رفتن به مطلب

اینترنت Point To Point مناسب گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و عرض ادب خدمت دوستان لیونی عزیز

بنده ساکن کرج هستم و از اینترنت Point To Point شرکت " برلیان نت " استفاده میکنم

تقریبا راضی بودم

پینگی که بهم میداد نهایتا 90 بود مخصوصا اولاش که بیشتر از 80نمیرفت

ولی کم کم وقتی دیدن مشتری ثابت شدیم خراب شد xD

الان یدونه پینگ ۹۰ میده یدونه ۵۰۰ :|

همه ی تجهیزات لازمه رو هم دارم فقط میخوام بدونم کدوم شرکت برای گیم مناسب تر هست که شرکتش رو عوض کنم

فقط  شاتل رو پیشنهاد ندین چون سیستمی که من استفاده میکنم برای Point to Point   یک رادیو هست که برای هر واحد اشتراک جدا تعریف شده که هرکی هر اشتراکی خواست بتونه تهیه کنه ولی شاتل همچین سیستمی رو به دلیل نداشتن مجوز نمیتونه ارائه بده

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن :)

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، Amir Mohammadi گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت دوستان لیونی عزیز

بنده ساکن کرج هستم و از اینترنت Point To Point شرکت " برلیان نت " استفاده میکنم

تقریبا راضی بودم

پینگی که بهم میداد نهایتا 90 بود مخصوصا اولاش که بیشتر از 80نمیرفت

ولی کم کم وقتی دیدن مشتری ثابت شدیم خراب شد xD

الان یدونه پینگ ۹۰ میده یدونه ۵۰۰ :|

همه ی تجهیزات لازمه رو هم دارم فقط میخوام بدونم کدوم شرکت برای گیم مناسب تر هست که شرکتش رو عوض کنم

فقط  شاتل رو پیشنهاد ندین چون سیستمی که من استفاده میکنم برای Point to Point   یک رادیو هست که برای هر واحد اشتراک جدا تعریف شده که هرکی هر اشتراکی خواست بتونه تهیه کنه ولی شاتل همچین سیستمی رو به دلیل نداشتن مجوز نمیتونه ارائه بده

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن :)

سلام دوست عزیز.. بهترین انتخاب بلاشک شبدیز... من داشتم بشدت راضی بودم هم قیمتی خوبه هم بدون مشکله

لینک به دیدگاه

Point to Point  برای گیم مناسب نیست من نانواستیشن دارم هر دفعه یه بامبولی سرمون درمیارن یه روز گردو خاکه دکل ها کثیف شدن نت قطع و وصل میشه یه روز باد شدید میاد طوفان میشه باز قطع و وصل میشه. بارون میاد پینگ میره بالا .وقتی هم همه چیز نرماله هرزچندگاهی دکل کلا قیب میشه 10 یا 15 دقیقه بعد دوباره دکل ظاهر میشه. ولی خارج از ایران Point to Point  خیلی بهتره چون وضعیت و کیفیت دکلهاشون ثابته و بالاست و هم اینکه تو 5 دقیقه میتونی شرکت عوض کنی قابل حمل هم هست هرجا بری میتونی راحت سرهمش کنی.

point_to_point.png

این هم بگم کرج و تهران فکر کنم Point to Point  بهتر باشه نسبت به اینجایی که من هستم . سرعت دانلود بنده 20 مگابیت ثابته (2.5 مگابایت)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...