایین شدن بیتکوین نیس هم خودت حال میکنی باش.بازارشم حسابی خوبه.

برادر توضیح میدین  ، این حرفه بازار یابیش  چه جوریه  یعنی مشتری چطو  جذب کنه 

سرمایه  گذاری برای این حرفه      ریسک هم داره لوازمش گرونه و سرمایش و پولش اگه بیکار بمونه ضرر کرده  ،  در صورت شکست در بازار یابی   و   قصد  تغییر شغل    فروشش  لوازمش هم مشکله  چون مثلا یه دوربینه حرفه ای مثل پراید و پژو کالای سرمایه ای و بورس نیست   مخصوصا تو شرایط رکود

ویرایش شده توسط farhadii
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

خدمتت عرض کنم که برای ماینینگ اگر شما مثه بنده زمین کشاورزی و برق کشاورزی داشته باشی کاملا به صرفه هست.

شرایط متفاوته و اینکه شما بیای بگی فلان کار و نکن غیرممکنه اشتباس.

چیزی به اسم غیر ممکن نداریم یا معمولا کسی در موردش صحبت نمی کنه. بلکه ریسک بالا و پایین داریم.

فرض کن برق مجانی هست. وقتی بیت کوین ۳۰۰۰ هزار دلار بود با توجه به هزینه خود دستگاه برگشت خود سرمایه بسیار دیر میشد.

ما در مورد بازاری صحبت می کنیم یک سوم شدن قیمت و سه برابر شدن قیمت یه چیز عادی هست و جای تعجب نداره.

پیش بینی سود و اینکه فلان دستگاه رو بگیری فلان مقدار درآمد داری اونم با قیمت لحظه ای اشتباه هست. الان بیت کوین ۱۲ هزار تاست سه ماه دیگه شاید ۳ هزارتا شد و معمولا سختی شبکه هم کم نمیشه و درآمد شما یک چهارم میشه در این حالت.

به نظر من اگه زندگی و آینده خودت رو گذاشتی پای ارزهای دیجیتال و ماین ریسک کردی و از نظر من ریسک غیر منطقی هست. اما اگه در کنار برنامه ریزی دیگه به ماین هم به عنوان یه سرمایه گزاری نگاه می کنی قابل دفاع هست و من مشکلی نمی بینم. البته جدا از مسائل اخلاقی و قانونی که برقی که به شما دادن صرفا باید برای تولید محصولات کشاورزی استفاده بشه و نباید در هیچ زمینه ای دیگه مورد استفاده قرار بگیره. از مورد آخر گذاشتم و صرفا منفعت طلبانه و بر اساس سود عرض کردم.

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، farhadii گفته است :

این حرفه بازار یابیش  چه جوریه  یعنی مشتری چطو  جذب کنه 

ریسک هم داره لوازمش گرونه و سرمایش و پولش اگه بیکار بمونه ضرر کرده  ،  در صورت شکست در بازار یابی   و   قصد  تغییر شغل    فروشش  لوازمش هم سخته چون مثلا یه دوربینه حرفه ای مثل پراید و پژو کالای سرمایه ای و بورس نیست   

نمونه کار. اولش مفتی یا حتی چندتا کار برا خودت میزنی و باش یه پیج اینستا میزنی. درکنارشم میتونی از رستورانا و کافه ها شروع کنی و مدریت پیج اینستاشونو بگیری و هر هفته مثلا چندتا عکس و یه کلیپ بسازی براشون. یا کلیپ تبلیغاتی ارزون واسه فروشگاه های مختلف. عروسی و مجالس آشناها و دوستان برای شروع. و کلی کار دیگه

وسایل رو دست دوم میخری بعدم به همون قیمتا میشه فروخت چون هم مشتری داره هم اونقدا قدیمی نمیشه وسایل فیلمبرداری. دوربین حرفه ای 50 میلیونی هم نمیخواد. نیمه حرفه ای میگیری بین 4تا 10 میلیون. یه پایه و لرزشگیر و رفلکتور و یا علی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، saeed110 گفته است :

چیزی به اسم غیر ممکن نداریم یا معمولا کسی در موردش صحبت نمی کنه. بلکه ریسک بالا و پایین داریم.

