رفتن به مطلب

کمک در timing رم

mousey
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

به خاطر فریز زیاد سیستم مجبور شدم timing رم رو به صورت دستی تو بایوس وارد کنم . از اونجایی که بار اولم بود الان شک دارم که همه چی رو درست انجام دادم یا نه .

mb: asus p5qc

cpu : c2d 8400

ram : team group 4 GB DDR3 * 2

مدل دقیق رم هم اینه http://lioncomputer....product_id=3283

عکس از cpuid ضمیمه هست . حیف که دوربین دم دستم نیست وگر نه اگه از خودم با یوس عکس می انداختم به نظرم بهتر بود .

فقط می خوام سیستم از نظر کارایی مشکلی نداشته باشه و پایدار باشه . مرسی

post-4411-0-10628300-1324820373_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mousey
لینک به دیدگاه

الان فرکانس کاری رمتون 667.9x2=1333 هستش.

فرکانس براتون اهمیت داره یا تایمینگ ؟

البته مادر بردتون چون کمبو هستش (یعنی هم DDR2 می خوره و هم DDR3) انتظار زیادی نداشته باشید که بتونید تایمینگ ها زیاد جابجا کنید.

رمهاتون روی همین فرکانس در بد ترین حالت بایستی با 8-9-8-24 و کامند ریت T1 و با همین tRFC با ولتاژ 1.7 بالا بیاد.

سعی کنید ابتدا ، اولین و سومین عدد رو جابجا کنید . کامندریت خیلی توی سرعت رم تون می تونه تاثیرگذار باشه. تا 1.75 هم جا داره تا ولتاژ رو بیشتر کنید ولی جلوتر از این نرید. تازه این هم در شرایطی هستش که کیستون کولینگ مناسبی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

از پاسخ گوییتون ممنونم . یه سوال دیگه داشتم گفتم ارزش نداره تاپیک بزنم .

اینکه اطلاعاتی که بعد از تست microsoft memory tester همون اول انتخاب Os می آد کجا میره ؟ چون من دیشب این تست رو زدم وقتی صبح بلند شدم دیدم رفته تو ویندوز . جایی هست ببینم نتجیه تست چی بوده ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...