رفتن به مطلب

اتصال مانیتور به سیستم

Hawmiduw
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من میخوام یه کیس جدید بخرم که کارت گرافیکش پورت vga نداره ولی مانیتور من فقط پورت vga داره..میخواستم بپرسم آیا میشه مانیتور رو به پورت vga بر روی مادربرد وصل کرد یا باید برای کارت گرافیک تبدیل بخرم؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، Hawmiduw گفته است :

سلام دوستان من میخوام یه کیس جدید بخرم که کارت گرافیکش پورت vga نداره ولی مانیتور من فقط پورت vga داره..میخواستم بپرسم آیا میشه مانیتور رو به پورت vga بر روی مادربرد وصل کرد یا باید برای کارت گرافیک تبدیل بخرم؟

ممنون میشم اگه پاسخ بدید

اگه به پورت vga مادربرد وصل کنید اون موقت سیستم از کارت گرافیک ضعیف داخل پردازنده استفاده می کنه (اگه داشته باشه) و عملا کارت گرافیک شما بی استفاده می شه.

اگه کارت گرافیک پورت DVI داره از تبدیل های DVI به VGA استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

کارت گرافیکتون چی هست ؟ شاید DVIداشته باشه ؟ از تبدیل DVIبه VGAاستفاده کن مشکلت حل میشه ولی برای صدا باید از اسپیکر استفاده کنی چون DVIکه صدا رو انتقال نمیده، اگر مانیتور اسپیکر داره از کابل انتقال صدا استفاده کن یه سرشو بزن به پشت کیس یه طرفشم به مانیتور

لینک به دیدگاه

سلام خیلی ممنونم از شما..فقط میخواستم بدونم همه ی تبدیل های dvi به vga عمل میکنند یا برند خاصی رو باید تهیه کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 14 تیر 1398 در 17:13، Hawmiduw گفته است :

سلام خیلی ممنونم از شما..فقط میخواستم بدونم همه ی تبدیل های dvi به vga عمل میکنند یا برند خاصی رو باید تهیه کنم؟

هیچ فرقی ندارن فقط سالمشو بخر ب فروشنده بگو تست کنه

لینک به دیدگاه

در در 14 تیر 1398 در 17:13، Hawmiduw گفته است :

روی کارت 1060 یدونه مدل که سرهم بود که یه سر میخورد به گرافیک یه سر کابل VGA میخورد بهش تست کردم کار نکرد بعد پرس و جو  کردم اکثرا گفتن که آنالوگه و تبدیل دیجیتال میخوان کارتای جدید بعد یدونه که کابل برق میخورد و آداپتور مانند داشت تست کردم اون تصویر داد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...