رفتن به مطلب

اولین پوستر و تصاویر رسمی سریال The Witcher منتشر شد

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به تازگی شبکه نتفلیکس اولین پوستر و تصاویر رسمی سریال The Witcher را منتشر کرده است که در ادامه این پست می توانید آن ها را تماشا کنید.

a30_p4isb4_2019-07-02-15-00-11.jpg

چند هفته پیش خبری منتشر شد که در آن بصورت رسمی اعلام شده بود که مراحل فیلمبرداری و تولید فصل اول سریال The Witcher (ویچر) به پایان رسیده است. حال در تازه ترین اخبار سینما و تلویزیون یک پوستر و تصاویر جدیدی از فصل اول این سریال منتشر شده که ما در آن ها شاهد شخصیت های این سریال هستیم. در بیشتر تصاویر و پوستر ما شاهد شخصیت گرالت با بازی هنری کویل هستیم. در تصاویر دیگر شاهد شخصیت های ینفر با بازی آنیا چالوترا و سیری با بازی فریا آلن، هستیم. با انتشار این تصاویر باید منتظر آن باشیم که به زودی اولین تریلر از این منتشر شود و ما بهتر با این سریال آشنا شویم. در ادامه شاهد پوستر و تصاویر جدید هستید:

a30_vua68g_2019-07-02-14-57-39.jpg

a30_jondnh_2019-07-02-14-57-54.jpg

a30_fwzbgq_2019-07-02-14-58-19.jpg

a30_4c40wt_2019-07-02-14-58-37.jpg

a30_orjrdt_2019-07-02-14-59-03.jpg

a30_zmnkwj_2019-07-02-14-59-15.jpg

a30_a0vf8b_2019-07-02-14-59-35.jpg

در فصل اول سریال The Witcher، هنری کویل، فریا آلن، آنیا چالوترا، آنا شافر، جودی می، میمی دیونی، تریکا ویلسون-رید، میلی برادی، آدام لوی، بیورن هیریون هارلدسون، می‌آنا بورینگ، ربکا بنسون، شین اتول، لوک نیل، متیو نیل، توبی بمتفا، سانی سرکیس، رادریک هیل، اینگه بکمن، شارلوت اولری، ناتاشا کالزک، امیت شاه و تام کنتون ایفای نقش دارند. شورانر، نویسنده و تهیه کننده این سریال لورن اشمیت هیسریش است. فصل اول سریال ویچر بر اساس در رمان اول مجموعه کتاب های ویچر ساخته می شود و داستان این دو رمان را در 8 اپیزود به تصویر می کشد. فصل اول سریال ویچر در سه ماه چهارم سال 2019 از شبکه نتفلیکس منتشر خواهد شد.

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

سریال The Witcher منتشر شد !!

امتیاز فعلی از 1700 رای 9.8

300151357427738116917001574768264-l_30NAMA.jpg?2019

لینک به دیدگاه

امیدوارم سریال خیلی خوبی باشه  سری بازیاش که خیلی قشنگ بودن 

لینک به دیدگاه

1700 خیلی کمه گیمرها همه 10 / 10 دادن باید صبر کنید فیلم بینها امتیازاتشون رو بدن 5 میل که شد قابل اثتناده - شک نکن امتیازش میرسه نزدیکهای 8

---------------------------------------------------------

پس این چیه توی تلگرام زدن ؟ شاید امتیاز منتقدین 53 بوده

فصل اول سریال The Witcher
با نمرات مأیوس کننده منتشر شد

photo_2019-12-20_16-10-14.thumb.jpg.a12782f2c3cef112aeef1b5ffdd0406c.jpg

ویرایش شده توسط Hype
لینک به دیدگاه

یک سایت نمره صفر داده به سریال😂😂

https://ew.com/tv-reviews/2019/12/20/netflix-the-witcher-review/

https://ew.com/article/1990/05/11/making-grades/

ویرایش شده توسط 🅰️🅼🅸🅽
لینک به دیدگاه

وقتی دختر جادوگری که گرالت باش میخوابید چون اونو یاد تریس مینداختو سیاه دیزه کردن،چه انتظاری دارین،همه دخترا مکزیکیو سرخپوست اوردن تو فیلم،این یارویی که نقش گرالتو بازی میکنه بجاش باید نقش لتو رو بازی میکرد با اون بازو هاش

