رفتن به مطلب

مشکل با درایورهای جدید amd

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 18 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است :

از گارانتی کاری بر نیومد بده تعمیرکار 

گرافیکم سوخت 1 ماه تعمیرکارهای شهر پاسکاریم کردن آخرش فرستادم پیش یکی که کارش گرافیکه

در اخر هم فروختمش و 1060 گرفتم  خیالم راحت شد(این قضیه باعث اذیتتون شده)

کارت ایشون رو سیستم دوستشون مشکل نداره گفتن هیچ فریزی مشاهده نکردن

پس ایراد از گرافیک نیست اینقد دنبال این نباشید بگید درحال سوختنه

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آخرین گزینم همین بود که مونده گرافیک دیگه و کابل تصویر دیگه تست کنم بعدش بایوس 152 یا هر کدوم که به صلاح بود 

تهران نیستید وگرنه خودم تست میکردم و بایوسم عوض میکردم براتون

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

با باندل جدید برد و پردازنده تست شد که همون دقیقه اول فریز شد 😤

پیدا کنید پرتغال فروش را ... 😭

بیاید پ.خ

لینک به دیدگاه

سلام منم با همین مشکل فقط در بازی sniper elite 4 روبرو هستم قشنگ بعد ۵ دقیقه صفحه سیاه میشه و هیچ راهی جز ریستات نداره باقی بازی ها تست کردم اینجور نشدن. درایور هم ۱۹.۵.۲  می باشد. حتی فومارک هم بعد از ۱۰ دقیقه تست هیچ اتفاقی نیفتاد و حتی  3dmark spy time = ۵۹۰۰ و strike = 11900 امتیاز کارت بود ولی توی این بازی اسنایپر الیت رو اعصابه

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Abouzar گفته است :

سلام منم با همین مشکل فقط در بازی sniper elite 4 روبرو هستم قشنگ بعد ۵ دقیقه صفحه سیاه میشه و هیچ راهی جز ریستات نداره باقی بازی ها تست کردم اینجور نشدن. درایور هم ۱۹.۵.۲  می باشد. حتی فومارک هم بعد از ۱۰ دقیقه تست هیچ اتفاقی نیفتاد و حتی  3dmark spy time = ۵۹۰۰ و strike = 11900 امتیاز کارت بود ولی توی این بازی اسنایپر الیت رو اعصابه

سلام

ویندوزت و نسخه ویندوزت چیه

لینک به دیدگاه

سلام ویندوزم ۱۰  ۱۹۰۳ بود الان دوباره نسخه جدیدترش نصب. کردم بازم همون مشکل دارم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، Abouzar گفته است :

اگه امکانشو داری بازی ShadowWarrior2  یه تستی بکن ، تنظمیات بازی هم اگه روی دایرکس 11 هست سوییچ کن روی 12 ، ویندوز 1903 ایرادات زیادی داره فعلا 1809 بزن

دمای کارت هم موقع بازی چک کن ، مشخصات سیستم ؟

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

اگه امکانشو داری بازی ShadowWarrior2  یه تستی بکن ، تنظمیات بازی هم اگه روی دایرکس 11 هست سوییچ کن روی 12 ، ویندوز 1903 ایرادات زیادی داره فعلا 1809 بزن

دمای کارت هم موقع بازی چک کن ، مشخصات سیستم ؟

Motherbord: gigabyte h61m-s2pv

cpu: core i7 3770

ram : 8 ddr3 1600

graphic : r9 290x

hard : toshiba 7200rp

power : 650w overclaking evo 

بازی رو دانلود کنم چشم تست میکنم ولی من فعلا فقط توی این بازی مشکل دارم امروزم رو حالت ۷۲۰ اچ دی بازی کردم مشکلی نبود ولی بردمش رو ۱۰۸۰ بازم مشکلی ولی همین که دور فن بردم بالا یهو فریز شد البته چند دقیقه قبلش با ۱۰۸۰ اومدم تو بازی فورا تو یه دقیقه فریز شد. 

این مشکل فقط توی این بازی هست وگرنه time spy =5900 و strike= 11890 امیتاز بهم داد که محشره در نوع خودش بدون هیچ مشکلی حتی فومارک ۱۵ دقیقه کار کرد هیچ مشکلی نبود. نمیدونم والا امروزم یهو اینجوری شد قبلشم توی این بازی اینطوری نبود.

