رفتن به مطلب

تغییر آیپی یا سریال برای ساخت اکانت جدید در گیم آنلاین ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

تویه بازی آنلاین بن شدم ( MTA SA ) یا همون جی تی ای سن اندریاس انلاین . با سمپ اشتباه نشه .

خب این خواست خودم بود یعنی کاری کردم بن شم که اکانت جدید بسازم از 0 شروع کنم . به این صورته که میگه : سریال شما برای 60 روز بن شد ... یعنی با این سیستم تا دیگه نمیشه اکانت ساخت چن سریال این سیستم بن شده و باید سیستم جدید ببندم و ازین حرفا

خلاصه سرتون درد نیارم میخوام سریال سیستم عوض شه ( واس کریت اکانت )

با تغییر ویندوز سریال عوض میشه ؟

هر هارد سریال جداگونه داره ؟ یه هارد دیگه ببندم این گیم رو اونجا نصب کنم میشه ؟ یا باید سیستم کلا عوض شه ؟

اصلا آیپی با سریال فرق داره ؟ یعنی آیپی عوض شه سریال عوض میشه ؟ چطوری؟

لطفا سریعتر جواب بدین تنها سرگرمی ما همینه :D

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

سلام

تویه بازی آنلاین بن شدم ( MTA SA ) یا همون جی تی ای سن اندریاس انلاین . با سمپ اشتباه نشه .

خب این خواست خودم بود یعنی کاری کردم بن شم که اکانت جدید بسازم از 0 شروع کنم . به این صورته که میگه : سریال شما برای 60 روز بن شد ... یعنی با این سیستم تا دیگه نمیشه اکانت ساخت چن سریال این سیستم بن شده و باید سیستم جدید ببندم و ازین حرفا

خلاصه سرتون درد نیارم میخوام سریال سیستم عوض شه ( واس کریت اکانت )

با تغییر ویندوز سریال عوض میشه ؟

هر هارد سریال جداگونه داره ؟ یه هارد دیگه ببندم این گیم رو اونجا نصب کنم میشه ؟ یا باید سیستم کلا عوض شه ؟

اصلا آیپی با سریال فرق داره ؟ یعنی آیپی عوض شه سریال عوض میشه ؟ چطوری؟

لطفا سریعتر جواب بدین تنها سرگرمی ما همینه :D

داداش خودتم فهمیدی چی گفتی 😁

شما حتی اگه دی وی رایترتم غیرفعال کنی شماره سریاله عوض میشه ولی اینجا مشکل اکانت شماس. من فک میکنم اکانت شما بن شده نه سیستمتون. باید با یه اکانت دیگه بازیو بخرین و اکانت جدید بسازین.

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

داداش خودتم فهمیدی چی گفتی 1f601.png

شما حتی اگه دی وی رایترتم غیرفعال کنی شماره سریاله عوض میشه ولی اینجا مشکل اکانت شماس. من فک میکنم اکانت شما بن شده نه سیستمتون. باید با یه اکانت دیگه بازیو بخرین و اکانت جدید بسازین.

,می دونم بد توضیح دادم خودم نمیدونم چه اتفاقی افتاده و مشکل از کجاست وگرنه فروم پست نمیزاشتم عزیز

اکانت بنده بن شده ، در حقیقت رو هر سیستم یه اکانت میشه ساخت و اینم بگم گیم پولی نیس و رایگان دقت کنین گفتم ام تی ای ! . 

رو هر سیستم میشه ی اکانت ساخت و برای ساخت اکانت جدید باید سیستم عوض شه فکر کنم 

نمیدونم چطور توضیح بدم .

وقتی میخوام وارد سرور بشم میزنه این سریال برای  ۶۰ روز بن شده

حالا نمیدونم منظورش از سریال ، سریال سیستم هست یا آیپی سیستم یا اصلا این که رو هر سیستم خود سرور ی سریال درنظر میگیره و اینجوری

بازم شرمنده اگه متوجه نشدین واقعا خودم گیج شدم

مشکل من ساخت اکانت جدیده ک د واقع نیاز به سریال جدید دارم . نمیدونم ویندوز عوض شه یا هارد یا سیستم تا سریال عوض شه . 

