رفتن به مطلب

اخرين ركورد اوركلاك حافظه

8703303
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در روز اول اذر بيشترين سرعت حافظه ها به نام حافظه هاي Crosair مدل Dominator GTX6 ثبت شد كه به سرعت 3467 مگاهرتز رسيدند.

اما تنها چند روز بعد يعني در تاريخ 12 اذر يك گروه اوركلاك رومانيايي با استفاده از رم هاي Kingston HyperX 1T توانستند ركورد 3600 مگاهرتز را ثبت كنند.

اين گروه در با استفاده از پردازنده ي AMD FX-8150 و مادربرد Asus ROG Crosshair V Formula توانستند به اين ركورد دست يابند.

در ضمن لازم به ذكر است كه اين حافظه ها در حالت عادي با سرعت 1866 مگاهرتز كار مي كنند.

Kingston HyperX World Record 003.jpg

لینک به دیدگاه

در ضمن لازم به ذكر است كه اين حافظه ها در حالت عادي با سرعت 1866 مگاهرتز كار مي كنند.

البته فرکانس دیفالت رم های HyperX برابر با 2333 MHz می باشد.

لینک به دیدگاه

ااا ىعنى مىشه? اگر مادر بورد تا 2200 ساپورت کنه بىشتر نمىشه?

لینک به دیدگاه

دوست عیزیز چرا نمیشه ! ^^ شما باید با ولتاژ پل شمالی بازی کنی و اگر این چپ رو هم خوب خنک کنی و ولتاژ خیلی بالا بهش بدی و از طرفی IMC خود سی پی یو هم قوی باشه که مال بولدوزر بسیار قوی هست به این رکوردها میشه رسید

لینک به دیدگاه

البته فرکانس دیفالت رم های HyperX برابر با 2333 MHz می باشد.

البته این سری ها از نظر سرعت به سه مدل 1600و1866و2133(بر طبق خود سایت) تقسیم می شوند که من سایت های مختلفی برای پیدا کردن سرعت پیش فرض این رم مورد استفاده جستجو کردم که فقط توی سایت tomshardware.com اشاره کرده بود که سرعت پیش فرض 1866 بوده که فکر کنم اشتباه باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...