رفتن به مطلب

Recommended Posts

در در 20 تیر 1398 در 00:34، big VULTURE گفته است :

سلام

برای کارت گرافیک پیشنهاد می کنم سراغ 5700XT برید ، هم قیمت 2060 سوپر هستش اما قویتره :

برای پردازنده هم میتونید روی سری 3000 رایزن حساب کنید . الان از 10 تا پردازنده پر فروش جهان 7 تاش ( از جمله 3 تای اول ) از ای ام دی هست . توی لیست 10 پردازنده پرفروش تنهای پردازنده های 9700 و 9900 و 9600 از اینتل هستند .

برای مین برد هم میتونید از مادربردهای سالهای قبل استفاده کنید و با یه مادربرد 2 تومنی از پردازندهای سری 3000 استفاده کنید .

در در 20 تیر 1398 در 00:40، big VULTURE گفته است :

اما در مورد سیستمی که نوشتید :

اصلا جالب نیست .

6 تومن برای مادربرد هزینه کنید اون وقت گرافیکتون 2060 باشه ؟

32 گیگ رم هم زیاده میتونید با خرید 16 گیگ مموری صرفه جویی کنید .

هارد 4 ترا بلک وقتی از SSD استفاده می کنید ارزش خریدش کم میشه .

در سیستم های امروزی کمتر کسی DVD رایتر می بنده ( اون هم 2 تا ) ویندوز رو با فلش نصب می کنید و سایر دیتا ها رو هم یا دانلودمی کنید یا از طریق فلش و هارد اکسترنال خیلی راحت منتقل می کنید .

به پاور 5 تومنی هم نیازی نیست . یه پاور در حد 600 وات کافیه . نهایتا یه 850 وات می بندید تا خیالتون از هر جهت راحت باشه .

در در 20 تیر 1398 در 00:56، Alirezatha گفته است :

رم رو باید 16 بگیرید 32 گیگ واقعا پول حروم کردنه

سی پی یو هم فقط نسل 9 بگیرید نسل 8 مشکل دما داره مخصوصا اینکه الان در شرف ورود نسل 10 هستیم و نسل 8 عملا قدیمی میشه

اس اس دی اگر دنبال سرعت بسیار بالا هستید سامسونگ بگیرید و اگر حجم در اولویت هست یک اس اس دی یک ترابایت از امازون بگیرید که تقریبا 1.8 تومن در میاد این اس اس دی که انتخاب کردید نه از نظر سرعت چیز عجیب و غریبی هست ونه حجم زیادی بهتون میده یعنی دو سر ضرر

هارد دیسک هم به نظرم سری بلک نیاز نیست و بلو براتون بهتره خصوصا اینکه  با مجموع پولی که برای هارد و اس اس دی دارید خرج میکنید میشه تقریبا 2.5 ترابایت اس اس دی گرفت و اصلا هارد نخرید

کولر هم مدل گرین رو توصیه میکنم چون به میزان بسیار قابل توجهی ارزون تر هست در صورتی که تفاوت خیلی زیادی در عملکرد نداره

دی وی دی رایتر هم توصیه میکنم کلا نگیرید

منبع  تعذیه هم بیش از حد زیاد گرفتید و یه پاور 750 وات گرین از سر این سیستم هم زیادیه

شما تو هر قطعه ای بیشترین میزان پول رو گذاشتید و تقریبا گرون قطعه ممکن رو گرفتید ولی تو موس و کیبورد اینکارو نکردید که به نظرم بسیار اشتباهه توصیه میکنم یک کیبورد کورسیر و  یک موس لاجیتک تهیه کنید

در در 20 تیر 1398 در 09:46، i-Gamer گفته است :

شما حداکثر بودجه - کاربری - اگر کاربریتون گیم هست رزولوشنی که بازی میکنید - و اگرم کارتون نرم افزار خاصی هست بفرمایید تا دقیق تر بشه راهنمایی کرد برحسب جی پی یو بیس یا سی پی یو بیس بودن کارتون

در در 20 تیر 1398 در 18:08، MojArch گفته است :

سلام

خب سیستمتون اشکالاتی داره!

در مورد افتر افکت بیشتر CPU محور هست تا GPU محور نه اینکه GPU مهم نباشه درش چون هنوز هم میتونه از هسته‌های کودا استفاده ببره!

یعنی اینکه یه 1070Ti میتونه نیازتون رو کاملا رفع کنه(از این کارت بالا تر دیگه افزایش چشمگیر در قبال قیمت ندارید و از این پایین تر کاهش زیاد دارید)

رم هم حد اقل ۱۶ گیگ نیاز هست.

در مورد هارد هم ترکیب یه SSD یا NVME با یه هارد HDD با حجم بالا خوب خواهد بود فقط سعی کنید حجم SSD رو در حدی انتخاب کنید که بتونید فایلهای ویرایشی رو در این هارد نگه دارید و فقط نسخه نهایی که برای ارشیو میره رو بریزید توی هارد HDD.هارد HDD همین آبی وسترین یا سری کاربری خانگی سیگیت مناسب خواهد بود.

