رفتن به مطلب

کمک و مشاوره بابت کار شغل تجارت ...

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببین دوست عزیز، به نظر من با تجربه ای که توی این مدت توی این مملکت بدست آوردم، کاری که بشه باهاش مفتی پول درآورد ( بجز هزینه های اولیه) جلوشو میگیرن، نمیذارن که به راحتی پول دربیاری، کم کم مثلا یه کمپین راه میوفته که اصلا ارز دیجیتالی باعث می شه نتونیم به خونواده ها سر بزنیم و اگه جلوش گرفته بشه قیمت خودرو و مرغ و ... میاد پائین، بعد چند نفر هم به عنوان سلطان برق به خاطر ماین زیادی اعدام میشن، تمام وب سایتها و پورتها بسته میشه و تو میمونی و چند تا دستگاه ماینینگ و 40 تومن پولی که دود شده رفته هوا، استخراج ارز دیجیتالی خیلی خوبه، کسی هم به کسی کاری نداره، برای همه هم هست، منتها توی این مملکت قضیه فرق می کنه، خیلی خوبه که داری سئوال می کنی که با پولت چیکار میتونی بکنی، این یعنی اینکه نگرانی و نمیخوای پولت سوخت بشه، اما از من به تو نصیحت مطمئن باش با این شراطی که داریم حتما سوخت میشه، اگه نظر منو بخوای اول باید ببینی خودت به چه کار و حرفه ای علاقه داری، چون اگه کاری باشه که ماهی خدا تومنم از توش پول دربیاری، اگه باهاش حال نکنی خسته میشی، پیشنهادی که بهت دارم اینه که اگه به تعمیرات و مسائل فنی علاقه داری، بری دوره های تعمیر موبایل، تبلت و هارددیسکو ببینی، باهاش میتونی پول دربیاری، من خودم گرافیست هستم و با کارم هم دارم خوب پول درمیارم ( به نسبت خیلی شغلهای دیگه توی این شرایط) اما گرافیست بودن فقط کلاس فوتوشاپ و کورل رفتن نیست، باید به هنر علاقه داشته باشی، مثلا نقاشیت خوب باشه، بتونی ایده های خلاقانه بدی، اگه فکر می کنی که ذوق هنری داری این فیلد هم فیلد خوبیه، یکم مشتری پیدا کردن توش سخته اما خییییلی بهتر از اسنپو تپسیه، بچسب به کار تعمیرات که همیشه توش پول هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 137
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 22 ساعت قبل، satchboogy گفته است :

ببین دوست عزیز، به نظر من با تجربه ای که توی این مدت توی این مملکت بدست آوردم، کاری که بشه باهاش مفتی پول درآورد ( بجز هزینه های اولیه) جلوشو میگیرن، نمیذارن که به راحتی پول دربیاری، کم کم مثلا یه کمپین راه میوفته که اصلا ارز دیجیتالی باعث می شه نتونیم به خونواده ها سر بزنیم و اگه جلوش گرفته بشه قیمت خودرو و مرغ و ... میاد پائین، بعد چند نفر هم به عنوان سلطان برق به خاطر ماین زیادی اعدام میشن، تمام وب سایتها و پورتها بسته میشه و تو میمونی و چند تا دستگاه ماینینگ و 40 تومن پولی که دود شده رفته هوا، استخراج ارز دیجیتالی خیلی خوبه، کسی هم به کسی کاری نداره، برای همه هم هست، منتها توی این مملکت قضیه فرق می کنه، خیلی خوبه که داری سئوال می کنی که با پولت چیکار میتونی بکنی، این یعنی اینکه نگرانی و نمیخوای پولت سوخت بشه، اما از من به تو نصیحت مطمئن باش با این شراطی که داریم حتما سوخت میشه، اگه نظر منو بخوای اول باید ببینی خودت به چه کار و حرفه ای علاقه داری، چون اگه کاری باشه که ماهی خدا تومنم از توش پول دربیاری، اگه باهاش حال نکنی خسته میشی، پیشنهادی که بهت دارم اینه که اگه به تعمیرات و مسائل فنی علاقه داری، بری دوره های تعمیر موبایل، تبلت و هارددیسکو ببینی، باهاش میتونی پول دربیاری، من خودم گرافیست هستم و با کارم هم دارم خوب پول درمیارم ( به نسبت خیلی شغلهای دیگه توی این شرایط) اما گرافیست بودن فقط کلاس فوتوشاپ و کورل رفتن نیست، باید به هنر علاقه داشته باشی، مثلا نقاشیت خوب باشه، بتونی ایده های خلاقانه بدی، اگه فکر می کنی که ذوق هنری داری این فیلد هم فیلد خوبیه، یکم مشتری پیدا کردن توش سخته اما خییییلی بهتر از اسنپو تپسیه، بچسب به کار تعمیرات که همیشه توش پول هست

فکر نکنم مفت باشه بیت کوین چون سرمایه گذاری میکنی یعنی خرید دستگاه و پول برق و......