مثلا رو سیستم. رفیقم اکانت زدم ، اونم ی سریال جداگانه در نظر گرفتن واسش

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

,می دونم بد توضیح دادم خودم نمیدونم چه اتفاقی افتاده و مشکل از کجاست وگرنه فروم پست نمیزاشتم عزیز

اکانت بنده بن شده ، در حقیقت رو هر سیستم یه اکانت میشه ساخت و اینم بگم گیم پولی نیس و رایگان دقت کنین گفتم ام تی ای ! . 

رو هر سیستم میشه ی اکانت ساخت و برای ساخت اکانت جدید باید سیستم عوض شه فکر کنم 

نمیدونم چطور توضیح بدم .

وقتی میخوام وارد سرور بشم میزنه این سریال برای  ۶۰ روز بن شده

حالا نمیدونم منظورش از سریال ، سریال سیستم هست یا آیپی سیستم یا اصلا این که رو هر سیستم خود سرور ی سریال درنظر میگیره و اینجوری

بازم شرمنده اگه متوجه نشدین واقعا خودم گیج شدم

مشکل من ساخت اکانت جدیده ک د واقع نیاز به سریال جدید دارم . نمیدونم ویندوز عوض شه یا هارد یا سیستم تا سریال عوض شه . 

مثلا رو سیستم. رفیقم اکانت زدم ، اونم ی سریال جداگانه در نظر گرفتن واسش

نه داداش سریال بازی منظورشه. شما یه بازی باید بخری یا منتظر باشی باشی 60 روز بنت تموم شه. اونا به سریال سیستم کاری ندارن. بخای سریال سیستمم عوض کنی چیزی که گفتم انجام بدی حله. یه دی وی دی رایترو غیر فعال کنی عوض میشه. شما مشکلت اینه بازیت بن شده. تنها چارشم یا انتظاره یا خرید اکانت جدید.

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

نه داداش سریال بازی منظورشه. شما یه بازی باید بخری یا منتظر باشی باشی 60 روز بنت تموم شه. اونا به سریال سیستم کاری ندارن. بخای سریال سیستمم عوض کنی چیزی که گفتم انجام بدی حله. یه دی وی دی رایترو غیر فعال کنی عوض میشه. شما مشکلت اینه بازیت بن شده. تنها چارشم یا انتظاره یا خرید اکانت جدید.

اکانت خریدنی نیس داداش samp و mta مجانیه یعنی یه سیستم داری mta نصب میکنی  وارد سرور میشی اکانت میسازی .

پس الان بخوام اکانت جدید بسازم نمیشه ؟ یعنی تنها صبر کردن یا عوض کردن کل سیستم میشه دیگه ؟

اون راهی که فرمودین امتحان میکنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

اکانت خریدنی نیس داداش samp و mta مجانیه یعنی یه سیستم داری mta نصب میکنی  وارد سرور میشی اکانت میسازی .

پس الان بخوام اکانت جدید بسازم نمیشه ؟ یعنی تنها صبر کردن یا عوض کردن کل سیستم میشه دیگه ؟

یه بار بازیو حذف کن دوباره نصب کن

مودمت رو هم حداقل یکبار خاموش روشن کن که ای پیت عوض بشه

بعد برو توی سرور ببین چی میشه

لینک به دیدگاه

اهان اگه از روی سیستمت سریال تعریف کنه راهش همونیه که گفتم. اگه دی وی دی رایتر داری دی وی دی رایترو به صورت نرم افزاری Desable کن بعد امتحان کن ببین میشه یا نه. یوزر نیم ویندوزتم عوض کن. اگه با این روش اوکی نشه مجبوری صبر کنی. نه فقط رایتر میتونی با عوض کردن یکی از قطعاتت حتی دور بزنی این قضیه رو. مثلا کارت شبکه رو غیر فعال کنی یا جاش یه کارت شبکه دیگه بذاری یا هارد عوض کنی و هزارتا کار دیگه میشه انجام داد.

