رفتن به مطلب

RTX 2070 Super یا RX 5700 کدام یک ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من بدون شک 5700XT رو انتخاب میکنم
دلیلشم مشخصه اول اینکه این فناوری ک بعضی دوستان میگن هنوز در مراحل اولیست و خیلی کار داره تا ب جای ک باید برسه در ثانی ای ام دی برنامه خاص خودشو برای Ray  داره گویا اگر اشتباه نکنم میخاد یک اپدیت نرم افزاری بده بیرون
اما موضوعی دیگم هست متاسفانه اینکه نسل ب نسل و با اپدیت شدن درایور ها کارت های انویدیا قدرتشون تحلیل میره اما ای ام دی برعکسه هر چی اپدیت بیشتر میشه کارایی بیشتر میشه 

فقط ی مشکلی ک این کارت داره دمای زیادشه اونم ب خاطر تک فن بودن مدل رفرنسه  اگر صبر کنی و مدل ها کاستوم رو تهیه کنی  خیلی خوب میشه

پ ن همین الان شما ی نگاهی ب کارتای وگا 64 و وگا 56 بندازی خیلی جالبه وگا 64 ک ب راحتی ب 1080 رو رد کرده داره ب ti میرسه از طرفیم وگا 56 ک رقیب 1070 بود اینو ب خاک کشیده ک هیچ 1070ti  رو هم ب چالش کشیده

ویرایش شده توسط nightwolf
لینک به دیدگاه

• ارسال 73
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 15 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

نمیخام دفاع کنم .ولی اگه همین  amd  نبود قیمتای انودیا سر به فلک بود .... انودیا کلک بازه یادم نمیاد سر سری 7 بود که انداخت به مردم ...

حتی تو Metro Exodus همش 10 درصد اختلاف دارن . خودش نشون نمیده ! ملاحظخ بفرما تو فول ا چ  دی

2070 و 2070 سوپر فقط نهایت 10 تا فریم اختلاف دارن .... بنظرت تاثیر داره ؟

انودیا همیشه کارش همینه یخرده میبره کارایی رو ولی ن اینقد که معلوم بشه همیشه 10 درصد !

خدایش 2060 سوپر با 2060 و 2070 و 2070 سوپر چقد فرقشونه ؟ آیا این اختلاف  فرق تو گیم دیده میشه ؟

بنده خودم شما همه مستحضرهستید و دید برای مثال   خدای جنگ 3    برای  ps3  ,و ps4   تو فریم 30 تا اختلاف دارن ولی باز تاثیر گذاشته ولی ن اونقد که کیفیت تصویر بره بالا ....

رفیق یا 2060  خدای جنگ 3 و اسنشن رو با شبیه ساز   رو تست بزن بمن بکو  دمت گرم ثواب داره .ححححح    .  اول خاستم این گرافیگو بگیرم ولی وقای ای ام دی اینو زد بیرون میخام 5700 بگیرم ..

2060 سوپر با اورکلاک از 2070 فعلی جلو میزنه. این یعنی خرید 2070 فعلی اشتباهه.

بهترین انتخاب 2070 سوپر هست اما ممکنه تا پاییز ورودش به بازار ایران طول بکشه.

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

نتیجه کلی این که من حاظر نیستم برای صرفا چندتا بازی سراغ کارتهای سری 2000 برم

تمام

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، ARMIN گفته است :

به من چرا نشون میدی؟ من که از اول گفتم 2070 سوپر بگیر. چیزی که خودم بهت توصیه کردم.

بنده نکغنم 2070 بلکه دارم میکم 5700 !!! منظورم اینه اختلاف فریم تو  رزولیشن  1080  اه ن  4k ... اگه 5700 اختلاف ندارن .... بنظرت با این اختلاف میصرفه /؟

اختلاف 2060 سوپر و 5700 همش 2 فریمه  تو بازیکه کفتی !!!! واقعا ارزش داره 2060 سوپر بخریم 50 دلار گرونتره ؟

بنظر بنده با اختلاف فریم ناچیز یعنی 2 فریم    تو hd و 13 فریم  تو  4k که تو تصویر و کیفیت خودشو نشون نمیده 5700 میارزه ....

