رفتن به مطلب

مراقبت بعد از ریبال کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام وقت بخیر
من کارت گرافیکم به مشکل خورده بود و تصویر بی کیفیت و خط خطی نشون میداد و بعد از اینکه مطمعن شدم مشکل سخت افزاری داره دادم تعمیر شد و ریبال کردن و بایوسش اپدیت کردن و الان که وصل کردم ظاهرا مشکلی نداره.
مدل کارت گرافیکم هم گیگابایت GTX760 هست.

میخواستم ببینم امکان داره دوباره این مشکل برگرده؟
و اینکه باید چیکار کنم مشکلی دوباره برنگرده؟ مراقبت خاصی داره؟ مثلا بازی با گرافیک بالا نکنم و ...
ممنون میشم راهنماییم کنین

لینک به دیدگاه

مراقبت خاصی نداره دوست عزیز.

اما کیس باید تهویه خوب داشته باشه.اگر امکانش هست درب جانبی کیس باز باشه و اتاق هم تهویه مناسب داشته باشه.

اگر بازی با فریم بالای 60 انجام میدید فریم روی 60 قفل کنید تا به گرافیک خیل فشار نیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

امکان برگشت به حالت قبل هست  

استفاده از پاور مناسب 

وقتی کارت داغ هست  و کار زیاد کرده یکباره سیستم رو خاموش نکنید بذارید به یه دمای معتدل برسه  و بعد 

نکته که شاید دور از ذهن باشه تکون خوردن خود کارت. تو دراوردن جا زدن  و..

تو لحیم سردی شدن چیپ  گرافیک تاثیر  داره 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

مرسی

والا کیسم تهویه خوبی داره تقریبا. گرین x7 هست. پاورم هم گرین GP650 هست. باز لازمه نکاتی غیر از این مسائل رو رعایت کنم؟

بعد این نکات رو رعایت کردم و باز همینجوری شد دیگه کارت گرافیک رو باید بیخیالش بشم؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، *ghost* گفته است :

گرافیکت چه برندی هست؟

گیگابایت GTX760 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 ساعت قبل، moonstar گفته است :

مرسی

والا کیسم تهویه خوبی داره تقریبا. گرین x7 هست. پاورم هم گرین GP650 هست. باز لازمه نکاتی غیر از این مسائل رو رعایت کنم؟

بعد این نکات رو رعایت کردم و باز همینجوری شد دیگه کارت گرافیک رو باید بیخیالش بشم؟

انشاا..  که    مدتها براتون  کارکنه  تا یه  کارت  جدید     حالا  این  مدل  کارت  داغ و  پرمصرفی نیست و احتمال  خرابی مجددش  کمتره    

چون  هرچی  داغتر  پرمصرفتر  بیشتر  احتمال  خرابی مجددش  هست  ولی اگر   اینطور بشه باز    دیگه قید  تعمیرو بزنید  بهتره   احتمال داره   کلا  چیپ  بسوزه   تو روند  تعمیر  مجدد 

ویرایش شده توسط ferdosi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ferdosi گفته است :

انشاا..  که    مدتها براتون  کارکنه  تا یه  کارت  جدید     حالا  این  مدل  کارت  داغ و  پرمصرفی نیست و احتمال  خرابی مجددش  کمتره    

چون  هرچی  داغتر  پرمصرفتر  بیشتر  احتمال  خرابی مجددش  هست  ولی اگر   اینطور بشه باز    دیگه قید  تعمیرو بزنید  بهتره   احتمال داره   کلا  چیپ  بسوزه   تو روند  تعمیر  مجدد 

ممنون عزیز مرسی. والا یکم نگرانم چون کارت گرافیک به شدت گرون شده و توان خریدش نیست.

اهان درسته ,  خنک کننده ای هست برا کارت گرافیک که تهیه کنم براش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، moonstar گفته است :

ممنون عزیز مرسی. والا یکم نگرانم چون کارت گرافیک به شدت گرون شده و توان خریدش نیست.

اهان درسته ,  خنک کننده ای هست برا کارت گرافیک که تهیه کنم براش؟

خواهش  میکنم

نه  برادر  من    اصلا  دست بهش  نزنید    نیازی  نداره    این  مورد   

استفاده  کنید با خیال  راحت    همون  موارد و  رعایت  کنید     انشاا..    چیزی  نمیشه  🙂

لینک به دیدگاه

در در 10 تیر 1398 در 15:13، moonstar گفته است :

میخواستم ببینم امکان داره دوباره این مشکل برگرده؟

پیام خصوصی شد

ویرایش شده توسط hrp32
پرهیز از بحث و جدل
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...