لینک به دیدگاه

سلام 

من قبلا تو mta  تو سرور pubg  از نرم افزار camhack استفاده کردم بعد سریع اخطار گرفتم و گفتند بن شدی به دلیل تقلب خلاصه چند بار mta رو پاک کردم و نصب کردم همچنان بن بودم تا اینکه دقیق یادم نیست تو کدوم فولدر توی program data یک فایل به نام mta بود. اونم پاک کردم دوباره mta  ریختم رفت توبازی ولی از اول باید اکانت می ساختم!!!!!!! 

به هر حال نمی دونم تو mta  تو چه سروری بازی می کنید، ولی تا جایی که میدونم username & password ممکنه تو سیستم ذخیره شود و با پیدا کردن محل آن می شود آن را تغییر داد یا حذف کرد. بعضی سرورها هم سایت دارند که شما می تونی هم از تو سایت اکانت بسازی و هم از mta و این دو تا باهم مچ می شوند.

لینک به دیدگاه

در در 15 تیر 1398 در 04:30، ho3einsa گفته است :

اگه دی وی دی رایتر داری دی وی دی رایترو به صورت نرم افزاری Desable کن بعد امتحان کن ببین میشه یا نه. یوزر نیم ویندوزتم عوض کن

کاری که گفتید انجام دادم ( غیر فعال کردن دی وی دی رایتر و فعال کردن دوباره ) حتی قبلش ویندوز عوض کردم ؛ مشکل حل نشد ...

در در 15 تیر 1398 در 04:52، arminas گفته است :

سلام 

من قبلا تو mta  تو سرور pubg  از نرم افزار camhack استفاده کردم بعد سریع اخطار گرفتم و گفتند بن شدی به دلیل تقلب خلاصه چند بار mta رو پاک کردم و نصب کردم همچنان بن بودم تا اینکه دقیق یادم نیست تو کدوم فولدر توی program data یک فایل به نام mta بود. اونم پاک کردم دوباره mta  ریختم رفت توبازی ولی از اول باید اکانت می ساختم!!!!!!! 

به هر حال نمی دونم تو mta  تو چه سروری بازی می کنید، ولی تا جایی که میدونم username & password ممکنه تو سیستم ذخیره شود و با پیدا کردن محل آن می شود آن را تغییر داد یا حذف کرد. بعضی سرورها هم سایت دارند که شما می تونی هم از تو سایت اکانت بسازی و هم از mta و این دو تا باهم مچ می شوند.

درود . ایران ام تی ای پلی میدم sv.iranmta.ir ( فقط جهت اطلاع دوستمون و تبلیغ حساب نشه )

ویندوز عوض کردم و تمام اطلاعات  موجود در درایو C از جمله فولدر program file پاک شدن . حتی بعد نصب ویندوز mta نصب کردم کاری که گفتید انجام دادم پوشه mta پاک کردم . مشکل حل نشد ...

البته بنده اکانتمو با cmd /seriallock طوری کردم که فقط رو سیستم خودم بیاد فکر کنم به همین دلیل سریالم با سیستمم مچ شده و چون سریالم بنه سیستم یجورایی بنه چون فقط میتونم با اکانت خودم وارد شم ... طبق فرموده دوستمون ho3einsa از روی سیستمم سریال تعریف کرده که منم لاکش کردم گرفتار شدم .

اگه میشد seriallock غیرفعال کنم حل میشد ولی باید وارد سرور بشم که بنم .

@ho3einsa  میفرمایید اگه هارد عوض کنم میشه ؟ یعنی یکی درحد 150 گیگ بخرم دو پارتیشن بسازم یکیش ویندوز یکیش نصب mta ( سایر اطلاعات روی هارد قبلیم ) ؟

ویرایش شده توسط Amir-Jamali-123
لینک به دیدگاه

اول اینکه امیدوارم علت بن شدن شما آزار و اذیت دیگران نباشه.

به نظر میاد این مشکل چیز خیلی ساده ای نیست. کسایی گفته بودن که حتی با پاک کردن کل اطلاعات هارد هم مشکل حل نشده.

