رفتن به مطلب

گارانتی گرین

Recommended Posts

در در 12 تیر 1398 در 01:37، GREEN Support گفته است :

سلام. شماره پذیرش دستگاهتون رو لطف کنید.

سلام.گارانتی پاورهای گرین خوده شرکته یا گارانتی سازگار هم پشتیبانی میکنه از محصولات؟چون یکی از فروشنده ها گفت گارانتیش سازگاره اما تو نت سرچ کردم چیزی ندیدم

لینک به دیدگاه

در در 23 تیر 1398 در 21:55، rahyarpaul گفته است :

پس نبرم  چون صداش هنگام لود بالا ،میاد

هر موقع عین تراکتور صدا داد اونموقع ببرم. و دست به دعا بشم که از بین نره.

تا حالا تنها یه بار کارم به گارانتی افتاده اونم مادیران بود 5 سال قبل یه lg 22 داشتم مدلش دقیق یادم نیست،یهمشکل تو رنگش رخ داده یود حضوری اومد دید ،گفت تولید این متوقف شده و دیگه این مدلو نداریم یه ips 226 دید،نو هم بود 2 سال گارانتی داشت ،گفت خداحافظ.گفت میخوای 100 تومن بیشتتر بده برات 3d بدم ،دیدم کاری با 3d ندارم.گفتم نیازی نیست.

دیگه کارم به گارانتی نخورده .نمیدونم الان lg چجور شده ولی ای کاش همه گارانتیا همینجوری بودن

سلام دوست خوبم. خیلی از گرافیک ها کویل دارند و مشکل محسوب نمیشه مگر اینکه مدار تغذیه واقعا مشکل داشته باشه و باعث ایجاد مشکلات زیادی میشه که کاملا قابل تشخیصه. کلا شرکت ها برای کویل گرافیک را عوض نمی کنند. ولی در کل قطعه نفرستید گارانتی بهتره من که خودم تجربه خوبی با گرین نداشتم و خیلی زمان برد تا کارم راه افتاد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، fernas گفته است :

سلام.گارانتی پاورهای گرین خوده شرکته یا گارانتی سازگار هم پشتیبانی میکنه از محصولات؟چون یکی از فروشنده ها گفت گارانتیش سازگاره اما تو نت سرچ کردم چیزی ندیدم

سلام. محصولات گرین تنها با گارانتی گرین در بازار عرضه می شوند. 

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام یه کیبورد میخام بگیرم نوشته با گارانتی عادی

منظورش اینه که از گارانتی مدتی گذشته با همین گارانتی باقیمونده میفروشیم؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...