فرض کن برق مجانی هست. وقتی بیت کوین ۳۰۰۰ هزار دلار بود با توجه به هزینه خود دستگاه برگشت خود سرمایه بسیار دیر میشد.

ما در مورد بازاری صحبت می کنیم یک سوم شدن قیمت و سه برابر شدن قیمت یه چیز عادی هست و جای تعجب نداره.

پیش بینی سود و اینکه فلان دستگاه رو بگیری فلان مقدار درآمد داری اونم با قیمت لحظه ای اشتباه هست. الان بیت کوین ۱۲ هزار تاست سه ماه دیگه شاید ۳ هزارتا شد و معمولا سختی شبکه هم کم نمیشه و درآمد شما یک چهارم میشه در این حالت.

به نظر من اگه زندگی و آینده خودت رو گذاشتی پای ارزهای دیجیتال و ماین ریسک کردی و از نظر من ریسک غیر منطقی هست. اما اگه در کنار برنامه ریزی دیگه به ماین هم به عنوان یه سرمایه گزاری نگاه می کنی قابل دفاع هست و من مشکلی نمی بینم. البته جدا از مسائل اخلاقی و قانونی که برقی که به شما دادن صرفا باید برای تولید محصولات کشاورزی استفاده بشه و نباید در هیچ زمینه ای دیگه مورد استفاده قرار بگیره. از مورد آخر گذاشتم و صرفا منفعت طلبانه و بر اساس سود عرض کردم.

شما خیلی بد بینی، اصولا آدم های بدبین جرات ریسک کردن ندارن.

همینه دیگه آدم باید منفعت و ضررشو به جون بخره، باید شرایط رو سنجید و بعد عمل کرد که بنده خودم در حال سنجیدن شرایط و بالا بردن

اطلاعاتم هستم.

لینک به دیدگاه

صندوق بین المللی پول (IMF) معتقد است که بانک های مرکزی ممکن است در آینده ارزهای دیجیتال صادر کنند. بر اساس گزارش کامل، صندوق بین المللی پول و بانک جهانی یک نظرسنجی در موردfintech انجام دادند که پاسخ های آنها از موسسات مالی در همه کشورهای عضو ارسال شده و نتایج آن بدین شرح است.
براساس این مقاله، تعدادی از بانک های مرکزی در کشورهای مختلف در حال بررسی برخی از انواع ارز دیجیتالی بانک مرکزی (CBDC) (مخففCentralBankDigital Currency) هستند. به عنوان مثال اروگوئه یک برنامه آزمایشیCBDC را در حال حاضر راه اندازی کرده است، در حالی که باهاما، چین، اتحادیه پولی شرق کارائیب، سوئد و اوکراین در آستانه آزمایش سیستم های خود قرار دارند.
علاوه بر این، تعدادی از بانک های مرکزی گزارش داده اند که تحقیقات در مورد تاثیر بالقوهCBDC در ثبات مالی، ساختار بانکداری، ورود موسسات مالی غیر بانکی و انتقال سیاست پولی انجام شده است.

منبع: CryptoCenter@

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

از کسی که تو  تپسی  و اسنپ بوده به تو نصیحت : پولتو دور بریز ولی نزدیک اسنپ و تپسی هم نشو !!!

مهمترین دلیل :: طبق قوانین کشور ایران اگر با یک خودروی لوکس تصادف کنید ، بیمه شما وظیفه پرداخت خسارت تعمیر یا تعویض قطعات ماشین لوکس رو داره و خود شخص راننده در صورت شکایت طرف مقابل موظف به تامین خسارت از قیمت افتادن ماشین هستش ! خودت حساب کن اگه دور از جون ، فقط یک خط روی یک در پورش بندازی چی میشه !!!  