انگار این به سخت افزار شما ربط داره و اطلاعاتی راجب اون ( مثلا کارت شبکه) بن شده باشه.

اگه به سختی ویندوز باشه، باید کلا مادربرد عوض بشه اما تنها راهی که به ذهن من می رسه اینه که مثلا اگه می تونید یه کارت شبکه جدا پیدا کنید و سعی کنید با اون به اینترنت وصل بشید و تست کنید.

البته بازم 100% نیست و ممکنه این کار هم بی فایده باشه.

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Amir-Jamali-123 گفته است :

@ho3einsa  میفرمایید اگه هارد عوض کنم میشه ؟ یعنی یکی درحد 150 گیگ بخرم دو پارتیشن بسازم یکیش ویندوز یکیش نصب mta ( سایر اطلاعات روی هارد قبلیم ) ؟

والا نمیشه دقیقا گفت حل میشه یا نه. شما یه هارد قرض بگیرین باهاش تست کنین ببینین قضیه چجوریه. والا من ویندوزو با این راهی که گفتم دور زدم البته قضیه ی من بن شدن نبود یه چیز دیگه بود. شما یه هارد گیر بیار فقط اون هاردو وصل کن خارد قبلیت وصل نباشه باهاش اکانت بساز ببین میتونی یا نه. اگه اوکی شد هارد اصلیتم وصل کن.

یه نقطه ی دیگه. وقتی دی وی ری رایترو غیر فعال میکنین دیگه نباید فعالش کنی. همونجور غیر فعال باید اکانت میساختی. شایدم اینجو ر انجام دادی من بد متوجه شدم.

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، amir44 گفته است :

اول اینکه امیدوارم علت بن شدن شما آزار و اذیت دیگران نباشه.

اذیت که میکردیم :دی . ولی علتش توهین به سرور که قبلا گفتم خودم خواستم بن شم اکانت جدید بسازم . نمیدونستم اینطوری میشه

در 21 ساعت قبل، amir44 گفته است :

یه کارت شبکه جدا پیدا کنید و سعی کنید با اون به اینترنت وصل بشید

با اطلاعاتی از فرمایش دوستان فروم تاحالا گرفتم ، بنظر بیشتر به سخت افزار مربوطه تا شبکه و اینترنت و ... به هرحال یه تست میکنم ممنون

در 13 ساعت قبل، ho3einsa گفته است :

یه نقطه ی دیگه. وقتی دی وی ری رایترو غیر فعال میکنین دیگه نباید فعالش کنی. همونجور غیر فعال باید اکانت میساختی. شایدم اینجو ر انجام دادی من بد متوجه شدم.

حقیقتش اولش غیرفعال کردم سیستمو ریست کردم دوباره فعال کردم وبازم سیستم ریست کردم ... خواستم وارد سرور بشم اکانت بسازم که بازم همون مشکل . اینم امتحان کردم که بعد غیرفعال کردن دی وی دی رایتر ، وارد سرور شدم که بازم وارن سریال بن داد

سعی میکنم زودتر یه هارد تهیه کنم امتحان کنم . وبازم ممنون

لینک به دیدگاه

اذیت که میکردیم :دی . ولی علتش توهین به سرور که قبلا گفتم خودم خواستم بن شم اکانت جدید بسازم . نمیدونستم اینطوری میشه

خود کرده را تدبیر نیس. 😁 ایشالا درست میشه

لینک به دیدگاه

در در 17 تیر 1398 در 13:19، ho3einsa گفته است :

خود کرده را تدبیر نیس. 1f601.png ایشالا درست میشه

امروز میرم هارد میگیرم به امید خدا سریال سیستم عوض میشه ویندوز مینصبم روش با mta اکانت میزنم . ولی اگ با این کار نشه ک دگ چاره ای جز صبر ندارم :(

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

دوستان روشی و یا راه حلی دیگه پیدا نکردید منم همچین مشکلی دارم ولی مشکل بن نیست !

