رفتن به مطلب

فروش مادربرد Asrock 890GX Pro3

Sya1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک دستگاه مادربرد Asrock 890GX Pro3 با قابلیت پشتیبانی از سی پی یو های بولدوزر یا همون سری اف ایکس برای فروش دارم . گارانتی شاب داره تا 30/02/92 . مادر برد کاملا سالم و تمیز هست . در ضمن با مادربرد های چیپست P67 و Z67 یا کلا سوکت 1155 هم تعویض میکنم . اگر کسی پیشنهادی داشت با من تماس بگیره ، ممنون از دوستان .

موبایل : 09366449161

قیمت :145 هزار تومان

ویرایش شده توسط Sya1
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز متوجه شدی که قیمت باتوجه 153 تومن بودن

من همون 120 خریدارم

ویرایش شده توسط amdlove
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر در جریان باشید دلار حدود 1600 تومان شده . و اگر کمی با بازار آشنا باشید میفهمید که با بالا رفتن قیمت دلار قطعات گرون

میشود . به همین دلیل امروز 30 آذر اکثر شرکت های وارد کننده و گارانتی مثل آواژنگ 15 درصد قیمت مادر برد ها را بالا برده است . در ضمن شما گفتید که از آشنا قیمت گرفتید و قیمت واقعی مادر برد 175 هزار تومن است به اضافه ی 15 درصد افزایش قیمت .

لطف کن از این به بعد وقتی میخوای تو تاپیک قیمت بدی ، از دوستان و آشنایان قیمت نگیر .

قیمت مادر برد هنوز 145 هزار تومان .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر در جریان باشید دلار حدود 1600 تومان شده . و اگر کمی با بازار آشنا باشید میفهمید که با بالا رفتن قیمت دلار قطعات گرون

میشود . به همین دلیل امروز 30 آذر اکثر شرکت های وارد کننده و گارانتی مثل آواژنگ 15 درصد قیمت مادر برد ها را بالا برده است . در ضمن شما گفتید که از آشنا قیمت گرفتید و قیمت واقعی مادر برد 175 هزار تومن است به اضافه ی 15 درصد افزایش قیمت .

لطف کن از این به بعد وقتی میخوای تو تاپیک قیمت بدی ، از دوستان و آشنایان قیمت نگیر .

قیمت مادر برد هنوز 145 هزار تومان .

سلام

دوست عزیز عذر میخوام اگه باعث ناراحتی شما شدم

امیدوارم یه نفر پیدا بشه به قیمت نو مادربرد شما رو بخره

من و خیلی از ادمای دیگه در تمام این کره خاکی معمولا از جاهای بخصوصی خرید میکنم وخرید میکنند تا در خریدهای بعدی با عنوان همکار قیمت رو حساب میکنند

بعد آدم باید دیونه باشه که از جایی که به شما گرون قیمت دادن قیمت بگیره تا ادعای شما حق به جانب بشه

بسیار از این طرز فکرتون متاسفم

لینک به دیدگاه

دوستان اگر کسی تو بازار آشنا داره یا از جایی میتونه ارزون تر تهیه کنه ، لطف کنه زودتر دست بکار بشه و بخره و با قیمت های فضایی تاپیک رو خراب نکنه !

با ارز پوزش از دوستان محترم لیونی .

قیمت هنوز : 145

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...