البته اینم نقل کنم ویندوزم ابدیتش روشن بود خود به خود ابدیت شد یهو این چیزا شروع شد.

سلام مشکل فریز شدن من ایناس دوستان البته این برنامه reliability and problem history  هستش نشون میده چه ارورهایی سیستم چه موقع داده و مشکلش چی بوده. 

98050FDC-3A17-44DD-B958-4466A6D09963.thumb.jpeg.d1ae18845145df698a3940a0e74e0c76.jpeg

A752695D-B3CD-448A-ADBF-9FA226ADDC1C.jpeg

930B2580-1A6A-46E5-A7CB-D82053FA5F26.jpeg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجا  یکی دیگه هم مشکل دور فن داشته که فکر کرده با آپدیت بایوس حل میشه اما نشده 151 زده به 154

https://forum-en.msi.com/index.php?topic=310787.0

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، Abouzar گفته است :

Motherbord: gigabyte h61m-s2pv

cpu: core i7 3770

ram : 8 ddr3 1600

graphic : r9 290x

hard : toshiba 7200rp

power : 650w overclaking evo 

بازی رو دانلود کنم چشم تست میکنم ولی من فعلا فقط توی این بازی مشکل دارم امروزم رو حالت ۷۲۰ اچ دی بازی کردم مشکلی نبود ولی بردمش رو ۱۰۸۰ بازم مشکلی ولی همین که دور فن بردم بالا یهو فریز شد البته چند دقیقه قبلش با ۱۰۸۰ اومدم تو بازی فورا تو یه دقیقه فریز شد. 

این مشکل فقط توی این بازی هست وگرنه time spy =5900 و strike= 11890 امیتاز بهم داد که محشره در نوع خودش بدون هیچ مشکلی حتی فومارک ۱۵ دقیقه کار کرد هیچ مشکلی نبود. نمیدونم والا امروزم یهو اینجوری شد قبلشم توی این بازی اینطوری نبود.

البته اینم نقل کنم ویندوزم ابدیتش روشن بود خود به خود ابدیت شد یهو این چیزا شروع شد.

سلام مشکل فریز شدن من ایناس دوستان البته این برنامه reliability and problem history  هستش نشون میده چه ارورهایی سیستم چه موقع داده و مشکلش چی بوده. 

اگه با ویندوز قبلی مشکلی نداشتید حتما عوض و تست  کنید دمای کارت هم توی بازی چک کنید که زیاد نباشه چون طبق سرچی که توی سایتهای خارجی کردم بیشتر کاربران مشکل دما داشتن و با تعویض خمیر مشکلشون حل شده بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بایوس 152 هم ریختم و تست شد همون 10 ثانیه فریز شد !

با کابل hdmi دیگه هم تست کردم 

چیزی هم موند که تست کنیم ؟

ایراد از درایوره ، ولی چرا کاربران دیگه مشکلی ندارن این کارت چه مرگشه اینجوری ما رو عذاب میده 😭😢

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

بایوس 152 هم ریختم و تست شد همون 10 ثانیه فریز شد !

با کابل hdmi دیگه هم تست کردم 

چیزی هم موند که تست کنیم ؟

ایراد از درایوره ، ولی چرا کاربران دیگه مشکلی ندارن این کارت چه مرگشه اینجوری ما رو عذاب میده 😭😢

درود 

بازی روی هارده یا ssd ? 

با هارد دیگه هم تست کنید شاید ایراد از هارد باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 25 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

درود 

بازی روی هارده یا ssd ? 

با هارد دیگه هم تست کنید شاید ایراد از هارد باشه

2 تا هارد دارم و یه اس اس دی که روی هر 3 بازیهایی انجام دادم که همون مشکل پیش اومد الانم میتونم اون بازیو کپی کنم توی درایورهای دیگه ولی میدونم نتیجه همونه

بایوس های 151 و 153 هم تست شدن ، احتمالا بی مورده ولی به نظرتون مانیتور دخلی به موضوع نداره ؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجا اکثرا میگن از خمیر حرارتی کارت بوده که با تعویضش حل شده ، بعضی ها هم میگن که کارت نشون نمیده و مشکل دفع حرارت داره 

https://linustechtips.com/main/topic/898055-black-screen-gpu-fans-at-full-speed-crash-fixed/

لینک به دیدگاه

سلام حسن جان

اگر قرار بود کارت گرافیک مشکل داشته باشه ، روی سیستم آقا حامد نیز  سیستم کرش می کرد.