اگر مسافر تو ماشین داشته باشید و تصادف کنید و مسافر اسیب ببینه و بیمه ماشینتون مسافربر شخصی نباشه باید خسارت رو از جیبتون بدید

در اخر اگر فرضا از همه این مراحل بگذرید تازه به بردگی برای این شرکت ها میرسید ، تو بهترین حالت با این قیمت ها و این ماشین های ایرانی و توانایی خودتون بتونید روزانه هشت ساعت کار کنید ، هر ساعت 20 هزار هم که کار کنید ( که من دم عید هم به این مبلغ نرسیدم ) میشه روزی 160 هزار تومن ، در ضمن تعطیلی های مثل امروز و دیروز هم که کار تعطیله چون ادارات تعطیله ! با این اوصاف روزی حداقل 20 هزار بنزین میسوزونید ، 20 هزار هم استهلاک ماشین ، 15 دردصد از کل مبلغ هم کمیسیون اسنپ ، خودتون حساب کنید چقدر میمونه ! 

به نظر من فقط دنبال یاد گرفتن تخصص باشید ، هر تخصصی ، حتی نصب و تعمیر و راه اندازی موتور خانه ساختمان و سیستم های سرمایشی داکت اسپلیت و ... 

امروز  سوار آزانس شدم کفتم چرا ازاینجا نمیری نزدیکتره میکه 900 ت خرج جلو بندی کردم نارحت بود ... مینالد ... از ماشین بدم میاد مخصوصا ماشنیهای غیر استاندارد ایران ... ماشین نون میده ولی همش باید خرج خودش کنی مثل آدمیزاده .....

یه کاری باشه روزی 8 ساعت ماهی 1500 ت ... آخه چیزی زیادی خاستم ؟ بنده به این درامدم راضیم ...

تخصص بیشتریسراغ  دارید بگید ....اونایکه کفتید بیشتر کجاها استفاده میشه ؟

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

استخراج هر واحد بیت‌کوین در ایران 8300 دلار سود دارد

به گزارش بلومبرگ، روندی که برای ایجاد واحدهای ارز مجازی بیت‌کوین استفاده می‌شود، آنقدر برق مصرف میکند که باعث افزایش مصرف برق ایرانی‌ها شده و فشاری بی سابقه بر شبکه های برق گذاشته است و مقامات را مجبور کرده عرضه برق به این اصطلاح مزارع تولید ارز دیجیتال را کاهش دهند.

همایون حائری، معاون وزیر برق و انرژی وزارت نیروی ایران گفت معدنکاران بیت کوین در ایران از نرخ برق یارانه‌ ای بهره می برند و حتی از مساجد هم که برق را رایگان می گیرند سوء استفاده می کنند.

سخنگوی شرکت برق گفت:« مصرف برق کشور در همین ماه 7 درصد افزایش یافته است».

تولید هر بیت کوین معادل مصرف سالانه 24 خانه در تهران برق مصرف می کند یا معادل مصرف برق یک خانه در تهران به مدت 24 سال .

یارانه هر کیلووات برق 5000 ریال است یعنی تولید یک واحد بیتکوین حدود 350 میلیون ریال با یارانه دولتی هزینه می‌برد یا حدود 2700 دلار.

بیت کوین 11770 دلار در ایران در روز جمعه معامله شد که 38 درصد در همین ماه و بیش از 200 درصد بصورت سالانه افزایش داشت . بر این اساس استخراج هر واحد بیت کوین 8300 دلار یا به عبارتی 108 میلیون تومان در ایران درآمد دارد.

وزارت نیروی ایران قصد دارد تعرفه ای خاص برای استخراج کنندگان بیت کوین وضع کند تا هزینه تولید آن کاهش یابد و فشار بر شبکه‌های برق کم شود. برق بسیاری مزارع تولید ارز دیجیتال در سراسر کشور قطع شده و دستگاه های استخراج بیت کوین توسط مقامات مصادره شده اند.

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

اگه کسی بخواد ماین کنه در این شرایط هزارتا بهانه می تونه بیاره یکی اینکه کمبود برق نداریم یا دارن صادر می کنن یا دولت دزده و ... . اما حقیقتش اینه اگه برای ماین برق یارانه ای استفاده کنی من اون رو با دزدی از ملت فرقی نمی بینم مگر اینکه پول برق صادراتی بدن.

سلام.