واقعا توهین کردن به اصل اثر ،فقط بخاطر اینکه چندتا sjw جیغشون درنیاد

لینک به دیدگاه

شخصا بعد از گندی که فصل 8 گیم آو ترونز زد دیگه انتظار چندانی از سریال‌های این سبکی ندارم. فقط همین که از فصل 8 بهتر باشه برای من کافیه. خوشبختانه داستان رو از روی کتاب ساختن و بر خلاف گیم آو ترونز که کتابش هنوز تموم نشده این یکی تموم شدست و پایان درست حسابی داره.

انتخاب بازیگر و اینا هم بیشتر بحث‌های حاشیه‌ای هستش مهم‌ترین موضوع، داستانِ اثر هستش و کاراکترها تنها نقشی که دارن پیشبرد داستانِ که باید به خوبی انجام بگیره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سایتها امتیاز پایینی دادن

من قسمت اول رو فعلا نگاه کردم

عالی بود

لینک به دیدگاه

برعکس چیزی که همه انتظار داشتم که سریال بدی خواهد بود باید بگم بعد از دیدن ۶ قسمت واقعا عالی بود و همونطور که سازندگان گفته بودن کیفیت سریال خیلی خوبه

در مورد بازیگران که زمان معرفی خیلی ها از جمله خودم خوشم نمیومد ولی الان فهمیدم که بازیگران مناسبی انتخاب شدن بازیگر ینیفر با اینکه بازیگر جدیدی بود ولی خیلی خوب نقشش رو بازی میکنه 

گرالت هم که صدا اونقدر نزدیک به صدای شخصیت بازیش هست که بعضی وقتا میگم شاید صداگذاری کردن

از سیری فعلا نمیشه چیزی گفت چون نقشش خیلی پررنگ نیست فعلا

روند سریال بسیار سریع هست و داستان خیلی سریع داره پیش میره بر عکس فصل های ابتدایی سریالی مثل got 

درکل به عنوان طرفدار سری بازی هاش راضی بودم و سریال گیرایی خوبی داشته و کیفیت هم عالی 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، WINNER گفته است :

سایتها امتیاز پایینی دادن

من قسمت اول رو فعلا نگاه کردم

عالی بود

سلام  game of thrones تازه تمام شده چطور میتونی به همون سبک بگی عالی 🙄

نذاشتن 5 سال بگذره بعد همون سبک سریال بدن بیرون . زارت game of thrones 2 ساختن با نصف جذابیت.

من که رو game of thrones تعصب دارم . تو کتم نمیره این بهتر باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، mitternacht گفته است :

برعکس چیزی که همه انتظار داشتم که سریال بدی خواهد بود باید بگم بعد از دیدن ۶ قسمت واقعا عالی بود و همونطور که سازندگان گفته بودن کیفیت سریال خیلی خوبه

در مورد بازیگران که زمان معرفی خیلی ها از جمله خودم خوشم نمیومد ولی الان فهمیدم که بازیگران مناسبی انتخاب شدن بازیگر ینیفر با اینکه بازیگر جدیدی بود ولی خیلی خوب نقشش رو بازی میکنه 

گرالت هم که صدا اونقدر نزدیک به صدای شخصیت بازیش هست که بعضی وقتا میگم شاید صداگذاری کردن

از سیری فعلا نمیشه چیزی گفت چون نقشش خیلی پررنگ نیست فعلا

روند سریال بسیار سریع هست و داستان خیلی سریع داره پیش میره بر عکس فصل های ابتدایی سریالی مثل got 

درکل به عنوان طرفدار سری بازی هاش راضی بودم و سریال گیرایی خوبی داشته و کیفیت هم عالی 

حرفای تو دل خودمو زدی

مخصوصا صدای گرالت

بعد یک مورد دیگه سبک لباسها هست که خیلی خوشم امد

مثل همون بازی هست

در 41 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

سلام  game of thrones تازه تمام شده چطور میتونی به همون سبک بگی عالی 1f644.png

نذاشتن 5 سال بگذره بعد همون سبک سریال بدن بیرون . زارت game of thrones 2 ساختن با نصف جذابیت.