عنوانی رو بر روی SSD نصب و سایر کابل ساتا هارد ها رو جدا کنید. و تست بفرمایید.

خودتون فلش زدید ؟ با چه برنامه ایی؟

اگر امکانش بود بایوس ۱۵۱ رو هم تست کن ، به غیر از پاور لیمیت در تایمینگ نیز متفاوت هست اگر شد نشد هم ، دو تا بایوس ۱۵۳ هم هست .

راستی آیا سیمی به عنوان سیم ارت به کیس وصل کردی؟ کیس برق اضافه نداره؟

می دونم بی ربط به نظر میرسه ولی اگر در طول مدت مشکل این کار انجام نشده ، انجام بدید . کولر و پردازنده رو باز کرده و دو مرتبه ببندید . فقط مطمئن شوید که ریلکس هستید ، تا یک باره و از روی حواس پرتی نزنید چیزی رو بترکانید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام حسن جان

اگر قرار بود کارت گرافیک مشکل داشته باشه ، روی سیستم آقا حامد نیز  سیستم کرش می کرد.

عنوانی رو بر روی SSD نصب و سایر کابل ساتا هارد ها رو جدا کنید. و تست بفرمایید.

خودتون فلش زدید ؟ با چه برنامه ایی؟

اگر امکانش بود بایوس ۱۵۱ رو هم تست کن ، به غیر از پاور لیمیت در تایمینگ نیز متفاوت هست اگر شد نشد هم ، دو تا بایوس ۱۵۳ هم هست .

راستی آیا سیمی به عنوان سیم ارت به کیس وصل کردی؟ کیس برق اضافه نداره؟

می دونم بی ربط به نظر میرسه ولی اگر در طول مدت مشکل این کار انجام نشده ، انجام بدید . کولر و پردازنده رو باز کرده و دو مرتبه ببندید . فقط مطمئن شوید که ریلکس هستید ، تا یک باره و از روی حواس پرتی نزنید چیزی رو بترکانید .

درسته باید روی سیستم ایشون هم کرش میکرد ولی مدت زیادی بازی نکردم حدود 20 الی 30 دقیقه

الان روی اس اس دی فورزا نصبه که یکبار اونجوری شده و قبلا ویچر نصب بود که 6 باری اونجوری شد ، روی هارد اول دویل می کرای هست که اونم میشه روی هارد دوم شادو واریور 2

آره خودم زدم با برنامه amd flash win  ، کلا 2 تا کلیک میخواد و حدود 30 ثانیه وقت و یه ریستارت

151 و 153 هم تست شد 

نه ارت نداره ، دست که میزنم مشکلی نداره فعلا دم دست فازمتر ندارم ولی سر فرصت اونم تست میکنم

واسه کولر و پردازنده هم حوصله ای نمونده اونم سر فرصت انجام میدم ولی میدونم بی ربطه

لینک بالایی اگر فرصت داشتید مطالعه کنید 

دیگه چاره ای نمونده باشه باید بدم گرین برام خمیر عوض کنن اگه گارانتی باطل نمیشد خودمم میزدم البته دم دستم گرین g4 دارم فقط 

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

سلام حسن جان

کاملا درسته

به نظرم مشکل خیلی پیچیدست چون با تعویض باندل همون دقیقه اول فیریز کرد

در 9 دقیقه قبل، dmcmrk گفته است :

انجام نشده ، انجام بدید . کولر و پردازنده رو باز کرده و دو مرتبه ببندید . فقط مطمئن شوید که ریلکس هستید ، تا یک باره و از روی حواس پرتی نزنید چیزی رو بترکانید

نهههههههع

یهو میزنه یه چیزیش میشه حالا خرج الکی ننداز رو دستش

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

اینجا اکثرا میگن از خمیر حرارتی کارت بوده که با تعویضش حل شده ، بعضی ها هم میگن که کارت نشون نمیده و مشکل دفع حرارت داره 

https://linustechtips.com/main/topic/898055-black-screen-gpu-fans-at-full-speed-crash-fixed/

