رفتن به مطلب

ديروز در كنار امروز

m.shabani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام به همه دوستان عزيز ليوني

امروز طبق معمول در حال گذر از يكي خيابانهاي منطقه 11 تهران بودم كه .............

klgxga9xhqze765g9la.jpg

جالبه نه يه استاد سرتراش از روزگار دور در كنار يك دستگاه خودپرداز

لینک به دیدگاه

گاهی اوقات صف دستگاه atm اینقدر طولانی هست که باید 20 دقیقه معطل بشید . اینجوری حداقل از وقتتون هم استفاده کردید و به کارهای شخصی هم رسیدگی میشه. :p

لینک به دیدگاه

آقای شعبانی همیشه سوژه های خوبی رو شکار می کنند.

خیلی جالب بود. ^_^

لینک به دیدگاه

ادم یاد قدیم میفته و اصلا قدیمیها رو میبینه روحیه میگیره

ممنونم جناب شعبانی عالی بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آقای شعبانی شما کجا میدون رازی کجا!

چه خبرازاون ورا!

اگه اشتباه نکنم اینجا محله قدیمی مادر بزرگمه.اون بانک ملی شعبه سیمین نبش کوچه سیمین هست.تقریبا روبروی مسجد ابوالفضل وکنارشم خیابان سهرابه!؟

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آقای شعبانی شما کجا میدون رازی کجا!

چه خبرازاون ورا!

اگه اشتباه نکنم اینجا محله قدیمی مادر بزرگمه.اون بانک ملی شعبه سیمین نبش کوچه سیمین هست.تقریبا روبروی مسجد ابوالفضل وکنارشم خیابان سهرابه!؟

سلام و ارادت

بله آدرس خود خودشه اهمون محله انبار نفت و بورس مواد غذائی عمده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گاهی اوقات صف دستگاه atm اینقدر طولانی هست که باید 20 دقیقه معطل بشید . اینجوری حداقل از وقتتون هم استفاده کردید و به کارهای شخصی هم رسیدگی میشه. :p

سلام و عرض ارادت

این خود پرداز هم شلوغ بود صبر کردم تا خلوت بشه تا استاد سر تراش در کنار دستگاه خود پرداز بهتر نمایان بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دمت گرم خاطرات قدیمو برام زنده کردی.

من تا پنج سالگی درکنار مادر بزرگم اونجا زندگی میکردم و بعداز اون تا سن 15سالگی حداقل هر دوهفته یک بار یه سری به مادر بزرگم میزدم ولی الان حداقل پنج ساله اونجا نرفتم چون الان خونه مادربزرگم نواب هست و من هم ساکن قم البته مخلص بچه های تهرون.واقعا زندگی چقدر عجیبه.

اون کوچه سیمین از اونطرف تو خیابون شهیدان فاتح چهر(سهراب)باز میشه که تو اون کوچه ها چقدر بدوبدو میکردیم دوران بچگی.محله خیلی خوبیه قدیم سه چهارتا میدون تربار توش بود الان همه شده فضای سبز.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...