من که رو game of thrones تعصب دارم . تو کتم نمیره این بهتر باشه.

هرکس نظر خودش رو داره

همینطور که خیلی ها از اخر گیم اف ترونز خوششون نیومد

برعکس من خوشم امد

یعنی کسی حدث هم نمیزد اینطور تموم بشه

لینک به دیدگاه

تنها موردی که دیدم تو سریال اینکه برای کسی که پیشینه ای از سریال رو ندونه خیلی مبهمه حتی برای خود من هم پیچیده بود مخصوصا اینکه زمان بندی ها گیج کننده است هی میره به گذشته هی اینده بدون اینکه ادم متوجه شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان لطفا داستان سریالو اسپویل نکنید بعضی ها یکیش خودم هنوز سریالو ندیدن لذتش از بین نره

البته خودم عادت دارم همیشه سریال جدید که میاد و میره توی واچ لیست صبر میکنم 3 فصل بیاد بعد نگاه کنم الانم نمیدونم نگاه کنم یا صببر کنم احتمالا نگاه کنم چون نمیتونم 3 سال صبر کنم قبلا حوصله و صبری داشتما

گیم اف ترونز زمانی که تبلیغهاشو میدیدم میگفتم سریال شاخی میشه که شد صبر کردم 3 فصل تموم بشه بعد نگاه کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سریال رو امروز تموم کردم

امتیاز 100 بهش میدم

عالی

یعنی دستشون درد نکنه واقعا که جای گیم اف ترونز رو پر کردن

لینک به دیدگاه

منم دیروز تمومش کردم،سریال خوبیه برای سرگرمی،ولی از لحاظ تخصصی نگاه کنیم واقعا کردنش گیم اف ترونز،اون حال و هوای ویچر رو ندارن اصلن

از لحاظ دیالوگ بنظرم مشکل نداشت ،ولی ظاهر بازیگرارو چندان خوب کار نکردن و همچنین حال و هواش یه چیزی بین گیم اف ترونز و ارباب حلقه هایه

همینطور چینش بازیگرا تو نقش،اگه قضیه سیاه پوست سفید پوستیه،خوب سیاه پوستارو همون جایی که باید باشن یعنی اهالی منطقه ی زاراکینیا باشن،از اونا هم داخل سریال میووردن ،که مطمئنم داخل کتاب هم درمورشون گفته شده،نه اینکه چندتا سیاه پوست بشن جادو گر

معمولا همیشه سیاه پوستا در افسانه حکم شمشیر زن های حرفه ای در مناطق صحرایی رو دارن ،داخل بازی هم همینطوره

نمیدونم با این کار قرار بود چه چیزی رو ثابت کنن

این که تا حدود زیادی با اصل کتاب فرق داره ،اینکه خوده نویسنده گفته که من هیچ کاری با سازنده ی سریال ندارم،فقط اسم ویچر و انداختن روی سریال که گیمرا رو بکشونن سمت خودشون؟این چه کاریه اخه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بزرگترین ایرادش مدالیون گرالته که یه سکه انداختن گردنش و هیچ تاثیری نداره ، کوتاه بودن سریال ، اونایی که با بازی ویچر آشنایی ندارن باید بدونن که گرالت یه هیولا کش حرفه ای هستش و چند قسمت به نظرم باید به این بخش اختصاص میدادن

اسپویل : با رنگ سفید نوشتم البته سواله سطر پایینی

یه سوال هم ذهنمو مشغول کرده توی ویچر 3 میبینیم سیری دختر امپراطور نیلفگارده ولی اینجا نه و پدر و مادرشم هم سالهاست مفقود شدن