7777.JPG

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

دوستان هم اشاره کردن اولا که مقایسه اشتباهی کردید Rx5700 با 2060super مقیاسه میشه که 50 دلار ارزون تر 

و بعدش به نظر من تکنولوژیه Ray واقعا اونقدر ارزش نداره 

الان همین کارت گرافیک 2060 وقتی شما این قابلیت رو فعال میکنید افت فریم شدید میگیره یعنی بهینه نیست ! 

نکته قابل توجه دیگه این است که دمای کارت گرافیک های ای ام دی خیلی خوب و بهینه شده و از نقطه ضعف به نقطه قوت تبدیل شده 

لینک به دیدگاه

کسی سری ۲۰۰۰ رو صرفا برای ری تریس نمیخره 

شما الان بهینگی معماری تورینگ رو تو بازی ها ببین

همین کارت 2070s تو بازی rainbow 6 نزدیک به ۱۰-۱۵ فریم بیشتر میگیره از کارت 1080ti

کسی که دنبال مشکلات دما و نویز فن و مشکلات درایور نباشه راحت میره کارت انویدیا میخره

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

بنده نکغنم 2070 بلکه دارم میکم 5700 !!! منظورم اینه اختلاف فریم تو  رزولیشن  1080  اه ن  4k ... اگه 5700 اختلاف ندارن .... بنظرت با این اختلاف میصرفه /؟

اختلاف 2060 سوپر و 5700 همش 2 فریمه  تو بازیکه کفتی !!!! واقعا ارزش داره 2060 سوپر بخریم 50 دلار گرونتره ؟

بنظر بنده با اختلاف فریم ناچیز یعنی 2 فریم    تو hd و 13 فریم  تو  4k که تو تصویر و کیفیت خودشو نشون نمیده 5700 میارزه ....

خوب پس مبارکه، اگر شما صرفا معیارتون فریم دهی در بازی هست 5700 عالیه..

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

کسی که دنبال مشکلات دما و نویز فن و مشکلات درایور نباشه راحت میره کارت انویدیا میخره

گویا مشکلات حافظه gddr 6  و مرگ gpu در همین سری یادتون رفته!

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/graphic-card/19483-nvidia-geforce-rtx-2080-ti-founders-edition-faulty-died-gddr6

https://www.sakhtafzarmag.com/کارت-گرافیک/27373/راز-خرابی-کارت-گرافیک-های-انویدیا-در-تراشه-های-gddr6-نفهته-است؟

اینم نمونه مشکلات درایور:

https://www.zoomit.ir/2019/5/3/335576/nvidia-latest-graphics-driver-issues/

https://www.sakhtafzarmag.com/کارت-گرافیک/28508/شما-هم-بگویید-آیا-درایورهای-nvidia-عملکرد-را-در-بازی-ها-تغییر-داده-اند؟

همچنین بررسی راجب اینکه کدوم درایور از 2شرکت کمتر کرش میکنن:

https://www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/graphic-card/18039-amd-vs-nvidia-driver-stability-gaming

همچنین دمای بالای کارت های rtx که الان حداقلش 74درجه هست (از سری2070 کاستوم)

ایرادات وارده به 5700 مربوط به داغی برای کارت رفرنس هست و تایید هم شده ، این کارت های رفرنس هیچوقت خنک کنندگی معقولی نداشتن برای هردو شرکت این ثابت شده باید منتظر کارت کاستوم 5700 بود ببینیم چه دمایی ثبت میکنن

2070 استریکس دمای 72درجه ثبت   کرده

همچنین مصرف برق که 300وات برای 2070 سوپر هست و مابقیشو حساب کن...5700xt حول 270 وات مصرفشه 5700 هم 230 وات حتی از 2060 هم کمتر مصرف میکنه

https://www.anandtech.com/show/14618/the-amd-radeon-rx-5700-xt-rx-5700-review/15

این حرف نویز کاملا خنده دار هست نویز فن هیچ ربطی به انویدیا یا اون یکی شرکت نداره فقط شرکت های ایسوس و گیگا و غیره باید طراحی خنک کننده و نوع موتور فن و باله های فن رو مناسب کارت طراحی کنن 

واقعا این بحث پوچ و بیهودست

اگه تکنولوژی میخوای و بعد 1نسل، پول کارت جدید داری انویدیا بخر

اگه فریم مهمه برات نسبت به پولی که میدی و میدونی تا چند نسل دیگه هم کارتت پشتیبانی میشه، amd بخر

