رفتن به مطلب

مانیتور گیمینگ یا تی وی گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

خوب من مانیتور خودم رو فروختم که سری التراواید الجی بود(۲۵ اینچ)

اینم بگم که زمان پاسخ دهیش ۱۴ میلی ثانیه بود!!!

حالا برای کامپیوتر میخام تی وی بگیرم!(استفاده گیمینگ)

خوب حالا تقریبا نزدیک ۳ تومن بودجه دارم!(در حال حاضر،،تا ۲ ۳ ماه دیگه نزدیک ۵ تومن میشه)

تلویزیون های ۳۲ اینچ که تو بازار هستن متاسفانه همشون Hd هستن و این خودش میخوره تو ذوق!

تو رنج ۳۵۰۰ بخام هزینه کنم 43 اینچ tcl هست البته فکر کنم lcd 

تو رنج ۴ تومن اکس ویژن و جی پلاس و تی سی ال(هوشمند هست)

تو رنج ۵ تومن تلویزیون خمیده Tcl هست!

تلویزیون های امروزی زمان پاسخدهی اکثرا حدود ۵ ثانیه هست که نسبت به مانیتور من خیلی بهترن 

خوب دوستان کار عقلانی چیه؟صبر کنم تی وی گرونی بخرم!همین مدل های اچ دی سونی که جدیدا وارد بازار شدن رو بگیرم (۳۲ اینچ)

یا پیشنهاد میدین یه مانیتور دست دوم بخرم؟(اینم بگم به زیر ۲۷ راضی نمیشم)

خوب پیشاپیش ممنونم از نظراتتون 

مرسی که کمک میکنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 75
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

منم تقریبا تو همچین انتخابی هستم، به نظرم حداقل باید تلویزیون فورکی گرفت مدل های دیگه برای این زمان به نظر من اشتباه هست و اگر بودجه کم هست مانیتور بهتر هست. 

لینک به دیدگاه

وایسا با 5 تومن یه مانیتور گیم بخر،آخه تلویزیون که G sync و Free Syncنداره گول نخر به نظرم TVنگیر،TVبدرد کنسول گیمرها میخوره

لینک به دیدگاه

یکی از علت های قیمت ارزون تلویزیون ها اینه که ریفرش ریت پایینی دارن، ممکنه همون زمان پاسخ که شما دیدی مناسب باشه ولی وقتی ریت پایین و مثلا 30 باشه به درد بازی های آنلاین نمی خوره. برای بازی های آنلاین و حرفه ای مانیتور شما باید 120 یا 144 hz باشه یا حداقل 60 

یه نکته مهم دیگه که باید بهش توجه بکنی اینه که کنسول ها از تلویزیون استفاده می کنن چون همه سخت افزار یکسانی دارن و همه یه جور هستن ولی  توی PC موقع بازی شما با بازیکن هایی رو به رو می شی که دارن با مانیتور 144 hz و فریم بالا بازی می کنن  و شانس شما برای شکست دادن اونا واقعا کم می شه. 

تلویزیون های خوب یه مدی برای گیم دارن که تاخیر رو کم می کنه ولی بازم برای کنسول خوبه نه PC . شما تلویزیون رو به PC وصل کنی موس رو تکون بدی دیر جا به جا می شه، دیگه توی بازی...

لینک به دیدگاه

با کمی افزایش بودجه میتونید مانیتور های مستر تک رو بگیرید که حداقل فعلا قیمتشون خیلی کمه

لینک به دیدگاه

درود 
به نظر من شما میخوای TV بگیری فقط SONY بگیر والسلام برای مانیتور هم من هم BenQ داشتم هم الان MSI دارم خیلی خوبن 

لینک به دیدگاه

سلام

بنده هم برای اینکه قیمت مانیتور ها رفته بود بالا تلوزیون 32 ایکس ویژن و یه مدل 24 اینچ ال جی تست کردم توی ایکس ویژن 60 هرتز بود  رفرش خیلی هم راحت باهاش دوتا بازی میکنم و باعث اینکه توی گیم افت کنم نشده تازه رنک اپ هم شدم :)))

اما ال جی زیاد جالب نبود  تصویرش وگرنه اونم همین 5 میلی ثانیه بود و 60 هرتز

https://www.digikala.com/product/dkp-822459/تلویزیون-ال-ای-دی-ال-جی-مدل-24mt48vf-pz-سایز-24-اینچ

این اون الجی هست

یه مورد هم هست مستر تک 24 اینچ که فول اچ دیه اونم مورد خیلی خیلی خوبیه من از نزدیک دیدم کیفیت تصویر خوبی داشت 24 اینچ بود اما خوب تست نکردم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز:

