رفتن به مطلب

msi 6950 انلاک شده بدون مشکل

mehdi over
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من این کارتو 10 ماهه دارم کلا اندازه 2 ماه کار کرده بیشتر از یک سال گارانتی داره انلاک شده و بدون کوچکترین مشکل بدون ولتاز کار میکنه

لطفا پیشنهاد بدبد

post-7096-0-64696900-1324802583_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mehdi over
لینک به دیدگاه

بچه ها به نظرتون ارزش داره که بفروشم 7970 بخرم لطفا کمک کنید

لینک به دیدگاه

ارزش که داره ولی قیمت جهانیش حدود 550 دلاره که بیاد اینجا قیمتش زیر 700 نخواهد بود و همنطور باید دید شما انتظار دارید از بازی چه میزان فریم بگیرید !

در ضمن پردازنده ی شما با اینکه به 4 هسته انلاک شده برای این گرافیک مسلما گلوگاه ایجاد میکنه !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه دوستان عزیزم 290 :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظر من حیفه این کارت رو بفروشی که بجاش 7970 بخری. مطمئنا تا دو سه سال آینده تفاوت محسوسی در اجرای بازی ها مشاهده نخواهی کرد. این یک برد عالیه و از برندهای دیگه هم قدرتش بیشتره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه 295 خریدارم

من انصراف میدهم :raised eyebrow:

لینک به دیدگاه

از صاحب تاپیک عذر خواهی می کنم و انصراف می دم فروش خوبی داشته باشید :)

لینک به دیدگاه

سلام دوست من یکی از دوستام قراره به من تا یکی دوروز دیگه ج بده اگر نخاست مال شما حتی بالاترم کسی بخاد من با شما قرار گذاشتم

لینک به دیدگاه

سلام دوست من یکی از دوستام قراره به من تا یکی دوروز دیگه ج بده اگر نخاست مال شما حتی بالاترم کسی بخاد من با شما قرار گذاشتم

300 خریدارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این وضعیت دلار بعیده 7970 زیر 850 تومن اینجا پیدا بشه

لینک به دیدگاه

با این وضعیت دلار بعیده 7970 زیر 850 تومن اینجا پیدا بشه

کاملا حرفتون درست اصلا به اینجاش فکر نکرده بودم هنوز تو سل گذشته گیر کردم که 6950 300 دلاری 400 هزارتومن بود توی کشور ما با این وضع اصلا ارزش نداره الان کسی قیمت نو کارت منو داره؟

لینک به دیدگاه

کاملا حرفتون درست اصلا به اینجاش فکر نکرده بودم هنوز تو سل گذشته گیر کردم که 6950 300 دلاری 400 هزارتومن بود توی کشور ما با این وضع اصلا ارزش نداره الان کسی قیمت نو کارت منو داره؟

http://www.rayansaba.com/index.php?productID=5100

همین برند خودتو تو بازار ۲۰ - ۳۰ تومان کمتر میتونم برات بگیرم

لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم شما هزینه ای رو که برای خرید 7970 در نظر گرفته اید یک کارت 6950 دیگه خریداری کنید و آنلاک کنید و به صورت کراس استفاده کنید پرفورمنس بیشتری خواهید داشت

فعلا معقول ترین کار میتونه باشه با توجه به قیمت 7970 در زمان ورودش به بازار ایران دقیقا قیمت 2 برابر 6950 خواهد داشت

لینک به دیدگاه

ببخشید که اسپم میدم - نمیدونم چه کاری انجام میدید که احساس میکنید باید کارت بهتری بگیرید. منم این کارتو دارم ولی تو هیچی کم نمیاره یعنی نمیدونم چطوری روشو کم کنم . به منم بگید لطفا...

(مثلا یه بازی یا برنامه بگید که 6950 کم بیاره )

ویرایش شده توسط Core iMan
لینک به دیدگاه

ببخشید که اسپم میدم - نمیدونم چه کاری انجام میدید که احساس میکنید باید کارت بهتری بگیرید. منم این کارتو دارم ولی تو هیچی کم نمیاره یعنی نمیدونم چطوری روشو کم کنم . به منم بگید لطفا...

(مثلا یه بازی یا برنامه بگید که 6950 کم بیاره )

بحث کم آوردن نیست

بحث فرم رتی هست که میشه با اون بازی کرد

مثلا وقتی فریم توی بازی Battlefield 3 میانگین 35 فریم میده روی 1080 تنظیمات Ultra کارتی مثل 7970 با تولید حدودا 60 فریم بازی رو روانتر و قابل قبولتر هست

و این فریم باری کارت 6870 حدودا 24 فریم هست

حالت های بعد هم استفاده از Eyefinity هست با ریزولشن بالاتر از 1080

لینک به دیدگاه

البته پردازنده ی ایشون هم چه برای 2 تا 6950 و چه برای 7970 محدودیت ایجاد میکنه و اگه دنبال فریم بالاتری هستند باید به فکر ارتقا هم باشند !

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...