رفتن به مطلب

عدم تحویل دستگاه توسط نبض اکس nabzex.com

Recommended Posts

با سلام

دوستان من 5 فروردین 98 یک دستگاه انتماینر z11 از وب سایت نبض اکس به مبلغ 21.5 با موعد تحویل 60 روزه خریداری کردم که باید 3 خرداد تحویل داده میشد،از 3 خرداد تا به الان هیچ دستگاهی بهم تحویل ندادن

در طی این مدت 6 نفر مثل خودم پیدا کردم که زد 11 سفارش دادن و تحویل نگرفتن،یک نفر چهار تا اس 11 سفارش داده بود که 2تاشو بعد بیست و چند روز تاخیر بهش دادن و یک نفر هم که ابیلیسک سفارش داده بوده و اول بهشون مثل ما اعلام کردن که دستگاه تو گمرک گیر کرده تازه بعد 2 ماه بهشون گفتن که اصلا کمپانی ابیلیسک دستگاه تحویل نمیده و ایشون درخواست بازگشت پولشونو زدن که دو هفته کاری زمان میخوان و میگن روال کاریمون هست و الان حدود یک ماه از درخواست ایشون گذشته و هنوز پولی بهشون ندادن

شماره های روی سایتشون همگی روی موبایل دایورت هست و هیچ کدوم اطلاعات خاصی ندارن و اصلا درست جواب نمیدن و امروز و فردا میکنند اینها متاسفانه  کل پول رو اول از شما یک جا میگیرن و قوانین سایت هم که اصلا اولش که شما خرید میکنید اعلام نمیکنند برای خسارت چه شرایطی دارن و حتی توی پیش فاکتورشون و فاکتور اصلیشون هم نیست

نمایندگی تهران خیابان ظفر که اصلا دیگه باهاشون کار نمیکنند ولی میگن که دستگاه تحویل میدن و نگران نباشید،نمایندگی صادقیه فقط کار میکنند و مدیرشون انسان شریفی هستند ولی خب اونا هم کارای خودشونو دارن و  فقط برای تحویل دستگاه مشتری قبول میکنند

بنده با چند نفر دیگه هم روی تلگرام صحبت کردم و همگی تقریبا تجربه مشابهی رو روایت کردن،متاسفانه هیچ کسی پیدا نشده که بگه از نبض دستگاه تحویل گرفته

من روی اینماد شکایت ثبت کردم ولی خب اتفاقی نیوفتاده

علی رغم قول مدیریت شرکت که مالزی تشریف دارن هیچ گونه حرکتی از جانب مجموعه مبنی بر پرداخت پول و خسارت به شاکی ها مشاهده نمیشه

لینک به دیدگاه

سلام 

به نظرم باید به اتحادیه شکایت کنید

حالا باز دوستان با تجربه تشریف میارن راهنماییتون میکنن 

فقط چیزی که خودم ازش مطمان هستم و چندین بار دیدم که دوستان دیگه ضرر کردن همین اعتماد کردن به سایت های تقریبا گمنام و با فعالیت های محدود هستش 

فقط  یه چیز میدونم که این نماد اعتماد الکترونیک  دیگه به هیچ دردی نمیخوره و عملا الکیه انگار 

انشاالله که فرج خیری بشه و یا دستگاه و یا پولتون به موقع پس بگیرید 

لینک به دیدگاه

این دستگاه که میگید الان قیمتش 48 میلیون هست ، دعا کنید که کلاهبرداری نباشه مگر نه پولتون به باد رفته ، نمیخوام نگرانتون کنم ، در صورتی که کلاهبرداری باشه ، احتمال اینکه شکایت کنید به نتیجه برسید خیلی کمه و خیلی زمان بر هست

لینک به دیدگاه

اصلا من شک دارم که با اتحادیه کاری داشته باشند،اونقدر گمنام نیستند،2 سال بیشتر هست که دارند کار میکنند ولی نمیدونم چرا الان اینجوری میکنند...هرچند با چند نفر به جز این دوستانی که الان درگیر هستند هم صحبت کردم گفتن با اونا هم تقریبا یه همچین کارایی کردند

حدود 10 نفر شدیم و به هر کدوممون یه چیزی گفتن و یه جوری وقت خریدن

لینک به دیدگاه

شکایت کنین ازشون دسته جمعی
بالاخره طبق معامله عمل نکردن

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

الان 40 نفر شاکی هستیم،بعد کلی پیگیری یه 6 نفری از جمله خود من فقط تونستیم اصل پول بدون هیچگونه سودی رو بعد 4 ماه دریافت کنیم

چیزی که اصلا قابل قبول نیست دروغ گویی و عدم شفافیت مجموعه نبض هست که کلا از 6 نفر تشکیل شده که 2 نفر ایران نیستند و حساب ها هم به نام یکی از اونها که ایران نیستند هست

الان میگن که مرز جنوب بسته شده و ما امکان ورود کالا ندارم و دستگاه ها توسط گمرک مصادره شده در حالیه که من از برج 8 پارسال فاکتور برام فرستادن بچه ها که هنوز بهشون نه دستگاه دادن نه اصل پولشونو و همچنان هیچ زمان بندی درستی اعلام نمیکنند که چه زمانی میخوان پولهارو بدن