تی وی فقــــط سونی

مانیتور هم با 4.500 میتونی 32اینچ / 2K / 144hz / curve مسترتک با پنل va بگیری

من دارمش واقعا به پولی ک میدید میارزه

رزواوشن چون 2k هس به هیچ عنوان کیفیت تصویر تو ذوق نمیزنه

بخاطر حالت curve بودن مانیتور قشنگ احاطه میکنه ادمو ک تو بازی  و فیلم عالیه

کیفیت ساخت خوب و قابل قبول(پایش فلزه-یه چی تو مایه های چدن ک به نظرم از پلاستیک بهتره)

نوع اتصال پایه به بدنه دقیقا مثله مانیتورهای دل-اچ پی هستش

کیفیت ساخت متوسط بدنه(نه عالیه نه بد-متوسط)

پشیمان نخواهید شد

شدت رنگ و شدت روشنایی خوبی داره(250 نیت این به لطف پنلش از 250 ips viewsonic که داشتم بیشتر به نظز میاد

بنظرم تو خریدش شک نکن

کلا به پولی ک میدید میارزه

بازم سوالی بود ک از دوستان در مورد برند مسترتک داشت درخدمتم

لینک به دیدگاه

بخای از نزدیک به صفحه tv نگاه کنی پیکسلاشو میبینی ،بدرد نمیخوره چشاتو خراب میکنه

لینک به دیدگاه

در 14 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

خوب من مانیتور خودم رو فروختم که سری التراواید الجی بود(۲۵ اینچ)

اینم بگم که زمان پاسخ دهیش ۱۴ میلی ثانیه بود!!!

حالا برای کامپیوتر میخام تی وی بگیرم!(استفاده گیمینگ)

خوب حالا تقریبا نزدیک ۳ تومن بودجه دارم!(در حال حاضر،،تا ۲ ۳ ماه دیگه نزدیک ۵ تومن میشه)

تلویزیون های ۳۲ اینچ که تو بازار هستن متاسفانه همشون Hd هستن و این خودش میخوره تو ذوق!

تو رنج ۳۵۰۰ بخام هزینه کنم 43 اینچ tcl هست البته فکر کنم lcd 

تو رنج ۴ تومن اکس ویژن و جی پلاس و تی سی ال(هوشمند هست)

تو رنج ۵ تومن تلویزیون خمیده Tcl هست!

تلویزیون های امروزی زمان پاسخدهی اکثرا حدود ۵ ثانیه هست که نسبت به مانیتور من خیلی بهترن 

خوب دوستان کار عقلانی چیه؟صبر کنم تی وی گرونی بخرم!همین مدل های اچ دی سونی که جدیدا وارد بازار شدن رو بگیرم (۳۲ اینچ)

یا پیشنهاد میدین یه مانیتور دست دوم بخرم؟(اینم بگم به زیر ۲۷ راضی نمیشم)

خوب پیشاپیش ممنونم از نظراتتون 

مرسی که کمک میکنید

https://emalls.ir/مشخصات_تلویزیون-ال-جی-32LJ610V~id~1142707

سلام این مدل 32 فول اچ دی هست یه نگاه بنداز

خودم قبلاً lg 43 4k  651 HDR استفاده کردم ، عالی هست ، با فاصله و راحت با دسته می شینی بازی می کنی

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

https://emalls.ir/مشخصات_تلویزیون-ال-جی-32LJ610V~id~1142707

سلام این مدل 32 فول اچ دی هست یه نگاه بنداز

خودم قبلاً lg 43 4k  651 HDR استفاده کردم ، عالی هست ، با فاصله و راحت با دسته می شینی بازی می کنی

داداش این 50 هرتزه اصلا پیشنهاد نکنین همچنین چیزی برای پی سی

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

وایسا با 5 تومن یه مانیتور گیم بخر،آخه تلویزیون که G sync و Free Syncنداره گول نخر به نظرم TVنگیر،TVبدرد کنسول گیمرها میخوره

من کارتم nvidia نیست این قابلیت ها فکر نکنم به کارم بیاد

در 16 ساعت قبل، CaeZer گفته است :

سلام ، کاربری PC هست یا کنسول ؟

Pc

در 17 ساعت قبل، amirreza گفته است :

سلام 

منم تقریبا تو همچین انتخابی هستم، به نظرم حداقل باید تلویزیون فورکی گرفت مدل های دیگه برای این زمان به نظر من اشتباه هست و اگر بودجه کم هست مانیتور بهتر هست. 

