رفتن به مطلب

مشاوره در انتخاب کیس و سیستم کولینگ

Recommended Posts

با سلام و درود فراوان

عزیزان بعد از مدتی تصمیم به عوض کردن کیس و نصب سیستم کولینگ دارم

ممنون میشم بگید کدوم قطعات الان خوب هستند با توجه به قطعات من

vga:5830 xfx

ram :8Gb apacer

power:535A

cpu:intel corei3-540

hdd:500gb

2 عدد DVD رایتر

mb:asus p7p55 lx

من فردا میرم بازار برای گرین..این مدل ها رو پسندیدم فقط نظر کارشناسی میخواستم..که برای نصب کولینگ بعدا مشکلی نداشته باشم..همینطور برای کراس

X3----falcon--x5

برای کولینگ هم حدودای 70 گذاشتم کار

با سپاس فراوان و درود بیکران

لینک به دیدگاه

درود. دوست عزیز پیشنهاد من x5 هستش .

اگرچه کولینگ دو کیس دیگه هم برای سیستم شما مکفی هستش ولی چون به نظرم میاد زیاد محدودیت بودجه ندارید و می تونید برای x5 هم هزینه کنید ، اون رو پیشنهاد دادم.

دوتا فن کنترلر ، 2 تا USB3 ، مجموعاً 5 فن و قابلیت ارتقاع تا 6 فن رو هم داره.

از نظر من خوشگل تر هم هستش.

لینک به دیدگاه

با تشکر از مدیر عزیز

نظر خودم هم بیشتر روی x5هستش ولی یه جایی تو فروم خودمون خوندم که جا برای نصب فن سی پی یو به اندازه کافی نداره..اگرچه من نمیخوام حرفه ای کار کنم و با 70تومن فن رو سرهم میکنم ایا به نظرتون مشکلی پیش نمیاد؟

ببخشید دوست عزیز یه سوال دیگه اینکه مادربرد من usb3نداره..ایا این usb ها بی استفاده میمونه برام؟

با تشکر از توجه شما نازنین

لینک به دیدگاه

نه دسوت تمام یو اس پی ها قابلیت backward compatibility دارن . یعنی اگر بهش usb2 هم وصل کنی به راحتی میتونی استفاده کنی و مشکلی نخواهی داشت .

لینک به دیدگاه

البته کیس X5 از حالت backward پشتیبانی نمی کنه و کانکتور usb3 برای مادربردهای جدید رو داره که روی خود مادربرد نصب می شه.

در رابطه با کولر cpu هم ، کولرهایی رو تا حداقل 15 سانت رو 100% جوابگو هستش . بسته به نوع مادربرد ، پوزیشن پردازنده و کولرانتخابی شما ، ممکن هستش ، کولر تا 16 الی 17 سانت هم توش جا بشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیزم

با تشکر از شما

من امروز اینو از بوشهر خریدم

http://lioncomputer.ir/uploads/original/d814f8012c7ce20e411b940f765368182011071417253843.jpg

دمای سی پی رو شده 34 فکر کنم چیز خوبیه ..برای کیس رفتم ولی نمایندگیش نداشتx5یه چندتا مدل 2009 با مگنوم و مگنوم+ داشت و اربیت..بین اینها کدوم رو ترجیح میدین مهندسین..

ایشالله فردا از کیس یه عکس میزارم

با سپاس فراوان از شما دوستان فنی و ماهر

لینک به دیدگاه

سلام

من کولر رو که نصب کردم بعدش که روشن کردم میزنه بایوس ریکاوری

زیرش هم f1 رو میزاره..به نظرتون مشکل از چی هست؟

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...