رفتن به مطلب

روشن نشدن پاور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

یک پاور کولور مستر 750 وات دارم، تقریبا موقعه ای که سیل سرتاسری واسه ایران اومد همون موقع خاموش شد و دیگه روشن نشد، حالا چرا گفتم سیل چون اون موقعه پاور روشن نبود ولی تو برق بود و رعد و برق های شدید اومد . بعد از اون هر چی کردم روشن بشه نشد که نشد حالا خودم احتمال دادم که ممکنه مشکل از این باشه....

خلاصه از اون موقعه فرستادم برای گارانتی و تقریبا هر یک هفته یکبار یک بهونه میاوردند قطعه نداریم😑 یک هفته دیگه میگفتند صبر کنید مشکل رو حل میکنیم میفرستیم، یک هفته دیگه میگفتند مشکل جدی و پاور سوخته، یک هفته دیگه میگفتند صبر کن تا قطعه برسه تا پاور رو درست کنیم، خلاصه اینقد منو دق مرگ کردند  تا همین چند روز پیشرفتم یک گرین 700 وات رو به قیمت 1.100 خریدم😑( خداوکیلی خیلی زور داشت با این قیمت ها)

خلاصه پاور رو بعد از این همه مدت! و سر کاری گذاشتن و مسخره بازی باز پس فرستادن با این مضمون که پاور درست نمیشه😑 خلاصه امروز رفتم پاور چک کردم اینقدر خط و خش روش بود که نمیدونم دقیقا چه طوری رفتاری باهاش داشتند....!

خلاصه دوستان حالم خیلی خرابه یعنی در حد مرگ...بعد این همه سر کار گذاشتن هیچ کاری نکردند پول رفت و برگشت تیپاکس هم 60 تومن گرفتن😑

بعدش هم از غصه این مسخره بازی هاشون 1.100 رو دادم پاور دیگه و غصه این همه ضرر!!

الان احتمالات شما دوستان عزیز چیه؟ این پاور چطور مشکلی میتونه داشته باشه؟!

همه کابل ها رو که به سیستم وصل میکنم در حد یک ثانیه روشن میشه و بعدش خاموش میشه!

خودم پاور رو باز کردم هیچ کدوم از قطعات داخلیش دچار سوختگی نشده بود...!!

جایی رو میشناسید با هزینه ازاد تعمیرش کنم؟!

اصلا این پاور که کم کارکرد بود چرا این طوری اش شد؟! مشکل از چی میتونه باشه؟ شما چه تجربه ای از خرابی های پاور دارید....لطفا برام بگید.

ویرایش شده توسط Paradise Lost
لینک به دیدگاه

سلام با عرض پوزش بابت اسپم

این بحث سرباز زدن گارانتی ها خیلی شایع شده منم یک مورد داشتم براتوم میفرستم چه  داستان هایی داشتم

در مورد رعد و برق هم اگه خونه شما ارت داشته باشه کمتر اسیبی به وسایل برقی میرسه( اگر ارت نداره یک سیم  رو به بدنه پاور و... اتصال بده و اون  سیم رو

به پنجره فلزی  یا چاه و... اتصال بده

رعد و برق در اکثر مواقع به وسایل گیرنده سیگنال جذب میشن مثل موبایل مثل انتن و ماهواره و حتی اتاقک اسانسور هم در معرض رعد و برق اسیب پذیر هست 

لینک به دیدگاه

گارانتی فقط گرین بقیه فقط واسه شوخی ساخته شدن

کیبورد من خراب شد دادم دستشون سه روز بعد یکی نو تحویل داد سالم سالم آکبند

ویرایش شده توسط Coffee Addicted
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...