سلیقه هم اینجا دخیل نیست

ویرایش شده توسط memex
لینک به دیدگاه

سلام 

بنده حتما 5700 میخریدم چون در آینده با آپدیت درایورهایی که خواهد داد قدرت واقعی این کارت رو خواهیم دید . همیشه از نظر قیمت به کارایی amd کارش حرف نداشته و نداره 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، memex گفته است :

واقعا این بحث پوچ و بیهودست

برادر من. من خودم کارت rx 580 دارم. مشکلات درایور amd خیلی بیشتر از انویدیاس/ من جمله کرش کردن وسط بازی . ریست کردن سیستم . و ...

دمای 74 درجه هم بالا نیست برای اون ابعاد چیپی که روی کارت های RTX هست. زیر 80 درجه دمای سیف برای کارکرد هر کارتی هست

نویز فن رو عنوان کردم چون کارت های amd بخاطر حرارت بیشتری ک تولید میکنن حتی  کارت های مدل های یکسان با انویدیا سرعت چرخش فنشون بالا تره

در یک کلام بازم میگم هرکی مشکلات درایور نمیخواد مشکلات حرارت بالا و نویز فن نمیخواد به راحتی انویدیا برمیداره فرقی نمیکنه حالا کارت Amd ارزون تر باشه یا گرون تر

لینک به دیدگاه

ببینید ای ام دی بهتره در کل به مرور زمان پسرفتش نسبت به کارت های انویدیا خیلی کمتره الان خود وگا 56 داره به 1080 میرسه تو بازی ها 

یعنی به مرور زمان توی عملکردش پیشرفت هم داشته و قیمتش هم خوبه کارت های ای ام دی اما مشکل مصرف برق و حرارت زیاد دارن که طول عمرش رو پایین میاره

در مورد تکنولوژی رهگیری پرتو هم اولا اینکه خیلی سنگینه و فعلا مونده تا جا بیفته اما نکته دیگه اینکه از نظر گرافیکی واقعا تاثیر قابل مشهودی میذاره و خیلی واقع گرایانه تر میشه اون بازی 

بالاخره باید یکی رو انتخاب کرد با توجه به معیار هاتون ببینید کدوم به نفع شماست 

موفق باشید

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 𝕶𝖎𝖓𝖌𝖕𝖎𝖓 گفته است :

برادر من. من خودم کارت rx 580 دارم. مشکلات درایور amd خیلی بیشتر از انویدیاس/ من جمله کرش کردن وسط بازی . ریست کردن سیستم . و ...

دمای 74 درجه هم بالا نیست برای اون ابعاد چیپی که روی کارت های RTX هست. زیر 80 درجه دمای سیف برای کارکرد هر کارتی هست

نویز فن رو عنوان کردم چون کارت های amd بخاطر حرارت بیشتری ک تولید میکنن حتی  کارت های مدل های یکسان با انویدیا سرعت چرخش فنشون بالا تره

در یک کلام بازم میگم هرکی مشکلات درایور نمیخواد مشکلات حرارت بالا و نویز فن نمیخواد به راحتی انویدیا برمیداره فرقی نمیکنه حالا کارت Amd ارزون تر باشه یا گرون تر

سلام

من عاشق افزایش پرفورمنس گرافیک های amd با گذشت زمان نسبت به گرافیکهای انویدیا هستم-و عاشق گرافیک های انویدیا بخاطر فناوری های بصری هستم(شاید هم باگذشت زمان این انویدیاست ک گرافیکاش بازدهیش کمتر میشه و پلکانی میان پایینتر و متقابلا هم ای ام دی پلکانی میره بالا)

پس:

من والا rx580 رو دارم و هیچ گونه ایراد نرم افزاری تو درایوراش تا حالا مواجه نشدم فقط یه مورد تو نسخه های 17.x.x بود ک سیستم بخاطر واتمن لحظه ای هنگ میکرد و درست شد اونم بعد اپدیت های بعدی.

در مورد خرید بین دو گزینه:

***اگــر میــخواییـد در حـال زنـدگی کــنید و لـذت ببـریـد انـویـدیا و اگــر میخـواییــد به آینــده نیــم نگــاهی داشـته باشــید ای ام دی***

این مطلب بارها ثابت شده...

