رفتن به مطلب

مشاوره برای خریدن GTA V اورجینال

Majiz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من میخوام اورجینال GTA V رو از استیم بخرم و آنلاین بازی کنم و چنتا سوال دارم ؟ 

1- بازی آیا تحریمه و نیاز به تحریم گذر داره و  اینکه با سرعت 8 مگ ای دی اس ال میشه  در حد قابل تحملی پینگ گرفت ؟  ( با نادیده گرفتن ایام تعطیل که اینترنت کلا کند هست )

2- تو حالت آفلاین اورجینال مود زدن مثلا استفاده از Open IV یا ترینر کلا منجر به بن شدن میشه یا محدودیت خاصی داره یا کلا بدون ایراده و همه ی این محدودیت ها برای حالت آنلاینه ؟

3- تو حالت آنلاین پول از هم  میدزدن و اگه یکی مثل من ناشی باشه ورشکست میشه کاملا ؟!

4- اگه بازی رو از ریجن خاصی مثلا روسیه بگیرم تفاوت های خاصی تو بازی داره ؟

5-ساختار بازی Pay to win ه ؟

6- برای کسی که مثل من ناشی ه تو بازی های ویدیویی میتونه بازی لذتبخش باشه یا اینکه بازی بدون سطح بندیه  ؟!

{ اگه سوال تکراریه منو ببخشید چون سرچ سایت اصلا نتیجه ای نیاورد ! }

ویرایش شده توسط Nvidia Soldier
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، Nvidia Soldier گفته است :

سلام من میخوام اورجینال GTA V رو از استیم بخرم و آنلاین بازی کنم و چنتا سوال دارم ؟ 

1- بازی تحریم نکرده ولی سرورهاش یه جورایی برای ما نصفه نیمه کار میکنه و موقع وارد شدن به سرور اذیت میکنه یه مقداری به اینترنت هم ربطی نداره یه نت اوکی 2 مگی با پینک معمولی در حد 100 الی 200 داشته باشین حله 

2- خیر برای حالت آفلاین هم نمیتونین ماد یا ترینر استفاده کنید، هرگونه تغییر در فایل های استیم باعث بن شدن میشه

3- خیر

4-خیر

5-منظورتون این هست که برای بردن باید پول پرداخت کنین؟ خیر، ولی برای پیشرفت سریعتر از حالت عادی میتونین پول پرداخت کنین.

6- اتفاقا به نظر شخصی بنده بهترین بازی برای پیوستن به بازی های آنلاین هست

{ اگه سوال تکراریه منو ببخشید چون سرچ سایت اصلا نتیجه ای نیاورد ! }

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...