رفتن به مطلب

فروش رایزر EZDIY-FAB PCI-E 3.0 16x16x با طول 25 سانتیمتر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

یک عدد رایزر EZDIY به توصیه دوستان در سال گذشته خریداری کرده بودم، از سایت آمازون به کمک وبسایت EGERD ، متاسفانه کاری که میخواستم بکنم(سیستم دیواری) کنسل شد و این رایزر هم به کارم نیومد ، صرفا تست سلامت و کارکرد ازش گرفته بودم و دیگه ازش استفاده نکردم و بیکار افتاده یه گوشه.

همین الان از وبسایت Egerd بخواید خرید کنید قیمت رو حدود 370 میزنه، وبسایت مالتینا هم 398 هزار تومن(که البته قیمتش آپدیت نیست چون این مدل یکی دو دلار ارزونتر شده)

screen564.thumb.jpg.2de680c3f177fa5e10f80e0f660bf465.jpg

پس قیمت روزش رو همون قیمت روز Egerd که ارزونتر زده در نظر میگیرم یعنی 370 تومن و ازش 100 تومن کم میکنم(یعنی 27 درصد از قیمت نوش کم شده با اینکه فقط یکبار تست سلامت ازش گرفتم و دیگه استفاده نکردم) تا بشه دقیقا قیمتی که خودم خریده بودم در زمان دلار 6-7 تومنی . پس قیمت نهایی 270 هزار تومن ، هزینه ارسال هم به عهده خریدار محترم هست

*در مورد اینکه "تفاوتش با رایزر های های سطح پایین توی بازار هستن چیه" "یا اینکه "چرا به جای رایزر های ارزون 1x به 16x چرا باید اینو بخرم؟" هم بهتره در اینترنت جست و جو کنین چون شاید چون خیلی تو فروم نباشم که بتونم پاسخ بدم

*ابتدا واریز و بعد ارسال کالا

*فروش به صورت مزایده نیست و اولویتی برای فروش به افرادی که پیشنهاد میدن وجود نداره،اگر چند نفر پیشنهاد بدن خودم از بینشون انتخاب میکنم(چه خوش خیال! اومدیم و یک نفرم پیشنهاد ندادxD) ، چون شخصا علاقمندم با افراد خوش سابقه(یا حداقل افرادی که بام بدحسابی نکردن) و مصرف کننده واقعی معامله کنم ، اگر جنسم 100 سال هم رو زمین بمونه و دوستان بدحساب 100 برابر ارزشش هم پول بدن بهشون نمیفروشم :D 

*شاید روی وبسایت دیوار و پرشین تولز هم آگهیش کنم

عکس های کالا:

IMG_5273.thumb.JPG.0263be03219d5e72fe8e821f478b582a.JPG

IMG_5274.thumb.JPG.49748ad33fafbf5722e60db3696113fa.JPG

معمولا وقتی میخوام چیزی بفروشم یهو قیمت دلار و... به شدت سقوط ازاد میکنه تا جنسم بخوره تو سرش، پس میتونید امیدوار باشید در آینده دلار بیاد پایین، اصلا به خاطر بهبود وضعیت اقتصادی مملکت دارم این فداکاری رو انجام میدم :D

قبلا یه بازارچه تجهیزات مادینگ داشتیم الان پیداش نمیکنم هرچی میگردم، برای همین تو قسمت تجهیزات ماینینگ گذاشتمش 

با آرزوی سلامتی و موفقیت

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

درود دوست من شرمنده بابت اسپم 

من بیشتر از اینکه مجذوب کالا بشم جذب متنت شدم 

ایشالله خوب بفروشی

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام، اکثر رایزر ها رو نمیشه راحت خم کرد چون میشکنن، انعطاف پذیری این چطوه ؟ مثل این میشه خمش کرد؟

image.thumb.png.3d09ba86b4b8fec6044db5a64de58270.png

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...