مطلب دوم اینکه  اسم دندلاین چرا شده یاسکو یا یه همچین چیزی ؟

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

بزرگترین ایرادش مدالیون گرالته که یه سکه انداختن گردنش و هیچ تاثیری نداره ، کوتاه بودن سریال ، اونایی که با بازی ویچر آشنایی ندارن باید بدونن که گرالت یه هیولا کش حرفه ای هستش و چند قسمت به نظرم باید به این بخش اختصاص میدادن

یه سوال هم ذهنمو مشغول کرده توی ویچر 3 میبینیم سیری دختر امپراطور نیلفگارده ولی اینجا نه و پدر و مادرشم هم سالهاست مفقود شدن

تو کتاب اسمش اینه، لهستانیه فکر کنم. اون مدالیون هم تو کتاب به همین کل توصیف شده به همین خاطر با چیزی که تو بازی هست فرق می کنه، یه مورد دیگه هم اینکه گرالت همیشه مثل بازی دو تا شمشیر با خودش نداره، شمشیر نقره ای مثل کتاب ،  بیشتر وقتها همراه روچ کنار سایر وسایل هست. به هر حال نویسنده اصلی ویچر از بازی هنری کویل خیلی خوشش اومده (مثل خود من! 😀) و تو مصاحبش گفته که انتخاب اون برای نقش گرالت مثل ویگو مورتنسن برای آراگورن در ارباب حلقه هاست و این نقش با اون بخوبی تو خاطره ها می مونه. یک سری شخصیت ها اگر عوض میشد شاید بهتر می بود، مثلا ینفر و تریس که خوب باید حداقل جینجر می بود.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

والا هنری کویل نقش گرالتو به خوبی دراورده حتی صداش وحشتناک قشنگه. من به شخصه خیلی خوشم اومد از این‌ فصل فقط اخرش ضد حال بود. این که مد شده هرفصل سریال با یه کلیف هنگر تموم بشه یه چیز بیخودیه‌ به‌ نظر من. 

بازیگر نقش ینیفر کارش خوب بود ولی درکل نمیدونم چرا این‌ نقش بهش نمیومد. 

فصل دوم اواخر ۲۰۲۰ میاد یا ۲۰۲۱؟ کسی خبر داره؟ من یکی‌که بشخصه از همین الان منتظرم.

سریال مستر ربات هم به صورت فوق العاده ای تموم شد. کسایی که‌ ندیدن شدیدا توصیه‌ میشه برن ببیننش.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اره دقیقا مدال گرالت هم شکلش خیلی بهتره،اینی که تو فیلم گذاشتن بیشتر انگار برا قشنگیه تا اینکه بفهمه دور و برش موجود هست یا نه

در مورد اون قسمت سفید که پرسیدید ،اینها تا حدودی بر اساس کتاب گرفته شده،همونطور که میدونید داستان ویچر بازی کلا بعد از کتابه،یعنی اینکه باید ویچر در اون سانحه که مردم گرالتو محاصره میکنن و یکی با اون کاه روب ها که شبیه چنگالن میکنه تو کمر گرالت،گرالت اونجا میمیره،ینفر هم همینطور و داستان تموم میشه،ولی بازی بعد اون رو بیان میکنه

فقط قضیه سیری هم تو فیلم بازم ایراد داره،مثل اینکه خوندم سیری برای اینکه ازدواج نکنه فرار میکنه،نه اون قضیه جنگ و اینا که تو فیلم اومده،و همچنین اون مرد جادوگره (روزاک؟)که یه Doppler میکشش،در واقعدر کتاب  دوپلر نمیکشش و .. کلا اگه میتونستن از اصل منبع یعنی کتاب پیروی کنن خیلی بهتر بود

لینک به دیدگاه

اسپویل:

صدای گرالت با نرم افزار ادیت شده مشخصه ادیت شدست

اون مدالیون بیخاصیت بوده فعلا

دندلاین شده جونیور یا یاسکی

سیری پیشکشی گرالته 

ینفر به واسطه جادو درگیر گرالته (ارزو گرالت از جن) 

هدف نیلف گارد گسترش قلمروعه 

جادوگرا از چیزی که فکر میکنید بی خاصیت ترن و زود نوار انرژیشون تموم میشه😂

خبری از اژدها کشی نیست(گرالت اعتراف میکنه که ازینکارا بلد نیست) 

