رفتن به مطلب

تعویض کیس و واترکولر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

من در حال حاضر چند ساله از کیس گرین X8 استفاده میکنم و چند ساله قبلش هم گرین X5 داشتم اصلا از X5 که اون زمان تازه اومده بود راضی نبودم... تقریبا از کیسهای گرین رضایت کافی رو ندارم، نسخه های جدیدشو اطلاع ندارم. 

مورد بعدی هم واتر کولر ENERMAX Liqtech 120X هستش که دارم استفاده میکنم، و الان به فکره تعویضش هستم، هر دو گزینه هم در سلامت کامل هستند (***در صورت وجود مشتری***)

کیس هم سایزه بزرگ یا متوسط در نظر دارم چون تعدادی هارد ساتا دارم که با SSD میشه 5 عدد، و 5 عدد هم اکسترنال، دو تا DVD/RW  هم دارم که کاربرد نداره دیگه چند ساله و استفاده نمیکنم ازش.

بودجه هم برای هر دو مورد با احتساب فروش کیس و کولر نزدیک به 6 میلیون در نظر دارم که حداقل تا 5 سال آینده نیاز به تعویض نباشه، خودم مورد خاصی رو در سر ندارم به دلیل قیمتهای نجومی و گزینه های کم و ناموجود در بازار

اول اینکه فضای کافی داشته باشه در عین زیبایی و خنک بودن، همنیطور درب شیشه ای و محفظه پاور و فن های زیاد همینطور محفظه ODD قابل جدا شدن و حرکت به بالا یا پایین باشه و در آینده نزدیک که به نسل 9 میرم رو به راحتی پاسخگو باشه. دقیقتر اگر بخام بگم محو زیبایی سیستمها و نورپردازیهای جدید هستم،

ممنونم . منتظره پیشنهادهای دقیق میمونم

لینک به دیدگاه

سلام، من پیشنهاد کیس ترمالتیکو میدم، خودم مدل Core X31 گرفتم، خیلی ازش راضی هستم، علاوه بر اینکه میتونی داخل کیس 6 تا هارد بچینی، پشت کیس هم قابلیت اینو داره که بتونی 3 تا هارد قرار بدی، من واتر کولر Corsair 150i استفاده می کنم و به خاطر اندازه 360 میلیمتریش، تمام باکس های هارد حلوی کیسو باز کردم تا بتونم کولرو جلو نصب بکنم، البته بالای کیس هم فضای کاملا منایب برای نصب واتر کولر داره، اگه اشتباه نکنم 2 تا هم فن LED آبی داره با خودش که من با فن های RGB گرین عوض کردم، برای واتر کولر هم باید دید که مدل سی پی یویی که داری چیه و چه واتر کولری براش مناسبتره، اصلا و ابدا هم یراغ مستر تک نرو، چون یه کیس جدا از زیبایی، باید تهویه هوای خیلی خوبی داشته باشه

لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، satchboogy گفته است :

سلام، من پیشنهاد کیس ترمالتیکو میدم، خودم مدل Core X31 گرفتم، خیلی ازش راضی هستم، علاوه بر اینکه میتونی داخل کیس 6 تا هارد بچینی، پشت کیس هم قابلیت اینو داره که بتونی 3 تا هارد قرار بدی، من واتر کولر Corsair 150i استفاده می کنم و به خاطر اندازه 360 میلیمتریش، تمام باکس های هارد حلوی کیسو باز کردم تا بتونم کولرو جلو نصب بکنم، البته بالای کیس هم فضای کاملا منایب برای نصب واتر کولر داره، اگه اشتباه نکنم 2 تا هم فن LED آبی داره با خودش که من با فن های RGB گرین عوض کردم، برای واتر کولر هم باید دید که مدل سی پی یویی که داری چیه و چه واتر کولری براش مناسبتره، اصلا و ابدا هم یراغ مستر تک نرو، چون یه کیس جدا از زیبایی، باید تهویه هوای خیلی خوبی داشته باشه

ممنون از پاسخ، سیستمم در امضام هستش

آره خودمم نظرم روی کیسهای ترمالتیکه با توجه به زیبایی و گردشه هوای مناسب و فنهای RGB و درگاههای USB 3.1 روی خود کیس، الان که رفتم X31 رو دیدم گزینه مناسبیه همینطور  Suppressor F51 Window هم گزینه خیلی خوبی به نظرم میاد، فقط حیف که Thermaltake View 71 Tempered Glass Edition موجود نیست.

شما فنهای کیس رو عوض کردید؟ گردششون کم بود یا قابل آدرس دهی نبودن؟؟؟

ویرایش شده توسط PC Baz
لینک به دیدگاه

نه فنهارو اصلا تست نکردم، 5 تا فن RGB گرفتم که با 3 تا فن واتر کولر، 8 تا فن میشه، واتر کولر جلوی کیسه، دو تا فن پائینه که هوارو یاره تو، 2 تا بالا و یکی عقب که هوارو میده بیرون، پیشنهاد هم میدم که حتما temperedglass edition بگیری، چون مدل window پلکسیه و بعد از یه مدت خط و خش میوفته روش، برای کولر هم چون بودجه مناسبی داری، پیشنهاد میدم که Corsair بگیری، مدل H115i گزینه خوبیه چون سی پی یوت مثل من داغ نیست.

photo_2019-07-05_22-03-46.jpg

photo_2019-07-06_02-22-08.jpg

ویرایش شده توسط satchboogy
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...