رفتن به مطلب

مشکل با درایورهای جدید amd

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

راستی ویروسی بودن سیستم ربطی به موضوع داره

شاید اره ولی هیچ ویروس نویسی مریض نیست ویروس بنویسه که نتونی بازی کنی

معمولا کارکرد سیستم رو مختل میکنن به طور کل

همه الان دنبال پول و باج گیری  و جاسوسی هستن پس این احتمال رد میشه... 

سعی کن گرافیکو 1روز دست کسی بدی یا رو سیستم دیگه 1روز کامل تستش کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 30 دقیقه قبل، memex گفته است :

شاید اره ولی هیچ ویروس نویسی مریض نیست ویروس بنویسه که نتونی بازی کنی

معمولا کارکرد سیستم رو مختل میکنن به طور کل

همه الان دنبال پول و باج گیری  و جاسوسی هستن پس این احتمال رد میشه... 

سعی کن گرافیکو 1روز دست کسی بدی یا رو سیستم دیگه 1روز کامل تستش کنی

هفته بعد اگه حامد خان سرش خلوت باشه بهش میدم بازی کنه

ولی از اون مشکلاته که به عقل جن نمیرسه !

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

هفته بعد اگه حامد خان سرش خلوت باشه بهش میدم بازی کنه

ولی از اون مشکلاته که به عقل جن نمیرسه !

مشکل شما جوریه باید دسترسی فیزیکی داشت

راستی شما میتونی anydesk نصب کنی وصل شم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان مشکل من حل شد با خمیر سیلیکون الان تو فول‌لود هم دما حدود ۱۵ درجه کمتر شده ممنون از دوستان خدانگهدار

سلام دوستان مشکل سیاه شدن صفحه من هنوز پایرجا بود و ولی دوباره نسخه های دیگه بازی دانلود کردم و فایورال خاموش کردم و برنامه های ویژوال و دایرکس به درستی نصب کردم خداروشکر الان دیگه مشکلی نداره البته قبلا یک ساعت بازی میکردی صفحه سیاه میشد یا یک دقیقه اما الان تا دوساعت نیم هم جواب داده  و فک میکنم برطرف شده باشه ولی هنوز باید تست بشه تایمای بیشتر و دیگه بیشتر این وقت نشده تست کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، memex گفته است :

مشکل شما جوریه باید دسترسی فیزیکی داشت

راستی شما میتونی anydesk نصب کنی وصل شم؟

آره بعد ناهار پیام میدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر میاد با درایور های قدیمی هم مشکل دارم اون بار هم که کرش نمیکرد شانسی بوده یا از ویندوز 1903 الان با ویندوز 1803 با  چند تا درایور قدیمی تست کردم کرش میکنه اما دیرتر از درایورهای جدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان داشتم صندوق پیام خالی میکردم که این پیامو دیدم ایشون هم مثل بنده کارتشون مشکل مشابه داشت که بعد از ارسال به گارانتی یه جایگزین آکبند دادن 

1.thumb.JPG.61375d605761fbd97b3ea59d5aa0db19.JPG

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

الان داشتم صندوق پیام خالی میکردم که این پیامو دیدم ایشون هم مثل بنده کارتشون مشکل مشابه داشت که بعد از ارسال به گارانتی یه جایگزین آکبند دادن 

سلام

روی یک سیستم دیگه کارت رو به قدر کافی امتحان  و به محض کرش مجدد ، دو مرتبه به گارانتی مراجعه بفرمایید.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

دیگه گرافیک باید بدی دست دوستت 

اونجام کرش کنه کارتت ایراد داره

باید گارانتی قبول کنه چون تست استاندارد گرفتیم نوسان کلاک و ولتاژ به همراه چرخش فن غیرعادی داره

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

1.thumb.JPG.61375d605761fbd97b3ea59d5aa0db19.JPG

احتمال ۹۹٫۹۹۹۹۹۹۹٪ قضیه همینه!

چون همه فاکتور ها غیر خود کارت تغییر کردن و خب این نشون دهنده ایراد کارته!

ولی محض احتیاط هم شده حرف دو دوستمون مبنی بر تست تو سیستم دیگه رو هم انجام بده تا گارانتی بیشعور یه وقت بهونه نیاره!(دیده شده از عمد گراف رو نا درست جا زدن که بگن مین بردت مشکل داره و خب مشکل بره برای یه برند و گارانتی دیگه که هیچ ربطی بهشونم نداره)

حالا از شما که گذشت ولی دوستان در اینده اگه مشکلات اینچنینی گرفتار شدن لیستی از کارهایی که کردن تهیه کنن تا کار دوباره نکنن!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک روی سیستم حامد جان تست شد و همون دقایق اول کرش کرد خودشون بهتر توضیح میدن

فردا هم یه تاپیک تازه میزنم و نماینده گرین و msi دعوت میکنم چون فروردین امسال کارتو فرستادم گفتن سالمه ، بدبختی اینجاست که معلوم نیست ایرادو کی نشون بده و بصورت رندوم (تصادفی) میشه

@Hamed2G

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

گرافیک روی سیستم حامد جان تست شد و همون دقایق اول کرش کرد خودشون بهتر توضیح میدن

فردا هم یه تاپیک تازه میزنم و نماینده گرین و msi دعوت میکنم چون فروردین امسال کارتو فرستادم گفتن سالمه ، بدبختی اینجاست که معلوم نیست ایرادو کی نشون بده و بصورت رندوم (تصادفی) میشه

@Hamed2G

بله منم تایید میکنم کارتشون نوسان ولتاژ هسته در power limit +50 داشتن  و بین 800 تا 1100 میلی ولت متغیر بود و اصلا استیبل نبود

دمای گرافیک هم وقتی به 64 میرسید یهو میشد 56 و این خیلی غیر عادیه

لینک به دیدگاه

در 29 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

@Hamed2G

با سلام

طبق تست هایی که انجام شد و اینکه برای تست عنوان Metro Exodus انتخاب کردم در همان دقیقه اول هنگ کردن سیستم و عدم تصویر و بالارفتن سرعت فن ها اتفاق افتاد و کاملا ایراد کارت مشهوده 🙏 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...