ینفر برای زیباییش زاییدن رو از دست داده و دنبال اینه بتونه مادر بشه

سیری به دنبال گرالت فرار میکنه ولی بدون نقشه راه گیر قوم های مختلف میشه

تا قسمت 7 گذشته و یا معرفی کوتاهی از گرالت و بقیه میکنه و قسمت حال فرار سیری رو نشون میده از قسمت 8 برمیگرده به حال که نیلفگارد به سینترا حمله میکنه و ادامه ماجرا 

اون لشکر شمالیم گویا اخر داستان سر میرسن

داستان قشنگیه و خبری از سوپر هیرو و یا ابر قهرمان نیست  و داره داستان یه ویچر و پیشکشش رو روایت میکنه

البته شاید سیری ابر قهرمان باشه چون هنوز قدرتاش مشخص نیست ولی گرالت و ینفر تقریبا یه ادم عادی حساب میشن که راحت میتونن بمیرن بر خلاف اون got که طرف با اتیش اژدها نمیمیره ولی با خنجر میمیره(مسخره…!) 

چون ابرقهرمان نیست و احتمال کشته شدنش مثل مردم عادی وجود داره خوشم اومد از فیلم وگرنه اگه مثل got بود نگاهش نمیکردم چون هیچ منطقی داخل فیلم نیست! 

ویرایش شده توسط mَd
لینک به دیدگاه

سریال رو چند روز پیش تموم کردم حقیقتش به نظرم منتقدا زیادی بهش سخت گرفتن وکاربرای mdb هم حسابی بهش نمره دادن به نظرم نمره 8 برازندش هست ولی سریال پتانسیل بهتر شدن رو داره در فصل بعدی و من امید دارم بتونه امتیاز بالای 9 رو بگیره در فصل اینده دوستان اسپویل نکنید شاید یک بنده خدایی ندیده

لینک به دیدگاه

در در 29 آذر 1398 در 16:17، Hype گفته است :

1700 خیلی کمه گیمرها همه 10 / 10 دادن باید صبر کنید فیلم بینها امتیازاتشون رو بدن 5 میل که شد قابل اثتناده - شک نکن امتیازش میرسه نزدیکهای 8

---------------------------------------------------------

پس این چیه توی تلگرام زدن ؟ شاید امتیاز منتقدین 53 بوده

فصل اول سریال The Witcher
با نمرات مأیوس کننده منتشر شد

photo_2019-12-20_16-10-14.thumb.jpg.a12782f2c3cef112aeef1b5ffdd0406c.jpg

نمرات با دید خیلی بدی دادن بهش. من کامل 2 بار فصل اول سریالو دیدم. فصل اول بیشتر معرفی کارکتر ها بود.

من IMDB بش 10/10 دادم.

هر کی میگه خوب نیست بگید کجاش خوب نیست . شاید ندیده سریالو اصلا.

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اون طرح داخل بازی کپی رایت داره نمیشه همیینطوری استفادش کنن. خیلی امتیاز های داستان ویچر دست سی دی پراجکت هست. اتفاقا مشکلی مالی که با نویسنده کتاب داشتن  برطرف شد.

فیلم نامه رو از کتاب اقتباس گرفتن نه از بازی.قطعا برای جذابیت دست هم میبرن داخلش مثل خود بازی ویچر.

در کل نگاه کنیدو فیلم برداری فصل دوم هم شروع شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، mَd گفته است :

صدای گرالت با نرم افزار ادیت شده مشخصه ادیت شدست

ماشاءالله چیزی هم موند که اسپویل نکنی واسه اونایی که ندیدن !

لینک به دیدگاه

من که خوشم نیومد

جلوه های ویژه نسبتا ضعیف

داستان زیادی تخیلی و مسخره

پیچیدگی بی دلیل داستان

بازی ضعیف 

همون امتیاز 53 از سرش زیادیه

البته شاید برای یک سری از دوستان گیمر که به بازی علاقه داشتن جذابیت های خاص خودشو داشته باشه ولی تو نگاه کلی امتیازش نهایت 40 یا همون چهار از ده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...