یه چیزی عجیبه 

شما تو بازی دمات اصلا عددی نیست که درایور به کرش برشه من 470 ایسوس داشتم دمای کارت 90 درجه بود تو عمرش 1بارم کرش نکرد فقط اندرکلاک میشد

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Abouzar گفته است :

مرسی از اطلاعاتتون این برنامه رو نصب میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، memex گفته است :

یه چیزی عجیبه 

شما تو بازی دمات اصلا عددی نیست که درایور به کرش برشه من 470 ایسوس داشتم دمای کارت 90 درجه بود تو عمرش 1بارم کرش نکرد فقط اندرکلاک میشد

آره ، این مشکل از اوناست که به عقل جن هم نمیرسه ، ولی حامد خان بدجوری زحمت دادم حالا اگه بشه یه هارد و مانیتور دیگه هم ازش میگیرم 😋

در 6 دقیقه قبل، memex گفته است :

مرسی از اطلاعاتتون این برنامه رو نصب میکنم

لینک دانلود برای منم بفرست 

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

درسته باید روی سیستم ایشون هم کرش میکرد ولی مدت زیادی بازی نکردم حدود 20 الی 30 دقیقه

الان روی اس اس دی فورزا نصبه که یکبار اونجوری شده و قبلا ویچر نصب بود که 6 باری اونجوری شد ، روی هارد اول دویل می کرای هست که اونم میشه روی هارد دوم شادو واریور 2

آره خودم زدم با برنامه amd flash win  ، کلا 2 تا کلیک میخواد و حدود 30 ثانیه وقت و یه ریستارت

151 و 153 هم تست شد 

نه ارت نداره ، دست که میزنم مشکلی نداره فعلا دم دست فازمتر ندارم ولی سر فرصت اونم تست میکنم

واسه کولر و پردازنده هم حوصله ای نمونده اونم سر فرصت انجام میدم ولی میدونم بی ربطه

لینک بالایی اگر فرصت داشتید مطالعه کنید 

دیگه چاره ای نمونده باشه باید بدم گرین برام خمیر عوض کنن اگه گارانتی باطل نمیشد خودمم میزدم البته دم دستم گرین g4 دارم فقط 

شما می تونین با یک گرافیک دیگه روی سیستمتون تست کنید  که اگر مشکل از سایر سخت افزار ها باشه باید نشون بده 

ولتاژ خروجی های پاور رو هم توی لود و زیر بار و یا حتی موقع کرش یا فریز شدن با مولتی متر  بگیرین 

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

آره ، این مشکل از اوناست که به عقل جن هم نمیرسه ، ولی حامد خان بدجوری زحمت دادم حالا اگه بشه یه هارد و مانیتور دیگه هم ازش میگیرم 😋

لینک دانلود برای منم بفرست 

برنامه عه دانلودی نیست یه بخشی از خود ویندوزه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 7 دقیقه قبل، Saman.Kh گفته است :

شما می تونین با یک گرافیک دیگه روی سیستمتون تست کنید  که اگر مشکل از سایر سخت افزار ها باشه باید نشون بده 

ولتاژ خروجی های پاور رو هم توی لود و زیر بار و یا حتی موقع کرش یا فریز شدن با مولتی متر  بگیرین 

فعلا گرافیک دیگه ای دم دست نیست ، پاور هم به گارانتی ارسال و از سلامتش اطمینان دارم و پاور دیگه ای هم تست شده ، 

ولی کسی جوابی برای این حرکت داره که چرا با درایور 17.1.1 مشکلی نبود و با درایورهای آدرنالین مشکل داره ؟ اگه ایراد سخت افزاریه چرا با درایور قدیمی مشکلی نیست اگه ایراد نرم افزاریه خوب همه چیو تست کردیم از ویندوز نو و ورژن پایین تر و تعویض بایوس ، یکی از دوستان پیشنهاد تعویض ویندوز با 7 دادن که سر فرصت اونم تست میکنم ولی اول باید فورزا تموم کنم که 2 بار تو حسرتش موندم این وضعیت هم حالی برام نذاشته 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویرایش

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

چرا با درایور 17.1.1 مشکلی نبود و با درایورهای آدرنالین مشکل داره ؟

یعنی الان هم با درایور 17.1.1 مشکلی نداره ؟ یا قبلا نداشته ؟ بعد از این شرایطی که پیش اومد شما با درایور 17.1.1 تست کردید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...