ویرایش شده توسط i-Gamer
لینک به دیدگاه

در 24 دقیقه قبل، i-Gamer گفته است :

سلام

در مورد خرید بین دو گزینه:

***اگــر میــخواییـد در حـال زنـدگی کــنید و لـذت ببـریـد انـویـدیا و اگــر میخـواییــد به آینــده نیــم نگــاهی داشـته باشــید ای ام دی***

این مطلب بارها ثابت شده...

سلام

در لحظه زندگی کردن خیلی لذت بخشه و یکی از برتری های مهم PC گیمینگ به کنسول همین رشد مداوم این صنعت هستش . اما متاسفانه هزینه در لحظه زندگی کردن خیلی زیاده مخصوصا با این قمیت ارز که واقعا موجب تاسفه . کاش می شد بدون هیچ مشکلی با عرضه هر نسل آدم سیستمش رو بروز کنه !!!!

لینک به دیدگاه

بنده میگویم زندگی الانه یعنی امروز باید بخریم و شاید فرداش amd  تکنیکی زد بهتر از انودیا و خیلی فراتر ...

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

بنده میگویم زندگی الانه یعنی امروز باید بخریم و شاید فرداش amd  تکنیکی زد بهتر از انودیا و خیلی فراتر ...

بحث رو فرهنگی اجتماعی نکنید

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Game World گفته است :

بحث رو فرهنگی اجتماعی نکنید

ربطی به احتماع و فرهنگ نداشت ... بحث حاله ......تو این روزها  amd  بصرفه تره از انودیا .. برای تکنو لوژی بعدی هیچی معلوم نیس ....

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

در لحظه زندگی کردن خیلی لذت بخشه و یکی از برتری های مهم PC گیمینگ به کنسول همین رشد مداوم این صنعت هستش . اما متاسفانه هزینه در لحظه زندگی کردن خیلی زیاده مخصوصا با این قمیت ارز که واقعا موجب تاسفه . کاش می شد بدون هیچ مشکلی با عرضه هر نسل آدم سیستمش رو بروز کنه !!!!

خب منم بخاطر همین گفتم ک خودشون انتخاب کنن و اگه وسعشون میرسه انویدیا بگیرن و اگرم مثل من تهیه گرافیک چند سال یک بار اتفاق می افته ای ام دی بگیرن

live in the moment یاد پپسی افتادم

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، maysamsina گفته است :

ربطی به احتماع و فرهنگ نداشت ... بحث حاله ......تو این روزها  amd  بصرفه تره از انودیا .. برای تکنو لوژی بعدی هیچی معلوم نیس ....

هم میگید زندگی الانه و هم از فردا میگید 

لینک به دیدگاه

عاشق داغی رو دمای amd هستم .

در حال حاضر  گرافیک Vega واقعا به صرفه هستن ، مخصوصا دست دوم .

با این وضعیت قیمت گذاری و کارایی فقط AMD

لینک به دیدگاه

شما کجا زندگی میکنید

صبر کنید کارتا وارد بشه ببینید کی چقدر تو پاچه میکنه.

بعد نظر بدین. الان این دو کارت زودتر از دو ماه دیگه تو بازار نمیاد.یه ماه هم طول میکشه تا قیمت منطقی تر بشه.

پس صبر کنید ،و نکته بعدی اینهاگه بخواید وارد کنید یکسری از واردکننده ها هم مشکل دارن ،مگه اینکه از خارج براتون بیارن دوستان و آشنایان.

به نظر میرسه اگه کارت مناسبی الان دارید صبر بهترین چیزه ،به دو دلیل:1.کارتهای نسل بعد به احتمال زیاد با رفتن انویدیا به 7 نانو جهش خوبی خواهد داشت

2.amd تو دو روز آخر قیمت شکوند پس احتمال شکست قیمتی توسط انویدیا در آینده نه چندان دور زیاده

به همین خاطر  صبر کنید تا تو سپتامبر قدرت کارتها رو تو بازیهای جدیدی که میاد سنجیده بشه و کارتهای دیگه amd رونمایی بشه.