دوست عزیز من ماینر نیستم. وبا حرف شما هم مخالف نیستم.

اما این مسئله برق مصرفی برای ماین باعث ایجاد در آمد برای عده ای جوان هست!

اما آیا لامپ ها و لوستر های 500 شعله و پرژکتور های 2000 وات  که داخل حرم ها و امام زیاده ها هست هم سودی برای کسی داره؟

اسپیلت های کولر گازی که در حرم ها و امام زاده ها بصورت 24 ساعت و 365 روز سال در حال مصرف برق هست هم سودی برای جوانان داره؟

واقعا میتونن برای کم بود برق کشور راه های زیادی رو طی کنن...

اما نمیخوان و نمیکنن!

یا این ملت برای جوانان چه کردن که جوان باید به فکر این ملت باشه؟

همون طور که خیلی راه های زیادی برای درست کردن شرایط وجود داره! اما نمیکنن.

پس چرا یک جوان که در این کشور تمام جوانی و رویا ها و آرزو هایش از دست رفته باید به فکر مصرف برق کشوری باشه که هیچ کاری براش نکرده؟

جسارت نمیکنم به بحث حق و بجای شما.

اما این مسئله خیلی روشن هست.

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

الان هر صنفی میاد میگه وارد این شغل نشو ! آخه پورشه کجا بود تو خیابون

لینک به دیدگاه

در مورد یاد گرفتن تخصص بگم الکی نرید زیر دست اوسا کار چیزی یاد بگیرید پسفردا میزنید خونه زندگی مردم رو خراب میکنید مثل کسی که اومد کولر ما رو سرویس کنه خداشاهده طرف از پشت کوه اومده بود خونش تو جنگل بود لباسش کثیف یه جوری کولر رو سرویس کرد که دیگه درست نمیشه امسال هم یکی دیگه رو آوردم اونم مثل همین اقا دلیلیش اینه اینجا آموزش به صورت تخصصی وجود نداره اینا تجربی میرن سراغ یاد گرفتن تخصص مدرکی نداره ازمون ندارن اگر هم باشه باید تشریف ببرن تهران که عمرا برن

بعدشم از کسی که 30-25سالشه توقع یاد گیری تخصص نداشته باشیدملت فقط دوست دارن نصیحتت کنن کلا هیچ کاری برای دیگری انجام نمیده فقط نصیحتت میکنن،برای تخصص بهتره از بچگی بره سراغش یاد بگیره هر چند تو ایران هیچ متخصصی در زمینه نصب و تعمیرات لوازم خانگی و ساختمان سازی و غیر وجود نداره اینا چهارتا چیز دیدن گرفتن یه نسخه واسه همه میپیچن

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Nsm1000 گفته است :

شما خیلی بد بینی، اصولا آدم های بدبین جرات ریسک کردن ندارن.

همینه دیگه آدم باید منفعت و ضررشو به جون بخره، باید شرایط رو سنجید و بعد عمل کرد که بنده خودم در حال سنجیدن شرایط و بالا بردن

اطلاعاتم هستم.

اتفاقا واقع بینم و توصیه هام برای اینه افراد توهم نزن و خیال پردازی نکنن. ریسک باید منطقی باشه وگرنه اسمش میشه حماقت.

نظر شخصیم اینه اگه پایه زندگیت رو ارز دیجیتال گذاشتی و هیچ آلترناتیوی دیگه ای نداری. با زندگی خودت داری بازی می کنی.

ضمنا چند ساله داخل بازار ارز دیجیتال هستم و کم هم سرمایه ندارم داخل این بازار. حرفی که میزنم سر تجربه هست و به عنوان یه دوسته. وگرنه نه سود شما بهم میرسه نه ضرر شما.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

سلام.

دوست عزیز من ماینر نیستم. وبا حرف شما هم مخالف نیستم.

اما این مسئله برق مصرفی برای ماین باعث ایجاد در آمد برای عده ای جوان هست!

