رفتن به مطلب

خاموش شدن پیسی به طور ناگهانی

TheChosenOne
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان
بنده مدتی هست که با سیستمم مشکل دارم و اینه که وقتی گیم میزنم بعضی اوقات کامل خاموش میشه. حتی وقتی دکمه روشن خاموش پیسی رو هم میزنی پاسخی نمیده و سیم پاور رو قطع و وصل هم میکنم تاثیری در روشن شدن نداره
برای روشن شدنش 15 دقیقه تا 60 دقیقه سیم پاور رو از پیسی جدا میکنم و دوباره وصل میکنم که سیستم روشن میشه.
مشخصات سیستمم:
gpu; msi gtx 1080
cpu: ryzen 1600x
ram: 16gb ddr4
main: asus prime x370-a
cpu cooler:  green notus 400
hdd: 3TB + 1TB +500GB
power: huntkey apfc 700
زمانی که gtx 1060 داشتم مشکلی تو خاموش شدن ناگهانی نداشتم و الان احساس میکنم بخاطر گرافیک جدید پاور کم میاره و خرید یه پاور خوب تقریبا 1.400.000 تومان در میاد و خواستم بدونم اگه راه دیگه ای هست بهم راهنمایی بدید

لینک به دیدگاه

سلام

پاورتون از لحاظ توان به نظر مناسبه اما از اونجایی که مخصوصا تو گیم خاموشی دارید صد درصد مشکل از پاور هست(چون توان بالایی میخواد ولی پاور نمیتونه تولید کنه) احتمالاداغ میکنه و مدار محافظتش روشن میشه!

لینک به دیدگاه

پاور شما یا مشکل پیدا کرده که بعید میدونم و نهایتش اینه اگر گارانتی داره میتونید بفرستین گارانتی تا براتون تعویض کنه 

ولی احتمال بیشتر اینه که گرافیک جدید شما مشکل دما داره و بخاطر دما خاموش میشه و تا خنک شه طول میکشه بعد سیستم اجازه روشن شدن میده ! 

لینک به دیدگاه

ابتدا دمای کارت گرافیک رو چک کنید

مشکل از پاور هم میتونه باشه.باید حتما چک بشه.

برای خرید پاور لازم نیست 1400 هزینه کنید.یه 700hp+ خریداری کنید کافیه

لینک به دیدگاه

در 26 دقیقه قبل، vahidsamaili63@gmail.com گفته است :

ابتدا دمای کارت گرافیک رو چک کنید

مشکل از پاور هم میتونه باشه.باید حتما چک بشه.

برای خرید پاور لازم نیست 1400 هزینه کنید.یه 700hp+ خریداری کنید کافیه

ببخشید هزینه ی پاور 700hp چقدر هست؟

لینک به دیدگاه

حدود 1100

البته مقداری کمیاب شده.

لینک به دیدگاه

اضافه میکنم که دمای کارت گرافیک در هنگام بازی کردن 55 درجه و پردازنده 54 تا 57 درجه هست و اینکه ویندوز بعضی اوقات وقتی بازی میکنم به خودی خود ریاستارت میشه و من احساس میکنم مشکل میتونه از ویروس هم باشه.
حالا با اضافه کردن این اطلاعات ممنون میشم نظرتون رو بدونم

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، Gho3tShadow گفته است :

اضافه میکنم که دمای کارت گرافیک در هنگام بازی کردن 55 درجه و پردازنده 54 تا 57 درجه هست و اینکه ویندوز بعضی اوقات وقتی بازی میکنم به خودی خود ریاستارت میشه و من احساس میکنم مشکل میتونه از ویروس هم باشه.

اگر گرافیک نو بوده و دست دوم نبوده، مشکل از پاوره که کم میاره. باید پاور رو عوض کنید.

اگر گرافیک دست دوم بوده تهیه کردین، احتمال اینکه گرافیک هم مشکل داشته باشه وجود داره. یعنی هم پاور متهم هست و هم گرافیک.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Gho3tShadow گفته است :

سعی کنید احساستون رو کنترل کنید! ویروس کینه شتری نداره که موقع بازی سیستم خاموش کنه

بهتره کیس به یک متخصص نشون بدید

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...