و اگه بازم میتونید تا نسل بعد گرافیکها صبر کنید تا کارتهای جدید هر دو بیان و اگه عاشق تکنولوژی هستید برازید تا کارتهای بهینه تری رو انویدیا تو زمینه rt و اینا بده

لینک به دیدگاه

در در 19 تیر 1398 در 08:40، memex گفته است :

ارمین جان  تفاوت کیفیت خاصی ندارن فقط یه بازتاب نور و یه dlss فکر نمیکنم ربطی به کیفیت تکسچر و افکت ها داشته باشه1f605.png

بعد مطمعنید با 2060 اینقدر فریم گرفتید؟ این بازی خیلی سنگینه ها

ویدیو ها رو با کیفیت بالا دیدم متاسفانه فعلا که محیط بازی در حدی نیست که با ray trace بشه تفاوت رو حس کرد (در محیط های تمیز و شفاف یا محیط های بارانی و خیس بیشتر به چشم میاد این ویژگی)

برام یه چیز جالب بود این بود که بازی quantum break از روش هایی استفاده کرده بودن که شبیه تکنیک رهگیری پرتو نور بود

خوب از همین استفاده کنن دیگه1f602.png

http://guard3d.com/siggraph-2015-بررسی-سیستم-نور-پردازی-پیشرفته-quantum-break/

عزیز اون تکنیک اسمش Global Illumination هست که میشه اون رو با RTX ترکیب کرد(دقیقا کاری که تو مترو کردن و البته پردازش زیادی هم نیاز داره)

در در 19 تیر 1398 در 12:06، TERRORIST گفته است :

دلت به Ray خوش نکن اون دوستی که گفته همه دارند به سمت Ray میرن  الان زمانش نیستش چون این ویژگی هنوز هنوز نیاز به کار داره.

نه نرم افزارش و سخت افزارش به مرز پختگی رسیدن که آماده باشن برای اجرا سنگین به خاطر همین Ray Tracing هنوز جای کار داره و مثل یک نوزاد هستش که شدیدا باید نگه داری بشه .

چون Microsoft  سازنده اش هستند و که به Nvidia کدهای Ray میده هنوز Ray بهینه نیستش و باعث میشه قدرت کارت کم بشه .

این گفتم که بدونی  دلت به Ray خوش نکنی .

قطعا کارایی SUPER بالاتر هستش ولی در نظر داشته باش با بهینه شدن DX12 و فراگیر شدن آن SUPER ها یواش یواش کارایی خودشون از دست می دن.

واتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت!؟؟؟؟!؟؟؟؟!:42_confused::50_open_mouth:

عزیزم فن اوری RT یا همون رهیابی پرتو نور چیزی نزدیک به ۴۰ ساله که تو صنعت وجود داره و حدود ۲۴−۲۵ سال هم هست که تو صنعت به صورت مستمر استفاده میشه.

ساخته دست مایکروسافت هم نیست. مایکی فقط اون رو توی دایرکت ۱۲ گنجونده!

قدرت کارت های نه انویدیا نه ای ام دی کم نمیشه بلکه این فن‌آوری RT هست که سنگینه البته هنوز به حداکثر بهینه سازی نرسیده که برسه شاید همین ۲۰۶۰ بتونه رو Ultra RT بیش از ۸۰ فریم در فول و نزدیک ۵۰−۶۰ فریم رو 4K بده.

با توجه به پیشرفت هر روزه این فن‌آوری و اضافه شدن پچ های جدید بهش حتما صنعت گیم به سمت اون پیش خواهد رفت علی الخصوص که صنعت انیمیشن بیش از ۲۰ ساله که داره از این فن‌آوری استفاده میکنه!

در آخر هم به @maysamsina دوست عزیزم پیشنهاد میکنم اگر گرافیک بهتر با فن‌آوری RT براشون مهمه ۲۰۶۰ در صورت توان مالی ۲۰۷۰ و حتی ۲۰۸۰ خرید کنن اما اگه خیلی پیگیر RT نیستند 5700 انتخاب منطقی تری براشون خواهد بود.