لینک به دیدگاه

در در 18 تیر 1398 در 01:10، maysamsina گفته است :

اول باید کیف پول درست کنی بعد استخراج بعدش دستگاه بخری کانفیگ کنی و بعد استارت درسته ؟

نه !

دستگاه رو میخری بعد کانفیگ میکنی بعد استخراح بعد هم ساخت کیف پول

تو همون لحظه اول استراج که پول واریز نمیشه به حساب

لینک به دیدگاه

در در 19 تیر 1398 در 00:11، satchboogy گفته است :

حرفتون درسته ولی زیاد نمیتونن مقاومت کنن

یه زمانی هم اینترنت رو مایه فساد و ناهنجاری میدونستن ولی الان کل زیر ساخت های کشور به اینترنت بنده

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، sinastar گفته است :

نه !

دستگاه رو میخری بعد کانفیگ میکنی بعد استخراح بعد هم ساخت کیف پول

تو همون لحظه اول استراج که پول واریز نمیشه به حساب

کیف پولو چطور باید ساخت ؟ اینترنتیه ؟ ممکنه بلوک بشه یا بسته بشه ؟ یا تحریم بشه ؟ یعنی راه برگشتی نباشه ؟

یعنی باید  دستگاه و استخراج رو بشناسه ؟

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

در در 20 تیر 1398 در 11:07، maysamsina گفته است :

کیف پولو چطور باید ساخت ؟ اینترنتیه ؟ ممکنه بلوک بشه یا بسته بشه ؟ یا تحریم بشه ؟ یعنی راه برگشتی نباشه ؟

یعنی باید  دستگاه و استخراج رو بشناسه ؟

باید کیف پولی بسازی که آنتی تحریم باشه

یعنی کلمات بازیابی بهت بده

مثل کیف پول کوینومی

نه کیف پول هیچ ربطی به استخراج و دستگاه نداره ، فقط کیف پول یک آدرس بهت میده (مثل شماره حساب) که باید اونو به استخرج معرفی کنی تا استخراجت رو به اونجا واریز کنه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

♦️ارز دیجیتال به رسمیت شناخته شد

وزیر اقتصاد:
🔹دولت پدیده ارز دیجیتال را به رسمیت می‌شناسد.
🔹بانک مرکزی مکلف است ظرف ۳ ماه مقدمات تولید رمز ارز در کشور را فراهم کند. 
🔹استفاده از برق برای تولید ارز دیجیتال در زمان پیک مصرف ممنوع است.
🔹متوسط نرخ صادراتی برق، مبنای قیمت‌گذاری بهای مصرفی برق در صنعت ارز دیجیتال می‌شود.
@AkhbareFori

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

♨️استخراج بیت‌کوین رسما قانونی شد

🔹ابلاغ آیین‌نامه استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌ شده توسط معاون اول رییس جمهور 

🔹تعرفه برق استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری شده با قیمت متوسط ریالی برق صادراتی با نرخ تسعیر سامانه نیما که توسط وزارت نیرو تعیین و اعلام می گردد، محاسبه و اعمال خواهد شد./ارانيكو

لینک به دیدگاه

پس از جنجال‌ها و اخبارهای مختلفی که در هفته‌های اخیر حول ماینینگ یا استخراج رمزارزها ایجاد شد، حال هیات وزیران آیین‌نامه فرایند ماینینگ رمزارزها را تصویب کرد. 

هیات وزیران در تصویب‌نامه شماره 58144/ت55637هـ مورخ ۱۳۹۸/۵/۱۳ آیین نامه فرآیند ماینینگ رمزارزها را تصویب و اسحاق جهانگیری، معاون اول رییس جمهور آن را ابلاغ  کرد که به شرح زیر است:

۱. استفاده از رمزارزها صرفاً با قبول مسئولیت خطرپذیری (ریسک) از سوی متعاملین صورت می‌گیرد و مشمول حمایت و ضمانت دولت و نظام بانکی نبوده و استفاده از آن در مبادلات داخل کشور مجاز نیست.

۲. استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌شده رمزارزها (ماینینگ) با اخذ مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت مجاز است.

تبصره ۱- وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌تواند در مناطق آزاد تجاری- صنعتی و ویژه اقتصادی، صلاحیت صدور مجوز یادشده را به سازمان‌های مناطق مربوط حسب مورد واگذار نماید.
تبصره ۲- استقرار واحدهای استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌شده رمزارزها (ماینینگ) شامل محدودیت محدوده (۱۲۰) کیلومتری شهر تهران، (۵۰) کیلومتری شهر اصفهان و (۳۰) کیلومتری مراکز سایر استان‌ها نمی‌باشند.
۳. سازمان ملی استاندارد ایران موظف است با همکاری وزارتخانه‌های نیرو و ارتباطات و فناوری اطلاعات برچسب انرژی و استانداردهای کیفیت توان الکترونیکی و استانداردهای فنآورانه مرتبط برای تولید و واردات تجهیزات فرآورده‌های پردازش رمزنگاری‌شده رمزارزها (ماینینگ) را تدوین و ابلاغ نمایند.

