رفتن به مطلب

لطفاً راهنماییم کنید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیزان من سی‌پی‌یو amd athlon +5000 دارم. میخام RAM دستگامو(1 گیگ هستش) ارتقا بدم ولی مادربوردم فقط DDR2 ساپورت میکنه. رفتم یه مغازه گفت باید Mainbord عوض بشه و البته cpu هم فقط intel میتونی برداری در صورتی که من فکر می‌کنم cpu که دارم هنوز قدرتشو از دست نداده و میتونه حالا حالاها برام کار کنه.

دوست دارم سیستممو در این حد ارتقا بدم:

cpu: همین cpu خودم یعنی amd athlon +5000

motherboard: نمیدونم

VGA: یا 4670 یا از اونجا که شنیدم تازگی گرافیک onboard روی cpu سوار می‌کنن یه cpu اینتل که گرافیکش خوب باشه بردارم.

HDD : 2 TERA

ram: 4giga ddr3

نظرتون چیه؟

لطفاٌ اگه راهنمایی میکنید ملاحظه جیب دانشجویی بنده رو بفرمائید

خیلی ممنون @};-

ویرایش شده توسط nursology
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مادربردهای جدید پردازنده شمارو ساپورت نمیکنه ........ قدرت گرافیکهای داخلی پردازنده های اینتل 1/4 گرافیک 4670 هم نیست و فقط واسه کارهای اداری و فیلم دیدن خوبه

پیشنهاد میکنم اگه فقط و فقط مشکل رم دارید رم سیستم را ارتقا بدید .... رم ddr2 بچه ها و هم خودمم واسه فروش داریم . درضمن مادربرد شما چنتا اسلات رم داره و چنتاش خالیه ؟

ویرایش شده توسط ahmad_ebrahimian
لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

اگر مشکل رم دارید خوب با تغییر رم میتونید مشکلتون رو حل کنید و قیمت 2 گیگش 35000 تومانه ولی اگر میخواید تغییر اساسی بدید مقدار هزینهتون رو بفرمایید تا بتونیم سیستم جدید بهتون پیشنهاد بدمی عزیز

لینک به دیدگاه

یعنی یه مادربورد پیدا نمیشه که هم به cpu من بخوره هم RAM DDR3 ساپورت کنه؟ نمیخام دیگه پول cpu بدم. اگه همچین ماردبوردی واقعا نیست چاره‌ای ندارم جز اینکه به همون DDR2 قناعت کنم. می تونم روی این مینی که دارم هارد 2ترا و گرافیک DDR5 ببندم؟

خیال دارم برا ارتقا سیستمم یه رقم نجومی پول خرج کنم. 000و000و3 ریال :smug:

لینک به دیدگاه

یعنی یه مادربورد پیدا نمیشه که هم به cpu من بخوره هم RAM DDR3 ساپورت کنه؟ نمیخام دیگه پول cpu بدم. اگه همچین ماردبوردی واقعا نیست چاره‌ای ندارم جز اینکه به همون DDR2 قناعت کنم. می تونم روی این مینی که دارم هارد 2ترا و گرافیک DDR5 ببندم؟

خیال دارم برا ارتقا سیستمم یه رقم نجومی پول خرج کنم. 000و000و3 ریال :smug:

خیر مادربرهای جدید cpu am2 را ساپورت نمیکنن

دوست عزیز شما یدونه هارد 2 ترا و یدونه 5670 ddr5 بخرین بندازین رو سیستم و حالشو ببرین

رم دست دوم 2 گیگ هم 25 و 1 گیگو 15 میتونید گیر بیارین

لینک به دیدگاه

احمد جان این پردازنده برای 5670 گلوگاه ایجاد میکنه و نمیتونن از تمام قدرت گرافیک استفاده کنن ،نکته دوم پاور سیستم هست که اشاره ای نشده ولی خودم حدس میزنم که ریل نباشه و ... :wacko:

بنظر من یخورده صبر کنید و بذارید رو بودجتون و کلا سیستم رو عوض کنید خیلی بهتره

لینک به دیدگاه

احمد جان این پردازنده برای 5670 گلوگاه ایجاد میکنه و نمیتونن از تمام قدرت گرافیک استفاده کنن ،نکته دوم پاور سیستم هست که اشاره ای نشده ولی خودم حدس میزنم که ریل نباشه و ... :wacko:

بنظر من یخورده صبر کنید و بذارید رو بودجتون و کلا سیستم رو عوض کنید خیلی بهتره

اشکالی نداره یچیزی میکنه تو گلوش رد میشه ... من گفتم 5670 بگیرن که اگه پاورشون هم ریل نباشه مشکلی واسشون پیش نیاد :D

حالا 4670 هم بگیرن دیگه چه بهتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاورم 1000 هست احتمالا 5770 بگیرم. مشکلی نداره؟

درود

عزیز برند پاور چی هست چون اگه معتبر نباشه ممکنه 300 هم نباشه!

لینک به دیدگاه

مشخصات پاورم اینه:

ELEGANCE

P5-1000w

ATX SWITCHING POWER SUPPLY

پاور شما واسه 5770 اصلا مناسب نیست

پیشنهاد میکنم ازین تاپیک http://forum.persiantools.com/t229849.html یدونه 4670 بخرید

ازین تاپیک http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=10386 هم رم تهیه بفرمایید

لینک به دیدگاه

میشه توضیح بدین چرا مناسب نیست؟!

بعد اگه خواستم پاور بخرم چی بخرم؟

لینک به دیدگاه

میشه توضیح بدین چرا مناسب نیست؟!

بعد اگه خواستم پاور بخرم چی بخرم؟

دوست عزیز پاور شما 230 وات واقعی هست

کارت 5770 در خوشبینانه ترین حالت 75 وات مصرف میکنه

در نهایت 230-75=155 .... سیستم شما بیشتر از 155 وات مصرفشه و پاورتون نمیتونه نیاز سیستمو برطرف کنه

در نهایت بمرور زمان به سیستم و گرافیک آسیب میرسه

فعلا یدونه پاور 380a-eu گیرین بقیمت 43 تومن میتونه کارتونو راه بندازه ولی اگه بفکر آینده نگری هستید کمتر از 535 نخرین

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...