رفتن به مطلب

مشاوره خرید باندل نسل 9 از newegg

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

بنده این باندل رو میخوام از خارج یکی از دوستام برام بیاره میخواستم ببینم کسی تجربه خرید از newegg رو داشته ؟ چون اگر جنس خراب باشه دستم به هیچ جا بند نیست و دوستمم امکان تست این قطعات رو نداره 

https://www.newegg.com/Product/ComboDealDetails?ItemList=Combo.3894361&Description=intel combo

و اینکه اگر این باندلو بگیرم  برای پردازنده نیاز به آپدین بایوس هست ؟ اگر هست جایی رو سراغ دارید که بکنن ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید چون عجله دارم

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، hesam_z گفته است :

سلام دوستان 

بنده این باندل رو میخوام از خارج یکی از دوستام برام بیاره میخواستم ببینم کسی تجربه خرید از newegg رو داشته ؟ چون اگر جنس خراب باشه دستم به هیچ جا بند نیست و دوستمم امکان تست این قطعات رو نداره 

https://www.newegg.com/Product/ComboDealDetails?ItemList=Combo.3894361&Description=intel combo

و اینکه اگر این باندلو بگیرم  برای پردازنده نیاز به آپدین بایوس هست ؟ اگر هست جایی رو سراغ دارید که بکنن ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید چون عجله دارم

درود
قطعا خراب تحویل نمیدن ولی خب گارانتی ندارن  و نیاز به آپدیت بایوس هم نیست...

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Slasher گفته است :

نیاز به آپدیت بایوس هم نیست...

منم دیدم z390 هستش فکر کردم نیازی نیست ولی وقتی توی سایت اصلیش نگاه کردم  به نظر میاد cpu ایشون رو از بایوس 1.3 بعد پشتیبانی می کنه و احتمالش هست که نیاز باشه. 

ddwc_capture.jpg

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، amir44 گفته است :

منم دیدم z390 هستش فکر کردم نیازی نیست ولی وقتی توی سایت اصلیش نگاه کردم  به نظر میاد cpu ایشون رو از بایوس 1.3 بعد پشتیبانی می کنه و احتمالش هست که نیاز باشه. 

ddwc_capture.jpg

منون منم دقیقا تو سایت دیدم انگار بایوس باید آپدیت بشه 

منتها مسعله ای که تجربشو ندارم اینه که قبل آپدیت پردازنده رو بزاریم اصلا تصویر نمیاد یا میاد که بشه با فلش بایوسشو آپدیت کنم

ویرایش شده توسط hesam_z
لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

قانونش اینه که اگه ساپورت نکنه، باید یه پردازنده دیگه بزارید تا بشه بایوس رو آپدیت کرد. می تونید یه مغازه ببرید تا اگه پردازنده مناسب رو داشت روش بزاره و آپدیت کنه.

ویرایش شده توسط amir44
لینک به دیدگاه

در 28 دقیقه قبل، hesam_z گفته است :

دوستان کسی نظر دیگه ای نداره؟

ببینید. بسته به زمان تولید مطمئن باشید بایوس جدید روی مادربرد زده میشه. 

اگر هم بایوس قدیم باشه میتونید به یه خدمات کامپیوتری مراجعه و با گذاشتن سیپیو قدیمی بایوس رو اپدیت کنید. 

البته بعضی مدل ها قبلیت اینو دارن بدون بوت شدن بایوس رو اپدیت کنن. در این مدل تحقیق کنید

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان به نظرتون گمرک گیر بده به قضیه ؟

حتی اگه بگم از آکبندی درش بیاره 

و اینکه اگر از دستگاه اسکن فرودگاه رد بشن خراب میشن؟

ویرایش شده توسط hesam_z
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hesam_z گفته است :

نه آقا چیو گیر بده؟ یه مادربورد سی پیو که دیگه گیر دادن نداره، برادر من هم برام از آمریکا مین بوردو سی پی یو و رم آورد، کاریش نداشتن

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، satchboogy گفته است :

نه آقا چیو گیر بده؟ یه مادربورد سی پیو که دیگه گیر دادن نداره، برادر من هم برام از آمریکا مین بوردو سی پی یو و رم آورد، کاریش نداشتن

شما آکبند وارد کردید یعنی جعبه رو قبل گمرک باز نکردید ؟؟ چون تو سایت خود گمرک نوشته فقط به صورت کارکرده امکان وارد کردنش هست و باید زیر ۱۰۰ دلار باشه واینکه چه سالی وارد کردید؟

لینک به دیدگاه

خیر آکبند بود، همین عیدی که گذشت

ویرایش شده توسط satchboogy
لینک به دیدگاه

در در 1 مرداد 1398 در 15:06، hesam_z گفته است :

آپ 

دوستان کسی نظری نصیحتی چیزی نداره ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، hesam_z گفته است :

آپ 

دوستان کسی نظری نصیحتی چیزی نداره ؟

پیشنهاد و نظره بنده !

اول اینکه چرا خرید از امریکا ؟! در صورتی که 99% جنس هارو میشه راحت بدون هیچ دردسری از دبی تهیه کرد !

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، invoker گفته است :

پیشنهاد و نظره بنده !

اول اینکه چرا خرید از امریکا ؟! در صورتی که 99% جنس هارو میشه راحت بدون هیچ دردسری از دبی تهیه کرد !

سلام والا این دوستمون الان آمریکاس و این باندلی که خریدم هم پیشنهاد ویژه خورده بود و نزدیک 60 دلار سیو شد به قول معروف همین قطعات از آمازون سر هم میشد بالای 300 دلار میرفت

حالا برای این دوستان گمرکی مگه فرقی داره از آمریکا بیاد یا دبی جنس آمریکاییه دیگه به هر حال 😧

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...