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Game World گفته است :

هم میگید زندگی الانه و هم از فردا میگید 

الان داریم تو حال زندگی میکنیم  ... بنظرت الان کدوم بهتره ؟ بفرماااااااااااااا

لینک به دیدگاه

در 13 دقیقه قبل، maysamsina گفته است :

الان داریم تو حال زندگی میکنیم  ... بنظرت الان کدوم بهتره ؟ بفرماااااااااااااا

😅😅😅

بهترین انتخاب AMD برای کسی که بودجش محدوده ولی برای کسی که خر پوله Nvidia

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، MojArch گفته است :

عزیز اون تکنیک اسمش Global Illumination هست که میشه اون رو با RTX ترکیب کرد(دقیقا کاری که تو مترو کردن و البته پردازش زیادی هم نیاز داره)

واتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت!؟؟؟؟!؟؟؟؟!:42_confused::50_open_mouth:

عزیزم فن اوری RT یا همون رهیابی پرتو نور چیزی نزدیک به ۴۰ ساله که تو صنعت وجود داره و حدود ۲۴−۲۵ سال هم هست که تو صنعت به صورت مستمر استفاده میشه.

ساخته دست مایکروسافت هم نیست. مایکی فقط اون رو توی دایرکت ۱۲ گنجونده!

قدرت کارت های نه انویدیا نه ای ام دی کم نمیشه بلکه این فن‌آوری RT هست که سنگینه البته هنوز به حداکثر بهینه سازی نرسیده که برسه شاید همین ۲۰۶۰ بتونه رو Ultra RT بیش از ۸۰ فریم در فول و نزدیک ۵۰−۶۰ فریم رو 4K بده.

با توجه به پیشرفت هر روزه این فن‌آوری و اضافه شدن پچ های جدید بهش حتما صنعت گیم به سمت اون پیش خواهد رفت علی الخصوص که صنعت انیمیشن بیش از ۲۰ ساله که داره از این فن‌آوری استفاده میکنه!

در آخر هم به @maysamsina دوست عزیزم پیشنهاد میکنم اگر گرافیک بهتر با فن‌آوری RT براشون مهمه ۲۰۶۰ در صورت توان مالی ۲۰۷۰ و حتی ۲۰۸۰ خرید کنن اما اگه خیلی پیگیر RT نیستند 5700 انتخاب منطقی تری براشون خواهد بود.

در مورد قسمتی که قرمز کردم 2 نکته وجود داره .

1. چقدر طول می کشه که بهینه سازی ها انجام بشه ؟ 1 سال ؟ 2 سال ؟ 3 سال ؟؟؟

از اونجایی که مدام نسل جدید GPU ها لانچ میشه انتظار کشیدن برای بهینه سازی چندان توصیه نمیشه . چون خیلی واضحه که RT اول راهشه و با هر نسل پیشرفت می کنه ( یعنی باید بکنه چون الان اوضاعش جالب نیست ) 2 سال دیگه که بهنیه سازی ها از راه برسه کارتهای بهتری توی بازار هستند که RT رو پشتیبانی کنن .

2. آیا استفاده از فناوری RT در بازی های آینده بیشتر و سنگینتر نمیشه ؟ این طور که از کلیت ماجرا برمیاد RT فعلا در یک سطح بسیار ابتدایی مورد استفاده قرار گرفته و زمانی که بازی سازها از این فناوری در یک سطح بالاتر استفاده کنند کارتهای سری 2000 ( اون هم یه کارت مثل 2060 ) به هیچ وجه از پس ساپورت اون بازیها برنخواهند اومد و مجبور میشیم برای حفظ فریم گزینه RT رو خاموش کنیم .

......................

بله فناوری RT قدیمی هستش و صنعت انیمیشن سازی سالهاست با این فناوری کار می کنه اما این دو دلیل بر راحتی استفاده از این فناوری در گیمینگ نیست . اساسا هیچ شباهتی بین یه انیمیشن 2 ساعتی که توسط ابر کامپیوتر ها رندر میشه و برای فریم به فریم اون زمان قابل توجه ای ( به نسبت PC گیمینگ ) صرف میشه ، با بازی کامپیوتری که ریل تایم رندر میشه نیست . فناوری RT چنانه بخواد در یک سطح بالا مورد استفاده قرار بگیره نیاز به کلی برنامه نویسی و مقدار عظیمی قدرت پردازشی داره .

لینک به دیدگاه

ضمنن اگر مایکروسافت تحت DX12 کد های مورد نیاز RT رو نسازه و در اختیار دیگر شرکتها قرار نده از انویدیا کار چندانی برنمیاد . بستر نرم افزاری RT فعلا دست مایکروسافت هستش .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...