خب الان فقط کارت گرافیک مونده  که انتخواب کنم . شنیدم سری وگا توسط ماینر ها غارت شده و اگرم وجود داشته با قیمت حباب فروخته میشه میخوام از وگا بگذرم و به سری دیگه یا بالا تر سر بزنم . البته در amd چون کارت گرافیک هاش ارزونترن نسبت به انویدیا ، کار گرافیک rx  سراغ دارین که بالاتر از وگا 56 باشه مخصوص گیمینگ باشه و در رندرگیری افترافکت هم عملکرد مطلوبی داشته باشه ؟  رنج 6 ملیون .   مانیتورمم 32 اینچ خمیده ، با روزلیشن کواد اچ دی 2560x1440  یا همون2k  نوع ips هست فرکانس مطلوبی هم داره فکر کنم رنج 100 باشه  گفتم شایدروزلیشن  و فرکانس و نوع مانیتور برای انتخواب کارت گرافیک مهم باشه 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، G3420 گفته است :

سلام

برای کارت گرافیک پیشنهاد می کنم سراغ 5700XT برید ، هم قیمت 2060 سوپر هستش اما قویتره :

,والا تو تستهایی که من دیدم در یه حد بودن!
یکی دو عنوان AMD در حد ۲ فریم بیشتر میداد!

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MojArch گفته است :

درسته اما  دو مورد در موردش هست ، یکی اینکه هرچی توی وبسایت ها دنبال قیمتش میگردم و میبینم اصلا  موجود هست یا نه نه قیمتی در کار هست نه فروشگاهی برای فروش این مدل، خودم قبلا پیش رفتم    یه گرافیک amd تو رنج 6 ملیون میگردم که حداکثر توانم رو بزارم یه گرافیک خوب بگیرم برای فریم  60 توی این روزلیشن  .    به هرحال اگر لینکی دارید که مشخصات  و فروش و قیمت زده بهم بدید موجودیشو بررسی کنم ببینم این قطعه توی ایران موجودهست یا نه ..

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، G3420 گفته است :

خب الان فقط کارت گرافیک مونده  که انتخواب کنم . شنیدم سری وگا توسط ماینر ها غارت شده و اگرم وجود داشته با قیمت حباب فروخته میشه میخوام از وگا بگذرم و به سری دیگه یا بالا تر سر بزنم . البته در amd چون کارت گرافیک هاش ارزونترن نسبت به انویدیا ، کار گرافیک rx  سراغ دارین که بالاتر از وگا 56 باشه مخصوص گیمینگ باشه و در رندرگیری افترافکت هم عملکرد مطلوبی داشته باشه ؟  رنج 6 ملیون .   مانیتورمم 32 اینچ خمیده ، با روزلیشن کواد اچ دی 2560x1440  یا همون2k  نوع ips هست فرکانس مطلوبی هم داره فکر کنم رنج 100 باشه  گفتم شایدروزلیشن  و فرکانس و نوع مانیتور برای انتخواب کارت گرافیک مهم باشه 

بالاتر از وگا در ای ام دی میشه ناوی .

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، MojArch گفته است :

.

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

.

دقیقا همین  دو مدل رو من دارم میگردم اما هرجا دنبال قیمت روز بازار ایران  هست  اونجا نمیبینمش ، حتی جایی هم نمیبینم بفروشن .

شما لینکی چیزی در رابطه با قیمت روز بازار ایران و خرید این محصول دارین برم بررسی کنم ؟ 

ویرایش شده توسط G3420
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

.

والا بنچمارک چند روز پیش که تو یوتیوب دیدم اینطور نبود!

Screenshot from 2019-07-15 18-41-06.png

Screenshot from 2019-07-15 18-41-11.png

Screenshot from 2019-07-15 18-41-17.png

Screenshot from 2019-07-15 18-41-23.png

Screenshot from 2019-07-15 18-41-28.png

Screenshot from 2019-07-15 18-41-34.png

لینک به دیدگاه

در 34 دقیقه قبل، MojArch گفته است :

والا بنچمارک چند روز پیش که تو یوتیوب دیدم اینطور نبود!

هیچ کدوم از تست های توی وب وحی منزل نیست .

با این وجود بسته به اعتبار و سابقه یک سایت میشه تا حدودی به نتایجش اعتماد کرد .

تفاوت در نتیجه ها هم خیلی از مواقع به خاطر مشخصات متفاوت سیستم تست یا نسخه های مختلف بازی ها و درایور هاست . در مواردی هم تست گیرنده به نفع یک شرکت نتایج رو تغییر میده !

............................

آخرین خبر از سری ناوی :

.

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

هیچ کدوم از تست های توی وب وحی منزل نیست .

با این وجود بسته به اعتبار و سابقه یک سایت میشه تا حدودی به نتایجش اعتماد کرد .

تفاوت در نتیجه ها هم خیلی از مواقع به خاطر مشخصات متفاوت سیستم تست یا نسخه های مختلف بازی ها و درایور هاست . در مواردی هم تست گیرنده به نفع یک شرکت نتایج رو تغییر میده !

