رفتن به مطلب

فروش مانیتور LG 22MP58VQ و پاورهای گرین و لوازم

Recommended Posts

سلام 

دوستان این قطعات برای فروش موجوده . کامل مطالب رو بخونید و بعد قیمت ارسال کنید در خدمتتون هستم 

مانیتور LG 22MP58VQ . پنل ips هست و نیازی به تبلیغ و ........ نداره دوستان خودشون این مانیتور رو خوب میشناسن . فقط چند مورد در مورد مانیتور خدمتتون عرض کنم که قبل از قیمت دادن بدونید 

مانیتور کارتن نداره و به علت آب خوردگی دور انداخته شده . 2 تا پیکسل خاکستری داره . حالا نمیدونم پیکسل حساب میشه یا زیر پیکسل عکس از نمای خیلی نزدیک گذاشتم خود دوستان میتونن ببینن . تقریبا گوشه سمت چپ و پایین مانیتور هست . بسیار ریز هست . پایه مانیتور حرکتی نداره و ثابت هست . ( پایه این مانیتور فقط در جهت صورت باید 15 درجه حرکت داشته باشه ) از روز اول همینجوری بوده و طرف که خریده بوده نمیدونسته که باید 15 درجه حرکت داشته باشه و فکر میکرده ثابت هست نرفته دنبالش . الانم میشه داد نمایندگی ال جی گیرش رو رفع کنن . تمیز و کاملا سالم هست شاید یه مقدار خش رو پایه داشته باشه که چون از نوع براق هست طبیعی هست و شما باهرچیزی تمیزش کنید این اتفاق می افته چیز خاصی نیست 

قیمت روز مانیتور خدمت دوستان 

https://emalls.ir/مشخصات_LG-22MP58VQ-Monitor~id~389860

پاور green 580 es . این پاور رو بنده 2 سال پیش از جناب محبی عزیز خریداری کردم و کاملا سالم و سلامت هست برچسبی که روش بوده هم میتونید ببینید . همین الانم همین پاور به سیستمم وصل هست . بدون گارانتی و بدون جعبه 

پاور green 650 platium ocpt  . فوق العاده تمیز و کم کارکرد با کارتن . گارانتی تا وسط 1407 و نیازی به تعریف هم نداره . 

2 تا هدفن سونی . ( دوستان این هدفن ها اصل نیستن اصلشون خداتومن قیمت دارن ) که تو عکس ها میبینید . اونی که سیم کوتاهی داره کیفیت بهتری داره و بیسش مناسب تره 

شارژر اورجینال اپل . پلم هست . تو عکس ها کاملا مشخص هست . با کیفیت 

کابل تبدیل hdmi به mini hdmi . مخصوص دوربین . بعضی گوشی ها و ...... 

به کسی که همه قطعات رو باهم خریداری کنه هدیه ای تقدیم میشود که بعدا عرض خواهم کرد . 

به غیر از مانیتور که کارتن نداره باقی قطعات رو میتونم برای دوستان شهرستانی ارسال کنم . مانیتور چون کارتن نداره ریسکش بالاست و بنده مسئولیتی قبول نمیکنم ولی برای دوستان کرج و تهرانی میتونم آدرس بدم تشریف بیارن منزل یا در مترو قرار بزاریم براشون ببرم 

قیمت قطعات 

1- مانیتور فعلا پیشنهادی 

2- پاور 580  قیمت 400 

3- پاور 650  قیمت 760 

4- هدفن ها قیمت پیشنهادی 

5- شارژر اپل قیمت 60 

کابل hdmi ......قیمت 17 

فروش در پرشین تولز هم برقرار است 

درضمن تو عکس ها مشخصه بنده کیس ندارم . کیس هم داشتید قیمت بفرستید اگر اوکی بود خریدارم 

6.jpg

8.jpg

1.jpg

1-1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان از پاورها فقط یکیش فروخته خواهد شد و هرکدوم باشه اون یکی رو خودم نیاز دارم 

لینک به دیدگاه

با گرافیک هم تعویض دارم دوستان 

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

بیا بالا 

تعویض با گرافیک هم دارم ولی گرافیک قدیمی خیر

لینک به دیدگاه

قیمت پایه مانیتور 1650 . گام 20 تومان . فروش بعد از 24 ساعت گذشت از آخرین قیمت درخواستی 

لینک به دیدگاه

یعنی خریدار نداره ؟  😲

اوضاع واقعا خرابه . 

دوتا هدفن ها و یه شارژر اپل فروخته شد . 

فقط یه شارژر موجوده 

دوستان قیمت های درخواستیشونو میتونن برام پ خ کنن 

ویرایش شده توسط babak_11
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...