اما آیا لامپ ها و لوستر های 500 شعله و پرژکتور های 2000 وات  که داخل حرم ها و امام زیاده ها هست هم سودی برای کسی داره؟

اسپیلت های کولر گازی که در حرم ها و امام زاده ها بصورت 24 ساعت و 365 روز سال در حال مصرف برق هست هم سودی برای جوانان داره؟

واقعا میتونن برای کم بود برق کشور راه های زیادی رو طی کنن...

اما نمیخوان و نمیکنن!

یا این ملت برای جوانان چه کردن که جوان باید به فکر این ملت باشه؟

همون طور که خیلی راه های زیادی برای درست کردن شرایط وجود داره! اما نمیکنن.

پس چرا یک جوان که در این کشور تمام جوانی و رویا ها و آرزو هایش از دست رفته باید به فکر مصرف برق کشوری باشه که هیچ کاری براش نکرده؟

جسارت نمیکنم به بحث حق و بجای شما.

اما این مسئله خیلی روشن هست.

عزیز من شخصا عقیده ام اینه خود شخص باید کارش رو درست انجام بده تا بتونه و حق اینو داشته باشه در مورد نابسامانی ها یا دزدی ها یا حق خوری ها اظهار نظر کنه. ینی حداقل باید کار خودت تا حدودی درست باشه بتونی انتقاد کنی. یه دزد نمی تونه نسبت به دزد دیگه انتقاد کنه. 

جدا از این مسائل اخلاقی جدا از اقدامات دیگران هست و مسئولت هر کاری به عهده خود شماست.

ببین اگه یه نفر تفنگ رو بگیره رو سرت و به شما بگه با تفنگی که دستت هست فلان شخص رو بکش. شما نمی تونی بگی اسلحه رو سرم بود و طرف رو کشتم. مسئولیت کشتن اون شخص با شماست. (این یه مثال معروف هست برای اینکه نشون بدن شما مسئول اقدامات خودت هستی)

در مورد مسائل مذهبی معمولا اظهار نظر نمی کنم. کشور ما مذهبی هست و مسائل مذهبی برای مردم کشور ما حیاتی هست و خیلی بیشتر خود این مردم به حرم ها کمک مالی می کنن. کلی موقوفات داره و قطعا لنگ پول برقشون نیستن. اما خوب قطعا باید تو لوسترشون از لامپ کم مصرف استفاده کنن خوب عایق کاری کنن تا مصرف برق کاهش پیدا کنه و ... .

سخن آخرم رو بگم دیگه این بحث طولانی نشه. مردم کشور باید خودشون دلشون برای خودشون بسوزه و از هم حمایت کنن. اگه هر کس به فکر خودش باشه هیچ وقت کشور به خوبی پیشرفت نمی کنه چه از نظر فرهنگی و چه از نظر اقتصادی.

مثلا ماینرا می تونن تو این چند ماه تا شهریور در روز تو اوج مصرف بین ساعت یک تا شش بعد از ظهر دستگاهشون رو خاموش کنن یا مثلا با نصف قدرت کار کنن حداقل یکم در جهت رفاه بقیه مردم قدمی بردارن. قطعا هم برای کشور بهتره و هم خودشون احساس بهتری خواهند داشت.

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

صدای اسیک مثل صدای تراشکاری اهن یا چوپ میرسه ؟ صداش در حد چیه ؟ منزل ما یه طبقش و زیر زمینش الکی خالیه ! میشه گذاشت البته صداش تا چقد باشه ؟

سود اسیک بیشتر و فقط برای دلاره و صداش بیشتره و موقع فروش دستگاه بد میخرن درسته ؟ ولی ریک سودش کمتره و برای ارزهای مختلفه و صداش کمتره و موقع فروش کرافیکها رو سریع میخرن درسته ؟

اگه چیزی رو جا انداختم بکید ...

والا من تجربه دسته اول از صداش ندارم. شاید دوستان بتوانند راهنمایی کنند. احتمالا صداش شبیه هواکش توالت عمومیه.

در مورد دوم درست متوجه شدید.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

سلام و درود

الان یک حساب کتاب کنیم با این چیزی که شما گفتین  که ماهی حداقل 3ت در ماه  در میاره که !!!!