نه دیگه اونقدرم نیاز نیست!تی وی واسه اتاق میخام بگیرم من ک ۱۰۸۰ ندارم بخام ۴کی بزنم

در 16 ساعت قبل، amir44 گفته است :

یکی از علت های قیمت ارزون تلویزیون ها اینه که ریفرش ریت پایینی دارن، ممکنه همون زمان پاسخ که شما دیدی مناسب باشه ولی وقتی ریت پایین و مثلا 30 باشه به درد بازی های آنلاین نمی خوره. برای بازی های آنلاین و حرفه ای مانیتور شما باید 120 یا 144 hz باشه یا حداقل 60 

یه نکته مهم دیگه که باید بهش توجه بکنی اینه که کنسول ها از تلویزیون استفاده می کنن چون همه سخت افزار یکسانی دارن و همه یه جور هستن ولی  توی PC موقع بازی شما با بازیکن هایی رو به رو می شی که دارن با مانیتور 144 hz و فریم بالا بازی می کنن  و شانس شما برای شکست دادن اونا واقعا کم می شه. 

تلویزیون های خوب یه مدی برای گیم دارن که تاخیر رو کم می کنه ولی بازم برای کنسول خوبه نه PC . شما تلویزیون رو به PC وصل کنی موس رو تکون بدی دیر جا به جا می شه، دیگه توی بازی...

جدی رو موس انقدر تاثیر داره؟

خوب مانیتور ها هم گرونن لامصبا 

در 8 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

با کمی افزایش بودجه میتونید مانیتور های مستر تک رو بگیرید که حداقل فعلا قیمتشون خیلی کمه

خوب همون مستر تک یه ۲۷ میشه ۴ تومن ۲۴ اینچش ۳۲۰۰

در 8 ساعت قبل، Slasher گفته است :

درود 
به نظر من شما میخوای TV بگیری فقط SONY بگیر والسلام برای مانیتور هم من هم BenQ داشتم هم الان MSI دارم خیلی خوبن 

دلیلتون چیه که میگید سونی؟

در 8 ساعت قبل، hosin گفته است :

سلام

بنده هم برای اینکه قیمت مانیتور ها رفته بود بالا تلوزیون 32 ایکس ویژن و یه مدل 24 اینچ ال جی تست کردم توی ایکس ویژن 60 هرتز بود  رفرش خیلی هم راحت باهاش دوتا بازی میکنم و باعث اینکه توی گیم افت کنم نشده تازه رنک اپ هم شدم :)))

اما ال جی زیاد جالب نبود  تصویرش وگرنه اونم همین 5 میلی ثانیه بود و 60 هرتز

https://www.digikala.com/product/dkp-822459/تلویزیون-ال-ای-دی-ال-جی-مدل-24mt48vf-pz-سایز-24-اینچ

این اون الجی هست

یه مورد هم هست مستر تک 24 اینچ که فول اچ دیه اونم مورد خیلی خیلی خوبیه من از نزدیک دیدم کیفیت تصویر خوبی داشت 24 اینچ بود اما خوب تست نکردم

لینک اون ۳۲ اکس ویژن میتونید بدید؟

خوب کوچیکه من هدفم اینه زیر ۲۷ نگیرم چون خودیم ۲۵ داشتم هرچند که گیمینگ نبود!

در 7 ساعت قبل، i-Gamer گفته است :

دوست عزیز:

تی وی فقــــط سونی

مانیتور هم با 4.500 میتونی 32اینچ / 2K / 144hz / curve مسترتک با پنل va بگیری

من دارمش واقعا به پولی ک میدید میارزه

رزواوشن چون 2k هس به هیچ عنوان کیفیت تصویر تو ذوق نمیزنه

بخاطر حالت curve بودن مانیتور قشنگ احاطه میکنه ادمو ک تو بازی  و فیلم عالیه

کیفیت ساخت خوب و قابل قبول(پایش فلزه-یه چی تو مایه های چدن ک به نظرم از پلاستیک بهتره)

نوع اتصال پایه به بدنه دقیقا مثله مانیتورهای دل-اچ پی هستش

کیفیت ساخت متوسط بدنه(نه عالیه نه بد-متوسط)

پشیمان نخواهید شد

شدت رنگ و شدت روشنایی خوبی داره(250 نیت این به لطف پنلش از 250 ips viewsonic که داشتم بیشتر به نظز میاد

بنظرم تو خریدش شک نکن

کلا به پولی ک میدید میارزه

بازم سوالی بود ک از دوستان در مورد برند مسترتک داشت درخدمتم

والا مسترتک بودنش یکم واسم نا اشنا است!

البته کیفیت این برند مورد قبوله و چیزی از رقباش کم نداره ولی ۴۵۰۰ پول تی ویه!

مرسی رفیق از نظرت اون ویو سونیک بهت پیغام دادم واسه خرید ک گویا فروختیش کلا

در 4 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

بخای از نزدیک به صفحه tv نگاه کنی پیکسلاشو میبینی ،بدرد نمیخوره چشاتو خراب میکنه

اینم درسته چون فاصلم کمه

لینک به دیدگاه

خب عزیز

2k

32اینچ

144هرتر

کرو

va

😶

هیچ مانیتوری در حال حاضر با این مبلغ پیدا نمیکنی ک این ـپشنارو داشته باشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Ali98 گفته است :

والا مسترتک بودنش یکم واسم نا اشنا است!