البته در همین حین دوستان از طریق مراجع قضایی تونستند یکی از حساب هاشونو کامل ببندن که توش یه مبلغ قابل توجهی پول بوده ولی اون یکی حساب به محض بسته شدن این حساب خالی شده که خودشون میگن پول طلب کارارو باهاش دادیم

روی اینماد و اتحادیه کسب و کارهای مجازی(که نهاد ناظر بر اینماد هست) شکایت ثبت کردیم ولی همچنان نمادشون برداشته نشده متاسفانه، فقط با پیگیری جدی خود من و دوستان تونستیم بخش فروش دستگاه های ماینر رو غیر فعال کنیم .چون اینها حتی تا همین دو هفته پیش علی رغم اینکه میدونستن که نمیتونند دستگاه بفروشن همچنان ثبت سفارش کردن

این مجموعه نه مکان و محل مشخصی داره،نه آدرسی اعلام میکنند،مدیرشم یک فرد 23 ساله است که از نظر من قادر به تصمیم گیری درستی نیست

لینک به دیدگاه

در 30 دقیقه قبل، VTG گفته است :

این مجموعه نه مکان و محل مشخصی داره،نه آدرسی اعلام میکنند،مدیرشم یک فرد 23 ساله است که از نظر من قادر به تصمیم گیری درستی نیست

هرچند سن به عقل ربط نداره ولی قطعا بوی اقازادگی میاد

شما مقصر هستی که ازینجا خرید کردی

نماد گرفتن کار سختی نیست اعتبار یه سایت به نمادش نیست کلا رو نماد های سایت اعتباری نیست 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان من هم خرید انجام دادم  و دنبال شکایت هستم اگه شکایت کردین بگید از کدوم  دادسرا  که من هم  از همونجا پیگیر شم.

لینک به دیدگاه

در در 16 مرداد 1398 در 22:53، zamaki گفته است :

VTG شماره من 09361833666 هست لطف کن یه تماس بگیر بهم مشورت بده.لطف میکنی.مرسی.

متاسفانه تعداد طلب کارا خیلی خیلی بالاست و پولی هم موجود نیست که بتونند پرداخت کنند،یعنی دوتا حساب هست که هر 2 بلوکه شده یکی دیگه هم بوده که خالیش کردن و میگن که به طلب کارا پرداخت شده و مدارکشم موجوده

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام به همه ی دوستان، من آدرس و شماره تلفن شخص اول این شركت رو دارم و تا دو روز دیگه منتشر میكنم، ایشون فراری هستن و داخل ایران، من هم حضوری و بزور رفتم پولم رو نقد كردم. هركی میخاد باید حضوری بره و بدون شكایت آنی همونجا پولش رو بگیره

لینک به دیدگاه

در در 23 مرداد 1398 در 14:15، VTG گفته است :

متاسفانه تعداد طلب کارا خیلی خیلی بالاست و پولی هم موجود نیست که بتونند پرداخت کنند،یعنی دوتا حساب هست که هر 2 بلوکه شده یکی دیگه هم بوده که خالیش کردن و میگن که به طلب کارا پرداخت شده و مدارکشم موجوده

این آقای به ظاهر زرنگ یك مغازه تو مشهد دارن كه فقط 7 میلیارد تومن توش جنس هست، اگر شكایت ها رسیدگی بشه آون اموال رو دولت مصادره میكنه و از اونها پول طلبكارها پرداخت میشه، نگران نباشید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

متاسفانه مجدد این مجموعه با اسم نبض اکس پلاس فعالیت خودش رو شروع کرده و پلان های کلود ماینینگ میفروشه که کاربراشون اظهار کردن هیچ دریافتی نداشتند

لینک به دیدگاه

خرید هر دستگاه ماینری با تحویل غیر فوری کلاه برداری هست 

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

در دور جدید کلاه برداریشون با شیوه کلود ماینینگ به نام نبض اکس پلاس از حدود 20 نفر کلاه برداری کردند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، VTG گفته است :

در دور جدید کلاه برداریشون با شیوه کلود ماینینگ به نام نبض اکس پلاس از حدود 20 نفر کلاه برداری کردند

بله بنده تو گروه تلگرامی کلاهبرداری اطلاع رسانی کردم که تو 2 گروه فعال ماینینگ تبلیغاتش توسط ادمین  انجام میشد که با اطلاع رسانی بنده مجبور شدن تبلیغاتشو بردارن اما بنده رو از دو گروه بن کردن 🤣

https://t.me/arzedigitalradyabi

دوستان دستگاه ماینر کسی خواست فرد مطمئن سراغ داریم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

متاسفانه اینشرکت سال 98 سر منم کلاه گذاشت 42 میلیون پول گرفت از من وتا 4 ماه هیچ دستگاهی به من نداد وبه زور تونستم تو 3 مرحله پولمو ازشون بگیرم یه دوستی هم از مراغه با من تماس گرفت از ائنهم پول گرفته بودن کلا کلاهبردارن اینا

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

از مالباختگان نبض ایکس هستم که با آدرس nabzexpx.com در دام خرید ماینر افتادم و فقط با پرداختن 5میلیون بابت 6دستگاه جمعا 30میلیون تومن به شماره حساب افرداد زیر وارد کردم که دیگر شرکت با پیغام بار شما توبیخ شده از تحویل بار بمن طفره رفته و حتی جواب تلفن هم ندادند و هم اینک پرونده از طریق پلیس فتا در جریان است

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...