در 8 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

الان هر صنفی میاد میگه وارد این شغل نشو ! آخه پورشه کجا بود تو خیابون

واسه اینکه دست روی دست زیاد نشه :))

توی این کشور توی هرشغلی میخوای از طرفت مشورت بگیری طرفت هم توی اون شغل مدنظرت خبره هستش   میگه خوب نیست طرفش نرو حالا خودش موفق شده ولی دوس نداره توام کنارش موفق بشی :))

ویرایش شده توسط FakhaR
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، saeed110 گفته است :

اتفاقا واقع بینم و توصیه هام برای اینه افراد توهم نزن و خیال پردازی نکنن. ریسک باید منطقی باشه وگرنه اسمش میشه حماقت.

نظر شخصیم اینه اگه پایه زندگیت رو ارز دیجیتال گذاشتی و هیچ آلترناتیوی دیگه ای نداری. با زندگی خودت داری بازی می کنی.

ضمنا چند ساله داخل بازار ارز دیجیتال هستم و کم هم سرمایه ندارم داخل این بازار. حرفی که میزنم سر تجربه هست و به عنوان یه دوسته. وگرنه نه سود شما بهم میرسه نه ضرر شما.

موفق باشید.

حاضرم حماقت کنم اما به بدبینی جنابعالی نباشم، دلیل نمیشه نسخه ای که شما میپیچی برای منی که در یک شهرستان کوچیک با زمین و برق کشاورزی هستم صدق کنه.

شرایط متفاوته پس سعی کن نسخه خودتو واسه بنده نپیچ نظراتتم نگه دار واسه خودت.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ARMIN گفته است :

والا من تجربه دسته اول از صداش ندارم. شاید دوستان بتوانند راهنمایی کنند. احتمالا صداش شبیه هواکش توالت عمومیه.

در مورد دوم درست متوجه شدید.

آخه دوستمون فرمودن  ریگ قدیمی شده یعنی ماینیک با گرافیگ اه و مین و رم .... میخاد  ! اسیک بهتره .... اسیک مانتیور میخاد یا خیر ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

آخه دوستمون فرمودن  ریگ قدیمی شده یعنی ماینیک با گرافیگ اه و مین و رم .... میخاد  ! اسیک بهتره .... اسیک مانتیور میخاد یا خیر ؟

اسیک هیچ چیزی نمیخواد فقط برق و جا میخواد

یکبار به صورت لن به لپ تاپ یا کامیپوتر وصل و کانفیک میشه که حدود 2 دقیقه زمان میبره و تمام و بعدش فقط یه نت میخواد و برق که کار کنه

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اسیک هیچ چیزی نمیخواد فقط برق و جا میخواد

یکبار به صورت لن به لپ تاپ یا کامیپوتر وصل و کانفیک میشه که حدود 2 دقیقه زمان میبره و تمام و بعدش فقط یه نت میخواد و برق که کار کنه

فقط همون برای 1 برای تنظیم و تصویر دادنه درسته ؟ بعدش خودش خودکار کار مکینه و دیکه نیازی به مانیتور و لب تاب نیس درسته ؟ چطور بفهیم ارز استخراج شده یا ن ؟ هر چند جندوقت دوباره به لب تاب و..  وصل کنیم و سربزینم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 39 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

فقط همون برای 1 برای تنظیم و تصویر دادنه درسته ؟ بعدش خودش خودکار کار مکینه و دیکه نیازی به مانیتور و لب تاب نیس درسته ؟ چطور بفهیم ارز استخراج شده یا ن ؟ هر چند جندوقت دوباره به لب تاب و..  وصل کنیم و سربزینم ؟

یکبار کافیه بعدش میزنی به برق و نت خودش کار میکنه و به کیف پولی که قبلا باز کردی بیت کوین یا هر ارزی که استخراج میکنی اضافه میشه

کیف پول نسخه موبایل یا کامپیوتر نگاه میکنی و متوجه میشی که دستگاهت کار میکنه یا نه البته خودم تو این زمینه زیاد وارد نیستم چون ماینر نیستم ولی طبق تحقیقاتی که کردم اینجوری هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...