جناب جسارتا مانیتور رو با تیوی مقایسه نکنید شارپنس تصویر به مراتب بهتره

در خرید مستر تک شک نکنید

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

والا شما یخورده دیر اقدام به خرید کردین یعنی  با این بودجه تو اوج گرونی... 

با این پنج تومن قبلا میشد یه ۵۵ سامسونگ 4K بگیری دیگه الان هرچی بودجه بخوره باید راضی بشی :)

توشیبا ۴۹ اینچ هم میتونی بگیری اخرین قیمتش ۴۹۰۰ این حدودا بود که صددرصد گرون تر شده

ویرایش شده توسط HosseinKm
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، HosseinKm گفته است :

والا شما یخورده دیر اقدام به خرید کردین یعنی  با این بودجه تو اوج گرونی... 

با این پنج تومن قبلا میشد یه ۵۵ سامسونگ 4K بگیری دیگه الان هرچی بودجه بخوره باید راضی بشی :)

توشیبا ۴۹ اینچ هم میتونی بگیری اخرین قیمتش ۴۹۰۰ این حدودا بود که صددرصد گرون تر شده

لینکش دارید؟

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ali98 گفته است :

لینکش دارید؟

نه! آنلاین کسی نمیفروشه باید بری دم مغازه بپرسی.  راستی یادم رفت قابلیت MirrorShare هم داره 

لینک به دیدگاه

در 41 دقیقه قبل، HosseinKm گفته است :

نه! آنلاین کسی نمیفروشه باید بری دم مغازه بپرسی.  راستی یادم رفت قابلیت MirrorShare هم داره 

من شهرستانم اینجا مارک توشیبا خیلی کمه

شایدم نباشه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Ali98 گفته است :

خوب دوستان گلم

اگه بخام تی وی 4k بردارم نظرتون چیه؟

https://emalls.ir/مشخصات_LG-4k-TV-43UH651V~id~404384

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تجربه خودمو بهت میگم شاید به درد بخوره

من هم تلویزیون 4k دارم که برای فیلم دیدن و کنسول استفاده می کنم  LG sv800J و هم مانیتور Samsung C27HG70 که  2k 144hz 1ms  هست و برای بازی انلاین مثل بتلفیلد استفاده می کنم

برای بازی های تک نفره tv مشکل خاصی نداره ولی بازی های سریع و انلاین واقعا دست و بالت رو می بنده به خصوص اینکه ما پینگمون هم بالاست بخوای با tv بازی کنی توی بازی همیشه سایه دشمنو می زنی :D

اگر می خوای tv رو به عنوان مانیتور برای pc استفاده کنی نباید انتظار بالایی داشته باشی با اینکه tv های جدید خیلی خیلی بهتر از گذشته شدن ولی بازم تفاوت با مانیتور واقعا محسوس هست

ویرایش شده توسط m!dn!ght
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

من هم تلویزیون 4k دارم که برای فیلم دیدن و کنسول استفاده می کنم  LG sv800J و هم مانیتور Samsung C27HG70 که  2k 144hz 1ms  هست و برای بازی انلاین مثل بتلفیلد استفاده می کنم

برای بازی های تک نفره tv مشکل خاصی نداره ولی بازی های سریع و انلاین واقعا دست و بالت رو می بنده به خصوص اینکه ما پینگمون هم بالاست بخوای با tv بازی کنی توی بازی همیشه سایه دشمنو می زنی :D

اگر می خوای tv رو به عنوان مانیتور برای pc استفاده کنی نباید انتظار بالایی داشته باشی با اینکه tv های جدید خیلی خیلی بهتر از گذشته شدن ولی بازم تفاوت با مانیتور واقعا محسوس هست

درسته ولی شما ی تلویزیون نسل جدید با مانیتور من مقایسه کنید lg 25um65!زمان پاسخ گویی ۱۴ میلی ثانیه بود 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، behnamalizade69 گفته است :

اگه گیر بیاد خوبه خیلی

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، m!dn!ght گفته است :

درود 🌹

بنده قصد خرید این tv رو دارم خواستم بپرسم از کیفیتش راضی هستید؟ میتونه 120Hz رو پشتیبانی کنه؟ از لحاظ (کیفیت‌) یعنی اگر سرعت و میلی ثانیه و... از این قبیل  رو فاکتور بگیریم و تنها روی کیفیت تصویر زوم کنیم، در مقایسه یا مانیتور چگونه عمل میکنه؟ 

متشکرم از پاسخ شما🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...