۴. تامین برق متقاضیان استخراج رمزارزها صرفاً با دریافت انشعاب برق از شبکه سراسری یا احداث نیروگاه جدید خارج از شبکه سراسری صورت می‌گیرد. تعرفه برق متقاضیان استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌شده رمزارزها (ماینینگ) با قیمت متوسط ریالی برق صادراتی با نرخ تسعیر سامانه نیما که توسط وزارت نیرو تعیین و اعلام می‌گردد، محاسبه و اعمال خواهد شد.

تبصره ۱- تعرفه سوخت گاز مورد نیاز متقاضیان استفاده‌کننده از برق تولیدی خارج از شبکه وزارت نیرو، با قیمت هفتاد درصد (۷۰%) متوسط ریالی گاز صادراتی با نرخ تسعیر سامانه نیما است و تعرفه سوخت مایع نیز با قیمت متوسط ریالی سوخت مایع صادراتی با نرخ تسعیر سامانه نیما که توسط وزارت نفت تعیین و اعلام می‌گردد، محاسبه و اعمال خواهد شد.
تبصره ۲- مصرف برق و گاز برای استخراج رمزارزها (ماینینگ) در ساعات و زمان اوج مصرف ممنوع است. وزارتخانه‌های نیرو و نفت (حسب مورد) ساعت و زمان اوج مصرف در طی سال را تعیین و ابلاغ می‌نمایند و از طریق شرکت‌های تابع و وابسته با نصب کنتور هوشمند نسبت به کنترل مصرف در این ساعات اقدام می‌نمایند.
تبصره ۳- استفاده از انشعاب برق و گاز جهت استخراج رمزارزها (ماینینگ) صرفاً با ارایه مجوزهای تعیین‌شده در این تصویب‌نامه مجاز می‌باشد و هر گونه استفاده از انشعاب برق و گاز مصرف خانگی، عمومی، کشاورزی، صنعتی و سایر مصارف برای استخراج رمزارزها (ماینینگ) ممنوع است. وزارتخانه‌های نیرو و نفت موظفند از طریق شرکت‌ها تابع و وابسته نسبت به شناسایی، قطع و جمع‌آوری انشعابات فاقد مجوز اقدام و مطابق قانون مجازات استفاده‌کنندگان غیرمجاز آب و برق، تلفن، فاضلاب و گاز -مصوب ۱۳۹۶- عمل نمایند.
تبصره ۴- متقاضیان استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری‌شده رمزارزها (ماینینگ) در صورت استفاده از منابع تجدیدپذیر و پاک تابع قوانین و مقررات مربوط و ضوابط وزارت نیرو هستند.
۵. وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات و اطلاعات و استانداری‌ها و فرمانداری‌ها نسبت به شناسایی و اعلام مراکز استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری شده رمزارزها (ماینینگ) با وزارت نیرو همکاری می‌نمایند.

۶. مراکز استخراج رمزارزها، به عنوان واحد تولید صنعتی شناخته‌شده و مشمول مقررات مالیاتی خواهند بود.

تبصره- واحدهای یادشده در صورتی که محصول خود را صادر و ارز حاصل از آن را بر اساس ضوابط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به چرخه اقتصادی کشور بازگردانند، مشمول مالیات با نرخ صفر خواهند بود.

لینک به دیدگاه

نمیشه از بیت کوین بکشین بیرون یه چهارتا کار درست حسابی تو این خراب شده معرفی کنید ؟ این همه آدم پولدار تو این مملکت هستن همه که تو کار ارز دیجیتالیو دزد و قاچاقچی نیستن که ...

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، pourya گفته است :

نمیشه از بیت کوین بکشین بیرون یه چهارتا کار درست حسابی تو این خراب شده معرفی کنید ؟ این همه آدم پولدار تو این مملکت هستن همه که تو کار ارز دیجیتالیو دزد و قاچاقچی نیستن که ...

مگه بیت کوین قاچاقه ؟

شما بفرما شغله عنوان بفرما !!!

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

مگه بیت کوین قاچاقه ؟

شما بفرما شغله عنوان بفرما !!!

نگفتم قاچاقه گفتم  شغل پر درآمد به غیر از این موارد رو معرفی کنین که البته اگر همچین چیزی هم باشه و کسی اطلاع داشته باشه هیچ وقت کسی به بقیه نمیگه 

اینجا تا یه همچین تاپیکی زده میشه یه سری میرزن میگن استخراج بیت کوین

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، pourya گفته است :

کار درست حسابی سرمایه میخواد ! منتها اون سرمایه فقط پول نیست ، باور داشتن خودمون هم هست! من که هنوز خودمو باور نکردم شما رو نمیدونم

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...