............................

آخرین خبر از سری ناوی :

.

موافقم

ولی خب قبول کنید نتایج این کارت خیلی پخش و تقریبا غیر قابل باور هست!

به قول اونوریا it's all over the place!

ویرایش شده توسط MojArch
لینک به دیدگاه

داداش من پیشنهادم با توجه به بودجه شما ( 35 ) اینه :

Processor : Intel Core i9 9900K = 7.050.000

VGA Card : Gigabyte RX Vega 64 Gaming OC = 6.200.000

Motherboard : Gigabyte Z390 Gaming x = 4.550.000

Memory AData XPG Spectrix D41 RGB 2×8GB=16GB DDR4 3600MHz CL17 = 2.050.000

SSD : Samsung 970 Evo Plus 500GB = 1.650.000

HDD : Seagate Barracuda 4TB 5400 RPM 64MB = 1.500.000

PSU Cooler Master Vanguard 850W Gold Full Modular = 1.800.000

CPU Cooler Cooler Master Masterliquid ML240R RGB = 1.950.000

Case : Cooler Master Masterbox 5T = 1.400.000

Monitor BenQ Full HD GL2580HM TN = 3.525.000

Mouse Logitech G Pro Gaming = 600.000

Mouse Pad Logitech G440 Gaming = 200.000

Keyboard Logitech G213 Gaming = 920.000

جمع نهایی : 33.400.000 میشه که به نظرم سیستم کاملی هستش و زیبا هم هست و هم به درد کارهای نرم افزاریتون میخوره و هم برای گیمینگ خوبه

سوالی باشه در خدمتم 

یا علی

ویرایش شده توسط Game World
لینک به دیدگاه

در 22 ساعت قبل، Game World گفته است :

داداش من پیشنهادم با توجه به بودجه شما ( 35 ) اینه :

Processor : Intel Core i9 9900K = 7.050.000

VGA Card : Gigabyte RX Vega 64 Gaming OC = 6.200.000

Motherboard : Gigabyte Z390 Gaming x = 4.550.000

Memory AData XPG Spectrix D41 RGB 2×8GB=16GB DDR4 3600MHz CL17 = 2.050.000

SSD : Samsung 970 Evo Plus 500GB = 1.650.000

HDD : Seagate Barracuda 4TB 5400 RPM 64MB = 1.500.000

PSU Cooler Master Vanguard 850W Gold Full Modular = 1.800.000

CPU Cooler Cooler Master Masterliquid ML240R RGB = 1.950.000

Case : Cooler Master Masterbox 5T = 1.400.000

Monitor BenQ Full HD GL2580HM TN = 3.525.000

Mouse Logitech G Pro Gaming = 600.000

Mouse Pad Logitech G440 Gaming = 200.000

Keyboard Logitech G213 Gaming = 920.000

جمع نهایی : 33.400.000 میشه که به نظرم سیستم کاملی هستش و زیبا هم هست و هم به درد کارهای نرم افزاریتون میخوره و هم برای گیمینگ خوبه

سوالی باشه در خدمتم 

یا علی

جسارتا به نظرم اصلا منطقی نیست فردی که داره چنین هزینه سنگینی میکنه مانیتور فول اچ دی بگیره ,و از اون طرف هم بیاد یک میلیون پول کیبورد غیر مکانیکال بده

لینک به دیدگاه

در در 25 تیر 1398 در 23:28، Alirezatha گفته است :

جسارتا به نظرم اصلا منطقی نیست فردی که داره چنین هزینه سنگینی میکنه مانیتور فول اچ دی بگیره ,و از اون طرف هم بیاد یک میلیون پول کیبورد غیر مکانیکال بده

درود 

استارتر خودشون فرمودن که مانیتور فول اچ دی به بالا نیاز ندارن  و اینکه در مور  کیبورد هم مکانیکال بودن به درد گیمر های حرفه ای میخوره اگه با این قیمت میشه کیبورد مکانیکال از یه برند خوب گرفت شما بفرمایید ممنون میشم چون من از کیبورد و موس اطلاع چندانی ندارم 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، Game World گفته است :

درود 

استارتر خودشون فرمودن که مانیتور فول اچ دی به بالا نیاز ندارن  و اینکه در مور  کیبورد هم مکانیکال بودن به درد گیمر های حرفه ای میخوره اگه با این قیمت میشه کیبورد مکانیکال از یه برند خوب گرفت شما بفرمایید ممنون میشم چون من از کیبورد و موس اطلاع چندانی ندارم 

در این قیمت خیر وجود نداره ولی وقت  فردی چنین  این قدر بودجه میزاره واقعا ادم دلش نمیاد به خاطر چند صد  تومن بیاد مدل های پایین تر بگیره

به نظرم موس رو با لاجیتک g502 hero

و کیبورد رو با logitech g pro عوض کنن خیلی بهتر باشه

البته در همون رنج قیمتی هم کیبورد مکانیکال msi gk701 موجود هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...