من میخوام سریالمو عوض کنم چون با یک سیستم دیگه اکانت ساختم بعد اون خراب شد 
حالا تو لبتاپم دارم و تو لبتاپ هم اکانت ساختم و برای اینکه بتونم با قبلی پلی بدم باید سریال عوض کنم

حالا میخوام بدونم بدون خرید قطعه چطور سریالشو عوض کنم 

به دو دلیل یکی اینکه لبتاپه و تغییر خاصی نمیشه دادش و یکی این که پووولی نیست که بخوام خرجش کنم

ازتون ممنون میشم روش بگید

لینک به دیدگاه

برای ساخت اکانت نیاز به دیتای بازی هم هست؟؟؟ ؟ اگر فقط ثبت نامه با  vps یا نهایت رفتن به کافینت میتونی این کارو انجام بدی. این ترفند سیستم جدید هست  برای اکثر تقلب ها خودم استفاده میکنم. منتها درمورد شما نمیدونم بکار میاد یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 19 ساعت قبل، ZaKhaR گفته است :

دوستان روشی و یا راه حلی دیگه پیدا نکردید منم همچین مشکلی دارم ولی مشکل بن نیست !

من میخوام سریالمو عوض کنم چون با یک سیستم دیگه اکانت ساختم بعد اون خراب شد 
حالا تو لبتاپم دارم و تو لبتاپ هم اکانت ساختم و برای اینکه بتونم با قبلی پلی بدم باید سریال عوض کنم

حالا میخوام بدونم بدون خرید قطعه چطور سریالشو عوض کنم 

به دو دلیل یکی اینکه لبتاپه و تغییر خاصی نمیشه دادش و یکی این که پووولی نیست که بخوام خرجش کنم

ازتون ممنون میشم روش بگید

درود

تاپیک زیر خاکیه اما....

این شماره سریالی که میگید نمیدونم منظور چیه، اما یه سری از برنامه ها هستن که از سریال پارتیشن هارد برای منحصر به فرد بودن استفاده میکنن.

اگر هارد یکبار فرمت و دوباره پارتیشن بندی بشه، شماره سریالش هم عوض میشه

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

میشه بگید که چطوری میشه تو mta اکانت مولتی ساخت لطفا سریع جواب بدید MTA San Andreas 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

🙄سلام من میخواهم یک اکانت دیگر در امتی ای بسازم اما هرچه میزنم میگه یک اکانت داری نمی توانید بسازید بعد حذف هم کردم نمیشه

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

خب این یه مسئله خوبیه ولی

یکم سخته

اوایل میشد وقتی ویندوز رو عوض کردیم اکانت دوم هم بسازیم

ولی حالا نمیشه

چون جدیدا سریال سخت افزاری ثبت میشه رو ام تی ای 

اگر هارد و نهایتا کارت گرافیک رو عوض کنید

این امکان پذیر است

همون طور که ایشون گفتندMAhmoOD Nazari

این کار هم فکر کنم امکان پذیر باشه

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...

دوستان این تاپیک زیرخاکی رو تو گوگل پیدا کرده بودم

میخواستم ببینم اکانت ام تی ای بصورت نرم افزاری هست یا سریال سیستم ثبت میشه

بعد که اطمینان پیدا کردم سریال سیستم ثبت میشه یه راه حل یادم اومد که قبلا برای از بن در اومدن زولا استفاده می شد

لینک فایلش رو اینجا براتون میزارم

https://www.mediafire.com/file/m8458u8lx52cyta/0.7z/file

ولی برای من جوابگو نبود

بعد توضیحات این سایت رو دیدم

https://forum.iranmta.ir/index.php?/topic/20603-آموزش-و-توضیحات-جامع-serial/

نهایتا شاید بشه با عوض کردن ویندوز و ترکیبش با روش بالا مشکل رو حل کرد ولی حال تستش رو ندارم

این حداکثر چیزیه که تو اینترنت وجود داره و به ذهن خودم رسیده

یکی که از من بیشتر میدونه باید اینو با چیزایی که خودش میدونه ترکیب کنه شاید فرجی شد

ویرایش شده توسط HESAM OVERCLOCK HERO
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...