رفتن به مطلب

ظاهر شدن و غیب شدن وایرلس مودم

Lawrence
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام مودمم چند وقتیه قاطی کرده . خودش کاملا به نت وصله و کار میکنه ولی وایرلسش هی میاد و میره. تقریبا بیشتر وقتا نیستش. مخفی نمیشه انگار کلا خاموش میشه و گوشی ای که بهش وصله کلا قطع میکنه اتصال رو. مدلش 2730 دی لینک .فریمورش اخرین  ورژن هست . تنظیمات و یکبار ریست کردم اما تاثیری نکرد  .کسی نظری داره درمورد خرابی یا تعمیرش؟

ScreenShot_20190704213238.png

ScreenShot_20190704213311.png

ویرایش شده توسط milad.azn
لینک به دیدگاه

به تعمیر کار نشون بدید. 

احتمال خرابی خازن های اطراف چیپ وایر لس  هست. 

مورد اخر خرابی خود ایسی وایر لس  هست

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، hamed_crazy گفته است :

به تعمیر کار نشون بدید. 

احتمال خرابی خازن های اطراف چیپ وایر لس  هست. 

مورد اخر خرابی خود ایسی وایر لس  هست

به تعمیرکار چه دستگاهی نشون بدم؟ تعمیرکار مودم که نداریم به صورت رسمی . مگه ببرم نماینگی

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

به تعمیرکار چه دستگاهی نشون بدم؟ تعمیرکار مودم که نداریم به صورت رسمی . مگه ببرم نماینگی

همین بلا سر مودم asus n10هم اومد بازش کردم دیدم یه سیم هست که به آنتن وایرلس وصل میشه اون افتاده نمیدونم لهیمش کردم یا همینطوری وصل میشد دقیقا یادم نیست ولی به کل مشکلش حل شد

نهایتا اینکه اگه گارانتی داره تحویل نمایندگی بده اگر هم نداره باز بده همونا برات درست کنن یه پولی هم ازت میگیرن

لینک به دیدگاه

🙂

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

همین بلا سر مودم asus n10هم اومد بازش کردم دیدم یه سیم هست که به آنتن وایرلس وصل میشه اون افتاده نمیدونم لهیمش کردم یا همینطوری وصل میشد دقیقا یادم نیست ولی به کل مشکلش حل شد

نهایتا اینکه اگه گارانتی داره تحویل نمایندگی بده اگر هم نداره باز بده همونا برات درست کنن یه پولی هم ازت میگیرن

شاید باورت نشه بازش کردم سیم آنتنشو جابجا کردم با دو تا تقه و دو تا فوت درست شد 🙂

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، milad.azn گفته است :

شاید باورت نشه بازش کردم سیم آنتنشو جابجا کردم با دو تا تقه و دو تا فوت درست شد 1f642.png

😀گفتم  که دقیقا یه همچین حالتیه😂فقط من نمیدونم سیمش چطور کنده شد چون مودم که جا به جا نمیشه همیشه یه جا ثابته

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...